Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

SzatanKrieger

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4186
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

SzatanKrieger last won the day on February 12

SzatanKrieger had the most liked content!

Community Reputation

3462 Świetna

3 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wielkopolskie
 • Interests
  Poddanie się dyscyplinie narzuconej sobie jest najkrótszą drogą do podniesienia jakości twojego istnienia.

Recent Profile Visitors

2935 profile views
 1. @Cuba Libre Tracisz wygląd, rodzinę i pieniądze we wypadku samochodowym co robisz?
 2. @Ragnar1777 To ciekawe co napisałeś, ja już też te info gdzieś słyszałem o tej czerni ale o tym kompletnie zapomniałem, biały natomiast mocno oczyszcza i nie powinno się go często nosić bo można osłabnąć. Natomiast co do tego, że brzmisz jak "ja" czyli dajesz informację z "pogranicza" to ja to widzę jako plus. Zresztą odbieram to w kontekście wiedzy lub ciekawostki, niestety osobiście już takich informacji nie daję tutaj bo generuje to zbyt wiele złości w ludziach - zresztą jakby nie patrzeć to forum typowo o facetach i kobietach, więc faktycznie może się kilku ziomali wkurzać. Co do tematu samce alfa nie zgarniają kilka kobiet tylko naście albo dziesiąt.
 3. https://amp.reddit.com/r/DataHoarder/comments/4c3v9p/download_all_videos_from_a_vimeo_channel/ Niech ktoś z komputerowców wytłumaczy Markowi jak to zrobić do cholery jasnej, przecież jak mu będą tak wszystko usuwać i nikt mu nie pomoże to się nie zdziwie jak spakuje manatki i w pewnym momencie będzie wywieszka na forum z podziękowaniami i zamknięciem interesu. Wielu na pewno skorzystało z forum czy wiedzy więc jeśli macie możliwość pomóc to to zróbcie, ehh. Nie wiem czy ten link co dalem tłumaczy jak ściągnąć wszystkie video z kanalu, ktoś wie czy to by zadziałało?
 4. @Marek KotońskiKotoński Marek ponoć można programem JDownloader pościągać swoje wszystkie video tylko trzeba mieć linki do swoich video. Jest taka opcja u Ciebie na tym specjalnym koncie, że je widzisz gdzieś na vimeo?
 5. @Morfeusz Wydaje mi sie, że po prostu współczuł @maggienovak za zaśmiecanie jej wątku i po prostej założył oddzielny temat, tak mi się wydaje @Lalka z drugiej strony zawsze byłoby ciekawie zobaczyć wątek o sobie samym 😀 Co do jechania po @Cuba Libre zawsze pisałem, że to iż jest szczera i bezpośrednia jest czymś niezwykłym dla mnie, ogólnie mówienie bez wazeliny, że chce to i tamto a jak nie to nara jest ciekawa sprawą. W ogóle to można się od niej uczyć czy tez wyciągać wnioski.
 6. @Rnext Jeśli znajdziesz chwilkę to załóż, chętnie poczytam jakie mają inni pomysły. Jakaś burze muskuf można by zrobić Co do tematu ja nadal podtrzymuję, że "socjalizm to ustrój"... Itd... Przepraszam za offtop założycielkę tematu. 😅
 7. To Świetnie, że wam się układa Powodzenia w budowaniu świetnej relacji
 8. @Rnext Tylko jak to zmienić? Co się musi stać by masa krytyczna chciała zmiany. Na pewno jednym z podstawowych kluczy jest podnoszenie świadomości ale chyba musi dołączyć do tego jeszcze jakiś wkurw czy coś, jakaś forma oczyszczania też by się przydała.
 9. To co widzisz w innych i Cię obrzyda to Twoja własna projekcja brzydzaląca się sobą i bojąca się, że staniesz sie takim samym lub, że już takim jesteś. Przemysl to na spokojnie. Pozdrawiam. Edit: (P.S zamień obrzydzenie na współczucie, współczucie to pozytywna cecha, obrzydzenie to negatyw) A co do samic to wiadomo, one w zasadzie patrzą tylko na siłę koniec końców.
 10. To się nie mieści w głowie.... Straszne pokaranie boskie masz z tymi typami, trzeba wymyślić jakaś alternatywę, może taki portal zrobić jak samiecweb ale typowo nastawiony na wrzucanie audycji se samym dźwiękiem, z własnym serwerem i dyskami twardymi oras backupaki w chmurach? Zrobić na nim reklamy i może koniec końców jeszcze wyjdziesz na tym lepiej, ciężko powiedzieć Nie wiem, sugeruję jakieś pomysły dawać i pomóc Markowi bo naprawdę jest gorąco.... Może są jacyś ludzie skłonni pomóc założyć jakiś portal? Nie wiem, cholera 😕
 11. @maggienovak Myślę, że to świetna decyzja, przynajmniej też zatęsknicie za sobą Może coś sie wyklaruje dzięki temu konkretniejszego. Bycie w związku to ciężka rzecz. Co do @Cuba Libre w tym wątku to mnie ciśnie by coś się odezwać ale nie zrobię tego - chociaż już to zrobiłem po części (Ale wiecie o co chodzi) 😆
 12. Mnie ogarnia czarna rozpacz bo @Cuba Libre jak pisałem wcześniej jest totalną przeciw wagą tego kim jestem ja. Normalnie mam ciarki jak widzę ten do bólu materialny i praktyczny sposób widzenia świata. Jednak tak jak pisałem w innym wątku, uciekał bym od niej w podskokach ale to samo ona ode mnie. Moim zdaniem dobrze, że tak pisze szczerze @Cuba Libre uczcie się od niej. Ps Co do pierścionka to dla mnie mógłby być nawet z plastiku za dwa złote ale ehhh zresztą nieważne...
 13. Trzy razy ukłon w stronę Biedronki, wysmarkać się, mentosty, 3 skoki na jednej nodze (koniecznie prawej), wypić Kubusia a potem tylko zrobić siusiu... I jesteś gotów do boju! Kolego jakie Ty chcesz od nas rady? Nie jedną relacje rozwalisz bo źle będziesz postępował, jednak kilka lat później będziesz dziękował Panu Bogu, że nic z tego nie wyszło.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.