Jump to content

kame.hame

Użytkownik
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

33 Świetna

About kame.hame

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nic mu jak na razie nie mówiłem, możliwe, że poruszę temat jak się prywatnie spotkamy.
 2. To było u nich w mieszkaniu, wiec nie ma szans, żeby ktoś nas widział. Dowód mam, bo pisała do mnie żebym nic mu nie mówił.
 3. I tak zrobię. Dziękuję wszystkim za udział w temacie.
 4. Ja zjebałem, bo się dałem. Chyba mu powiem o wszystkim.
 5. Wpadlem jej w oko, na imprezie specjalnie ocierała się o moje krocze jak staliśmy, udawałem, że tego nie czuje. Zostalismy na noc i spaliśmy koło siebie, w nocy się przebudziłem i wydaje mi się ze to ona zaczela sie piewsza kleić
 6. Jest ślad po tym. Napisała mi dzień później żebym nic mu nie mówił.
 7. @JAL Jeżeli mu powiem to oczyszcze swoje sumienie, ale zniszcze jego aktualny świat. Wydaje mi się to troche samolubne. Zastanawiam się czy po prostu zwolnić się z pracy i urwać z nim kontakt, bo czuje się jak kur*wa jak rozmawiamy.
 8. @cst9191 Jego myszka jest typem imprezowiczki, nie zdziwiłbym się jakby go zdradzała. Szkoda mi relacji z kolegą, bo jest w porządku gościem.
 9. Jak w temacie. Zdarzenie miało miejsce jak byliśmy oboje pijani. Mam wyrzuty sumienia z tego powodu, nie pomaga fakt, że pracuje w tej samej firmie z tym kolegą. Wiem, że źle zrobiłem i nie wiem czy go o tym fakcie informować. Jego dziewczyna kazała mi siedzieć cicho, bo zepsuje to ich związek.
 10. Witam. Mój brat wziął kredyt konsolidacyjny na około 130 tysięcy. (10 lat po 1400zl rata). Mieszkał z rodzicami, część pieniędzy wpakował w remont. Zostało 115 tysięcy do zapłaty. Czy wystarczy w tym przypadku zrzec się spadku u notariusza? Pozdrawiam
 11. Pogrzeb we wtorek, wszyscy już powoli sprawiają wrażenie godzić się z tym co się stało. W takich chwilach dociera do człowieka jak ważny jest dla nas drugi człowiek. Chciałbym wiedzieć, czy jest teraz szczęśliwy lub czy wogóle gdzieś jest. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za słowa wsparcia.
 12. Znalazłem u brata w telefonie w notatniku krótką wiadomość, w której pisze, co zostawia komu oraz, że planował to od dawna i nie chce mu się tutaj siedzieć. Policja przeszukiwała jego telefon i nie znalazła tego. W historii filmiki z węzłami. Jakoś się trzymamy. Mam siostrę, która się cieła i była z tego powodu w szpitalu. Sama mieszka w kawalerce i o niczym nie wie. Boję się, że jak się dowie to też sobie coś sobie zrobi. Nie wiem jak jej to przekazać.
 13. Mam tylko 1 dzień urlopu. Nie wiem jak załatwić sprawe wolnego. Nie chciałbym żeby w pracy wiedzieli.
 14. Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia. Nie dociera to do mnie co się właśnie stało. Jeszcze wczoraj spędzaliśmy razem czas Pracował na kopalni, mało spał. Nie dbał o siebie co sie przekładało na brak kobiet. Nie dał się namówić na dentyste. To był typ człowieka co każdemu by dawał i nic nie chcial w zamian. Kupował drogie prezenty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.