Jump to content

balin

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,510
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

2,441 Świetna

About balin

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,464 profile views
 1. Bo Piotr Żyła wielkim skoczkiem jest.
 2. Ta piosenka pasuje do tego wątku. Słowa Wojciech Młynarski. "Kiedyś tamtego lata, strasznie panią kochałem", a ona wybrała Sebixa bad boya.
 3. Żeby nie powtarzać tego co napisali powyżej. Przede wszystkim, to jesteś w fatalnym momencie, aby myśleć o nowym związku. Po tym co miałeś ze swoja miss, widać, że przede wszystkim potrzebujesz trochę stabilizacji, spokoju i ta twoja była wpasowała się w ta potrzebę.
 4. Tak odnośnie pukania. Na studiach wykładowcą psychologii był ksiądz, który brał udział w sądzie biskupim. Mówił, że wiele par podczas procesu unieważniania małżeństwa, a sądzie rozwodu kopulowały jak króliki. Co często nie przeszkadzało im mocno się nienawidzić.
 5. Dla kontry powiem argument z dooopy. Przecież jeżeli kobieta stosuje antykoncepcję hormonalną, to Twojemu poprzednikowi, też mogła krzyczeć zalewaj. A bąbelka z tego nie będzie. I co powiesz?
 6. Nie ma czegoś takiego jak świadoma ocena w czasie działania. Świadomie to my możemy wpływać na podświadomość, czyli Twoje "głębokie uwarunkowanie". Jeśli zobaczysz psa, wtedy widzisz po swojej reakcji, jak świadomie zmieniłeś swoje uwarunkowania. W programowaniu jest tak. Przygotowałeś program i go puszczasz obserwując jak się wykonuje i wywala błędy, które dalej trzeba poprawiać.
 7. Zależy jak się jej tam "kariera" potoczy. To może nie być jeszcze koniec. Wielu twardzieli miękło pod wpływem soczków z cieplutkiej cipki.
 8. Wasz związek na razie uratował gach. Kolejną razą, może się trafić taki, co będzie chciał ją zabrać na własne plecy. Wtedy dowiesz się, co to znaczy blitzkrieg w kobiecym wydaniu.
 9. Że też one musza robić takie dramy. Szara myszka zobaczyła nowy nieodkryty świat Zachodu. Pewnie jeszcze masz ją pocieszać, jak nowe kutangi ją przejadą,
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.