Jump to content

Jan III Wspaniały

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,340
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6
 • Donations

  210.00 PLN 

Jan III Wspaniały last won the day on October 26 2020

Jan III Wspaniały had the most liked content!

Community Reputation

2,918 Świetna

8 Followers

About Jan III Wspaniały

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,854 profile views
 1. @Mnemonic Między innymi socjal media bardzo ułatwiają sprawę. Zapowiedzi co będzie się dziać, hasła strajków, doświadczenia z poprzednich manifestacji dają pogląd na to ilu wysłać ludzi, żeby pilnować porządku.
 2. @Pyrkosz chłopku, ja bardzo dużo rozumiem ale nie wszystko będę Ci tłumaczył. Nie chce mi się, mam ciekawsze zajęcie niż rozbijanie na atomy rzeczy dla mnie (i dla wielu) oczywistych. To jak wyjaśniać kobiecie zasadę działania silnika- ,,na chuj drążyć, jeździ to jeździ”. Zresztą ktoś średnio rozgarnięty wyciągnie wnioski z pierwszego postu który napisałem. Widocznie dla Ciebie to za wiele. @absolutarianin czyli jest dokładnie tak jak napisałem wcześniej: Kozaczenie, stawianie czynnego oporu, być może go opluła albo jak pewna dziennikarka kopnęła (ale ryk później był
 3. Większość z zaszczepionych Nas tak ma, lekarz również 🙂. Pytanie co to da? Zgłoszę, odnotują- podejrzewam, że na tym się skończy 🙂. Przeszło po około dwóch dniach, przy czym pierwszym nocy to umierałem. Niektórzy mają zatoki zapchane tak do około tygodnia.
 4. @Pyrkosz doczytaj, doucz się trochę, zdobądź wiedzy jak wygłaszasz takie ostre stanowiska (bez obrazy). @absolutarianin zapewniam Cię, że nie pałują za brak maseczki. Nawet JEŚLI się zdarzyły takie przypadki, to są one pojedyncze, gdzie dzbany zdarzają się wszędzie. I takich powinni karać, bo nie ma prawa używać środka przymusu w postaci pałki do takich przypadków. Tylko śmiem twierdzić, że o samą maskę nie chodziło a interwencja przybrała trochę inny kształt. Zapewne dzbanów nie z tej ziemii masz też pośród swojej społeczności. Czy to oznacza, że teraz mam Was wszystkich wrzucić do jedne
 5. Tak dodam zaocznie do tematu: Przystąpiłem ,,dobrowolnie” do szczepienia Oplem AstrąZenecą w tamtym tygodniu. Bezpośrednio po, nic się nie działo, natomiast wieczorem a następnie w nocy to już była jazda jak po litrze czystej pod ogórka. Dreszcze jakich nigdy nie miałem, poty, gorączka, osłabienie organizmu jak przy grypie. No i najgorsze to ból głowy, cieśninie jakby miało mi ją za chwilę wysadzić. Nie wiem co za gówno tam zaaplikowali ale nigdy tak się nie czułem po szczepieniach a mam za sobą całą listę. PS: Nie będę się tłumaczyć dlaczego musiałem się zaszczepić.
 6. E tam, pierdolisz @Gigi 🙂. Zresztą sama dobrze wiesz o tym. Znam wielu niewysokich ,,nieprawników”, którzy mają głęboko w pąpeczce posuwisto-zwrotnej, te wasze żalo-porady. Ja jestem pierwszym z nich i za Polkę dziękuje- nie skorzystam. Kto nosa wychylił poza nasz kraj, wie że żadna z Was strata 😂. Jeździcie sobie po całym świecie, zakładajcie rodziny- bądźcie szczęśliwe, serio dobrze Wam życzę 🙂.
 7. ,,żołnierki”- ja pierdole. Resztę pozostawiam bez komentarza.
 8. @Anastazja to do widzenia, nikt Cię tutaj nie trzyma na siłę. Zresztą po błędach, sposobie pisania oraz wąskim pojmowaniu świata widać, że niewiele byś tutaj wniosła. Pa ?
 9. @Anastazja poza tym, że nic sensownego nie napisałaś w tym wątku to jeszcze nadajesz właśnie typowe pierdololo kobiece. Nie dopowiadaj sobie czegoś, czego nie napisałem. Czego Ty nie rozumiesz? -> rezerwat <-
 10. @Anastazja załóż temat w rezerwacie, jeśli będę miał ochotę to się wypowiem- jak i cała reszta. Raz, że nie przestrzegając zasad nie szanujesz Nas jak i założyciela tego forum a dwa, że psujesz dyskusje przeznaczoną tylko dla męskiego grona (patrz wyżej). Jak ktoś będzie chciał posłuchać zdania kobiet, to założyłby temat w rezerwacie.
 11. @Anastazja ktoś tutaj chyba z rezerwatu uciekł. @Patton zerknij.
 12. Sucha karma- Smilla. Bardzo dobra składnikowo w porównaniu do syfu marketowego. Mokra- Sheba. Tutaj już dostaje fast fooda, bo moja puma go uwielbia ?
 13. @Weronika95 co byśmy tutaj nie napisali to i tak nic to nie da. Nie weźmiesz niczego do siebie, chodźby tutaj napisać księgę mądrości. Powodzenia.
 14. Co Ty nie powiesz? Ładny z Ciebie hipokryta. Jeszcze dzisiaj pisałeś zupełnie inaczej w odzewie do mojego wpisu, gdzie stwierdziłem, że a i owszem, jest dużo fajnych kobiet na wschód/południe od Polski, gdzie niekoniecznie dotarła kultura zachodnia. Biadoliłeś, że ,,nie, toż to same blachary, na kasę lecą i nie ma opcji żeby poznać kogoś normalnego. A w ogóle to one tam kibla nie mają i lecą na Twój tron w Polsce”. Zdecyduj się i nie podlizuj w rezerwacie.
 15. @Libertyn oczywista oczywistość, że napiszesz coś w kontrze wyjęte z rękawa, żeby nie napisać, że ze śmierdzącej dziurki między nogami. ,,W niektórych samochodach”- dobrze wiesz co mam na myśli. Chodzi mi o proste czynności, łopatologicznie- które w praktyce robią mężczyźni a są na tyle proste, że aż banalne jednak nie dla kobiet. Z tym, że jak zauważyłeś ale z oczywistych powodów nie wspomniałeś ja nie nazywam dam ,,śmieszniutkie” z tego powodu. Wyjaśnij mi proszę. Z czym Ty masz chłopie problem, że musisz w każdym temacie dać ,,argument”, żeby tylko na siłę pokazać sw
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.