Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

balin

Starszy Użytkownik
  • Content Count

    395
  • Donations

    0.00 PLN 
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

385 Świetna

About balin

  • Rank
    Kapral

Profile Information

  • Płeć
    Mężczyzna

Recent Profile Visitors

462 profile views
  1. Ale jaką masz alternatywę poza narzekaniem? Bóg powiedział do faraona, jam cie po to zrodził, żebyś dał świadectwo mojej potęgi i chwały. Zatem jak tu ktoś słusznie napisał, Twoje wypowiedzi pozbawione są sensu. Dziękujesz za rzeczywistość jaka jest? Jak się z niej wypiszesz?
  2. W ostatnim skeczu o sanatorium (było ich kilka) Andrzej Grabowski, sex z mężatkami określił mianem Pomoc Potrzebującym. Jest to jakaś misja.
  3. Od zarania dziejów zdobywcy grabili, palili i gwałcili. Dobrze, że w dzisiejszych czasach jedynie grabią,
  4. Tutaj nabierają nowego znaczenia słowa Jezusa: "człowiek jest jak wiatr, nikt nie wie skąd przyszedł i dokąd zmierza". Tu Jezus mógł też myśleć o zdradzającej kobiecie.
  5. Myślę, że szanse są znikome. Kobieta jest ustawiona. To ona ma czas dla dzieci, bo pewnie nie pracuje. To zawsze jest duży błąd, gdy wiążemy się z kobietą na zasadzie ja zasuwam w robocie, ty masz do obrobienia dom i dzieci. Przy rozstaniu wiadomo, kobieta dostanie alimenty. Jej zachowanie ma swoja logikę. Broni swojego wygodnego życia.
  6. Prawda jest taka, że potrzebny jest w życiu jakiś motor. Coś co ciągnie Cie prze życie. To coś może rozwijać, ale też może niszczyć jak np. własnie pornografia. Musisz sobie coś poszukać. Możliwości jest cała masa. Seks z kobietkami, to też zły wybór. To też kiepski życiowy ciągnik. To musi być tylko dodatek. Masz tam jakieś zainteresowania i trzeba pójść w tym kierunku np. gra na jakimś instrumencie, planowanie sobie jakieś podróży w stylu Cejrowskiego, może nauka języka i poznawanie przez to ludzi.
  7. @Libertyn nie słyszałeś o 12- latkach, które zaszły w ciąże?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.