Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

balin

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  890
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1413 Świetna

About balin

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

922 profile views
 1. Poraża jedynie brutalność szczerości wypowiedzi. Ale zachowanie jak już wspomniano powyżej typowa i naturalna. W innym wątku wspominałem o filmie o zachowaniach seksualnych zwierząt i mówiłem o żyrafie. Tu nasunął mi się przykład małp, gdzie samice nie są wierne swojemu alfie. Kopulują w zależności od korzyści z różnymi samcami, kierując się wyrachowaniem i korzyściami z tego płynącymi. Samce tez bez większych obiekcji korzystali z rozwiązłości samic. O co chodzi? Jesteśmy więźniami norm społecznych i kulturowych, które wpaja się nam od małego. Norm gloryfikujących nienaturalne zachowania i zmuszające do szlachetnych zachowań, wbrew naszym korzyściom.
 2. Pewnie podobnie jak u żonki, chęć przeczekania i czasowy brak alternatyw. No i wytłumaczenie jest dobre - dzieci.
 3. Ostatnio oglądałem film o zwyczajach seksualnych wśród zwierząt. Akuratnie było o żyrafach. Chodziła taka jedna bidula i szukała odpowiedniego samca. W końcu trafiła na takiego solidnego, który jej się spodobał. Szli sobie w ustronne miejsce, żeby zrobić co swoje. Operator szybko udał się w ten zaułek i co zobaczył? Samica niestety dalej była sama i czekała. A w drugim miejscu, dwóch samców napier..la się. Czyli w międzyczasie pojawił się ten drugi. Co się okazało? Ten drugi wygrał pojedynek i to on przystąpił z samicą do kopulacji. Wygrały męskie walory, a nie wybór samicy. Tak tez jest w przypadku tej Twojej. to nie do końca zależne jest od niej. Niby wybrała Ciebie, ale co poradzić, gdy pojawiają się amatorzy o bardziej atrakcyjnych walorach dla niej.
 4. @maroon bo to jest tak, że panna musi mieć bolca do siadania. Nie miałeś czasu ty, to znalazła innego. No proszę cie.
 5. Myślenie, że życie panny obraca się wokół @maroon, jest obarczone sporym błędem. Ja stawiam jednak, że jej życie obraca się wokół własnego tyłka. Spodziewa się wylotu, więc robi wszystko, żeby winę zwalić na Ciebie.
 6. No jak to? Jeszcze ATB nie było!!!!? Typowe zwolnienia i przyśpieszenia.
 7. Warto pamiętać, jaki wzorzec rodziny dziewczyna wyniosła z domu. Męska część jest uległa, robi za pantofle.
 8. Tak odnośnie ostatniego wątku o przebiegu
 9. Warto też poruszyć taką oto sytuację. Przychodzi facet do żony i mówi, miś będę miał dziecko (z kochanką), może wychowamy je razem w ramach naszej miłości. Absurdalne prawda?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.