Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

rycerz76

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  552
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

303 Świetna

O rycerz76

 • Ranga
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. rycerz76

  Psia grypa

  Niemcy chcą z nami świętować stulecie odzyskania niepodległości.
 2. Tu ciekawa refleksja https://www.youtube.com/watch?v=EZXFx1IGPls
 3. rycerz76

  Psia grypa

  Może policjanci chcą świętować stulecie odzyskania niepodległości w postaci stu tysięcy policjantów na l4, może to będzie jakaś nowa świecka tradycja?
 4. rycerz76

  Psia grypa

  Tak tak a świstak siedzi i zawija w te sreberka
 5. rycerz76

  Psia grypa

  https://tvn24bis.pl/pieniadze,79/zarobki-policjantow-w-polsce,830303.html Nikt ich nie zmusza do pracy tam gdzie pracują.
 6. Sądzę, że te głupie państwo do czegoś takiego powinno się przygotować już pół roku temu ogłaszając, że będzie tylko jeden marsz państwowy a nie jak zwykle prowizorka przed samą rocznicą. Swoją drogą to mnie osobiście zawsze zastanawiało czemu wszyscy tak chcą chodzić w tej stolicy?
 7. Do biologicznego przeżycia im to jest niepotrzebne najważniejsze żeby byli doskonałymi konsumentami. Ja się kiedyś zastanawiałem co by było jakby ogniem i mieczem chrześcijaństwo przyniosłoby na nasze rdzenne tereny Cesarstwo Niemieckie, czy bylibyśmy teraz Niemcami? Ja na niektóre udawałbym, że nie znam odpowiedzi bo chodzi o takie wychowanie obecnego pokolenia i następnych żeby w razie czego bezrefleksyjnie poszła na żeś, tak jak to bywało w przeszłości w tym kraju.
 8. Z zasadą laickości powinno być zgodnie jak to historycznie było "Wolność, Równość, Braterstwo, albo Śmierć". Dobrym pomysłem byłoby przywrócenie kalendarza rewolucyjnego, dla opornych jakaś powtórka z Wandei też by się przydała a co ty bracie sądzisz na ten temat?
 9. Bo wróg twojego wroga jest twoim przyjacielem.
 10. Zabawne komentarze wzburzonych kobiet i przyklaskujących im białorycerzy. Kiedyś bym się nawet na to nabrał. Dużo też jest głosu rozsądku ale jak to z logiką nudną dla kobiet nie dociera do ich umysłów.
 11. To powinno być dlaczego kobiety wybierają podłych mężczyzn i mają później żale do całego świata tylko nie do siebie?
 12. Przykro mi, że nie spełniam twoich standardów jestem podły tylko wtedy gdy ktoś naprawdę się dla mnie oto stara. Robię to tak, że dana osoba nawet nie wie i jest to jak najbardziej zgodne z prawem.
 13. Mi takich lasek jest żal jak obserwuje życie to one wybierają jakiś badboy-ów jako ta najlepsza opcja i później samotna matka szuka ... i będzie miała pretensje do całego świata a nie do siebie, do tego ich stosunkowo krótki czas do użycia nie ma czego zazdrościć. Swoją drogą to zauważyłem, że te święto zmarłych to też kolejne święto kobiecej atencji, aż rzygać mi się chce jak się widzi jak niektóre poubierały się na taką okazję.
 14. Prawdą więc są słowa śp Jana Pawła II, że Polacy nawrócą Europę, dajesz temu żywe świadectwo
 15. No faktycznie jak mężczyźni nie będą się piekli do płodzenia dzieci i płacenia później alimentów to cienko widzę Zachód, nawet śniadzi rycerze mogą nie pomóc.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.