Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

deleteduser24

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3066
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  69

Everything posted by deleteduser24

 1. Tu się kłania temat na oddzielny wpis pt " Baby lubią kasę, ale nie lubią się czuć kupowane".
 2. Kur...aż mnie zęby rozbolały jak oglądałem jaką z siebie robi pizdę. Dramat.
 3. To spuścizna komuny jeszcze, i biedy - nowe pokolenia, a mentalność po rodzicach. Widzę na ulicach, czy na ogromnych parkingach pod bazami wojskowymi, gdzie pracują robotnicy budowlani róznych narodowości. Polacy mają lepsze auta od Angoli. Angole mają zwykłe do roboty, bo auto ma służyć. Ale też i często mają drugie auto pod domem, takie wystawniejsze. Ruscy czy Ukraińcy - wiadomo jak brzmi ich maksyma co do tego jak ma wyglądać auto - " wielkie, czarne i najlepiej Mercedes". Czarne BMW przechodzone? Rumuni na 90 procent. Najlepszy jednak widok mam jak chodzę do sklepu obok domu wynajetego przez cygańskich rumunów - Jaguar, rocznik 2008, nawet zadbany, a wsiadają do niego: mały cygan w rozdeptanych klapkach, z komórą w ręku, i kołczanem prawilności przy pasie, żona - mała cyganka w powyciaganych leginsach i takich samych rozdeptanych klapkach, oraz kilkoro dzieci, z czego te mniejsze czasem na boso popieprzają. Jedzie cygan na zakupy do Asdy ( takie Tesco) z rodziną.
 4. No to mógłby być jakis argument, gdyby Stwórca wierzył w bajki wytworzone przez ludzi.
 5. To nie był shittest, a zwykłe babskie knucie. One tak mają. Dodatkowo siostra ma świadomość tego, że sama ma ujowe zycie, więc napieprzanie o Tobie do matki to taki mechanizm przerzucenia winy. Najlepsze co możesz zrobić to sie usamodzielnić, i widywać je dwa razy w roku.
 6. Tak, SUV, ale to Volvo w sumie mi najbardziej leży. Klasyczna linia, komfort wnętrza itd. Chociaz teraz każda marka ma już SUVa.
 7. Świetna fura. W Finlandii wszystkie służby swojego czasu takim jezdziły. Dobry na lekki teren, i zimę. Ja zaś się przymierzam do nowego XC60. Ciekaw jestem czy ktos coś o tym aucie może powiedzieć. @Bonzo Ty coś może?
 8. Wrzucałem tu linka niedawno. Są firmy, które się tym zajmują, ale to pewnie sporo kosztuje. Czasem warto w necie samemu poszukać. Ja tak się dowiedziałem, że moim przodkiem był biskup, który z nadania króla zarządzał województwem, oraz, że herb szlachecki mogę używać.
 9. deleteduser24

  Kobieta po 35

  W domu spokojnej starości
 10. Co Ty tak krzyczysz. Tu nie chodzi o to czy dotrzyma, a o sam fakt umowy.
 11. Mi jedna obiecywała. Choć to oczywiście było pierdolenie, bo spała z mężem w jednym łóżku. Ale raz chciała mi zagrać na zazdrości i powiedziała..."wiesz... Rafał (jej mąż) się do mnie dziś dobierał. Powiedziałam mu, że nie mogę, bo źle się czuję".
 12. Może. Choć formalnie jest żoną męża, to jeśli ma kochanka, i mu obiecała wierność, to zdradza go z innym facetem, w tym wypadku z mężem.
 13. To zalezy co komu przyrzekała. Mężowi tak, więc go zdradza. Kochankowi, jesli też, to też go zdradza. Tu nie jest kwestia jaka to konfiguracja, tylko kto komu co przyrzekał. A tak poza tym to skomplikowane związki są w modzie obecnie
 14. Co może zaoferować, a co naprawdę oferuje to często dwie kompletnie rózne sprawy.
 15. Dokładnie. Cała reszta wiec jest pierdoleniem. W czasch kiedy był JASNY podział ról, i kiedy baby nie feminizowały naśladujac rozne idiotki, mozna bylo placic za kobietę. Teraz to zwykle frajerstwo.
 16. Za dużo to analizujesz. Jest jak jest, a baby nie filozofują aż tak, kiedy czują zew macicy. Tu zgoda. "Bzdury" może napisac "każdy głupi". Argumenty się liczą.
 17. Wchodzą na portal randkowy dlatego, że tam są faceci. Nie ma żadnych "błysków". To proste. Nie rozpatrujemy tutaj filozoficznie czy to dobrze czy źle, a zauważamy tylko, iż takie zjawisko istnieje, i jest powszechne i oczywiste.
 18. Nie zgadzam sie z tym, począwszy od pierwszego zdania. Po polu minowym czołganie bez końca...raczej koniec byłby szybciej niż się spodziewasz. Ale to czepianie się słówek. A teraz do sedna. W czasach obecnych, w których komp i net są jak powietrze i spanie, nikt nie myśli, że w necie są tylko desperaci. Owszem, baby pytają często "dlaczego na portalu randkowym" itd, ale to jest tylko test na to czy długo siedzisz, i czy tylko nie po to aby wyrywać na sex. Czemu nie masz kobiety...To proste - każdy jest po i przed związkiem. Teraz jest faza "po ale przed". Dla nich to oczywiste, bo same są z tego samego względu. Prywatnie najczęściej (nieskromnie) czytałem w mailach "dlaczego taki facet nie ma nikogo?". Odpisywałem jw - jestem po. I sprawa załatwiona. Ogólnie ludzie nie są stworzeni do różnych rzeczy, które robią współcześnie, a mimo to nikt się temu nie dziwi. To słaby argument. Na portalach randkowych, czy innych stronach baby doskonale wiedzą jak wybrać odpowiedniego samca. Po to testują. Poza tym zawarłeś tym stwierdzeniu wyżej sprzeczność. Jeśli samiec alfa jest taki wyjątkowy, to skąd tam tysiące kont o podobnej wartości matrymonialnej. To oczywiste, i pewnie Ty też masz jakieś foty po obejrzeniu których nie poznałbym Cię na ulicy. Zresztą baby kłamią, i to oczywiste, faceci też. Podczas rozwijania znajomości, w trakcie pisania żądasz naturalnych fot i tyle. Jak odmawia, to znaczy, że coś ukrywa. Po co im portale randkowe, jak fejsy, instagramy itd. Odpowiem ci: to bardzo proste - bo portal randkowy jest od RANDKOWANIA. Tu każdy wie po co wlazł. Fejsa zaś ma nawet ten, który nie chce poznać nikogo, nigdy.
 19. Jeszcze dwie ważne kwestie. 1 - cytat: "Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie". Co oznacza, że kiedy my się napawamy tym jakie wrażenie zrobilismy na babie, ona jest już w fazie kolejnej - ( mysz je ser w pułapce, czyli jest prawie złapana), czyli jesteś już pod baczną obserwacją. Zaraz będą testy. 2 - I tu Cię za jakiś czas wyczuje. O ile już tego nei zrobiła. W tej fazie faceci się najczęściej gubią, i odkrywają prawdziwe ja. Ona wtedy wie jak może sobie podrywać, i jak pokierować facetem.
 20. To znaczy, że się wkręca, i idzie obrała kierunek na związek. Bądź taki jak jesteś, bo jesli coś działa, to po co to zmieniać. A jak będzie miła, to daj nagrodę.
 21. Stare przysłowie pszczół mówi: "Kto rucha mężatki ten piękny i gładki"
 22. Ale udowadniac innym na przykładach z dziedzin na których się nie znają to być dobrze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.