Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

SzatanKrieger

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4508
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

SzatanKrieger last won the day on February 12

SzatanKrieger had the most liked content!

Community Reputation

3817 Świetna

4 Followers

About SzatanKrieger

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wielkopolskie
 • Interests
  Poddanie się dyscyplinie narzuconej sobie jest najkrótszą drogą do podniesienia jakości twojego istnienia.

Recent Profile Visitors

3282 profile views
 1. Dziękuję i pozwól, że odpowiem Tobie zwrotką z pewnej fajnej piosenki: For what is a man, what has he got? If not himself, then he has naught To say the things he truly feels And not the words of one who kneels The record shows I took the blows And did it my way Kim jest człowiek, co on ma? Jeśli nie siebie, wtedy nie ma nic Mówić słowa, które prawdziwie czuje A nie słowa kogoś kto klęka Zapis pokazuje, że przyjąłem ciosy I zrobiłem to po swojemu. luźne tłumaczenie aka @SzatanKrieger 🤣🤷 Dobra wracam do pracy. Zdrówka wszystkim.
 2. Po prostu tu nie wchodź i tyle tak jak prosił Marek. Jeżeli będą chcieli bym np odszedł czy dostanę bana to po prostu sobie pójdę i Tobie radzę zrobić to samo, bo tak robi normalny człowiek
 3. @zuckerfrei Też nie odpisałeś, na to iż mnie atakujesz mikro agresyjnymi atakami i co? Pozwól, że użyję Twojej wypowiedzi jako mojej. Lecę spać, bez odbioru. Jak pisałem, róbcie co chcecie, macie własne umysły i ośrodki moralności.
 4. @Weronika Bo bez problemu potrafię rozróżnić pewne rzeczy. Pisałem miliard razy, że faktycznie nie powinnaś tu wchodzić bo łamałaś regulamin właściciela forum i jesteś tu nie chciana tak jak ja jestem nie chciany na netkobietach, jednak to jedna sprawa a czymś innym jest wyśmiewanie innego człowieka i robienie sobie z kogoś pośmiewiska. Bronię Cię bo tak się nie robi i pisałem do @zuckerfrei że jeżeli by go tak potraktowano to też bym stanął w jednym szeregu z nim. Jednak pan @zuckerfrei nie rozumie, że on się oburza wielce jak Pani mu powiedziała, że ma małego siusiaka ale gdy on zakłada temat i ciśnie sobie bekę to już tego nie widzi, że jest to zachowanie nie godne, po prostu hipokryzja i tyle Kończę bo zaczynam pracę wcześnie rano, dobranoc wszystkim.
 5. Nikt nie mówi, że masz ją zostawić bo jawnie łamała nieustannie regulamin na Twojej platformie, natomiast przyzwalanie na jawne dokuczanie komuś jest czymś negatywnym. Jeśli chodzi o buddę to nie wiem czemu to tak napisałeś ale doskonale wiesz, że nie o to chodziło tylko by nie brać do siebie obelg. To nie jest godne żadnego normalnego człowieka. Dobre pytanie. A ty @zuckerfrei byś był chory jak byś mi jakiegoś przystryczka nie zrobił co, któryś post co nie? Zawsze to samo, że gdy się nie zgadzamy to próbujesz mnie podważać i kąsać mikro agresyjnymi atakami - ciekawa strategia, tylko widzisz gdy ktoś nie ma argumentów to używa siły i w tym właśnie takich ataków, że niby nic ale jedno piórko wyciągnę aż zwierzę nagle spostrzega, że straciło wszystkie piórka. Po prostu przestań jeśli byłbyś tak dobry Dziwne, że dopiero po moim poście prostackie ataki ustały, jakoś inny się przyglądali jak obrzuca się człowieka gównem. Wstyd i tyle. Pozdrawiam.
 6. Jeśli małe dziecko wyzywa się czy chcesz je rozwalić na łopatki? Przecież jej obelgi przykładowo do mnie w ogóle nie trafiają, niech nazwie mnie jak chce i co z tego? Jest taka fajna przypowieść buddy, pozwólcie iż ją przytoczę: Niewzruszony Budda Budda zdawał się być niewzruszony obelgami, rzucanymi na niego przez gościa. Kiedy później uczniowie zapytali go o sekret jego pogody, powiedział: – Wyobraźcie sobie, co by było, gdyby ktoś postawił przed wami ofiarę, a wy nie podnieślibyście jej, lub gdyby ktoś wysłał wam list, którego byście nie otworzyli; jego treść nie miałaby na was wpływu, nieprawdaż? Róbcie tak za każdym razem, gdy was lżą, a nie stracicie swej pogody. Jedyny rodzaj godności, który jest prawdziwy, to ten, którego nie zdoła pomniejszyć brak szacunku innych. Nie pomniejszysz majestatu wodospadu Niagara, plując na niego.
 7. @LiderMen Czy to nas usprawiedliwia w takim bądź razie do wyrównania się z jej poziomem? Może niech szacunek do innej jednostki ludzkiej choć raz zwycięży? Jak chcemy coś zmienić skoro nie świecimy przykładem, od kogo ona ma się nauczyć manier? Jeżeli uznamy, że jest tu jakaś elita to niestety ale polegliśmy, mogliśmy zupełnie inaczej rozegrać te video - merytorycznie. Zamiast tego zrobiliśmy sobie bekę jak najprostsza tłuszcza ludzka, popuściliśmy sobie lejce i teraz możemy liczyć na skutki w postaci: - kolejnych multikont z jej strony - wyśmiewania forum (Porobi screeny, jak ją potraktowaliśmy powysyła do swoich kontaktów i jeszcze będą dodatkowe problemy) - zwrotu w postaci oceniania nas, bo skoro innych oceniamy to zwrot musi nastąpić, można by powiedzieć, że ja jestem po części tym zwrotem - gdybym nie miał po części racji byście tak żywiołowo nie komentowali. Róbcie co uważacie, jesteście dorośli, tylko gdy przyjdą konsekwencje to nie mówcie, że "A no zdradziłem bo wiesz no piwo wypiłem", trzeba być świadomym co się robi i się kontrolować. Fit Daria z pewnością właśnie dostała swój zwrot w postaci waszych komentarzy, tylko pamiętajmy, że nienawiść rodzi nienawiść i tak długo to idzie aż ktoś tego domina nie przerwie. Uciekam i pozdrawiam.
 8. @Quo Vadis? Ale czy ja przesadzam? No chcecie sobie bekę cisnąc z "forumowej koleżanki" i skoro jest to tu prawnie zalegalizowane to proszę bardzo tylko przyjmijcie na klatę konsekwencje, że was hejterzy podsumują bo taka jest kolej rzeczy. Sami im dajecie pożywkę w takich tematach, gdybym ja był nowym użytkownikiem forum i zobaczyłbym temat jak się naśmiewamy z jakieś babki to bym poszedł w trymiga stąd. Bo mnie takie podłe i niskie pobudki w zupełności nie interesują, dawno z czegoś takiego wyrosłem i po prostu nie chcę się taplać w niskich emocjach (energiach) Sytuacja jest identyczna jak z nomenklaturą o młodych i starych duszach, młodsi czyli hejterzy zawsze będą szukać zaczepki w starszym bardziej doświadczonym (mam tu na myśli forum) i niestety ale polegamy na takich tematach. Tym razem na mnie zaczyna się znów dokuczanie słowne i podważnie mnie samego tekstami typu : Jeżeli ten mój legendarny poziom to nie dowalanie drugiemu człowiekowi z problemami to faktycznie jest to iście poziom boski, wręcz niemożliwy do osiągnięcia lvl. I po raz kolejny tłumaczę, to iż ta dziewczyna robi syf i macie z nią od cholery roboty to jedna sprawa i ja doceniam waszą walkę z wiatrakami dzięki czemu jest tu porządnie, jednak drogą rewanżu naśmiewanie się z jej deficytów, problemów, ciała czy co tam jeszcze będziecie sobie jej oceniać to zupełnie inna sprawa kaloszy i dziwię się, że tego nie pojmujecie. Jest to słabe zachowanie i tylko tyle w mojej ocenie, nie trzeba do tego jakiś ideologi dokładać. @zuckerfrei Ja wiem, że kobiety potrafią cisnąć i gdyby tak kobieta powiedziała do Ciebie przy mnie takim tekstem o małym penisie czy coś to bym sam ją utemperował, drogą wyrównania tzw karmy zanim Ty byś to zrobił Wyraziłem swój pogląd i tyle, nie przeszkadzam, ponieważ zostałem poproszony o danie spokoju w tym temacie. Pozdrawiam.
 9. Jeżeli szanowna moderacja tak uważa to milknę. Miłej szydery i nie przeszkadzam w naśmiewaniu się z drugiego człowieka. Czołem!
 10. Nasra to jedno, powiedzieć to jedno ale zrobić sobie z kogoś cel do upokarzania to zupełnie inna sprawa, tyle razy mówi się, że ktoś popełnił samobójstwo bo został oczerniony w internecie, wyśmiany itd, generalnie straszna znieczulica panuje socjalizm robi robotę. Z jaką prawdą? Żadnych prawd nie widziałem tylko ciśniecie drugiemu słabszemu człowiekowi, który został wytypowany do tablicy. Jak to łatwo się dzisiaj ocenia ludzi zza monitora. Ale ja nie siedzę w jej umyśle i wiem, że była o to proszona. To, że tutaj wraca jak bumerang to jedno i ja tego nie usprawiedliwiam, zresztą zrozumcie ludzie, że nie o to w ogóle chodzi. Została dziewczyna wytypowana i sobie robimy z kogoś bekę, o czym to świadczy? Że jesteśmy słabi i potrzebujemy się dowartościować dopierdoleniem komuś. A w mojej ocenie wchodzi tutaj, ponieważ szuka lekarstwa na swoją infekcję jaką jest feminizm, idę o zakład, że sama nam przyznaje po cichaczu rację tylko oprogramowanie ma jakie ma oraz jej doświadczenia ukształtowały ją jaka jest, jednak serio nie chcę jej bronić bo wiem, że nie powinna tu w ogóle pisać skoro była proszona o to, natomiast to a robienie sobie z kogoś pośmiewiska to dwie skrajnie różne rzeczy. Mi tego nie musisz mówić bo widzę końcowy rezultat i jest on przerażający natomiast równie przerażająca jest znieczulica i robiebie sobie szydery z kogoś, chociaż co jak co ale sam właściciel tego forum jest od 12 lat obiektem nieustannych szyderstw oraz w ostatnim czasie doszły nowe "ziomy" od szydery, więc takie tematy w mojej ocenie powinny być NATYCHMIAST skasowane i bany rozdane na otrzeźwienie. Po za tym róbcie co chcecie jesteście dorośli, ja swoje zdanie przekazałem. Jestem zniesmaczony (również jestem zniesmaczony tym, że robi sobie ustalenia tego forum za nic" ale to są dwie różne rzeczy. Róbcie co chcecie i przyjmijcie na klatę karmę w postaci bycia ocenionymi "Ci co strzelają muszą być gotowi na to, że również będą do nich strzelać" lelouch vi britannia
 11. @zuckerfrei Ale mi nie musisz nic tłumaczyć, winny się tłumaczy Masz sumienie i moralność, jeśli uważasz, że nic się nie stało to nic się nie stało, natomiast w mojej ocenie zrobiliśmy sobie jako forum chucpę z dziewczyny i należy nam się "kara" w postaciu zwrotu. A zwrotem jest co siejesz to zbierasz, teraz nas hejterzy osądzą i będą mieć pożywkę, gratuluję. Człowieka z krwi i kości. To, że robi sobie nic z forumowych zasad to jedno ale to, że została pokazana jak wygląda, jej imię oraz nazwisko jest MEGA SŁABE. Zamiast zniżać się do poziomu trolla, to może świećmy przykładem? Serio muszę tłumaczyć elementarne zachowania dorosłym ludziom, nie czyń tego co Tobie nie miłe, ktoś jeszcze o tym pamięta? Przypominam również, że tylko jak ktoś ma podejrzenia co do naszych danych osóbowych to jest raban by zmienić czy to nick czy odejść z forum a my sobie tu urządzamy jawny hejt, którzy jest w mojej ocenie gorszy od trollowania. To, że tu wchodzi i robi dym wiecznie to jedno ale naśmiewanie się z innych jest zawsze słabe - przynajmniej w mojej ocenie, a usprawiedliwianie i racjonalizacja jest jeszcze słabsza bo zrzuca z nas odpowiedzialność za nasze zachowania.
 12. @zuckerfrei Ale Ty nie musisz chcieć czy nie chcieć ja po prostu stanąłbym w obronie i stawałem czy to w życiu realnym czy w necie. Mnie takie postawy obrzydzają, a co do Nie potrzeba ale warto by osoba atakowana wiedziała, że ma wsparcie - same to jest ważne. Poza tym ma bana, więc nawet nie może się odnieść. Ona jest takim samym człowiekiem jak ja czy Ty, a to że jej manipulatorzy świata nawkręcali feminizm to jest identyczne z tym chociażby jak my mamy nawkręcane na temat kobiet, że nie robią kupala, że mają skrzydełka anielic na plecach itd, itp.
 13. To samo można by o nas powiedzieć. Wierzenie w rodzaje iluzji jak np feminizm to jedno ale dowalanie ad personam to inna sprawa i będę bronił takich osób co są atakowane we wulgarny i chamski sposób czy to by Ciebie zaatakowali, Marka czy każdą inną osobę. Po prostu prezentujmy wyższy poziom w tym dzisiejszym ścieku hejtu i rzucania w siebie kałem. W mojej ocenie również ale też pozwól mi użyć Twojego sformułowania "ale co ja tam wiem"
 14. Jestem MEGA ZAWIEDZIONY! To ładnie chłopaki i dziewczyny, to co od teraz reprezentujemy poziom Awięca i urządzamy hejt w białych rękawiczkach i naśmiewamy się z forumowiczki? Czy wy kur## nie widzicie, że właśnie weszliśmy na poziom hejterów i kompletnego dna? Ja wiem, że W aka (fit daria) może i jest zaburzona, ponieważ wierzy we feminizm ale na boga cisnąc młodej dziewczynie od kaszalotów, że dźwigiem na randkę trzeba przyjechać i inne takie gówniane plebejskie teksty to mi się rzygać chce. Ja jestem ciekaw jakby was postawić we wywiadzie i jakby was obrzucali gównem czy by było wam miło i cudownie. Gdy Marek pierwszy raz wystąpił przed publiką i umieścili o nim artykuł na wp.pl to też się wściekał, gdy dostał tonę hejtu a tu proszę robimy IDENTYCZNIE TO SAMO, tylko w białych rękawiczkach! Teraz świetnie bo, każdy wie jak wygląda obiekt, i każdy może sobie heheszki urządzać - cudownie, żyć nie umierać I żeby nie było, nie jestem jakimś białorycerzem co zaraz będzie mi zarzucone albo, że uprawiam seks z @Fit Daria tylko zwykła moralność się kłania, dobre wychowanie i kultura wyższa. Doskonale rozumiem, że przegieła po tysiąckroć z tworzeniem multikont, natomiast ciśnięcie dziewczynie jest żałosne, słabe i podłe oraz świadczy o zaburzonej niskiej samoocenie. Co by nie mówić to nie przypominam sobie by @Fit Daria cisnęła innym, że mają nadwagę, czy że wygląda tak czy siak i by nie przyjeżdżała dźwigiem na randkę... Najlepsze jest to, że bronię jej JA, naturalny wróg ponieważ według dzisiejszej nomenklatury określam się jako samca zeta, a samiec zeta jest naturalnym wrogiem idei feminizmu. Symbolem samców zeta jest Perseusz - bohater, który obciął głowę meduzie a meduza to symbol feminizmu. A więc można by powiedzieć, że jej naturalny wróg ideologiczny jej broni, słabe! Nie skomentuję ale skomentuję, nie wydam sądu ale wydam. Nie wiem czy w ogóle rozumiecie w czym bierzecie udział i jak wasze zachowanie wygląda z boku bo dla mnie to NICZYM się nie różni od Awięców gdzie to wybieramy cel i sobie po nim jedziemy. Żałosne!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.