Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

rycerz76

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  912
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

489 Świetna

About rycerz76

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Inaczej na to patrzę, jedna śmierć druga śmierć jakie to ma znaczenie? Są też teorie, że był to rozłożony na wieki proces ingerencji obcej cywilizacji w celu wykreowania globalnej religii, Jezus miałby być wtedy po prostu kosmitą lub cyborgiem, niesamowite połączenie inteligencji z mądrością. Polecam przeczytać o zesłaniu Ducha Świętego w Dziejach apostolskich i pierwsze kontakty z Jahwe. Same te nakazy i zakazy dla Izraelitów są ciekawe z punktu widzenia nauki. W każdym razie wierzę, że Jezus był kimś więcej niż zwykłym człowiekiem. Same narodziny nie w jakieś królewskiej rodzinie ale u prostaków w stajni gdzieś na wygwizdowie już świadczą co tym Bóg (kosmici, natura) chciał przekazać ludziom. Z mojego punktu widzenia odrzucenie Jezusa jako Syna Bożego to cofnięcie się.
 2. Najpierw zrób sobie badanie hormonów, zawsze mnie fascynowało, że mam niby testosteron w górnych granicach norm ale jakoś nigdy to się nie przekładało na sylwetkę.
 3. Ciągle liczę na Marka, że powróci ale już tak bardzo świadomy tylko gdyby zaczął czytać inne publikacje. Tak na logikę gdybyś był Bogiem to co w tamtych czasach miałoby najlepszy posłuch dla takich prostych ludów, z czym by się liczyli?
 4. Widocznie taka twoja natura może jesteś gejem albo biseksem, ale ciągle genetycznie jesteś mężczyzną. Jakość życia poprawia aktywność fizyczna, pod wpływem wysiłku wydziela się cały pakiet hormonów, endorfin itd, domyślam się, że plaga depresji na zachodzie ma związek mn z brakiem takiej aktywności.
 5. Nie mam pojęcia kim jest osoba o pseudonimie opolczk? Chciałbym wyznawać new age czy inne takie podobne ale to jest po prostu bezdennie głupie w dodatku wiedząc, że także inspirowane przez braci Słowian ze wschodu jak i rodzimych UBsłowian jeszcze większe mam do tego obrzydzenie.
 6. Mogę doradzić na takiego opóźnionego pierwszego raza środki viagropodobne (to ostatnio bardzo staniało) i jakiś tydzień bez walenia. Co prawda pierwszy spust będzie bardzo szybki ale sprzęt będzie szybko gotowy do następnego razu. Najlepiej zrobić to z kimś do kogo mamy chociaż jakieś szczątkowe uczucia a nie iść do ludzkiego masturbatora (divy) co niestety w dzisiejszych czasach nie jest takie proste. Na pocieszenie podam, że w Apokalipsie Św. Jana napisane jest, że niebem zarządzają prawiczki.
 7. https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/joanna-liszowska-rozstala-sie-z-mezem-straci-miliony-na-rozwodzie-aa-xczq-m3CU-Pnxq.html
 8. Nie chcę nic od państwa i życzę sobie wzajemności.
 9. Czemu trafiam na same księżniczki? Widocznie masz szlacheckie pochodzenie.
 10. Zaiste dziwne to zdanie biorąc po uwagę, że Kowalski mam wrażenie postradał zmysły. I gdzie on jest w Konfederacji?
 11. Na nikogo nie będę głosował choć warto zauważyć dwa ugrupowania personalistyczne jak Konfederacja i Kukiz'15 reszta to ugrupowania gromadnościowe (socjalistyczne i kryptokomunistyczne) obce polskiej tradycji. Głosując na nie przyczyniasz się do przyspieszenia wprowadzenia eurokomunizmu i w końcu globalistycznego totalitarnego superpaństwa.
 12. Bill Clinton i Aleksander Kwaśniewski, dlatego tak nie znoszę demokracji gdzie merytoryczność nie ma żadnego znaczenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.