Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

rycerz76

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1341
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

781 Świetna

About rycerz76

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co ty pie....sz on ją kocha tylko nie może się zdecydować. Na poważnie to popieramy gościa szkoda, że nie strzelił bąbelka. Androgeniczna zaraz wytłumaczy, że to jest czarny rycerz. Dziwne bo kiedyś byłbym negatywnie nastawiony do tego gościa o co tak naprawdę chodzi klientce.
 2. Nie zrezygnujesz bo jesteś do niego niejako przyspawany a samo zrzeknięcie się nie jest takie proste. Powiem więcej praktycznie niemożliwe.
 3. Fuj co się przeczyta to się nie odczyta.
 4. Prawda jest taka, że statystycznie w Polsce kobiety nie chcą rodzić dzieci za co całość jako kraj w przyszłości zapłaci surową karę.
 5. Mam nadzieję, że to co on gada przejdzie w czyn.
 6. Dopiero w 2027 akurat Polska będzie jednym z bezpieczniejszych miejsc. Co do braku armii też się nie zgodzę zawsze jakąś tam państwo powinno mieć. To, że polscy politycy i obce agentury przy pomocy polskich skorumpowanych polityków robią wszystko, żeby Polska nie mogła wykreować siły gospodarczej przekładającej się na siłę militarną to już inna historia.
 7. Lepiej napisać "szmaciły się i potem uważają". Wrogowie forum, mizoandrionicy, biali rycerze tylko czyhają na takie zdania.
 8. https://kobieta.wp.pl/czy-powinnam-placic-polowe-kredytu-mieszkaniowego-mojego-chlopaka-magda-u-darka-nie-czula-sie-jak-w-domu-6468706868655745a
 9. "MGTOW to skrót od : Men Going Their Own Way / (Mężczyźni wybierający własną drogę).MGTOW jest filozofią życiową mężczyzny ukierunkowaną na jego własne dobro – psychiczne, fizyczne i materialne. Jej celem jest uświadomienie współczesnemu mężczyźnie że nie jest niewolnikiem kobiet. Jego wyzysk dzieje się bowiem za sprawą jego własnego przyzwolenia i kończy się w momencie powiedzenia „nie dziękuję”. Według MGTOW współczesne kobiety w znacznej większości przypadków nie są warte wymagań i poświęceń jakie ze sobą niosą. Mit małżeństwa jako upragnionego docelowego stanu mężczyzny jest niczym więcej jak właśnie mitem. Takim samym jak selektywne (‘tam gdzie mi się podoba’) równouprawnienie kobiet. MGTOW mówi mężczyźnie „pomyśl o sobie” i zrzuca z niego brzemię „egoista!” za każdym razem kiedy tak robi. MGTOW nie jest pro-aktywnym lub jednolitym ruchem. Nie organizuje marszów, nie stara się przepychać ustaw przez senat ani powoływać fundacji. Sam skrót można interpretować na wiele sposobów. Są więc i ci którzy są bardziej radykalni i Ci którzy przysłuchują się dyskusji i wynoszą z niej to co dla nich istotne. Nie ukrywam że pomimo często mocnej retoryki ten blog jest bardziej ukierunkowany na tą drugą grupę. Filozofia / postawa MGTOW – nawet jeśli nie stanowić będzie drogi którą będziesz podążać przez całe swoje życie – nadal jest przydatnym źródłem świadomości realiów które otaczają mężczyzn we współczesnym społeczeństwie. Mówi ona o niepoddawaniu się oczekiwaniom społeczeństwa i kobiet ponieważ te stały się mężczyznom wrogie. MGTOW wywodzi się z Ameryki. Co za tym idzie trudno jest w 100% odnieść go do polskich realiów. Z roku na rok różnica ta zaciera się jednak coraz bardziej." ze strony MGTOW Polska
 10. Men Going Their Own Way "Mężczyźni podążający swoją własną drogą" "Mężczyźni wybierający własną drogę" jak kto woli.
 11. Ci pierwsi wdzięczność Brytyjczyków a drudzy Stalina. Nie wiem czy by ich to zadowalało
 12. Tu też się zgadzam czasami z tej cechy korzystam do rozpowszechniania informacji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.