Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tadeusz Norek

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Dobra

About Tadeusz Norek

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jest jak jakiś zły sen... I jak tu nie wierzyć w teorie spiskowe? Przecież to opanowuje prawie cały świat zachodu, od Australii i Kanady po Skandynawię. Musi istnieć jakaś centrala która to wszystko koordynuje. Staram się racjonalnie postrzegać świat, ale coraz częściej dochodzę do wniosku, że za tym wszystkim stoją mityczni "ONI".
 2. Film jest po angielsku. Wnioski dotyczące przyszłości świata, kultury i cywilizacji którą znamy pozostawiam wam samym.
 3. Jeżeli chodzi o wiarę w ponadnaturalne byty, to już dawno przestałem w cokolwiek wierzyć. Mimo wszystko, między innymi pod wpływem tego forum, zacząłem robić afirmację i staram się brać odpowiedzialność za to, jakie myśli lądują w mojej głowie. Ten tekst był dla mnie swojego rodzaju katharsis. Wystarczyło że wyrzuciłem to z siebie i od kilku dni mam już lepszy humor. Nawet alko odstawiłem i staram się robić coś produktywnego w czasie wolnym.
 4. Na szczęście nie mam natrętnych myśli związanych z piciem. Jedynie zapijałem te myśli, z którymi nie miałem ochoty się zmierzyć. Od niedawna zaczynam jednak pracować nad sobą. Jeżeli chodzi o imprezy, to w tym miesiącu szykują się dwie imprezy urodzinowe, na które nie mam zamiaru pójść, bo nie mam zamiaru chlać i mieć zmarnowanego kolejnego dnia. Chcę zacząć robić coś konstruktywnego i być silnym zarówno ciałem jak i duchem.
 5. Wesela, chrzciny i tym podobne uroczystości na których trzeba spożyć przynajmniej symboliczną ilość alkoholu. Nie są to wydarzenia które mają miejsce często w życiu człowieka. Od razu zaznaczam, że nie jestem alkoholikiem, tylko przez ostatnie 2 miesiące trochę pojechałem z tematem i zacząłem zapijać smutki. Ale w porę się obudziłem i zacząłem zastanawiać się nad rozwiązywaniem swoich problemów a nie nad ucieczką od nich.
 6. Dlatego też nadmieniłem, że nie traktuję takich momentów jako okazji do wypicia. Pisząc okazyjnie, miałem na myśli chrzciny albo wesela itp. Są to raczej wydarzenia które pojawiają się w życiu człowieka sporadycznie. Poza tym, spożycie alkoholu w trakcie takich uroczystości nie musi oznaczać od razu upijania się.
 7. Dzięki. Na razie jestem pełny entuzjazmu. Właśnie wróciłem z 10 kilometrowego biegu i czuję się jak pan życia Będę informował co dwa tygodnie o postępach.
 8. Uroczyście ślubuję, że alkohol będę spożywał tylko okazyjnie. A pod pojęciem okazji nie mam na myśli każdego weekendu, pogorszonego nastroju, lub każdego spotkania ze znajomymi. A zamiast gnić w bezczynności skieruję swoją energię na sport.
 9. Dzięki Stary za te słowa. Przyznam szczerze, że nie podchodziłem do tematu w ten sposób. A mój wpis sprzed kilku dni to był po prosu wentyl bezpieczeństwa, poczułem potrzebę wygadania się i tyle. Dziś mam o wiele lepszy nastrój. Koniec z alko.
 10. Wyślij mi numer na priv. Przedzwonię i sam zweryfikujesz jakiej płci jestem Twój emocjonalny stosunek do tematu świadczy o tym, że coś jest na rzeczy. Ja mam zbyt wiele problemów w życiu żeby jeszcze gorączkować się tym, że jakaś Polka sypia nie z tym co powinna. Dlatego też jestem w stanie obiektywnie podejść do tematu. Mówisz o strachu przed obcą kulturą? A kto wywołuje większy ból dupy: Polka w związku z Holendrem bezbożnikiem o poglądach lewicowych, czy Polka w związku z Angolczykiem katolikiem?
 11. W końcu w mniemaniu kobiet stoją niżej w hierarchii od Polaków. Natomiast panie ze wschodu są bardzo chętne na Polskich mężczyzn.
 12. Znalazłem ciekawy artykuł o tym dlaczego kobiety w ciąży są bardziej ksenofobiczne od innych. Niestety po angielsku. https://www.theatlantic.com/science/archive/2016/01/the-disease-theory-of-xenophobia/423975/
 13. Subskrybuję ten kanał na YouTube. Oglądałem to już kiedyś. Zastanawiam się, czy znalazłby się jakiś odważny historyk w Polsce, który zbadałby związki Polek i Niemców w czasie okupacji. To że takie związki były, nie ulega wątpliwości, w końcu nie bez powodu Armia Krajowa goliła co niektórym kobietom włosy. Interesuje mnie jednak skala tego zjawiska. Ale każdy Historyk który podjąłby się tego zadania, prawdopodobnie skończyłby w Polsce marnie.
 14. Założyłem ten temat, ponieważ od dłuższego czasu zauważam pewną prawidłowość. Polega ona na tym że kobiety prawie zawsze przechodzą nad związkami mężczyzn swojej rasy z kobietami innych ras i kultur do porządku dziennego, natomiast mężczyźni widzący "swoje" kobiety prowadzające się z kolorowymi często się oburzają. Nawet Popek stworzył kawałek o Polce i Pakistańczyku. Poza tym hejt z którym owe kobiety się spotykają, musi mieć gdzieś swoje źródło w psychice wielu mężczyzn. Niektóre systemy religijne bardzo dbają o to, aby kobiety nie wiązały się z obcymi, np. ortodoksyjni Żydzi i Muzułmanie. Religie tworzyli mężczyźni a "dbałość" o życie seksualne kobiety jest bardzo zastanawiająca.
 15. Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, czy aby agresja w stosunku do kolorowych, zwłaszcza Arabów i innych nacji do których wzdychają Europejki, nie jest podyktowana podświadomym samczym strachem przed tym, że inne samce wykradną im samice ze stada? Mieszkam za granicą i widzę z jaką ilością hejtu spotykają się Polki, które zwiążą się z czarnoskórym lub Hindusem a już nie daj Boże, gdy zwiąże się z Arabem. Powiecie że Islamski terroryzm jest źródłem nienawiści... Zgoda. Ale co z terroryzmem ma wspólnego Hindus albo Czarnoskóry? Islam wyraźnie zakazuje zawierania związków małżeńskich przez muzułmanki z niewiernymi, jednak zakaz ten nie obowiązuje w drugą stronę. Czy nie uważacie że problemu rasizmu nigdy się nie zwalczy, ponieważ jest to nieodłączny element ludzkiej, głównie męskiej natury? I czy nie przypadkowo w aspekcie kryzysu migracyjnego podkreśla się, że uchodźcy to głównie młodzi mężczyźni?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.