Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

ElChico

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  368
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

378 Świetna

About ElChico

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gdy zobaczę tego typu ogłoszenie, od razu podziękuję za uwagę. Po pierwsze całe ogłoszenie w klimacie negatywnych uwag o mężczyznach. Po drugie te negatywne uwagi, to jednocześnie lista roszczeń. Po trzecie brak opisu własnej osoby i brak wskazania co sama ogłaszająca się oferuje. Może Cię to zdziwi, ale szanujący się mężczyźni również mają wymagania i nie wystarczy, że jesteś, masz dobry tyłek, ładną buźkę i fajne cycki.
 2. Bracia! Wy tu śmiechy chichy, a wiele polskich Karyn właśnie takie wymagania w swoich głowach względem facetów ma... Jest tylko jeden problem. Mianowicie, że w zamian oferują swój tyłek, cycki i feministyczne spierdolenie, które z tej trójcy jest zdecydowanie najgorsze 😉
 3. @Aquila Miałem kiedyś innego rodzaju akcje. Panna chętnie ze mną sypiała, ale na stałe przed ślubem zamieszkać nie chciała, bo ksiądz zakazał. Wtedy zauważyłem, że katolicyzm zakazuje seksu przedmałżeńskiego, ale jakoś sobie wytłumaczyła te rozdwojenie jaźni. Koniec końców i tak się rozeszliśmy. Ja bym się na taką wyprowadzkę do innego pokoju nie zgodził. Co innego, gdyby od początku tak sprawę przedstawiała, bo wtedy byś mógł zdecydować czy chcesz się na coś takiego pisać. A tutaj seks już był, a nagle pani zamyka dostęp do dupki i zgrywa wielką dziewicę. To tak, jakby kupić dziecku loda i w połowie konsumpcji mu go zabrać. Nie dziwię się, że dostałeś wkurwa. A informowanie osób trzecich o tym, co robicie lub nie w łóżku - i to wbrew Tobie, to jest ostre przegięcie.
 4. A po cóż jej odpisywałeś? Koniec, to powinien być definitywny koniec. Ja rozumiem, że były święta, ale sam zauważyłeś, że Ci je swoją wiadomością popsuła Ci samopoczucie. Ona wiedziała kiedy i co do Ciebie napisać. Celem tej słabej prowokacji było wywołanie u Ciebie poczucia winy, że nie interesujesz się jej ciężkim losem. Tyle, że od opieki medycznej są odpowiednie instytucje. Najlepiej by było na przyszłość zablokować ją gdzie się tylko da, a więc zastosować zasadę zero kontaktu.
 5. Wygląda na to, że jest nagranie z monitoringu, na którym widać jak Jarosław B. odprowadzał po spotkaniu "pokrzywdzoną" do taksówki... Być może to z tego powodu z dalszego udziału w sprawie zrezygnowali jej pełnomocnicy... http://www.plotek.pl/plotek/7,154063,24682196,kobieta-ktora-oskarzyla-bieniuka-zostala-bez-obroncow-niespodziewany.html#s=BoxOpCzol7
 6. Pytanie jest też co ona robiła pomiędzy wyjściem z hotelu, a zgłoszeniem się na policję. Na jakąś cnotliwą panią po zdjęciach to nie wygląda. Jakoś ciężko mi uwierzyć w jej opowieści.
 7. To Twoje zdanie. A moje jest takie, że to ta pani go okręciła wokół palca i go wykorzystuje. Brat nikomu nic nie ślubował, a ona tak. I to ona "zapomniała" mu powiedzieć na początku o mężu. Jak już go urobiła, to się "otworzyła", bo zobaczyła, że już się zadurzył. Cwana babska manipulacja. @eMeNeMs Posłuchaj rad starszych braci i wymiksuj się z tej relacji jak najszybciej. Z tej kobiety żaden materiał na związek, a na seks bez zobowiązań za bardzo się wkręciłeś.
 8. W każdym dłuższym związku, przed, przy i po rozstaniu, pojawiają się takie wątpliwości. Po rozstaniu mamy tendencję do idealizacji byłych, stąd wówczas takich wątpliwości jest dużo więcej. Jednak jakieś poważne powody zadecydowały, że nie jest się już z tą osobą. Oczywiście będą takie chwile, kiedy będziesz żałował i myślał, że chyba nie postąpiłeś najlepiej, ale to efekt tego, o czym już wyżej pisałem. Przy tym już tak mamy, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Co do tego, że ona będzie się spotykać z innym, to Ty również będziesz z innymi. To po jakimś czasie mija. Wy sobie nie robiliście żadnych numerów, więc myślę, że będzie sobie życzyć jak najlepiej, również w zakresie ułożenia sobie życia osobistego.
 9. @eMeNeMs Ty naprawdę wierzysz w te bajeczki opowiadane przez kochankę? A skąd przekonanie, że ona mówi prawdę? No i skąd ta myśl, że łączy Cię z nią coś wyjątkowego? To tylko seks, a takie gadki, to kobiety każdemu kochankowi wciskają. Zalecam wypisanie się z tego układu, bo już się za bardzo zaangażowałeś, a im dłużej będziesz to ciągnął, tym większą krzywdę sobie zrobisz. No chyba, że jesteś trollem, ale zakładam, że taka sytuacja mogła się w życiu komuś przytrafić.
 10. Życie pokazuje, że tak właśnie jest. Znałem takiego, co się z jedną panią spotykał, która była wtedy zaręczona z innym. Myślał, że się w nim zakochała, a tamten był nudny. Złapał się na haczyk, a potem się okazało, że i jego zdradzała - tak samo, jak tego poprzedniego. Znane mi osobiście przypadki potwierdzają tezę, że jak raz zdradziła, to jest ryzyko, że będzie to robić również w przyszłości. Oczywiście dopuszczam i myśl, że od tej zasady zdarzają się wyjątki, ale na pewno jest dużo większe ryzyko niż u takiej, która tej granicy nie przekroczyła.
 11. @Ace of Spades Masz talent, ciekawie się czytało historię Twojego dotychczasowego życia. Pierwsza uwaga jaką mam, to określanie Twoich doświadczeń jako "porąbanego życia". Potraktuj to jako lekcję i teraz do przodu. Sam miałem wieloletni związek z kobietą, która była dla mnie bardziej przyjaciółką czy koleżanką niż dziewczyną, więc wiem o czym piszesz. Nie czułem, aby jej na mnie aż tak zależało. Myślę, że w okresie, w którym chorowałeś, p0ani znalazła sobie kogoś. Zbyt wiele sygnałów na to wskazuje. Kobiety często tak postępują w przypadku choroby mężczyzny. Decyzja o rozstaniu słuszna i nie ma co rozkminiać czy nie lepiej było ją wcześniej podjąć. Zdecydowałeś wtedy, kiedy byłeś na to gotowy. Teraz odpocznij, zastanów się co chcesz w życiu robić i do przodu.
 12. Według polskiego prawa dopóki nie ma prawomocnego wyroku, obowiązuje domniemanie niewinności. W mediach jest przedstawiana tylko informacja od adwokata pani, który przedstawia jej wersję. Oczywiście zupełnym przypadkiem już wiadomo kim jest podejrzewany o przestępstwo. A wydaje się, że akurat w takiej sprawie powinno się zachować wstrzemięźliwość w dokonywaniu ocen, bo sprawa rozgrywała się sam na sam i na razie nie wiadomo jakie argumenty ma druga strona. Jedno jest pewne - na oglądanie znaczków ta pani raczej z panem byłym piłkarzem do hotelu się nie umawiała... Nie wiem oczywiście jak to wyglądało w szczegółach, ale w samym założeniu - jeśli kobieta przychodzi do hotelu na spotkanie z facetem, to można założyć, że spotkanie miało mieć charakter łóżkowy.
 13. Nawet przy wiedzy wynikającej z lektury forum, z audycji M.K., czy red pilla, trzeba mieć w sobie wiele pokory. Łatwo jest teoretyzować. Niechęć do kobiet to częsta reakcja po wyjściu z Matrixa, ale to z czasem przechodzi. Forum i reszta w/w rzeczy niewątpliwie dają ogromną wiedzę o kobietach i wcale nie chodzi o to, żeby się od kobiet izolować. Białorycerstwo nie polega na tym, że w ogóle wchodzi się w relacje z kobietami, a na stawianiu w takich relacjach kobiet na piedestale, wysługiwaniu im, kosztem samego siebie, swoich potrzeb i zainteresowań. Często zresztą prowadzi do tragicznych skutków, bo taki gość jest w oczach kobiety słaby i prędzej czy później ona przeskakuje na inną gałąź. Krótko pisząc, kobieta ma być dodatkiem w ciekawym życiu świadomego mężczyzny, a nie jego celem. Nie chodzi więc o to, żeby się nie zakochiwać, nie wchodzić w relacje z kobietami, ale żeby przy tym nie białorycerzyć.
 14. @vodkas85 Gratulacje i powodzenia w wychowywaniu.
 15. @robs0n vel arch Widzisz, niektórzy nie muszą chodzić na prostytutki, żeby wyrywać młode dziewczyny. Ja na ten przykład mam 40 lat i nie brakuje mi chętnych dwudziestokilkulatek. Tyle, że mam dobry zawód i wysoką pozycję społeczną, a przy tym wyglądam sporo młodziej niż w metryce. Może jeśli zajmiesz się swoim rozwojem osobistym i zawodowym, to też się przekonasz, że to nie takie trudne. Co do samych prostytutek, to jest to najstarszy zawód świata. Twierdzenia więc, że to niby dopiero w obecnych czasach trzydziestokilkulatek może sobie dwudziestoparoletnią divę popukać, można między bajki włożyć. A teraz prośba - nie zaśmiecaj tematu, bo znamy od dawna Twoje powtarzane do znudzenia poglądy na temat prostytutek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.