Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mati91

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About Mati91

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mati91

  W co aktualnie gracie?

  Ostatnio grywam w praktyce jedynie na PS4 i głównie w Gran Turismo Sport (online), Project Cars 2 (online/ offline) i Red Dead Redemption 2 (offline). Przeważają samochodówki w związku z ostatnim zakupem kierownicy (nieporównywalnie lepiej się gra niż na padzie).
 2. To ja, rozpoczynając swoją aktywność na forum, poruszę wątek polityczny sprawy. Intrygująca jest tutaj reakcja partii rządzącej. Chcą podwyższyć wiek w którym kontakty seksualne uwaza się za pedofilię z 15 do 17 lat. https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/PiS-zaostrzy-kary-za-pedofilie.-Kaczynski-Trzeba-byc-tutaj-twardym?fbclid=IwAR3uRQjSqaP2lcq1e9nWbSiYRgZeuRYpIEhaWsyDwBttq8mYaF-7CWcze9E . Następstwem tego faktu jest sytuacja w której ginekolodzy będą musieli informować prokuraturę o nastolatkach uprawiających seks. Abstrahując od słuszności czy nie rozwiązania, to jeśli to wprowadzą to jest polityczny majstersztyk, gdyż stronie zauważającej nadużycia kościoła pokazują, że coś robią, a stronie "gdzie mi ruszacie kościół" pokazują, że dbają o konserwatywne prowadzenie się przez młodzież. Taka próba upieczenia dwóch pieczeni na jednym ogniu. Utrzymania elektoratu pro-kościelnego i przyciągnięcia ułamka krytycznego wobec kościoła.
 3. Wpisałem kiedyś jakieś zagadnienie w google (już nie pamiętam jakie) i mi wyskoczyła ta strona. Przeglądałem forum przez długi okres czasu jako bierny obserwator.
 4. Witam wszystkich, zarejestrowałem się, gdyż zauważyłem dużo prawidłowości między treściami na forum a własną obserwacją realnych stosunków społecznych. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.