Jump to content

fruit

Użytkownik
 • Posts

  208
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,011 profile views

fruit's Achievements

Starszy Szeregowiec

Starszy Szeregowiec (3/23)

392

Reputation

 1. Rycie bani. Moim zdaniem takie filmiki to fake, żeby robić dramy i nabijać wyświetlenia.
 2. Ale drama xD Jak zawsze prawda leży gdzieś po środku: - Większość kobiet ma do zaoferowania tylko seks, ale -Więkości facetów zależy tylko na seksie, bo -Gdyby wyłączyć im popęd seksualny nie decydowali by się na stałe związki, bo po kiego? Błędne koło. CHANGE MY MIND
 3. Dobrze powiedziała- "co to ma kurwa być? Z Najmanem przegrać. kurwa..." 😂😂 Z Najmana cała Polska się śmiała swego czasu, więc na pewno laske to boli x100, że jej sugar daddy dostał od niego oklep i teraz wstyd przed wszystkimi znajomymi, rodziną...
 4. Od dobrobytu się ludziom całkiem w dupach poprzewracało Swoją drogą znam historię, gdzie kobieta była w związku z chłopakiem przez dwa lata, a później się ożeniła z jego bratem- więc da się!
 5. Myślę, że wszystko z Tobą ok, jak trafisz na właściwą kobietę, to poczujesz chemie. Nie każda laska zasługuje na to, aby za nią biegać z wystawionym jęzorem, nawet jak jest 10/10. Natomiast nie rozpowiadaj spermiarzom, że generalnie dupy nie podnoszą Ci ciśnienia, bo Ci przykleją łatkę geja. Beciaki tego nie zrozumieją.
 6. Skoro ma więcej minusów, niż plusów i bilans jest ujemny to zazwyczaj nie warto- a jeszcze jak jest oddalona o 100km to idź pan w chuj. Szanujmy się.
 7. Idealny związek? Laska milionerka, 10/10 która mnie utrzymuje. Ja nie muszę pracować i mogę wydawać jej pieniądze bez limitów. Jest wierna i pożąda tylko mnie i ma ochotę zawsze wtedy, kiedy ja mam. Natomiast nie mieszkamy razem, widujemy się 2-3 razy w tygodniu i pomiędzy spotkaniami, nie utrzymujemy zbytnio kontaktu (czyt. nie wypisujemy sobie wiadomości "co tam u Ciebie?") Do tego te same zainteresowania, nie kończące się tematy do rozmów.
 8. Ja to widzę tak: - Twoje życie to tyranie na dwa etaty i gdybyś miał seks na zawołanie, to byś był szczęśliwy - Jej życie to tyranie Kobiety potrzebują emocji, a Ty ją zabrałeś 2 lata temu na weekend do Gdańska. no niemoge... Każdy ma w życiu priorytety, wy wybraliście tyranie, żeby mieć dom, ale przez to poświęcacie wasz związek, bo chemi już między wami nie ma, bo nie ma emocji.
 9. Szokujące jest, jak facet potrafi się poniżyć dla baby z wąsem. Potwór, nie potwór, byle miał otwór. Masakraaaaaaa........ Nic dziwnego, że kobiety nie szanują mężczyzn.
 10. Analconda 2.0 Reactivation Generalnie @SamiecGamma często i gęsto dobrze pisze, ale ten post no to, już zostawię opinię dla siebie. Natomiast ja nie obruszam się jak widzę cucków i simpów, bo łatwiej się jest wyróżnić, niż jakby każdy koleś miałby być "samcem alfa". Np. jak w załączonym obrazku- 99.9% kolesi których znam targało by torby dla laski, a Ty ze swoją wiedzą mówisz do niej "Ty nieś wodę" i cyk +10 do atrakcyjności bo jesteś "inny niż wszyscy"
 11. Jeżeli nie przyciągasz do siebie ogarniętych, inteligentnych, atrakcyjnych mężczyzn, to najprowdopodobniej z Tobą jest coś nie tak Bo to nie tak, że tacy faceci nie istnieją. Oni po prostu nie są Tobą zainteresowani.
 12. Większość kobiet chciała jego zdjęcie zobaczyć, więc brzydale pewnie i tak by nie poruchali. Zdziwiło mnie natomiast tylko tyle, że za 500zł, można by się ugadać z laską pewnie na całą noc w hotelu, gdzie divy chcą nawet i 7,000zł za girlfirend experience xD
 13. Generalnie wiele kobiet się dobrze kryje i czasem ciężko wyczuć, że to zwykły szlauf. Natomiast ostatni przykład, to mój pracownik: - Facet blisko 50-tki, poznał kobiete 40+, która była w związku z kolesiem który ją bił i kontrolował. Imprezowiczka, ma 20 letniego syna darmozjada, który nigdzie nigdy nie pracował i nie studiuje. Poznali się ok 4 miesiące temu, a niedawno mi powiedział, że ona wraz z synem wprowadzają sie do jego domu. Ona wynajmowała mieszkanie a gość ma dom spłacony, więc stwierdził, że tak dla niej będzie lepiej pod względem finansowym. Generalnie na moje rady odpowiedział: "w relacjach między ludzkich nie ma żadnych zasad i każdy człowiek jest inny". Także tak, jak to pewien znany człowiek powiedział, na chuj strzępić ryja.
 14. Wiadomo, że każda wypowiedź w moim tonie, będzie brana za "ból dupy", licze się z tym. Hipokryzja numero uno
 15. @maroon Jak dla mnie to wylewa się z Ciebie hipokryzja w tym temacie. Płaczesz w pierwszym poście, że młuciłeś do 3 nad ranem i zniszczyło Ci to życie, a potem dalej w temacie piszesz, że czasy nowożytne zrobiły z seksu priorytet numer jeden. Nie czasy zrobiły, tylko kolesie co nie potrafią kobiecie powiedzieć nie - czyli tacy jak Ty. Próbujesz się postawić w roli samca alfa i umniejszyć beciakom, ale robisz to co oni, a potem odwracasz kota ogonem. I dlatego ten temat to beka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.