Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

rycerz76

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1215
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

690 Świetna

About rycerz76

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Śpij w pidżamie albo na golasa na plecach i pełny sen. Natura sama zrobi co trzeba.
 2. Kontynuując ten ciekawy wątek, szczególnie dla pana fana partii PiS (tak przynajmniej wnioskuję). Jakby na potrzeby tej chwili Dla każdego normalnego chrześcijanina Prawo Boże jest przed prawem świeckim. To, że całe to prawo świeckie powinno wynikać wprost z Prawa Bożego to już inna historia. Dlatego np: alimenty się nie sprawdzają.
 3. W katolicyzmie nikt ci nic nie zrobi za cudzołóstwo w rozumieniu tej religii, w teokracji zostałbyś ukamienowany. Podobno w średniowieczu wywalali prostytutki za bramy miasta. Prawdziwa bo tylko ta jest religią naukową. Dla jasności dużo mi się w katolicyzmie nie podoba np: dziwne dogmaty, skandale z których nie chce się oczyszczać ale nikt nie potrafi mi podać lepszej religii. We wszystkich innych prędzej czy później zauważam chęć dominacji i wykorzystania lub co gorsze poddanie się pod władzę. W cesarstwie to cesarz (także w postaci ludu) decyduje kto jest obywatelem czy człowiekiem i kto ma prawo żyć lub być zabitym (aborcja, eutanazja) co to jest płeć, małżeństwo) i władza duchowa (ostatni bastion przed pojebami) nie ma nic do gadania.
 4. Istnieją tylko trzy systemy teokracja, mieszany i cesarstwo [Niech zawodowcy wybaczą mi te uproszczenia]. Teokracja władza w rękach kapłanów, władza duchowa ma całkowitą hegemonię. mieszany: królestwa w średniowieczu, Polska, równowaga między władzą duchową a świecką. cesarstwo: tzw obecny zachód, USA, Rosja, Chiny władza świecka ma całkowitą hegemonię. Frazes o niezależności państwa od kościoła (religii) czyli prymat państwa nad wszystkim. Osobiście nie chcę żyć ani w teokracji ani w cesarstwie. Powstanie tego państwa jak i reszty państewek w Europie środkowej była tylko wolą światowej masonerii i innych sił dla których niebezpieczeństwem było zbyt silne państwo niemieckie. To i tak był cud, że nie powstała Judeopolonia. Oczywiście jak każde państwo demokratyczne było to państwo socjalistyczne.
 5. Nie sądziłem, że dożyje czasów PO wróćcie.
 6. Oszustwo polega na tym, że to kobiety nie chcą mężczyzn a nie odwrotnie i dlatego chodzi się do prostytutki. Cytat: "Masz taką brzydką mordę nie dziwie się, że chodzisz na kurwy" koniec cytatu. Ten artykuł to kolejny atak na mężczyzn, którzy już mają dosyć tego ciągłego uganiania się za nie wiadomo czym.
 7. Jeszcze tyle miejsc w Polsce mi zostało a dlaczego w Polsce lubię ten kraj i daje zarobić swoim.
 8. Toś mnie rozbawił ha ha dobre. Naucz się myśleć. Takie pytanie jest dla mnie dyskwalifikacją w wiedzy o świecie. Czekam na 447+ ciekawe jak ciemnemu ludowi to wytłumaczą?
 9. Skoro brat cytuje Michalkiewicza to Michalkiewicz mówił też, że po rozbiorach nastąpiło coś w rodzaju ulgi w końcu ktoś inny zajmie się naszymi sprawami. Połączenie się z Niemcami nie byłoby takie złe ale niestety nie zgodzi się na to ani Waszyngton ani Moskwa, ani Londyn. Na razie przy tak słabym potencjale gospodarczym i demograficznym wybicie się na niepodległość jest niemożliwe.
 10. Ile brat ma lat, że taki mądry? Ostatnio byłem na pewnej imprezie i przy równolatkach parach kobiety wyglądały dziwnie staro, przypadek nie sądzę.
 11. Masoneria i obce agentury z naciskiem na rosyjską i niemiecką. Bez Boga i jedynej prawdziwej religii w Polsce dobrze nie będzie.
 12. Z tego artykułu wnioskuje, że był brak ojca, widać rekompensuje sobie braki z dzieciństwa a stary dziad z tego korzysta no ale pewnie matka dostała alimenty i bardzo dobrze wychowywała córkę. ---- Wracając do głównego wątku autora kobieca hipergamia jest teraz strasznie rozdmuchana i nagradzana przez system, ciekawe co wymyślą jak system będzie bankrutować żeby przekonać beciaków na kolejne poświęcenia na rzecz systemu i kobiet? Brak alimentów przywróciłby równowagę w systemie ale kto byłby wstanie zlikwidować socjalistyczne zdobycze ludzkości? Nawet czołówka polskich PUAwców zauważa zmiany i narastające kobiece spierdolenie i niektórzy uciekają na wschód do Azji. Precz z komuną!!!
 13. Wystarczy nauczyć się prastarej sztuki odpalania gadziego mózgu w kobiecie wtedy prawie nic do życia nie jest potrzebne https://www.se.pl/warszawa/super-temat-nastolatka-uciekla-z-ojcem-kolezanki-gdzie-jest-wiktoria-aa-juuC-ZRFk-eJsD.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.