Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

rycerz76

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1014
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

566 Świetna

About rycerz76

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kobieta w obecnym zachodnim systemie jeszcze na tym zyskuje. Tak brutalnie logicznie i podle biologicznie. Skoro prawdopodobnie pękł i zabił swojego syna to natura zyskała sam słaby się wyeliminował i wyeliminował także swoje [słabe] przekazane geny. Oczywiście rozpatrywałem to jako skrajny darwinizm społeczny. To w systemach liberalnych jakieś tam rozwiązanie ale naturalnym stanem jest brak jakichkolwiek alimentów.
 2. Wymyślono nazywa się wolny rynek tylko kapitaliści za wszelką cenę go zwalczają.
 3. Widziałem w akcji tzw. naturalii to się ma lub nie, wyuczenie może coś tam poprawić. To jak z przystojnym gościem do niego kobiety się łaszą ma po prostu łatwo, brzydki musi ciężko pracować. Ciężka praca jest ważna ale nie wszyscy będą mistrzami w danej dziedzinie tylko dzięki tej pracy. Pewnych wrodzonych ograniczeń się nie przebije i lepiej to po prostu zaakceptować. Po to w sporcie porobili w danej dyscyplinie np: kategorie wagowe a mając np: 175 cm na pewno nie będę miał szansy zostać centrem w koszykówce. Można się nauczyć tego PUA ale w istocie jest to tylko aktorstwo co jeśli to ciebie wewnętrznie męczy a nawet śmieszy, że kobiety to łykają bo mają po prostu taką konstrukcję swojej psychiki. Jakie to w istocie prymitywne i żałosne.
 4. No tak można być rzemieślnikiem ale rzemieślnik nigdy nie dorówna osobie z rozwiniętym talentem. Mam rozum nie muszę iść w rolę betabankomatu jak to zaplanowała dla mnie natura. (To właśnie mnie fascynuje rozum ludzki może działać przeciw programom biologicznym.)
 5. W biedolandzie zabiliby dziadka i okradli dom, później śledztwo toczyłoby się latami. Co ciekawe nawet gdyby były jakieś tam badania, że dla ogółu lepiej żeby ludzie nie posiadali broni (podejście kobiece) to i tak stanem naturalnym jest swoboda posiadania broni.
 6. Ależ nie to CIA ma większy power niż BND i tylko tyle.
 7. Jacyś ci aktorzy ładniejsi niż pierwowzory.
 8. Jesteś od gadania a drugi od ruchania tak stworzyła to natura ale możesz nad nią wyjść.
 9. Dla mnie red pill to normalność, realność, przyjęcie świata jakim jest.
 10. Gówno jakieś napisane pod kobiety i białorycerzy. Jak sobie pomyślę ile takiego gówna kiedyś się naczytałem ha ha. Wielu zostało nabranych i wielu się jeszcze nabierze.
 11. Zdrada kobiety to emocjonalne wymiksowanie się, męskie urażone ego, zdrada mężczyzny to tylko seks. Tak w większości przypadków więc czy można oczekiwać czegoś innego? Nawet w tych bluepilowych książkach tak to odczytują. Nie wiem kim będziesz i nie chce nigdy znaleźć się w takiej sytuacji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.