Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Jan III Wspaniały

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1102
 • Donations

  210.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Jan III Wspaniały last won the day on April 28

Jan III Wspaniały had the most liked content!

Community Reputation

2365 Świetna

3 Followers

About Jan III Wspaniały

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

2671 profile views
 1. Wielu ludzi nie wie przykładowo, że obywatele Iranu nie są Arabami (w większości) albo wrzucają ludzi Maghrebu do jednego koszyka z Uzbekami, Pakistańczykami itd. Długo można wymieniać. Najlepsze jest to, że zazwyczaj Ci sami ludzie są wielce oburzeni i śmieją się, kiedy jakiś Amerykanin nie wie gdzie leży Polska i zastanawia się czy to część Rosji. Ot oburzenie, tłuk jankeski nic o Polsce nie wie a wychodzi na to, że taki sam poziom wiedzy o świecie prezentują.
 2. Słowo klucz w dzisiejszych relacjach KM. Pogrubiłem. Dlatego celowo napisałem w odpowiedzi do którejś z użytkowniczek, że skoro się oczekuje, że strona również powinna dokładać do czynszu (bo dziecko mieszka i korzysta) to jak już wyżej napisałem i któryś kolega dodał też od siebie: W takim razie, druga strona powinna wysyłać rachunek za to kiedy dziecko u niego przebywa. Za dojazdy do dziecka: eksploatacja samochodu: zużycie opon, olej, paliwo, klocki, tarcze itd. Przebywanie w hotelu, jedzenie po drodze do dziecka. Mógłbym tak wymieniać. A gdyby dziecka nie było to kobieta mieszkała by pod mostem tak? Cały myk jest w tym, że gdyby faceci nie byli dymani w sądach to nie byłoby nawet takiej dyskusji.
 3. @MalVina zgadza się ale możemy się tak przerzucać kosztami bez końca. Kto zapłaci za dojazdy ojca do dziecka, kiedy matka wyjechała na drugi koniec Polski? Za eksploatacje samochodu, który służy do dojazdów w tymże niech się w takim razie kobieta też dołoży. Niech będzie równiuteńko. Na opony, na olej, klocki, tarcze. Za obiad, który zamiast zjeść w domu musi wszamać na trasie? Jak w delegacji- płać maleńka, płać- Ty wymagasz i ja wymagam. Dodałbym oczywiście hotel- bezpiecznie trzeba wypocząć po drodze. Widzisz, ja Was tutaj w zdecydowanej większości lubię dziewczyny- harde jesteście, dzień w dzień tutaj wchodzicie i toczycie walkę z wiatrakami. Ale nie możecie ukryć, że to kobiety ten los zgotowały. Nie chce mi się przytaczać historii, opowiastek, ciekawostek, argumentów. Same widzicie co się dzieje. Jest akcja, jest reakcja. Już nawet moja bardzo krytycznie się odnosi do kobiet, sama stwierdziła, że im nieźle odpierdala.
 4. Szczerze to nie rozumiem sensu Twojej wypowiedzi. Zarzuciłaś mi, że musiałem ostro po dupie dostać- odpowiedziałem, że nie ten adres, bo nikt mnie nie skrzywdził. Po czym piszesz mi to co wyżej zacytowałem- wychodzi na to, że sama się przyznałaś do chęci ,,dowalenia” mi w związku z tym, że zanegowałem Twoje zdanie. No nieźle 👍 Ale sama w tej chacie mieszka. I jak tu rozwiązać ten rebus? Mi nikt do mieszkania nie dokłada.
 5. 1. Jeśli chodzi o pierwszą część- no to wyglada na to, że jestem idiotą bo nigdy nie interesowałem się czy mogę prosić o jakieś zasiłki na cokolwiek. 2. Zgadzam się z Tobą- powinny być wprowadzone tabele ale mam wątpliwości co do tego komu by się oczy otworzyły. 3. Co wy macie z tym ostro po dupie dostać? Macie wgrywane oprogramowanie jak Terminatory, że w kółko to samo mówicie? Nie mam dzieci, nie zostałem spektakularnie zdradzony po wieloletnim związku ani nic z tych rzeczy, także możesz odkleić tą łatkę. Denerwuje mnie po prostu takie podejście.
 6. Tak jak Ciebie lubię czytać, tak teraz ręce mi opadły. Najlepiej niech urzędowo, każdy mężczyzna w tym kraju płaci na Was i bąbelka 75% dochodów. Dodatkowo 40% za rachunki, 50% ma się dokładać do wakacji, wyrobić sobie kartę podwózek autem- ustawowo 1 raz w tygodniu i obowiązkowo w roku kalendarzowym trzymać w Waszym depozycie 10 tyś zł na niezapowiedziane wydatki. Jeszcze powinnyście od państwa mieć zapewnioną opiekę nocną dla dzieciaka i zakupy od listonosza codziennie robione. edit: @Ma_ proszę bardzo- to co wyżej napisałem. ,,Jak zachoruje to zgodnie z prawem przysługuje zasiłek chorobowy ”. Wszystkie zasiłeczki obcykane. NALEŻY MI SIĘ ZGODNIE Z PRAWEM. Dokładnie: ,,Jesteście tego warte”.
 7. @RENGERS ponoć szuka towarzyszy do wspólnego patrolowania ulic- ja bym się nie zastanawiał na Twoim miejscu, trzeba spełniać marzenia z dzieciństwa 😂
 8. @Mosze Red oglądałem dzisiaj ale jak na mistrza komedii Bartosza to przeciętny odcinek 🙂.
 9. Hej. Kiedyś kiedyś, spacerowałem sobie z pewną panną niedaleko szpitala na Szeserów (Warszawa). Nagle niewiadomo skąd, bieganie sobie koleś z mieczem na plecach, wydziera się w niebogłosy... Myślę: Jezusie Chrystusowy, zamach. Babę na bok (gentleman a jak 🙂), sam w gaciach pełno ale... typek sobie tak pobiegł sprintem. Przez ten czas słyszałem od czasu do czasu, że jest tam w okolicach gościu który sobie tak biega z czymś na plecach. Dzisiaj przypadkiem natknąłem na info o nim: Szanowni państwo, przed Wami Grochowski ninja. Jak dla mnie Czarek wygrał mistrzostwo świata- wyjeb się na wszystko i zostań Ninja. Trochę się śmieje ale pełen szacunku dla niego jestem (chociaż wystraszyłem się- pewnie niejeden), mega pozytywny gość 🙂. Pewnie za jakiś czas będę się kręcić w okolicach, muszę koniecznie mu piątkę przybić i zdjęcie pamiątkowe przyklepać. Brakuje takich pozytywnych wariatów na świecie 🙂.
 10. Szczerze to mi to lotto gdzie świat zmierza, za dużo mi się tutaj rzeczy nie podoba, także tego- jak to Sokół rapował: ,,jak świat pierdolnie, chce lecieć w dół brzuchem”. Sami planety nie naprawimy, nie mam nikogo zamiaru karać i na pewno satysfakcji mi nie sprawia czytając, że ktoś był potępiony czy miał ogromne kary za cudzołóstwo. Jesteśmy jednym wielkim nieporozumieniem szarpanym przez emocje. Ja mogę tylko dbać o to co w moim własnym garnuszku się dzieje. Staram się żeby było dobrze, pewnie popełniam jakieś błędy i jeśli mi kiedyś partnerka pójdzie na bok to pierdolnę sobie whisky i pójdę dalej. Nie mam w całości wpływu na jej decyzje. Ot życie. @Lalkaa jakbym Ci opowiedział historie z mężatkami, to podejrzewam, że pomyślałabyś o mnie jako o niezłym ściemniaczu, ewentualnie trollu. Ta opowieść dzisiejszej idolki polek, wielkiej pisarki to może buty pastować.
 11. Jestem w szoku, że jesteś w szoku 🙂. Mężatki na imprezach zachowują się jak spuszczone ze smyczy. Brak hamulców, jak małpy z buszu.
 12. @Morfeusz nie potępiam Cię. Uprawiałem wielokrotnie seks z mężatkami, byłem tego świadomy. W jednej relacji (około 2 miesiące) dowiedział się mąż- były telefony, smsy, wyzwiska od niego. Co najlepsze... wybaczył jej po wszystkim. Jednorazowych numerków po imprezach, portalach randkowych nie zliczę. Generalnie jak widziałem, że któraś ma obrączkę to zawsze było łatwiej. Pamiętam jak po imprezie nad Wisłą, wracałem z dwoma siostrami (ta sama dzielnica, więc wracaliśmy razem)- wyrwałem i miałem numer do tej która była z przodu, z tylu jej siostra która miła się hajtać bodajże za 2 tygodnie macała mnie po kutasie w drodze do domu. Za jakiś czas pyknąłem jej siostrę. Patologia straszna. Albo po imprezie u jakiejś milf bankierki, macamy się i ona jednocześnie rozmawia z mężem, który siedzi za granicą. Jeszcze mu wkręca, że wróciła sama. Ehh. Na portalach zazwyczaj są bez zdjęć, po jakimś czasie się kapnąłem i korzystałem. Czy mam wyrzuty sumienia? Chyba tylko z tą sytuacją gdzie mąż się połapał, to co mi wyrzucił przez telefon nie zapomnę do końca życia. Na dzień dzisiejszy siedzę w związku, w łóżku jest spoko, nie mam zamiaru latać na lewiznę. Świata nie zbawisz, Twój wybór. Uważaj na siebie.
 13. Jak zwykle w punkt, lubię czytać Twoje wypowiedzi 👍. Mam podobnie. 32 lata. Moja luba (26) ma siostrę (20), są bardzo podobne do siebie z wyglądu, jednak wiadomo, że moja będzie delikatnie odstawać z racji wieku jakby ktoś spojrzał na to obiektywnie. Bo subiektywnie zdecydowanie (przykładowo jeśli nie byłbym z nią w związku) wolę moją. Dlaczego? A no ja mam 32 i w rozmowie z 6 lat młodszą jestem w stanie porozumieć się w jednej płaszczyźnie i pomimo tego, że moja szwagierka jest jak na swój wiek wyjątkowo dojrzała to czuje ogromną różnice pokoleniową. Nie byłbym w nią w stanie, tak jak kolega @tytuschrypus wspomina robić wielu rzeczy. Ściana i koniec. Jeśli chodzi o wiek i urodę kobiet to wspominałem już nieraz. Dla mnie nie jest żadnym wyznacznikiem atrakcyjności. Bardzo mi się podobają dojrzałe kobiety, chyba nawet wolę je od tych małolat. Jest w nich coś niesamowicie pociągającego. W czasach kiedy latałem z kwiatka na kwiatek to randki, seks, śniadania z dojrzałymi kobietami były o niebo lepsze niż z siksami. Denerwująca i dla mnie osobiście zniechęcająca jest ta bezczelna pewność swoich przekonań, te przemądrzałe wyrazy twarzy goszczące u (niestety) większości młodych lasek. Fiut opada.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.