Jump to content

Dzik

Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

8 Neutralna

About Dzik

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zapraszam wszystkich wariatów do naszej grupy na facebooku!, Wszystkich którym znane są tematy zaburzeń psychicznych, pobyty w psychiatrykach, tematy leków, uzależnień, prób samobójczych, i tak dalej.. Nie umiesz odnaleźć się w społeczeństwie? Ta społeczność jest dla ciebie. Akceptujemy to, że każdy z nas ma wady-jestesmy grupą. Grupa jest nowa, ale realna. Co to znaczy? Zdążyliśmy spotkać się już 2 razy na a żywo, i na tym nie koniec. Planujemy rozwijać ta społeczność, szukamy ludzi z całej Polski. Póki co spotkaliśmy się w Katowicach, chociaż ja (autor postu) jestem z Warszawy. Zbl
 2. Mi raz pękła, i jakoś żyje. No chyba nie każda ma jakieś weneryczne choroby co?
 3. Kolejny no-fap nieudany. Nie, nie zwaliłem. Poszedłem do DIVY. Nie wiem jak inni Bracia uważają, ale wg mnie, korzystanie z tych usług to to samo jakby masturbacja tylko, że bardziej kosztowne. Nie musimy użyć dużo wysiłku, żeby mieć, nie wiem- stymulacje chuja? Nic innego mi nie przychodzi do głowy. Wole zadzwonić do kurwy, niż szukać partnerki. To chyba coś nie tak. To samo marnowanie energii + pusta kieszeń. Dobra miesiąc. Najwięcej było 16 dni, dziś padłem po ośmiu. Przysięgam przed Braćmi od dnia 23.07.2018r. do 23.08.2018r. -po primo - odstawić masturbacje,
 4. Nie. Nic z powyższych. Cały czas przełykanie tej flegmy, i brzydki zapach z buzi.
 5. Jaka dieta? Też mi się wydaję, że to wszystko to objawy, a nie przyczyna.
 6. No właśnie w nosie nie, tylko ciągle ten kapeć w buzi :(
 7. Witam, a więc mam problem. Cały czas mam żółty nalot na języku, uczucie "kapcia" w buzi, oraz tak jakby spływająca wydzielina po gardle. Macie jakieś pomysły, Bracia?
 8. Jak nie fizyczną, to ja nie wiem. Pewnie gdzieś, Cię przyjmą bez doświadczenia, trzeba poszukać.
 9. Masturbacja to strata energii, a divy strata czasu, energii i pieniędzy. To już zwalić sobie samemu, jest bardziej ekonomiczne. xD W tym całym no fapie, głównie mi chodzi o strate energi.
 10. Na 15 minut Cię pobudzi, cudów się nie spodziewaj. Próbuję od 3 miesięcy. To i tak gratulacje, za wytrzymanie tak długo. Rozpoczełem przygodę z no fapem, na 16 dni. Teraz chyba nadrabiam zaległości. :((
 11. Czyli, że co? Jak mi w grudniu stuknie 21 lat to mi się coś odmieni? A kim my jesteśmy? Sumą doświadczeń i wzorców z przeszłośći?
 12. Uff. Wykonałem telefon w celu wynajmu. Wynajmą jeśli nie mam pracy? Najem okazjonalny nie byłby dla mnie problemem, a wynajmujący mógłby w yrzucić mnie, kie dy by chci ał.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.