Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Egregor Zeta

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  254
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

170 Świetna

About Egregor Zeta

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1013 profile views
 1. Proszę wymień tą ekipę każdego z osobna i podaj argumenty na każdego. Jeśli nie podasz to jesteś manipulantką godną miana "nominowanej do nadprogramowych zaburzeń".
 2. Zuckerfr, Tomko, who next madafaka? Może pobanujemy ciepłe betakluchy? Jak dzieci, jak dzieci...
 3. Przyznaję oficjalnie, nawet nie dorastasz do pięt dla @Analconda. Szanowny @Analcondato chociaż dorobił się zaszczytu zapamiętania go jako forumowego chadologa, choćby przez to że opierał się na różnych redpilowych i blackpilowych badaniach i wykresach...
 4. Każdy/każda podświadomie (czyli wszyscy ci bez podstawowej wiedzy) gardzą tym polizywaniem się w rezerwacie. Aż dziw bierze jak ktoś z takim stażem i ilością postów jeszcze tego nie ogarną. To co kilka tysięcy postów o lizaniu dupy nastukali? Mówię w tym momencie o KAŻDYM przypadku. A o TYM przypadku mogę stwierdzić że mamy kolejnego następcę @Analconda. Tamten w kółko że nie jest chadem i huj i "nic tego nie zmieni". A ten... ehhh to samo tylko w innej formie. Jestem za !!!
 5. Jeśli przeżyłeś wypadek, to za wolno jechałeś...
 6. @Chadeusz @Imiennik macie od teraz przejebane w rezerwacie. Podsumowanie tematu. Wyjaśniło się też ż[email protected]że rezerwatową dupę aż miło popatrzeć.
 7. Przypominam że póki co to jest 9 stron kłótni "osób nominowanych do nadprogramowych kg" które nie chcą ruszyć dupy żeby poprawić sytuację kontra reszta która ruszyła już dupę z miejsca. @maggienovak wyśmiała reakcją , a @Marden potwierdził mojej przypuszczenia Jak przystało na tematy w rezerwacie, jak zwykle przoduje @SzatanKrieger tym razem znajdujący poparcie w @KrólowaŁabędzi w racjonalizowaniu swojego lenistwa i głupoty zdrowotnej.
 8. Czy nie jest tak że autor tematu sam nie ma z kim pogadać o tej sytuacji i nawiasem mówiąc przypomina tego "zdesperowanego dobrze wyglądającego żula"?
 9. Godzina 1 po północy, nikt się nie odzywa w temacie, pewnie wszyscy śpią.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.