Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

balin

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  805
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1215 Świetna

About balin

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

760 profile views
 1. Jeżeli podoba Ci się jedna z nich, to tak jak rekin, czy lampart, skupiasz się na niej. Inaczej, dalej będziesz podniecał się stadem, a nic z tego nie wyjdzie.
 2. Ja tak odnośnie wypowiedzi, że trzeba z kobietą pomieszkać za 2 lata. Jest rzeczą pewną, że kobieta będzie zachowywać się jak rumak, którego trzeba ujeździć. Będzie próbowała przesuwać granice, będzie wymuszać krzykiem, płaczem dupą - wszystkim co się da. Wszystkie tricki jak u ujeżdżanego konia są możliwe. Ale stopniowo powinna widzieć, że robi źle. czasem przyjdzie sama i będzie chciała porozmawiać, oczywiście o przepraszaniu nie ma mowy :D. Wtedy taka kobieta rokuje w miarę dobrze. Rokuje. Niestety nie jest powiedziane, że nie dostaniesz kopa, jak od konia. Ale widać u takiej kobiety, że to nie tylko emocje, że coś tam w rodzaju refleksji jest dopuszczane.
 3. Kiedyś też tak miałem z Polką. Sprzedawała w sklepie z pieczywem. Uroda super czarnula, wyraziste oczy, piękny biust i sposób poruszania. Potem gdzieś znikła. Po kilku latach spotkałem ją na ulicy. Wrak człowieka, zniszczona, wychudzona z dwójką dzieci gdzieś szła.
 4. Z okazji dnia babci, sentymentalnie i w starym stylu
 5. Po okresie promocyjnym, który Ci pani w łóżku zaaplikuje, będziesz skołowany jak pilot, przy lądowaniu we mgle pod Smoleńskiem.
 6. Skoro jest nuda, to jakieś emocje nawet na siłę trzeba poszukać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.