Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

rycerz76

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1901
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1081 Świetna

About rycerz76

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. "43 Słyszeliście, że powiedziano: Będziesz miłował swego bliźniego, a nieprzyjaciela swego będziesz nienawidził. 44 A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; 45 tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. 46 Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie? Czyż i celnicy tego nie czynią? 47 I jeśli pozdrawiacie tylko swych braci, cóż szczególnego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią? 48 Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski."
 2. Przy dalszych latach rządu pisu przewiduje powrót kartek na mięso (Tak to jest na poważnie a nie trolling)
 3. O dziwo większe zaufanie mam do Trzaskowskiego przy ewentualnej ustawie wypłacającej roszczenia żydowskie, że on ją zawetuje. Po za tym chuj mnie obchodzi czy Polacy mają domieszkę krwi żydowskiej czy nie i czemu prezydent Polski wypowiada się w takich dziwnych tematach? Jak to JKM mówił pis nie jest niebezpieczny, że jest głupi jest niebezpieczny bo wierzy w socjalizm.
 4. I właśnie tego nie znoszę i nie cierpię w katolicyzmie bo on wmawia facetom zupełnie coś innego. To już durne PUA jest w tym lepsze bo mówi o ciągłym zdobywaniu kobiety ale takim normalnym a nie włażeniu w dupę.
 5. Nie jest i widać testosteron na twarzy u niego. Po za tym rockmen a oni działają na kobiety jak lep na muchy. Skoro jesteś szczupły idź z naturą szukaj pulchnej młodej.
 6. Tylko z tym się nie zgadzam bo wiem, że żadna kobieta i żaden mężczyzna do siebie nie pasują, niech się kieruje tylko feromonami, dzięki temu będzie miał szanse na jak najzdrowsze dzieci.
 7. Jak Morfeusz mogę zaoferować mu tylko prawdę i nic więcej.
 8. Tinder jeżeli chodzi o kobiety jest autentyczny po prostu wtedy kobiety mogą być sobą nie muszą grać chyba, że chodzi o czada. Żeby zmienił się rozkład musiałaby pójść plotka, że inni widzą twoje matche wtedy rozkład zmieniłby się na bardziej normalny (normalny w znaczeniu naukowym, Gaussa)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.