Jump to content

balin

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1295
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

2088 Świetna

About balin

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1161 profile views
 1. Drama epistolarna musi być. Warte to tyle co nic, bo za chwilę pozna nowego nieszczęśnika.
 2. Chyba chodzi ci o zasadę, żeby nie dawać więcej niż dostajesz. Z Twoimi hamulcami po poprzednim związku, na razie Ci to nie grozi.
 3. Tu akuratnie zachowanie dziewczyny, jest dość jasne i czytelne. Chce Twojego pełnego zaangażowania w związek. Zapewne w tyle głowy ma już ewakuację, bo jesteś dla niej dziwakiem. Raz zachowujesz się tak, a raz inaczej. Dlaczego tak się zachowujesz? Bo nie zależy Ci na niej. Jesteś z nią z braku laku.
 4. Istota problemu tkwi w mentalności. Świetnie pokazują to zachowania w biznesie samochodowym. Wyjeździć i sprzedać jak najdrożej, często maskując uszkodzenia i zużycie. Kupić tanio coś używanego, wymagając stanu jak nówka. Licząc na ekonomiczne perpetuum mobile, oczywiście prosząc się o oszustwo. Kiedyś jakaś gazeta zrobiła test, chciano sprzedać samochód, mówiąc faktycznie jak wygląda stan samochodu i żądając pieniędzy, zgodnie z tym stanem. Nikt nie kupił. Kolega mówi, że przeleciał kilkanaście sztuk, nawet o dive zahaczył, ale sam wymaga nówki nie śmiganej, no może jakaś jazda próbna.
 5. Nasz dobry Kościół naucza, że motorami działania jest wiara, nadzieja i miłość.
 6. Ty masz jakieś doświadczenie z kobietami? Czy tak tylko teoretycznie jedziesz?
 7. Skoro brakuje mu jej towarzystwa, to zawsze można to robić razem.
 8. Rzecz się rozbija o to, że twoja pani ogląda sobie wg Ciebie głupotki. Znaczy ma swój świat, jakieś tam zainteresowania. A tu wielu braci miało do czynienia z paniami, które nie miały własnego świata. Dla emocji właziły na głowę, serwowały masę shit testów, robiły rozróby i nie dawały spokoju, ba spokoju nie szło z nimi żyć.. Albo przez telefon organizowały sobie adoratorów i boczniaków. Twój przypadek w masie innych dla doświadczonych braci nie jest taki zły, a jedynie zachodzą w nim normalne procesy czasowe. Była fascynacja, było rżnięcie, jak to na początku, teraz pan kierowca coś musi
 9. Jeden z odkrywców fal grawitacyjnych, zdobywca nagrody Nobla, ateizm nazwał naiwnością.
 10. Tylko wyjazd za granice do pracy, a przy okazji nauka języka. Poboli, popłaczesz sobie i się nauczysz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.