Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

balin

Użytkownik
 • Ilość treści

  224
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

110 Świetna

O balin

 • Ranga
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

331 wyświetleń profilu
 1. Ale będzie wk..wiona, że ona musi to robić, a sama nie mogła się doczekać niczego z jego strony.
 2. Adaś a po co Ty tam brałeś swoja kobiecinę? Trzymałeś ją za rączkę, żeby nie pogadała o marketingu z mądrzejszym kolegą? Narzekasz na to ,że kobieta ma niskie poczucie własnej wartości i odgrywa się za Twoje foszki. A wiesz jaki sposób kobiety mają na dowartościowanie się? Często łączą to rozwiązanie z odgrywaniem się na przemądrzałych dupkach.
 3. ch...we te wejścia muzyczne haha ale videoclip niezły
 4. Są ludzie, którzy kochają być okłamywani. Biorą używane auto, pytają o historię przebiegu, aby się upewnić, że autko prawie jak z salonu.
 5. balin

  Wierna kochana mężatka

  To znaczy, Ty kolego na razie tego zaszczytu nie dostąpisz, ale staraj się kto wie.
 6. To dość częsty problem organizacyjny. Ostatnio kolega opowiadał mi podobną historię, ale w dość dużym zakładzie. Poszedł na wdrożenie do obsługi ploterów, też przyuczający znikł w czasie zmiany i też miał problemy z alkoholem. Nie wiem jak można dawać takim ludziom, kogoś do przeszkolenia. Wiadomo, że nie będą chcieli niczego nauczyć, bo szkolą konkurenta. A będą chcieli go na banalu wykorzystać.
 7. Ogólnie uważa się. Nawet na tym forum można spotkać się z takimi twierdzeniami, że monogamia służy kobietom. Z innej perspektywy - społecznej, sprawa wydaje się inaczej wyglądać. Weźmy jeden z ważniejszych czynników, jakim jest czynnik ekonomiczny. Monogamia blokuje korzystanie z zasobów bogatych mężczyzn wielu kobietom. Gdyby nie monogamia, wielu biedniejszych facetów musiałaby żyć w celibacie, bo braknie im kobiet. Wielu z nas odczuło to na własnej skórze, gdy ich żonka, postanowiła porzucić monogamię w celu korzystania z bogatych zasobów innego samca. Sprawę oczywiście można rozpatrywać z innych punktów widzenia.
 8. Tak odnośnie wiedzy i jej stosowania. Na obronie pracy magisterskiej była nas trójka. Promotor nas ustawił niby od najlepszego do najsłabszego. 2 dziewczyny i ja ze średnią najsłabszą szedłem ostatni. Tą pierwszą była moja dobra znajoma, z resztą gminna urzędniczka (praca załatwiona przez mamusię też pracująca w urzędzie). Na obronie pracy złapał ją taki stres, że nie dała rady powiedzieć słowa. 0 obycia ze stresem. Druga koleżanka, coś tam nie coś, ale słabo. Trzeci ja wypadłem najlepiej. bo byłem na największym luzie, a z rozmów przed i po z nimi wyszło, że jednak dostało się trochę od życia w kość. Teraz młodzi ludzie mają od rodziców wszystko, nie ma stresu, nie ma potrzeby wysiłku. Co do pytania wątkowego. Przykład Prezydenta, czy Premiera, albo wielu posłów, czytaj choćby Marek Suski, okazuje się, że można.
 9. Przyjemności i miłości musza kosztować. A Ty dobrze, że w czas dałeś na luz. Jeszcze to o pytanie co ona robi? Przecież wiadomo, skoro w domu rogacz z doliny roztoki.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.