Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

fruit

Użytkownik
 • Content Count

  93
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

106 Świetna

About fruit

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

517 profile views
 1. Należy pamiętać, że są pewne sektory, które na tej epidemii zyskują. Pracuję w firmie, która produkuje opakowania do żywności. Nie wyrabiamy z zamówieniami, generalnie okres wczesnej wiosny to był zawsze spokojny i zawsze był delikatny przestój, a w tym roku firma będzie miała rekordowe przychody za ten kwartał. Co za tym idzie fabryka, która dostarcza dla nas papier do produkcji, fabryka która dostarcza tusze do druku itp. pracują na najwyższych obrotach. Również sektory które produkują żele antybakteryjne, chusteczki, papier toaletowy, lekarstwa, sprzęt dla szpitali, żywność, firmy transportowe i wiele innych, a co za tym idzie również cała "obsługa" tych firm i fabryk. Fryzjerzy pracują dojeżdżając do klientów, ogłaszają się na grupach na fb. Wiadomo, że są firmy które upadną, ale moim zdaniem znajdą się inwestorzy, którzy jednak na tym kryzysie zyskali i wypełnią tą pustkę. Najgorzej będzie z branżą turystyczną i rozrywkową. Linie lotnicze, hotele, restauracje, kwiaciarnie, kluby, kina, ale po kryzysie i te branże się odrodzą. Moim skromnym zdaniem nie będzie tak tragicznie, jak niektórzy przewidują. Media sieją panikę i szukają sensacji, ale tak było zawsze. Jedni stracą inni zyskają i życie będzie toczyć się dalej.
 2. https://www.change.org/p/united-nations-call-for-the-resignation-of-tedros-adhanom-ghebreyesus-who-director-general Petycja o odwłanie szefa WHO( światowej organizacji zdrowia), którą podpisało już 700,000 osób. Jest osądzany o nieudolne zażądzanie organizacją, wiele razy zmieniała swoje zdanie rekomendując odwrotność wcześniejszych zaleceń. Padają również podejżenia o korupcję, a wicepremier Japonii twierdzi, że WHO jest opłacane przez Chiny.
 3. Nie no, sorry, że to powiem, ale nawet mi autora nie żal. Po 6 miesiącach związku zrobić sobie dziecko. Zajebiście. Teraz wiadomo, że już za poźno, ale widzę, że wszyscy Cię klepią po ramieniu i mówią, że nie ma w tym Twojej winy, ale trzeba sobie uświadomić, że w tej beznadziejnej sytuacji jest bardzo dużo Twojej winy. Mam nadzieję, że single, które to będą czytać wysnują jakieś wnioski. Po 6 miesiącach to ja bym nawet nie zamieszkał z wybranką. Miałeś zajebiste życie, kawaler miszkający sam, i nawet jak ją poznałeś, "tą jedyną", to po co ten pośpiech? Ok, można zwalić na hormony, na to, że laska nie była szczera, ukrywała swoją prawdziwą twarz, ale w końcu dorosly facet ma też coś takiego jak mózg i rozum! Teraz to pozostaje Ci pogodzić się z sytuacją, że kontakt z dzieckiem będziesz miał znikomy, prawo jest po stronie matki i nie trzeba być "znawcą tematu", żeby się domyśleć. Dziecko które 99% swojego młodego życia spędzi przy matce, będzie po jej stronie. Będziesz tatą "od święta" i takie są realia. Szczególnie, że dzieci to się tak naprawdę rodzicami nie przejmują, bo mają swoje życie.
 4. Jeżeli sytuacja w Italii jest tragiczna, tak jak się mówi o tym w mediach, to co dopiero powiedzieć o Nowym Jorku? Populacja Italii- ponad 60 mln Populacja stanu Nowy Jork- 20 mln, z czego w samym mieście Nowy Jork mieszka 8 mln. Zarażenia COVID-19 Włochy- 101k vs. Nowy Jork- 66.5K Więc w Nowym Jorku, przy mniejszej populacji, za kilka dni będą mieć więcej zachorowań niż całe Włochy.
 5. We Włoszech dziś 4050 zdiagnozowanych przypadków, a więc od 5 dni liczba maleje. Widać, że trend się "wypłaszczył", a może nawet osiągneli już szczyt i teraz liczba nowych zakażeń będzie coraz niższa? W końcu widać efekt kwarantanny? Co myślicie?
 6. Ciekawe, w Chinach populacja jest ok 4 razy większa niż w USA( 1.3 miliarda vs 330 milionów) i zamieszkują bardzo podobną powierzchnię, a USA już ma wyższą liczbę zarażonych w krótszym czasie i raczej z dnia na dzień licznik będzie rósł coraz bardziej. W głowie mam tylko myśl- "fajne te dane z Chin, takie niezbyt wiarygodne".
 7. Czy przypadkiem po ang. trillion to nie jest bilion na skali używanej w Polsce? Czyli chyba chodzi o 2 biliony dolarów?
 8. After nearly 2 months, Wuhan (the epicenter of the pandemic in China) announced today that it would be loosening the lockdown by gradually resuming public transportation and allowing healthy people to go back to work. [source]China had put Wuhan and other cities into lockdown on Jan. 23 when a total of 25 deaths had been reported in the country. After about 3 weeks of lockdown, the number of new deaths reached its peak in China [see graphs] and then began declining.Italy went into a similar lockdown on March 11, when 827 deaths had already been reported, and 8 days after reaching 79 deaths (March 3) [see graphs] and 19 days after the beginning of the outbreak in the country (Feb. 21) [see archived news] On Feb. 22, Italy had become the country with the highest number of cases among all non-Asian nations. [see archived news] When China reached a similar number of deaths (811 deaths on Feb. )the lockdown had already been implemented for 2 weeks.The Report of the WHO-China Joint Mission noted that by rolling out "perhaps the most ambitious, agile and aggressive disease containment effort in history" China "has changed the course of a rapidly escalating and deadly epidemic" and that the remarkable speed with which Chinese scientists and public health experts isolated the causative virus, established diagnostic tools, and determined key transmission parameters, such as the route of spread and incubation period, provided the vital evidence base for China’s strategy. [source] Cytat ze strony worldometers.info/coronavirus W Wuhan pomału wracają do normalności. Jednocześnie porównują, że Chiny wprowadziły kwarantannę, kiedy liczba zgonów osiągnęła liczbę 25, natomiast Włochy wprowadziły kwarantannę, gdy liczba zgonów wynosiła 827. Gdy w Chinach odnotowano ponad 800 zgonów, oni mieli kwarantanne już od dwóch tygodni. Więc widać dobry przykład jak spóźnione były działania w Europie.
 9. Może nie od razu wkurw, że "nie wyruchałeś jej bestialsko jak barbarzyńca", ale delikatny foch na pewno, że nie doszło do penetracji. Nie ma co się przejmować i specjalnie analizować, a druga rzecz to po co robić coś wbrew sobie i na siłę ją uszczęśliwiać? Jak masz małe libido, to po co na siłe z nią chcesz uprawiać seks? Jeżeli chcesz tak bardzo jej zaimponować to radzę kupić sobie sidenafil małą dawkę 25mg i wtedy działać.
 10. Temat definitywnie założony po to, aby napsuć krwi głównym bohaterom. Sam nie chciał bym czytać opisów ex mojej kobiety, co ona z nim robiła w łóżku i poza nim. Ja tylko dodam, żeby brat @Rnext uważał na siebie, bo to trochę dziwne, że bohaterka tej historii szuka atencji na takim forum i już drugiego doświadczonego użytkownika upolowała.
 11. Nie chciałem obrazić Ciebie, nie chodziło mi o to, że Ty jesteś pachołkiem. Chodziło mi o to, że jakieś tam osoby, niby wiedzą, że Hitler był finansowany przez bogaty zachód. Czyli nie wierzymy w historie taką, jaka została spisana oficjalnie, tylko doszukujemy się sensacji. I właśnie o to mi chodzi. Ludzie siedzą w domu przed komputerem i oglądają to, co inni chcą im pokazać. Wszystkimi dowodami można manipulować. Oglądamy filmiki na YT, i wierzymy w to co zobaczymy. Więc dlaczego te spiskowe media mają być bardziej wiarygodne od tych oficjalnych? I wracając do samolotu z Pentagonu, jak pilot samobójca z Lufthansy rozbił samolot w górach, to też został z niego tylko proszek.
 12. Finansowany, sponsorowany, już nie ma sensu łapać mnie za słówka. Ale oczywiście jakieś tam pachołki wiedzą jak to było i kto Hitlerem sterował. Byłeś tam? Widziałeś, badałeś? Widziałeś projekty budynków? Wszystkie spiskowe materiały są czerpane z internetu i innych mediów, które manipulują ludzką opinią. Więc korzystanie z tych informacji i tych mediów do udowodnienia swoich teorii spiskowych, jednocześnie negując informacje również z mediów, które przeczą takim teoriom. Bo na pewno władza kłamie, a rebelianci z kanałami na YT mówią prawdę i na pewno nie szukają atencji. Ja nie płynę ani z prądem, ani pod prąd, stoje sobie z boku i tylko komentuję, że zawsze znajdą się tacy którzy muszą doszukiwać się drugiego dna. A może to koncerny które produkują papier toaletowy wywołują panikę? We wszystkim można się doszukiwać spisków.
 13. Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem mój poprzedni komentarz. Mówiąc, że ludzie tracą zaufanie do instytucji państwowych, nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Jedni tracą, inni nie. Tak jest od wieków. Więc napisałem tylko, że zawsze znajdą się spiskowcy, którzy będą doszukiwać się w czymś propagandy.
 14. Zawsze się znajdą osoby, które będą szukać w czymś spisku, podstępu, drugiego dna. Tak samo jak: - nie było lądowania na księżycu - Ziemia jest płaska - Smoleńsk to był zamach - Elvis wciąż żyje - Hitler był sponsorowany żeby mogł rozpętać wojnę przez dużo większych graczy - WTC to ściema, Amerykanie sami sobie zrobili zamach - na raka nie ma lekarstwa, bo przecież firmy farmaceutyczne by straciły tak dużo pieniędzy - koronawirus to ściema
 15. Dla mnie nie ma znaczenia. Używałem Skyn, Durex i jeszcze parę innych i nie czuję dużej różnicy, kondom jak kondom.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.