Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Jan III Wspaniały

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  330
 • Donations

  40,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

622 Świetna

1 obserwujący

O Jan III Wspaniały

 • Ranga
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

572 wyświetleń profilu
 1. Jan III Wspaniały

  Co dalej robić?

  Mam prośbę, mógłbyś swoją historię opisać w dziale ,,świeżakownia"? Piszesz całkiem niegłupio, historie widzę że miałeś na bogato. Sorry za offtop autorze tematu. Przychylam się do odpowiedzi większości. Żadnego ślubu nie bierz, zniszczysz swoje życie.
 2. Jan III Wspaniały

  Moja smutna historia

  Nosz kurwa mać @Franek. Jakiej samotności się boisz? Wejdziesz na portal randkowy i masz towarzystwa po pachy! Ten kurwiszon (wybacz, ale musi to dotrzeć do Ciebie, możesz się obrażać) wali Ci rogi, ma Cię totalnie w dupie, śmieje się z Ciebie i robi z Ciebie ofermę. Jak nie jesteś w stanie powiedzieć jej to w oczy, to napisz jej smsa i to teraz. W momencie jak to przeczytasz. Napisz krótko i na temat, że jest po prostu zjebana i żeby poszła w pizdu szukać jelenia.
 3. Jan III Wspaniały

  'Walka z mową nienawiści' :-D

  No cóż. Można się było tego spodziewać. W tym kierunku idzie cały zachód, będzie szła również Polska. Kwestia czasu jak przyklepią nową ustawę nt. ,,mowy nienawiści". ,, Czy nie rozumiesz, że nadrzędnym celem nowomowy jest zawężenie zakresu myślenia? W końcu doprowadzimy do tego, że myślozbrodnia stanie się fizycznie niemożliwa, gdyż zabraknie słów, żeby ją popełnić. (...) Z roku na rok będzie coraz mniej słów i coraz węższy zakres świadomości." G. Orwell- Rok 1984
 4. Jan III Wspaniały

  Jak stac sie dobrym w łożku?

  @Ksanti a ja tam jestem kurwiszon do potęgi i dla mnie wszystkie kobiety są kochane. Czy to dziewica orleańska czy z Indii, czy kobieta z domu uciechy czy rozwiedziona smutna 40 latka. Każda dostaje ode mnie kawałek takiej samej miłości 🙂. Autorze tematu, jedna rada: Rób z nią to na co tylko masz ochotę. Chcesz od tyłu, odwracasz i bierzesz. Masz ochotę zatopić się w usta i poczuć ją wyraźnie- zrób to. Wzięło Cię na trzymanie jej za włosy- zrób to. Chcesz żeby ona po Tobie pojeździła, powiedz jej żeby wsiadła na Ciebie. Wiem, ciężko za młodu z czasem nabierze dystansu.
 5. Jan III Wspaniały

  Moja smutna historia

  Panie kochany. Ta kobieta robi Ci rogi, umawia się z typami i czeka na jakiś złoty strzał, żeby przeskoczyć na lepszą gałąź. Nie wierzysz? Załóż fake konto, Naposz do niej, postaraj się umówić jeśli nie wierzysz w to co tutaj piszemy....
 6. Jan III Wspaniały

  Wyrywanie znajomych z matrixa

  Mojemu kumplowi powiedziałem (z tego co pamiętam) kilka zdań, jest do tego ogarnięty. Wysłałem jakieś artykuły i nagrania Marka, podłapał sam o co chodzi. Później mi mówił, że mogłem to zrobić przed jego ślubem 😂. Jak ktoś ma otwartą głowę, potrafi słuchać to jak najbardziej.
 7. Tusk sobie ryczy nawet, w tle jakiś śpiew angielski, gość drze się w niebogłosy. Ide znicz odpalić przed drzwiami, postawie winiec. Hasztag na drzwiach #ciepiebolubie
 8. Nie no kurwa wymiękam. Ludzie płaczą przed kamerami, teksty zapłakanych twarzy: ,,Musimy skończyć z tą nienawiścią", ,,takiego człowieka to już nie będzie". Marsze przeciwko nienawiści. Dobrze, że fb nie mam bo chyba chyba wypierdolił 70% znajomych. Dobrze, rozumiem że ktoś ma swoje sympatie polityczne, może być mu przykro ale bez przesady. Myślałem, że dam radę spokojnie sobie poobserwować to wszystko z boku ale to mnie przerosło. Czy nasz naród już jest tak totalnie ogłupiały? Przecież to zwierzęta więcej myślą!
 9. Niekoniecznie. Ostatnio mam wręcz wrażenie, że mężczyzn z wypranymi mózgami jest tyle samo a nawet więcej niż kobiet. One się dawno połapały o co w tym wszystkim chodzi, pięknie to wykorzystują, natomiast miliony facetów chodzą jak naćpani, totalnie nie wiedząc, że tracą grunt pod nogami.
 10. Podzielam opinie @Rnext i tym podobne. Teraz sobie odpalę media głównego ścieku, czteropak i przedstawienie czas zacząć. Nie znałem tego człowieka, więc nie czuje potrzeby przeżywania. Co mnie to obchodzi? Zginął, nie pierwszy i nie ostatni. Czy ktoś płakał jak jakiś bardziej anonimowy człowiek dostał kosę? A w tvnach widzę, łzy w oczach. Wywiady z ludźmi na ulicy, płaczą. Zrobią teraz z tego Pana męczennika. Szkoda mi tylko rodziny, tych córek małych. Tyle. Oooo już się zaczęło. ,,Został ofiarą tej nienawiści, zginął przez ten język nienawiści"- J. Wałęsa. Teraz Kraśko wjeżdża. Pytanie reporterki: ,,Jak pozbyć się języka nienawiści? ". Ale się będzie dziać 😄
 11. Jan III Wspaniały

  Najlepszy wiek kobiety

  @dyletantto znaczy, że masz na nią zapierdalać. Kupić dom, dzielić się wypłatą, nie chodzić z kumplami (bo nie daj Boże jeszcze kogoś poznasz) no i oczywiście złożyć przysięgę małżeńską. Wtedy One czują się bezpieczne.
 12. Podbijam o ubogacenie kulturowe forum, dział ,,podróże" musi powstać 🙂
 13. Jan III Wspaniały

  Najlepszy wiek kobiety

  Przed chwilą się wypakowałeś z jednego, więc nie ładuj się w drugie. Ja ostatnio stosuję taką taktykę: Spotykam się normalnie, zawsze pada pytanie typu: po co chcesz się ze mną spotykać itd. Odpowiadam, że chce Cię poznać a co będzie tego najstarsi górale nie wiedzą. No i się spotykam, do czasu kiedy nie zaczyna gadki, że chce poczucia bezpieczeństwa, żebym się określił, żeby jak to kiedyś ktoś ładnie tutaj określił ,,podnieść na wyższy poziom nasz związek". Wtedy oświadczam, że (i tu również pożyczone) ,,nie wiem co czuje, muszę to przemyśleć". No i po przemyślunkach uroczyście informuję, że dziękuję ale nie chcę się pakować w związek. Wilk syty, owca cała.
 14. Jan III Wspaniały

  Najlepszy wiek kobiety

  Do łóżka wszystkie są najlepsze 🙂. Totalnie nie potrafię rozmawiać z 18-23 latkami. Ten sposób bycia, ta głupota w głowie... Ja się za chwilę wkurwiam i nie daje rady. 28-40 bezdzietnych się boję, bo mogą na dzidzie chcieć zrobić. Najlepsze są 33+, dobrze jak z bachorem. Pełen luz, biologia spełniona więc też inaczej podchodzi do wszystkiego. No a dwa, że jestem fanem Milfetek 😄
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.