Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

balin

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  614
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

735 Świetna

About balin

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

618 profile views
 1. Ostatnio słyszałem w radio, że w latach 80-tych, w muzyce chodziło tylko o melodię. Pomyślałem. A o co w muzyce chodzi? Trochę zapomniany hit z dyskotek.
 2. U kobiet nic nie wiadomo. Ale przyłączam się do tezy, że chciała co nieco o sobie usłyszeć od Ciebie. Może po to, żeby przed chadem wykluczyć swoje aseksualne zachowania, które spowodowały, że traktujesz ją jak ziomka.
 3. @Wolverine1993 Samo to, że musisz coś wytrzymać spowoduje, że w końcu nie wytrzymasz. Fapanie jest związane z rozładowywaniem napięcia. Nie tylko seksualnego. Zatem źle kombinujesz, bo sam sobie nakręcasz spiralę napięcia. Trzeba iść w kierunku luzu. Przecież Ty panem swojego życia.
 4. Jeśli wierzysz, że wystarczy mieć kasę, żeby mieć przy sobie super laskę, to grubo się mylisz. Tym bogatym, to dopiero dorabiają rogi.
 5. Przecież był jej potrzebny na wyjazd do cioci, więc zawiesiła broń na ten czas tylko.
 6. Możesz przynajmniej się uczyć na cudzych błędach.
 7. Ty też miałeś do siebie o to żal. Grałeś w jej grę. A ta gra polega na robieniu z Ciebie wycieraczki do butów. Już wiesz, że gdy kobietki zaczynają robić jazdy, to z nimi nie rozmawiamy. Robimy swoje. Jak sam wyczuwasz związek leży, zrobił się męczący. I wbrew temu co jest Ci wmawiane, tu nie ma najmniejszej Twojej winy.
 8. Nie wkładać w cewkę moczową, bo z całą pewnością nie wejdzie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.