Jump to content

balin

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,568
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

2,596 Świetna

About balin

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,677 profile views
 1. Żeby dobrze zrozumieć jej stan, to dobry przykład jest taki: srać się chce, a do kibla daleko.
 2. Wg mnie to za bardzo się spinasz. Brakuje ci dystansu, a niestety kobiety to wyczuwają. Wbrew tomu co się mówi, nie ma tu jednego standardu. Jedna jest szybka, druga powolna, trzecia myśli o innym i spotyka się, bo musi dojść do siebie, po kopniaku po byłym. Dobrze się z nią bawisz, nie jest nudno i ok.
 3. @horseman podobną przypadłość miał Dmowski. Przystojny, obyty, wykształcony. Kobiety waliły drzwiami i oknami. Ale po jakimś czasie odchodziły. Podobno też wielką chrapkę na Dmowskiego, miała kobieta Piłsudskiego. Ale cóż. Facet podobno był gejem. Mówił, że kobiet nie lubi, bo są zbyt hałaśliwe, a sam poświęcił się dla Polski.
 4. A mi się wydaję, że jednak na boku to był @papaDaz. Chyba sobie sporo do tej znajomości dopowiedział.
 5. Hiszpan o tym wie. Dlatego spotkania z panią, tylko czas od czasu. I dlatego z nią za wiele nie gada, tylko rucha.
 6. Ten pies wskazuje na początki objawów staropanieństwa. Hiszpan ją dyma, tu nie ma parcia na seks. Ty jako bawidamek, za bardzo się zaangażowałeś to cię schładza. Pewnie jakoś tam jej ego łechtasz, ale za dużo wymagasz. Może na horyzoncie pojawił się kolejny adorator, to jej czasu brakuje. :D
 7. Piszesz o niej z wielkim szacunkiem i uznaniem. Przynajmniej ja tak odbieram.
 8. Wiele kobiet utożsamia się z feministami, nazywa siebie feministką, mimo że z zachowania preferuje tradycyjny model stosunków z mężczyznami. Każdy wie jaki. To jest dopiero u kobiet dziwne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.