Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Jan III Wspaniały

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  775
 • Donations

  80.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Jan III Wspaniały last won the day on April 25

Jan III Wspaniały had the most liked content!

Community Reputation

1602 Świetna

1 Follower

About Jan III Wspaniały

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

1404 profile views
 1. Ja napiszę krótko: że zdecyduję się jednak kiedyś na założenie rodziny i pójdzie schemat znany z naszego forum. Nie wiem jakbym to zniósł, to byłby dla mnie dramat. Dlatego dmucham na zimne i nam stłumione pewne potrzeby.
 2. Szkoda @The Motha, że podjąłeś taką decyzję pod wpływem emocji, zupełnie niepotrzebnie. Powodzenia i dzięki. Tak ogólnie, to czy nawet jak się dostanie tego warna to trzeba się obrażać i wychodzić? Nawet jeśli subiektywnie możemy odczuć, że niesprawiedliwe? Ja dostałem chyba na początku mojej przygody z forum, korona mi z głowy nie spadła, nie zbiedniałem od tego ani nie pogorszyło się moje zdrowie. Trochę z większym dystansem trzeba podejść. Są modzi czyli dowodzący i użytkownicy czyli żołnierze. We wojsku, jak to we wojsku trzeba się dostosować. No. Tyle. Co do samego forum. Jest to moje pierwsze w życiu na którym uznałem, że jest sens się zarejestrować i prowadzić dyskusje. Nawet jakąś cegiełkę wpłacę od czasu do czasu. Z tego co widzę, to coraz więcej użytkowników przychodzi. No oby tak dalej. Nie będzie to najpopularniejsze forum, bo... jest tutaj zbyt dużo mądrych ludzi. Tak, tak. Nie ma tutaj klepania po pleckach za złe wybory a wydaje mi się, że tego najbardziej oczekują niezbyt bystrzy ludzie. Mądry słucha/czyta mądrego i wyciąga wnioski. Głupi (większość ludzi) chce być poklepany po pleckach, gorzej dopuszcza do siebie coś czego nie może pojąć. Kolejna rzecz, to zła sława tego miejsca. Tutaj dalszy komentarz nie jest wymagany, bo omawiane było mnóstwo razy. Ah no dobra. Kiedyś dawałem komentarze prostujące pod filmami pewnego znanego nam młodzieńca, który najeżdżał na Marka. Dostałem tyle drażniących odpowiedzi, ,,ośmieszających” mnie, że sam się wkurzyłem, więc domyślam się skali wkurwienia właściciela samczych braci. Szkoda, że wszystko to odbywa się w takiej atmosferze.
 3. wlaziniepierdol.pl 🙂. A tak poważniej, to @Stary_Niedzwiedz niedźwiedź jak to stary niedźwiedź dobrze prawi.
 4. @Androgeniczna nie. Nie. Nie no kurwa nie. Idę. Siema.
 5. Eksponowanie cycków. Tępa mina. Wytrwałem 40 sekund. Nie lubię Vivy, TVNów i innych MTV. A to jest z jednej bajki.
 6. Chujikat a nie certyfikat. Po raz kolejny kłamiesz. I nie, nie pomyliłaś się. Chciałaś przykozaczyć w temacie, po raz kolejny, tylko ktoś powiedział ,,sprawdzam”. Doucz się następnym razem Panno Ściśle tajna przedsiębiorco certyfikowana. Jak myślisz. Dlaczego 95% uczestników forum się z Ciebie nabija i większość z tego procenta wkurwiasz? Nadmieniam, że poziom merytoryczny, inteligencję użytkowników oceniam na bardzo wysoki (nie tylko ja). Nieraz dowiedziałem się tutaj bardzo mądrych zagadnień, tak od mężczyzn jak i od kobiet. Ale wyobraź sobie, że n-i c-h-u-j-a się w ten schemat nie wpisujesz. edit: @MalVina można wykonać kopie lub odpis za potwierdzeniem zgodności ale wymaga to pisemnej zgody najwyższego wodza w danej komórce. I na pewno nie zrobisz sobie masowego ksera. Czyt. etat Pana Ksera o którym pisze nasza baśniowa koleżanka w rzeczywistości nie istnieje.
 7. HAHAHAHAHAHA! 😂😂😂🤣🤣😅 Wiesz jakie są warunki do uzyskania dostępu do informacji ściśle tajnych? Kto może mieć do nich dostęp? Gdzie i w jakim celu się przetwarza takie dokumenty? Jakie organy nimi zarządzają? Nie no padnę zaraz 😂. Pogrążaj się dalej bajkopisarko- tak to co piszesz to nieprawda- nazywana potocznie kłamstwem. Zrobiłaś to świadomie, więc jesteś kłamcą zgadza się? Wybaczcie ale nie trawie jak ktoś mi takie kurwa farmazony wypisuje, żeby (po raz kolejny) pokazać jaką mam świetną wiedzę w jakimś temacie (w którym jak się okazuje nie ma). Prawda jest taka @Androgeniczna, że znakomita większość zauważyła dawno Twoją krótkowzroczność, kłamstewka, ograniczone i nazywajmy sprawę po imieniu- głupiutkie myślenie. Myślę, że dogoniłaś @Cuba Libre. Wybacz @armin za offtop, ale prawe się zupą zadławiłem jak przeczytałem te jej dyrdymały.
 8. Ja, jak i większość moich kumpli 🙂. Ja nie mam ani jednego o jakim piszesz w swoim towarzystwie. Wszyscy na swoim (armia ich wywaliła w Polskę dawno temu, więc siłą rzeczy nie mieszkają z rodzicami), studiów nie mają pojedyńcze sztuki (mimo, że mam ukończone to nie uważam to za mus, lepiej nauczyć się porządnego fachu), mieszkania sami sobie powykańczaliśmy często wspólnie sobie pomagając, już o takich banałach nie wspominam jak pranie czy gotowanie- to pikuś. Swoją drogą, to nawet poza moimi kumplami z armii nie kojarzę nikogo o kim piszesz. Nie wiem gdzie Ty żyjesz, chyba w fikcyjnym świecie Instagramowym, gdzie tylko pierdoli się takie banialuki, żeby wywołać gownoburzę przy okazji pokazując jaka to ja kobieta zadżebista jestem. @armin świetny temat. Jakby co, to służę pomocą- mogę opowiedzieć o odpowiedzialności w WP. Będziesz miał pisania na pół roku 😂.
 9. Nie chce mi się z Tobą dyskutować. Zacznij pisać jakieś opowieści fantasy, wróżę same sukcesy. Bez odbioru. Nara.
 10. Tak kurwa jasne. I on Ci to powiedział? Zapytaj go jak było na swoich pierwszych urodzinach, na pewno pamięta. Myślę, że chodził też boso w zimę i jadł korę z drzewa na obiad. Ty to masz fantazję Cuba libre.
 11. Podłączam się pod zachwyty. Kozak nad kozakami. Cieszy powrót Milika (przed chwilą strzelił dla Napoli), jeszcze Piątek może dziś strzeli.
 12. Dobrze @Maninblack pisze. Ale ale. @ariok jak długo ćwiczysz? Jak z jedzeniem? Waga/wzrost/wiek?
 13. Dobra partia! Zalewaj! A tak poważniej. Z chu... znaczy z konia spadłeś? Czytać, czytać, czytać jeszcze forum dopóki do łba nie wejdzie jak należy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.