Jump to content

fruit

Starszy Użytkownik
 • Posts

  441
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  0.00 PLN 

fruit last won the day on February 5

fruit had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,567 profile views

fruit's Achievements

Starszy Sierżant

Starszy Sierżant (8/23)

1.1k

Reputation

 1. 😂 W Polsce to wciąż bardzo mały %
 2. Normalny proces po dwóch latach związku, nawet gdybyś nie miał wypadku. Skończył się okres demo.
 3. Jak długo jesteście razem, i ile razy w tyg/ mies jest seks?
 4. Witaj, na pewno dostaniesz dobre rady od doświadczonych użytkowników
 5. Dodam jako ciekawostkę, że ona wystąpiła w pornosie lata temu podobno - Herge Art- Erica Kolega szwagra mi powiedział
 6. To jest akurat zrozumiałe, że dla kobiety, która nie pracuje i żyje na koszt faceta, papierek jaki daje małżeństwo jest bardzo istotny.
 7. Nic nowego, moja partnerka dostała dwie takie propozycje na allegro.
 8. Nikt za Ciebie nie będzie w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Natomiast mój pkt widzenia jest taki- samochód to są przedewszystkim koszty, więc jeżeli ktoś nie ma pieniędzy to odpowiedź jest prosta- nie warto Z drugiej strony samochód to komfort i wygoda, a za to się płaci, więc jeżeli ktoś ma pieniądze i go stać- tak, warto. Ja mam samochód bo po pierwsze uwielbiam motoryzację i prowadzenie pojazdu, po drugie potrzebuje. Gdybym nie miał kasy, lub miał jakieś "cele wyższe" jak inwestycje itp. to bym nie kupował. Ale życie też nie polega na tym, aby cały czas myśleć o przyszłości, bo żyje się tu i teraz. Może Cię pizgnąć autobus na przejściu (odpukać) i uja z planów, więc trzeba mieć balans, a nie myśleć, że za 5 lat zrobie to, osiągne tamto i wtedy zaczne żyć.
 9. @Atanda ale co to za rada od niego? Pańcia chce zostawić opa, a @kenobi mu radzi, że to wszystko jego wina bo się za mało starał? Daj spokój, takie rady to można dostać na różowym forum.
 10. Co może się stać, jeżeli kraje NATO wyślą wojsko na Ukrainę? Pytam się o możliwe scenariusze, jak dalej potoczyłaby się wojna, bo ja się nie znam. Przestałem śledzić już wszystkie informacje dotyczące wojny ponad rok temu, bo w kółko to samo media pokazują, a wojna nie posuwa się w żadnym kierunku. Moim zdaniem Rosja odczułaby to jako zagrożenie dla granic swojego kraju i może zacząć się bombardowanie krajów bałtyckich, aby wymusić wycofanie wojsk NATO.
 11. Ma znaczenie, dla normików. Ale i tak się nie wstrzelisz w gusta każdej bo jedne będą lecieć na "smart casual", a dla innych będzie to wyglądać jakby koleś miał kij w dupie. Chyba, że jesteś chadem, wtedy to inna bajka.
 12. A jak by mu ktoś powiedział to w twarz to by pewnie wpadł w "rage mode" i chciałby obić blachę takiemu komuś, aby bronić dobrego imienia księżniczki. Takie typy tak mają, także kij z nimi, jak sobie pościeli tak się wyśpi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.