Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Jan III Wspaniały

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  651
 • Donations

  70.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Jan III Wspaniały last won the day on April 25

Jan III Wspaniały had the most liked content!

Community Reputation

1265 Świetna

1 Follower

About Jan III Wspaniały

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

1052 profile views
 1. @mirek_handlarz_ludzmi dobrze zrozumiałem? Sprawa na napaść itd itd przeciwko policjantom została umorzona?! No to teraz sobie wyobraźcie co by było, jakby facet tak zareagował. Wyrok jak nic. Co do samego filmu. 😎👍 Ten kwik ,,kłiiiiiiiii” i szok, że jak to tak. Mnieeee?
 2. No niestety. Najgorszy i jednocześnie najbardziej prawdopodobny scenariusz się spełnił. Znaleźli dziecko martwe. O dziwo, oglądam na TVP info wywiadu z jakimś specem i gościu stwierdził, żeby zastanowić się nad przyczyną, oczywiście powiedział, że nie broni ojca ale że niedawno była podobna sytuacja z ojcem dwójki dzieci po emocjonującej rozmowie z ex.
 3. 8 pomnóż przez 2 równa się 16 partnerów. Dla zaokrąglenia czyt. przypadkowe numerki do których się nawet anonimowo nie przyzna daje 20. I tylu bym obstawiał. No cóż, typowe. Tak typowe, że bardziej się nie da. Bzyka się z facetami których nie jest w stanie przechylić na coś poważniejszego, więc czeka z podniesioną głową na białego księcia opluwając wokół wszystkich pozostałtych facetów. Bo przecie Ona w korpo pracuje i w liceum była fajna dupa. Ja bym ją walił dopóki nie zacznie pieprzyć coś o miłości itd. a na koniec grzecznie podziękował.
 4. Panowie takie akcje organizuje się... na pewno nie przez kilka dni. Raczej wątpię w wersje wydarzeń, że dzieciak wyfrunął samolotem. Zbyt dużo jest tutaj wszelkiej maści kontroli, zabezpieczeń, szczegółów które ciężko ominąć- potrzeba na nie czasu i odpowiedniej organizacji. Inna sprawa, to że gość miał niby 200 tyś długu- też mi się wydaje, że to jest ściema i dalej historia potoczyła się z filmu sensacyjnego. Zbyt nierealny scenariusz- jak dla mnie.
 5. @Vishkah właśnie doczytałem coś ciekawego: 28 czerwca pełnomocnik 31-letniej matki Dawida Żukowskiego przesłał do prokuratury w Grodzisku Mazowieckim zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Pawła Ż. Chodziło o psychiczne znęcanie się nad nią. Nie ma jednak mowy o stosowaniu przemocy fizycznej. Kobieta nie zarzucała mężowi także stosowania przemocy wobec Dawida. Psychiczne znęcanie się- no wszyscy wiemy o co chodzi. Pokrzyczał czy wyraził sprzeciw przeciwko czemuś co mu się nie podobało? Cwana, pewnie poczytała na forach jak upierdolić w Polsce życie facetowi i tragedia gotowa. Nie wiem dlaczego ale strasznie mnie ta sprawa interesuje. Po prostu czuje nosem, że to kobieta tak na prawdę doprowadziła do wszystkiego a tak jak wszyscy twierdzimy- media zgonią na ojca. Z tym, że jeśli dzieciakowi zrobił krzywdę to raz jeszcze podkreślam- dla mnie jest zerem. Chodzi o przyczynę tego wszystkiego i doprowadzenie do takiego stanu tego gościa.
 6. Wydrukuj sobie ten dialog i przyklej nad łóżkiem. Strasznie mi przykro, tym bardziej, że przeczytałem jakiś czas temu Twój wątek z rozwodem. Ona Cię perfidnie oszukała, okłamała i poniżyła. Nie miej dla niej litości. To co trwało dwa lata jest już historią, zachowała się kompletnie nielojalnie wobec Ciebie.
 7. @raven Mogę odświeżyć? Zaczytałem się i bardzo mnie to zaciekawiło. Jak tam sytuacja się skończyła?
 8. @Posejdon wydaje mi się, że właśnie tym się motywował. Życie nie widząc gdzie i co się dzieje z dzieckiem będzie dużo gorszym cierpieniem niż sama smierć. Coś na zasadzie: stworzyłaś mi cierpienie do fazy w której nie mam ochoty już żyć, to zrobię Tobie to samo. No i udało się. Na tym etapie, uważam szansę na przeżycie dziecka na 1%. Najwidoczniej leży gdzieś zakopane lub na dnie jakiegoś stawu. Tylko chciałbym zwrócić uwagę, że w temacie chodzi mi o przyczyny tego wszystkiego. Tak jak @mac napisał. Dopóki kobiety nie będą ponosić konsekwencji zerwania umowy a nawet są za nią nagradzane, to takich przypadków będzie częściej. A nawet idę o zakład, że jakiś frustrat zabije kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt niewinnych osób.
 9. Otóż to. Bez jakiejś poprawności politycznej, to dochodzę do wniosku, że kobiety co do joty są mściwe, taka cecha wrodzona- a te które aż tak tego nie wykazują, są albo zastraszone albo mają głowę wypchaną naukami kościoła, która im tą cechę skutecznie wytłumi. Ale Ona jest i bulzuje jak wulkan. W każdej. Co do jednej.
 10. https://gwiazdy.wp.pl/dariusz-michalczewski-radzi-arturowi-borucowi-niech-dojdzie-do-porozumienia-z-zona-6403100221167745a Witam. Sprawy dotyczy Artura Boruca. Płaci byłej żonie... 15 tyś zł miesięcznie alimentów. Piętnaście tysięcy złotych. Pazerna Kasia chce podwyższyć na 20 tyś zł. Dwadzieścia tysięcy złotych. Rozumiecie to? Z tego co wyczytałem, to Artur Borubar pokazał pismo w którym ex wylicza na co wydaje pieniążki ,,dla syna”. I w miesięcznym wyliczeniu wychodzi m.in. 900 zł na mango 😂. 2000 zł na sprzęt sportowy i komputer (przypominam- miesięcznie). Co te sądy mają kurwa we łbie żeby przyklepywać takie kwoty? Co się dzieje w tym chorym społeczeństwie? I po raz kolejny, spójrzcie na komentarze: - męskie: dominuje chłodne spojrzenie, że pieniądze idą na darmozjada i to jest zdecydowanie za dużo. - kobiece: piszą, że skoro zarabia dużo to niech płaci matce za wychowanie! Że miłości i wychowania nie da się kupić, że ma się w ogóle wstydzić bo nie chce płacić takiej sumy. Że należy się to tej ex jak psu buda. Bo tak. Kumacie to? Płacić matce za wychowanie! To jest właśnie podejście świętojebliwych madek polek do sprawy alimentów, które same mają rodziny i są inne niż wszystkie. To ja tak na marginesie dodam, że w Warszawie opiekunka bierze 1500-2000 zł. Miła, troskliwa studentka która kocha dzieciaki i traktuje jak swoje. Co za kraj, co za durne społeczeństwo, co za ustrój.
 11. @Still jeśli zabił syna- jeśli- to zgadzam się, gość jest nikim i najwyższe potępienie dla niego. Ale nie o tym temat. Chodzi o to, co doprowadziło gościa do samobójstwa (czy zabił syna lub cokolwiek innego to się zapewne dowiemy, więc póki co wstrzymuje się z opinią). Składali sobie przysięgę małżeńską? ,,W zdrowiu i chorobie, na dobre i na złe, miłość, wierność ble ble ble”. To do kurwy nędzy, po co to robić? Po co zakładać rodziny, płodzić dzieci jeśli to wszystko jest gównosłowne? Chodzi mi o kontekst a nie o ten konkretny przypadek. O to, że okazja czyni złodzieja. Jeśli chodzi o kontakty z dzieckiem, to że tego dnia się opiekował synem to nie znaczy, że wcześniej cyrków mu nie robiła.
 12. Otóż to. My się zbieramy tutaj, nieliczna grupa ale zobacz co się dzieje z Markiem. Ludzie go linczują a nawet śmiercią grożą. Wydaje mi się, że dopóki nie dojdzie do jakiejś masowej tragedii to debata publiczna nie ruszy. Niestety. Chociaż na dwoje babka wróżyła i całkiem możliwe, że odwróciliby kota ogonem, winą obarczyliby w pełni jakiegoś desperata. @Rnext też mi się wydaje, że niestety ale młody może pływać w jakimś stawie. Według mnie, jeśli byłby żywy to zostałby odnaleziony. Reszta Twojej wypowiedzi w punkt- nic nie trzeba dodawać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.