Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

kame.hame

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About kame.hame

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Polecam przejść na diete bez mięsa + rezygnacja z cukru, chipsow itp. Ja schudłem mimo, że nie planowałem;)
 2. Ja lubie jak kobieta jest mniej inteligentna ode mnie wręcz taka głupiutka, jest to dla mnie urocze;)
 3. Jestem w podobnej sytuacji. Mam 21 lat, pracowałem prawie 2 lata w kontroli jakości na produkcji. Odłożyłem roczną wypłate i się zwolniłem ze względu na brak lepszych perspektyw finansowych i zawodowych. W maju zdaje mature i ide na studia licząc, że to wypełni pustke.
 4. Stary... też przez to przechodziłem. Bądź regularny w treningach i trzymaj się diety to zobaczysz efekty. Powodzenia;)
 5. Wszyscy macie racje. Chyba otworzyłem oczy na to wszystko i nie chcę już przez kogoś albo przez siebie źle się czuć. Mam nadzieję, że motywacja mi się utrzyma. Bardzo wam dziękuję!
 6. Masz racje... Przez to nie mogę wyrażać siebie. Chciałbym się w końcu odblokować :/
 7. Dokładnie tak. Takie same mam odczucia, mimo tego brak mi wtedy merytoryki przez "pustkę" w głowie. Tutaj pewnie też masz racje. Zauważyłem, że w otoczeniu w którym czuje się pewnie lubię dominować... W głowie wizualizuje sobie jak pewny siebie i spokojnie tłumaczę im dlaczego nie mają racji. Dziękuję wam za aktywność w tym temacie. Czuję ulgę, że mogłem się z kimś tym podzielić
 8. Wywiązuję się ze swoich zadań, nie gorzej od pozostałych, jednak jak przechodzimy do momentu kiedy każdy musi coś od siebie dodać to jest kaplica. Robię się czerwieńszy, zaczynam się delikatnie trząść no i nic nie wyduszę z siebie, oprócz: ''tak'', ''zrozumiałem" itp. Czuję się wtedy jak skończona ofiara.
 9. Myślę, że zrobiłbym się bardzo czerwony i byłoby mi wstyd.
 10. Na zebraniu było nas sześcioro razem z kierowniczką i tyle osób wystarczyło żebym miał tremę cokolwiek mądrego powiedzieć. Gdy rozmawiam z kimś sam na sam to jest lepiej.
 11. Mam 21 lat i nie potrafię mówić, gdy jestem zestresowany lub zdenerwowany. Przed chwilą mieliśmy zebranie w pracy i parę osób miało do mnie pretensje o coś, ale ja oczywiście nie potrafiłem się wybronić, bo wolałem się nic nie odzywać niż skompromitować się mówiąc drżącym głosem. Często też pojawia mi się pustka w głowie w takich momentach. Na chłodno jak sobie o tym rozmyślam to jestem mistrzem riposty, ale tylko w głowie Mielibyście jakieś porady jak się z tym uporać?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.