Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Egregor Zeta

Użytkownik
 • Ilość treści

  58
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

24 Świetna

O Egregor Zeta

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

450 wyświetleń profilu
 1. Ale przecież ona chce mieć w sobie jak najlepsze geny...
 2. Fools... "8 marca 1775 roku, w Paryżu otwarto pierwszą lożę masońską dla kobiet. Dlatego 8 marca później celebrowano jako Międzynarodowy Dzień Kobiet. Było to z inicjatywy masonki Clary Zetkin. Międzynarodowy feminizm jest kolejną częścią destrukcyjnej masońskiej ideologii."
 3. Co tydzień była nowa zakłamana zapchajdziura. Zaczęło się prawdziwe życie. A miało być tak pięknie do końca życia jak to PUAsi wmawiają głupkom.
 4. To żart? Bo jeśli tak to już nie jest śmieszny w tych czasach.
 5. Egregor Zeta

  Zmasakrowane twarze Pań.

  Znowu potwierdzasz moje słowa że na zdrowych ludziach koncerny farmaceutyczne nic nie zarobią, jedyne czego dalej nie rozumiesz jest to że ta sytuacja dotyczy większości jak nie wszystkich innych leków, suplementów, metod leczenia itp. Już nie wspomnę o skutkach ubocznych/zaplanowanych leków i metod leczenia czy wymyślonych chorobach. OK zgodzę się, definicja tak mówi ale przypuśćmy że istnieje coś takiego jak profilaktyka, wyjaśnij w takim razie dlaczego jest coraz gorzej ze zdrowiem w porównaniu do np. 20 lat wstecz? Kiedyś testowali na więźniach, teraz kontynuują testy na Tobie, myślisz że wojna się skończyła? Czego jeszcze nie rozumiesz? Oczywiście najlepiej przemilczeć. Chyba dalej zostały Ci nawyki z Twojego nicku.
 6. Egregor Zeta

  Zmasakrowane twarze Pań.

  Proste: Lata badań w obozach koncentracyjnych na więźniach czy to podczas 2 wojny światowej czy kontynuacja w dzisiejszych czasach na naszych kochanych Paniach jak widać robi swoje. Szerzenie profilaktyki nie uderza w przyczynę tylko w skutki. Niby Ty znasz inną definicję profilaktyki w teorii ale w praktyce jest tak jak napisałem. "Najlepszą inwestycją są ludzie. Chorzy ludzie." Myślisz że dadzą Ci rozwiązania i cudowny lek na wszystko? Odpowiedź znasz $$$. Niby zaprzeczasz a później potwierdzasz - kobiety...
 7. "Kobieta więdnie, jeśli podlewana jest łzami." Andrzej Majewski
 8. Egregor Zeta

  Zmasakrowane twarze Pań.

  To nie opalanie się powoduje raka, to kremy do opalania się powodują raka.
 9. Cały temat wałkują o tym żebyś nie wracał a ja napiszę wracaj do niej co ci szkodzi? Widocznie jesteś ciągle za słaby. Ta cała paplanina nie załatwi za Ciebie tej lekcji, Ty sam musisz podjąć decyzję i dostać po dupie drugi raz bo widocznie o jeden raz za mało...
 10. Egregor Zeta

  W trakcie NoFapu - pytania

  Rękę sobie zablokuj albo najlepiej głowę a nie jakieś aplikacje.
 11. Zaraz zapodam ci link do statystyk, wykresów i badań
 12. Ja nie dostałem po dupie
 13. Dawaj, nie udawaj. Myślę że to zdanie pozawieszałoby wszystkie komputery...
 14. Aha czyli wierzysz że jest kulą?
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.