Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Jan III Wspaniały

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  610
 • Donations

  70.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Jan III Wspaniały last won the day on April 25

Jan III Wspaniały had the most liked content!

Community Reputation

1157 Świetna

1 Follower

About Jan III Wspaniały

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

944 profile views
 1. @Spring tak. Stań na końcu korytarza, weź rozbieg i jebnij baranka w ścianę. @Mosze Red @Rnext she come back
 2. Podpisuje się pod @leto. Nie idę na wybory, mam ich głęboko w dupie. Raz byłem na prezydenckich, głosowałem przeciw Bronkowi. Wolałbym kogoś pokroju Putina w Polsce, żeby trzymał całe towarzystwo twardą ręką niż ustrój gdzie tłuki idą głosować na manipulatorów. Jakim prawem ludzie chcą jeszcze oddawać głos na PO to kurwa nie mam pojęcia. To znaczy wiem dlaczego ale chyba nie chce tego rozgrzebywać. Jeśli chodzi o artykuł, to typowa narracja ostatnich lat: Niezależne córki, sfrustrowani synowie Łykają jak pelikany wszystko co im się zapoda. Niech się dzieje co chce, idę kosić trawę.
 3. Hahaha jebłem 😂. Musieliby mnie w kaftan bezpieczeństwa wsadzić po tej radosnej nowinie 😀.
 4. Z tych co ja słucham, to różnie. Sokół- wiadomo. Ten Typ Mes- raczej na plus, własna wytwórnia plus ciuchy. Łona- robi to dorywczo, zawodowo jest prawnikiem. Pro8l3m- na fali wznoszącej. Szybki Szmal- ekipa się rozeszła, chyba tylko Procent i Szogun się dalej rapem zajmują. A szkoda, bo zajebiści byli. Ehhh szkoda, że Ciech nigdy nie wydał solo. Pezet- poszedł na emeryturę, jak on tam się miewa finansowo to nie wiem. Gural- z pewnością biedny nie chodzi. Bisz- zarabiać na pewno zarabia ale żeby się dorobić? Wątpię, zbyt niszowy jak na nasze warunki, mimo że ceniony.
 5. Strasznie mi przykro, współczuje Tobie. Nie jestem psychologiem ale nie wiem czy dobre jest odpuszczenie przestępstwa i to obrzydliwego przeciwko Tobie. Jesteś w stanie to udowodnić przed sądem? Widział to ktoś to?
 6. Z pewnością dlatego, że jesteś najładniejsza i ininiejsza niż wszystkie. Musiałem w końcu to napisać, bo będzie 10 stron tekstu i wszyscy będą się droczyć. Nie dziękuj. Temat do zamknięta 😂
 7. Pewnie chce Cię bzyknąć- ja tak podbijałem do 4/5 kobiet na tym globie, więc wiesz 😂. Podejrzewam, że większość facetów tak ma, weź to pod uwagę jeśli chodzi o to Twoje ,,bardzo duże” powodzenie, więc wiesz 😂😂. Jakie to jest zabawne, jak jakaś compact girl (no wybacz ale serce by mi przy Tobie nie zabiło) twierdzi tak o sobie 😂. Bez obrazy. PS: bardzo duże, to będziesz dopiero miała ale zderzenie ze ścianą siostro 🙂
 8. Ile masz lat? Zresztą nieważne 🙂. Nie wyobrażaj sobie jak z nią w niedziele kotlety tłuczesz po kościele, tylko idź w kierunku bolcowania. Ale widzę, że może być ciężko a raczej z Twoim podejściem, to niemożliwe. Takie ryczące 40-tki są bardzo niebezpieczne, polegniesz kolego a to oznacza kłopoty. PS: używaj polskich znaków.
 9. @Jaśnie Wielmożny Nie ze względu na intercyzę a kiedy nie zmienię zdania co do dzieci, ślubu. Ja ją rozumie, samemu czasami mnie biorą wyrzuty sumienia i mam jej ochotę powiedzieć, żeby przestała sobie ze mną marnować czas. Wydaje mi się, że Ona myśli, że zdoła mnie przekonać do tej wizji.
 10. Już sobie wyobraziłem taką: - ciało zrobione na siłowni + jej status finansowy- Ona jest już święcie przekonana, że jak ktoś nie wyglada jak wyrzeźbiony posąg to nie ma prawa do niej podjazdu robić. Otwórz browarek, usiądź wygodnie. Skasuj numer. To nie Ty się zderzysz z rzeczywistością 🙂.
 11. Ja się obecnie spotykam z katoliczką. Najpierw trzeba sobie zadać pytanie ogólnie o to wyznanie. I nie szukałbym tutaj hipokryzji a raczej zwykłego nie przyjmowania wszystkiego co księża i całe ich dowództwo nakazuje, co nie oznacza zaraz, że ten człowiek jest fałszywy, bo nie przestrzega wszystkiego w 100%. Myślicie, że zwykły muzułmanin jest taki jak prorok od A do Z? Czy ktoś innej wiary? Jeśli macie jakieś poglądy (nawet tutaj je wyrażając gorliwie) to przestrzegacie zawsze tego? A Wasze rodzicielki kim były? No przecież nie muzułmankami czy ateistkami. Na przykładzie teraźniejszej mojej Pani, widzę, że Ona wierzy po prostu w Boga, całą historie Jezusową a całą otoczkę katolicką odbiera jako kulturę a nie ścisłe nakazy i przykazy. Została tak wychowana i nie mam zamiaru jej wmawiać, że według mnie jest to głupie. Tak jak my szukamy wewnętrznego spokoju w zrozumieniu siebie i świata, sporcie, mamy jakiś swoje sposoby na wewnętrzną motywacje tak Ona szuka tego w modlitwie, chodzeniu do kościoła itd. Niektórzy księża dobrze prawią na kazaniach, m.in. o szacunku, braku zawiści, trosce o siebie- a ja w LTR zdecydowanie wolę, żeby kobiecie takie coś wtłaczane było do głowy niż rewelacje z Programów śniadaniowych. Jak taką dobrze poprowadzisz, elegancko jej wytłumaczysz, że szanujesz jej wiarę ale nie ze wszystkim się zgadzasz to nie będzie Cię próbowała za wszelką cenę przekonać. Sfeminizowane- ,,kuuuurwaaaa w dupach się im jebie”. Konserwatywne- ,,kuuuurwaaaa hipokrytki”. Nie demonizujmy przesadnie i nie pisze tego w jej obronie. Do LTR zdecydowanie wolę katoliczkę (nie piszę o fanatyczkach) niż ateistkę. Dla kobiet, jeśli wierzą przynajmniej w jakąś część tego co w Biblii to jest jakaś forma bata. W połączeniu z Twoim ,,nadzorem” możesz mieć w domu całkiem przyjemnie z taką. Oczywiście gwarancji nie masz nigdy. Ja z obecną miałem rozmowę nt. ślubu kościelnego i dzieci. Powiedziałem, że dziecka na obecną chwilę nie chcę, nie wiem czy mi się to zmieni a to jest warunkiem czy bym chciał wziąć ślub (że z intercyzą, na moich warunkach to już inna sprawa). Stwierdziła, że poczeka jeszcze aż mi się to zmieni a jeśli nie, to będzie trzeba się rozstać. Tak więc pewnie niedługo przestaniemy się spotykać.
 12. Nie. Na szczęście nie ma. Ale pijar generalnie jest w tą stronę. Rzeczniczka MON ds. kobiet, reklamy, chwalenie się ile to kobiet coraz więcej służy. No i będzie ich przybywać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.