Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Koszwil

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  399
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

290 Świetna

O Koszwil

 • Ranga
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Historia taka jak tysiąc innych... Nic szczególnego.
 2. Koszwil

  Operacja przegrody nosowej.

  Idziesz do szpitala wywiad, tabletki, zastrzyki potem sala zabieg, budzisz się, jesteś na lekach przeciwbólowych, wypisują cie, z nosa może się lekko lać krew do tygodnia i to tyle.
 3. Zmień koleżanki, kiedy ja zapraszałem swoją koleżankę na studniówkę to nasza wspólna kumpela nas podwiozła własnym samochodem i nikt nie robił problemów. Edit: Czyli jak to wygląda, ona ma obok tą studniówkę, a Ty ją pytasz czy ogarnie transport żeby Cie zabrać z jakiegoś sporo oddalonego miejsca?
 4. Merytoryczna odpowiedź jak zawsze na miejscu.
 5. Dlatego w przypadku takich historii zalecam skupienie się na sobie, stawianie własnych warunków, i krótkie trzymanie granicy na takie Panny. Jak są to są, nie to nie, to im powinno zależeć, nie Tobie. Są niemalże jak gołębie siadające na parapecie, kolejne mordy do wykarmienia, a jak zabraknie to wyfrunie. Swoją drogą, "The Rational Male", znajdę w ojczystym?
 6. Koszwil

  Cze

  Cześć, Len.
 7. No w sumie, mieliśmy wzloty i upadki, czasem nie zadowalała mnie jak trzeba ale się starała, zdarzało jej się coś połamać albo była zmęczona, ale nigdy moja ręka mnie nie zawiodła. Tak jestem szczęśliwy w zwiazku.
 8. To jest temat rzeka... Ale... Musisz sobie zadać zajebiście ważne pytanie. Czy będziesz dalej szcześliwy jeżeli ona odejdzie do innego. Jeżeli tak, gratuluje. Jeżeli nie, musisz nad sobą popracować. Szczerze według mnie już musisz to robić, ona widząc, że dajesz za wygraną, będzie sobie coraz pozwalać, ty będziesz dawał za wygraną, aż w końcu najgorszym przypadku stwierdzi, że jej chłop jest miękki i trzeba to skończyć. Nie możesz dawać za wygraną tylko dlatego, że boisz się konsekwencji. Na Twoim miejscu już bym ćwiczył. Ogólnie mam sentyment do rzeczy pierwszych, tudzież do kobity też, ale jest na kagańcu. Fajnie, że jesteś tego świadomy, ale stary, teraz musisz przejść do zmiany podejścia.
 9. Oj deomi, nawet nie wiesz co czuje mężczyzna zakochany w kobiecie, a co gorsza co czuje jak mu złamie serce. Oczywiście jest to wyrzut hormonów, ale i tak jest grubo. Kobietę można kochać, jak i pożądać, ale nie można wybierać które pojęcie istnieje, ponieważ oba nam towarzyszą. Ludzie po 50, czy 60 według mnie rzadko się zakochują, bo po prostu hormony już nie dostają takiego buta jak za nastolatka, natura i starość organizmu dają informację, że ten czas już minął i nie wróci. Zadajesz strasznie filozoficzne pytania, coś jak szukanie co jest na końcu wszechświata.
 10. Zapłodnił, pamiętajmy, że divy zawsze bzykają się w zabezpieczeniu, no chyba, że tam mają inne standardy. Czyli były to pierwsze lepsze. Założę się, że tamtejszy rynek wcale sobie dużo nie ceni takich usług, więc pewnie nawet jakby to były divy, fortuny by nie stracił. Ogólnie to partnerzy zapłodnionych będą mieli niezłą niespodziankę po porodzie, facet czarny, kobita czarna, dziecko białe.
 11. Osobiście bym się od niej trzymał na dystans, ale moralność była już tu w ogromie omawiana, sprawa osobista.
 12. Koszwil

  Witam Panów i Panie

  Witamy.
 13. Koszwil

  Sprane mózgi nałogowców.

  Swoją drogą masz jakieś złe przeżycia związane a alkoholem i narkotykami że tak z tym walczysz? Oczywiście alkohol i inne używki to zło ale tylko w momencie kiedy korzystasz z tego za często i za dużo, lub kiedy nie zdajesz sobie sprawy, że może to przynieść przykre rezultaty. Co do pierwszego przypadku to spotkałeś się z opinią Twojego kolegi i nie ma co się wściekać na to, każdy ma swoje zdanie i tego nie zmienisz. A ta koleżanka może nie radziła Tobie dobrze, ale za to w dobrej wierze. Daj na luz, świata nie zbawisz a tylko możesz sobie szkodzić. Niech ten stan rzeczy płynie dalej z prądem, a Ty bądź jego obserwatorem.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.