Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

kame.hame

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About kame.hame

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Troche mi lepiej, gdy czytam wasze porady. Z każdym dniem widze lekka poprawę. Skupie się na siłowni i diecie, może do tego treningi boksu? Coś sie wymyśli, aby zająć głowę. Następnym razem będę uważał.
 2. Witam Tydzień temu rozstałem się z dziewczyna. Był to mój pierwszy tak naprawdę związek (mam 22 lata) i trwał on 3 miesiące. Ogólnie panienka z patologicznej rodzinki (bieda, alkohol, agresja). Poznałem ją na imprezie u znajomego. 2 tygodnie później już chodziliśmy ze sobą. Okazało się, że nie ma gdzie mieszkać, bo w domu zadyma z jej ojczymem. Wynająłem mieszkanie i żyliśmy razem 2 miesiące. W tym czasie miałem co chciałem. Seks, loda, kiedy chce i gdzie chce. Niestety dowiedziałem się z jej telefonu, że kręci z kimś i musiałem to zakończyć. Przywiązałem się do niej i zjada mnie od środka to chu*owe uczucie. Pierwsze 2 wieczory ryczałem, teraz tylko momentami łapie mnie na płacz. Ogólnie spadek energii. Wiem, że z czasem mi to minie, ale już teraz chciałbym się jakoś uleczyć. Znacie jakieś praktyczne sposoby/rady/wskazówki cokolwiek, aby się ogarnąć? Pozdrawiam
 3. Witam Czy miałby ktoś z was taki wzór umowy? W necie jest tego sporo i nie wiem który wybrać, a zależy mi żeby nie było się do czego przyczepić, w razie problemów. Czy może lepiej pójść do notariusza? Pozdrawiam
 4. Polecam przejść na diete bez mięsa + rezygnacja z cukru, chipsow itp. Ja schudłem mimo, że nie planowałem;)
 5. Ja lubie jak kobieta jest mniej inteligentna ode mnie wręcz taka głupiutka, jest to dla mnie urocze;)
 6. Jestem w podobnej sytuacji. Mam 21 lat, pracowałem prawie 2 lata w kontroli jakości na produkcji. Odłożyłem roczną wypłate i się zwolniłem ze względu na brak lepszych perspektyw finansowych i zawodowych. W maju zdaje mature i ide na studia licząc, że to wypełni pustke.
 7. Stary... też przez to przechodziłem. Bądź regularny w treningach i trzymaj się diety to zobaczysz efekty. Powodzenia;)
 8. Wszyscy macie racje. Chyba otworzyłem oczy na to wszystko i nie chcę już przez kogoś albo przez siebie źle się czuć. Mam nadzieję, że motywacja mi się utrzyma. Bardzo wam dziękuję!
 9. Masz racje... Przez to nie mogę wyrażać siebie. Chciałbym się w końcu odblokować :/
 10. Dokładnie tak. Takie same mam odczucia, mimo tego brak mi wtedy merytoryki przez "pustkę" w głowie. Tutaj pewnie też masz racje. Zauważyłem, że w otoczeniu w którym czuje się pewnie lubię dominować... W głowie wizualizuje sobie jak pewny siebie i spokojnie tłumaczę im dlaczego nie mają racji. Dziękuję wam za aktywność w tym temacie. Czuję ulgę, że mogłem się z kimś tym podzielić
 11. Wywiązuję się ze swoich zadań, nie gorzej od pozostałych, jednak jak przechodzimy do momentu kiedy każdy musi coś od siebie dodać to jest kaplica. Robię się czerwieńszy, zaczynam się delikatnie trząść no i nic nie wyduszę z siebie, oprócz: ''tak'', ''zrozumiałem" itp. Czuję się wtedy jak skończona ofiara.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.