Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Jan III Wspaniały

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1228
 • Donations

  210.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Jan III Wspaniały last won the day on April 28

Jan III Wspaniały had the most liked content!

Community Reputation

2613 Świetna

4 Followers

About Jan III Wspaniały

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3076 profile views
 1. @jankowalski1727 nigdy nie masz czegoś na 100%. Ale w tym przypadku masz na talerzu schabowego, ziemniaczki i surówkę podaną od kelnera który mówi ,,smacznego”. Głodny? To jedz i nie marudź.
 2. @mroczny.rycerz nie pamietam już dokładnie, bo to chyba z 4 lata temu było ale nie skakały jakoś bardzo- bardziej na baczność sterczały. Ale może mnie pamięć mylić.
 3. @mroczny.rycerz miałem kiedyś kochanice co sobie wsadziła silikony. Generalnie jakby mi nie powiedziała, to bym się nie kapnął. W dotyku jak naturalne. Ja fanem dużych piersi nie jestem, więc wrażenia specjalnego na mnie to nie zrobiło.
 4. @Lalkaa zupełnie tak samo jak facetów na drodze. Co to za różnica czy kierowca ma fajkę czy bułkę między nogami? Kilka dnia temu, gościu z lewego pasa skręcił wpieprzając się przede mnie w prawo, ledwo wyhamowałem zaliczając krawężnik. Dogoniłem typa (nie wiem po co) i sobie ,,porozmawialiśmy”. Jakby okazało się, że jest to kobieta to różnica byłaby tylko w określeniu ,,pan, pani”.
 5. Oj co Wy tutaj gadacie. Michal Pierog wszystko wyjaśnił: https://kobieta.wp.pl/michal-pirog-o-koronasceptykach-glupota-i-egoizm-powinny-byc-karane-i-to-surowo-bardzo-surowo-6565285068548736a Tak tylko wrzucam 🙂
 6. @Quo Vadis? że jesteś moderatorem kozackiego forum! 🙂 @Obliteraror już po edit, bo wyskoczył w tym samym czasie. Jeden z użytkowników, gdzie zobaczę kto zrobił wpis, to zawsze przeczytam. Mądrość życiowa ponadprzeciętna, pełen szacunek z mojej strony. Dzięki takim ludziom chce przebywać na forum i zawsze coś mądrego wniosę do mojego życia.
 7. @maroon ja nikogo systemowo nie bronię. Skoro sobie jedli, to przecież masek siłą rzeczy nie mogli mieć nałożonych na buzie. Ja wiem, że jest dużo absurdów w tych przepisach/wytycznych. Zdaje sobie z tego sprawę. Ale to nie Ci Policjanici ustalali jak ma to być przestrzegane. Teraz przypomnę dzisiejszy temat @Rnext. Ludzie dzisiaj wszytko nagrywają. Z dupy interwencje, od razu telefon i na przód. I teraz wczuj się w sytuacje tych funkcjonariuszy. Mają wytyczne. Mogą być nagrywani. Stoi kilka osób przed knajpą. Nie wiesz kto jest koronoświrem a kto lighotowym gościem. Co robisz? Tak dla pikanterii, masz dwójkę dzieci w domu, jedyne źródło utrzymania. Widzę, że doszukujesz się ,,co by się tutaj doczepić”, że ,,Wy-Oni” Nas tutaj ściagają, PiSowcy zasrani, systemowcy ale zrozum proszę, ze szary Policjant po prostu wykonuje swoje obowiązki.
 8. @SławomirP zobacz sobie mój temat i pewne refleksje: Ja w zasadzie mam mental podobny do @Messer. Typ południowca, jestem otwarty i raczej uśmiechnięty. Lubię sobie pogadać z obcymi. Nawet wygląd się zgadza (muszę z moją mamą poważnie porozmawiać o ch.j tutaj chodzi 🙂). Też mam niezłą bekę (kiedyś to trochę byłem zawstydzony) jak podgaduje do różnych, szczególnie młodych lasek i one w ciężkim szoku z miną kaczki stoją. Patrzą z tą poważną miną (pewnie się zastanawiają jak wyglądają), system pracuje ale chyba na starym windowsie zawirusowanym, bo styki nie mogą ogarnąć co ten człowiek ode mnie chce. ,,On do mnie mówi. Co on chce?”. A ja nic nie chcę. Tak sobie gadam. Co najlepsze w tej samej sytuacji do kobiet >40 na luzaku można milion tematów zarzucić i jest zupełnie inny klimat. A to o psach gadałem z ostatnią jakąś. A to o gotowaniu żurku czy w Żabce z ekspedientką o emigrantach. A weź teraz młodej jakiejś zarzuć te tematy... Chryste Panie...
 9. Serio piszesz? Mógłbym całą litanię wymienić: ruchu drogowego- całe szczęście, że są bo niektórzy by dosłowanie zabijali na drogach, przez prewencję, dzięki którym jak idą dwie grupy strajkujących o odmiennych poglądach to nie dochodzi do rozlewu krwi, po kriminalnych dzięki którem nie mamy tutaj karceli jak w Meksyku. Być może dzięki nieprzespanym nocom niektórych, ktoś nie porwał Tobie rodziny dla okupu albo nie wymierzył na Tobie sprawiedliwości za źle zaparkowany samochód. Science Fiction? A myślisz, że kto rozpracowuje grupy przestępcze? Kto mozolnie wiąże koniec z końcem? Kto prowadzi śledztwa, łączy dowody zbrodni/włamań/kradzieży? No tak ale oni przecież nic dobrego nie robią. NIC. @maroon szanuję Cię ale latka, że nagle ,,jest dobra zmiana” która wszystko zjebała, to jest stwierdzenie uogólniające nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Takie ogólne anty-PiS tłumaczenie wszystkiego co się komuś nie podoba.
 10. Stoi przemądrzała okularnica z powierzchowną wiedzą i mądrzy się, że Policja nie ma prawa legitymować. Bo obejrzała znanych ,,jutuberów” którzy jej tak powiedzieli. Widać od razu, że policjant nie ma złych intencji, tłumaczy jej cierpliwie co jest 5. Ale nie. Ona będzie stać z megafonem i przekonywać wszystkich, że mamy tutaj drugą Białoruś w połączeniu z Arabią Saudyjską. Ludzie serio? Co jeszcze? Może Policjanci browary powinni rozdawać i krzyczeć na demonstracjach ,,jebać rząd” rzucając mundurem o ulice? Zastanawiam się skąd ta wrogość do Policji. Co Oni Wam takiego robią złego? @Zgredek w punkt 👍
 11. @SennaRot nie. Ale sytuacja z egzekwowaniem tych przepisów jest nowa, nikt nie wiedział jak do tego podejść (do egzekwowania noszenia maski). Zapewne komendanci otrzymali wytyczne, analizowane przez prawników na jaki przepis się powołać, jak to argumentować żeby sami sobie w stopę nie strzelili. I tak zapewne przekazują dalej swoim podwładnym. Żaden policjant nie działa według swojego widzimisię w tej konkretnej sprawie. Powtarzam raz jeszcze: nie odnoszę się do słuszności wymagania noszenia maski. Chodzi mi o sam proces tego co widzimy na filmie.
 12. Nie ma czegoś takiego jak bezzasadne legitymowanie. Funkcjonariusze mogą kiedy chcą, dowolnego człowieka wylegitymować, np. celem sprawdzenia tożsamości czy ewentualny pacjent nie jest poszukiwany listem gończym lub czy legalnie przebywa w kraju. Podobnie jest w przypadku kontroli ruchu drogowego. Nie ma czegoś takiego jak badanie profilaktyczne na zawartość alkoholi każdego przejeżdżającego. Wobec tych jednostek musi istnieć uzasadnione podejrzenie ale to można sobie na poczekaniu wymyślić, wiadomo jak jest. Co do reszty wypowiedzi się zgadzam i dobrze, że to rozwinąłeś bo w pierwszym wątku zabrzmiało to jak pretensje do tej policjantki, że wykonuje swoje obowiązki (czy bezprawne jest noszenie maseczek czy nie to już tego nie podnoszę. Pani na odprawę dostała wytyczne, na jaki przepis się powoływać i tak to funkcjonuje. Nie oceniam zasadności tych przepisów). Czy ona sprawdza maseczki, czy sobie pije ktoś pod sklepem czy robi dwójkę to algorytm jest zawsze taki sam: legitymowanie, powód, ustalenie wykroczenia i decyzja o sankcji: pouczenie lub mandat. Można zawsze odmówić i skierować sprawę do sądu, złożyć skargę na funkcjonariusza zamiast uciekać (robiąc sobie przy tym sobie smrodu), wyzywać i robić ,,aferę koperkową”.
 13. Panowie nie wprowadzajcie w błąd. Policjantka nie ganiała tego typa za brak maski, tylko za obrazę funkcjonariusza i nie wykonywanie jej poleceń. Chciała go wylegitymować co też mówi jasno i wyraźnie na filmie. Ona wykonuje swoje obowiązki, nie wiem co tutaj jest niezwykłego. Poczytajcie sobie Ustawę o środkach przymusu bezpośredniego, tam jest wszystko wskazane. Lepszą opcją są ostatnie wydarzenia w Stanach? Napierdalać się z Policji, w Policję, nagrywać i sprzeciwiać. Przy ogólnym poklasku zbuntowanych obserwatorów z boku rozpierdalających pół miasta.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.