Jump to content

rycerz76

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2038
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1144 Świetna

About rycerz76

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jest ta kluczowa różnica między wschodnią duchowością a zachodnią. Bóg jest osobą ty jesteś osobą. Że po śmieci wybierasz siebie a nie Boga to chrześcijańskie koncepty piekła. Moja zakłada ostateczne zniszczenie duszy czyli śmierć duchową a nie wieczne cierpienie w samotności to jest okrutne.
 2. On był wierzący? Najbardziej mi odpowiada personalistyczna wizja człowieka jak również osobowy Bóg. Czyli to nie kobieta daje ci szczęście ale relacja z nią (przynajmniej teoretycznie). Relacja z Bogiem oczywiście stoi wyżej w hierarchii. Piekło po śmierci podobno polega na tym, że nie wybierasz tej relacji a siebie.
 3. Wstrzemięźliwość jest cnotą. https://www.duszpasterstwotrzezwosci.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=94:jan-pawe-ii-cnota-umiarkowania&catid=9:stolica-apostolska&Itemid=21 (Nie mam pojęcia jak to jest u pogan, monoteistów lub ateistów?)
 4. Chyba nie jest tak źle obserwując swoją rodzinę mam parę takich przypadków. Co ciekawe jak rodzice okazują sobie czułość to później ich dzieci w swoich związkach też i nie tylko w czasie haju ale po haju również. Otóż nie, wpływa na narcystyczne zachowanie osoby niszczy jej psychikę.
 5. Myślałem nad tym i skoro ludzie ochoczo dobrowolnie dają pieniądze na te wszystkie operacje, choroby dzieci na znanym portalu społecznościowym to czemu nie zrobić socjalu w postaci takiego narodowego dobrowolnego funduszu. Kobiety mogłyby wtedy wykazać się to wielką solidarnością między sobą Co wy na to? Z punktu widzenia jednostki nic tak nie zniechęca do państwa na nie łożącego jak niesprawiedliwe wydawanie pieniędzy. Czym innym jest dobrowolne poświęcenie się Jezusa a czym innym poświęcenie pod przymusem czego nie potrafią zrozumieć socjaliści, komuniści i inne zjeby. (Ci wtajemni
 6. W kościele katolickim też jest separacja modlę się żeby osoba się zmieniła i wróciła do tej kobiety a kobieta powinna czekać (tak przynajmniej obiecywała na ślubie)
 7. W miejscach w których pracowałem kobiety rezygnowały same ich mężczyźni byli normalni ani nie pili ani nie robili jazd po prostu albo chodziło o hipergamię ("Ty prostaku jak możesz ze mną być?") albo skończył się haj hormonalny (w znaczeniu kobiet koniec miłości) i było źle, w jednym przypadku gościu odszedł ale ja sam też bym tak zrobił (nie wytrzymałbym psychicznie z tą kobietą). Czyli one same kończyły swoje małżeństwa bo taki miały kaprys. Dalsze ich życie to oczywiście zjazd w dół.
 8. To niepotrzebne uczciwa byłaby możliwość zaprzeczenia ojcostwa aż do śmierci syna, córki lub ich domniemanego ojca, matki. Wtedy automatycznie kobiety musiałby zmienić swoje strategie reprodukcyjne oczywiście na poziomie podświadomości. Dla uczciwych kobiet i mężczyzn takie prawo nie ma znaczenia. Systemu nie interesuje sprawiedliwość wśród jego niewolników dla niego najważniejsze jest żeby ich było jak najwięcej.
 9. Nie bo z punktu widzenia religii zachęcasz mnie do cudzołóstwa, świadomego grzechu i ponoszenia konsekwencji tego grzechu. Ten wątek nie jest poruszany a dla ludzi wierzących jest bardzo ważny.
 10. Wstrzymałem się od głosu ale sercem jestem za. Deomi będę mógł na coś liczyć później? (Kurdę zapomniałem, że mam ją od dawna zablokowaną) :-)
 11. Powinny zostać uspołecznione co przez to rozumiem? Bon oświatowy na studia i częściowa odpłatność. Uczelnie państwowe sprywatyzowane przez emisje akcji (nie mam pojęcia jak funkcjonują prywatne) z pierwokupem i uprzywilejowaniem dla obecnych i dawnych pracowników. Później bon coraz mniejszy a odpłatność większa. Oczywiście socjaliści nigdy się na to nie zgodzą. Państwowe zostawiłbym wojskowe oczywiście z obowiązkiem odpracowania później w wojsku. Taki plan wiązałby się z wcześniejszą prywatyzacją innych części gospodarki zaczynając od tzw służby zdrowia. Tutaj jest taka zależność,
 12. Oglądam od początku dobry jest.
 13. Samotna mama plus bonus dla wiążącego się z samotną matką 500 zł przez 5 lat. To inaczej działa bad boy czy tam chad ma psychikę dziecka więc bardzo dobrze kontaktuje się z kobietami a im jak wiadomo jest dobrze z dziećmi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.