Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

balin

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1100
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1759 Świetna

About balin

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1044 profile views
 1. @Montella26 a Ty czego chcesz od tej panny? Wygląda na to, że nie wiesz. Czaisz się, oglądasz, zastanawiasz, odwlekasz spotkania. A tu pewnie ktoś bardziej zdecydowany korzysta z jej walorów.
 2. Najlepiej przed napisać oświadczenie, że bierzesz na siebie jako prawdziwy mężczyzna, wszystkie konsekwencje swojego niecnego czynu (seksu). Jakiego tylko z twojej winy, dopuścisz się za chwilę. To z całą pewnością trzeba zrobić. Tak wyczytałem na forach kobiecych.
 3. Zespół z Łotwy, ale piosenka Na zare (o świcie) po rosyjsku. Poniżej 2 wersje piosenki koncertowa i rmx.
 4. No są i co z tego? Trzeba do tego nabrać dystansu, mieć własne życie. Kobieta nie jest niczyją własnością. Będzie robić to, co uważa za korzystne dla siebie. Takie jest życie.
 5. To już 6 stron oczarowania. Piękne to i romantyczne, nawet wiersze powstają jak na zawołanie. My faceci to jednak romantycy jesteśmy. Szkoda, że kobitki tak twardo po tym łez padole stąpają.
 6. Ja mam 2 córki, jedna dorosła, druga prawie. Fakt to były inne czasy. Ale każdemu polecam takie doświadczenie życiowe. Coś tam się można zrealizować życiowo.
 7. Wg mnie to przejściowe i normalne. Są różne okresy w życiu.
 8. A co ma ta biedna żona począć, gdy podoba jej się młody, wysportowany, dobrze ubrany i wyczesany kolega z pracy? Myślicie, że coś tu pomoże zgrywanie przemocowca? Gdy ona zna męża jak własną kieszeń?
 9. Ta panna to emocje, emocje , emocje ... Za jakiś czas trafi zapewne na jakiegoś przemocowca, albo innego mega aktywnego kolesia, który zapewni jej max emocji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.