Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

rycerz76

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1552
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

919 Świetna

About rycerz76

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wiem czy Ci się spodoba na 33 poziomie przechodzi się na islam. Będziesz musiał bić te śmieszne pokłony.
 2. Piękny film o życiu jest chad, hipergamia i pokazana jak wygląda ściana u kobiet (ta stara prostytutka). Ogranicz masturbację ona źle wpływa przez te wydzielające się hormony przy orgazmie one w nadmiarze są szkodliwe dla psychiki. Zresztą na twoim miejscu zbiłbym sobie badanie poziomu hormonów. Wszyscy ci gadają żebyś wziął się w garść a twoje marudzenie może mieć podłoże hormonalne. No wiesz jak masz przystawiony pistolet do głowy i albo używacie naszego dolara albo wam wykoleimy państwo. Każdy by tak chciał.
 3. To znaczy, że pan w muszce miał rację gdyby zastrzelili na jakimś stateczku z 50 osób i nie dopuścili do przybycia to byłby ryk na cały świat ale przekaz byłby jasny i mieliby problem z głowy. Nie, to właśnie u nas się wpierdalało mięso z dodatkiem makaronu gdzie na zachodzie makaron z dodatkiem mięsa. Co jak co ale w Polsce żarcia nigdy nie brakowało w najgorszych czasach. Dzięki temu zresztą biedoland stanie się w przyszłości ponownie potęgą.
 4. Szkoda ludzi, Amerykanie wykończą Chińczyków ruskimi (rosyjskimi) rękami tego już analitycy nie wiedzą? "Gdzie jest Google Play w moim Huawei'ju?" Ale niech prowadząca nie wysila się jaka ona oczytana bo wychodzą z tego jakieś zabawne sytuacje. "Cóż tam, panie, w polityce?Chińcyki trzymają się mocno!? Postać: Czepiec Opis: do Dziennikarza; pierwsze słowa dramatu. Źródło: akt I, scena 1 Znaczenie: nawiązuje do powstania Bokserów" https://pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_bokserów Ciekawe jak będzie jak przyjdzie prawdziwa zaraza ze śmiertelnością na poziomie 10% zarażonych?
 5. U nas powinni zablokować aglomeracje tylko transport itd. ciekawe czemu tego nie robią?
 6. Trzymaj się na baczności jak to prawdziwy psychopata to tak łatwo nie odpuści. Będą powroty ze słowo bombardowaniem w celu wywołania emocji.
 7. Chodzi tylko i wyłącznie o wybory i ten nieszczęsny pijar jak to władza pisowska walczy dzielnie z zarazą.
 8. Nie wiem jeżeli Ciebie stać. Ja uważam, że większość aut jakimi jeżdżą Polacy są ponad ich stan stąd później różne nieszczęścia związane z naprawami. Jeszcze jeżeli to pierwszy samochód to zakup na kredyt bym odradzał.
 9. To znaczy, że musi w Polsce z powodu koranawirusa umrzeć 628046,2 osoby. Na razie wyrobiliśmy bardzo mało normy. W optymistycznym tylko 604778,5 osoby.
 10. Chuj w dupę pisowskim turańskim świniom.
 11. Jeszcze w latach pięćdziesiątych poprzedniego wieku Anglosasi leczyli homoseksualistów elektrowstrząsami. Sam twórca komputera Alan Turing był poddany takiej terapii. Mogliby wprowadzić srebrne monety one same w sobie mają właściwości zabijające mikroby.
 12. Choć komuna tak bezczelnie nie dodrukowywała. Czy Polscy w głębi ducha są komunistami?
 13. Nie ma według ilości ludności w danym państwie choć są statystyki ludności z państw.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.