Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

rycerz76

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  639
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

337 Świetna

O rycerz76

 • Ranga
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tak powinni resocjalizować w więzieniach codziennie jedna komedia z Karolakiem.
 2. Na każdym kursie PUA powiedzą Ci, że jeżeli nie będzie szybko spotkania to najlepiej dać sobie spokój żadnej wielotygodniowej gadaniny kto wie może gadałeś z gejem a nie z kobietą, były takie przypadki?
 3. https://marucha.wordpress.com/2016/10/30/dziesiec-mitow-na-temat-prawnej-karalnosci-cudzolostwa/ Ciekawe spostrzeżenia.
 4. http://biblista.pl/ukryte/czytelnia-biblijna/1484-cudzoostwo.html
 5. O to taka osoba jak odkryje prawdę o manipulacji wtedy to będzie nienawidzić osoby pokroju Trzaskowskiego.
 6. Bo tak jest jedni potrzebują bata nad sobą inni nie (zawsze to obserwuję w pracy), ci co potrzebują to niestety większość. Ja nie potrzebuję bata nad sobą ale dobrze sobie zdaję sprawę, że inni potrzebują i nie mam do nich o to pretensji tacy już są. Zaraz by się ustaliła jakaś hierarchia wódz, szaman, starszyzna, woje itd. Jeszcze taka dygresja odnośnie zdrady w ewangeliach jest coś takiego "27 Słyszeliście, że powiedziano: Nie cudzołóż!10 28 A Ja wam powiadam: Każdy, kto pożądliwie patrzy na kobietę, już się w swoim sercu dopuścił z nią cudzołóstwa." Czyli zgodnie z tamtymi czasami zasługiwał na śmierć.
 7. Od kiedy to co mówi kobieta jest spójne z tym co robi litości.
 8. rycerz76

  Dzisiaj się porzygam.

  Jeszcze tego brakowało żebym dawał zarabiać Tym ludziom wchodząc na Ten portal litości.
 9. Zawsze mam ubaw z koleżanki typowej dresiary jak nie potrafi ukryć swojego obrzydzenia do mojej osoby. Niby wierząca ale gadziego mózgu przemóc nie może. Hipergamia była jest i będzie.
 10. Rozkład IQ jest rozkładem normalnym i nie zanosi się na zmianę w przyszłości. Biedni będą jeszcze biedniejsi bogaci jeszcze bogatsi. Najbardziej mnie fascynuje: automatyzacja likwiduje miejsca pracy to kto będzie kupował produkty z tych automatycznych fabryk jak nie będzie miał pracy? Zresztą i tak teraz żyjemy w czasach totalnej nadprodukcji wszystkiego.
 11. https://krajski.wordpress.com/2018/08/13/w-jaki-sposob-zerwac-z-dziewczyna/
 12. Idź do psychologa i niech zrobi ci testy. Dla mnie i tak jesteś histrioniczką tylko nie wiem jaki podtyp oczywiście jest to moja subiektywna opinia bo nie jestem zawodowcem a nawet te testy można oszukać.
 13. Włącz sobie napisy a ten pan mówi tak wyraźnie po angielsku, że nawet ja go mniej więcej rozumiem.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.