Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Koszwil

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  411
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

302 Świetna

About Koszwil

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Słaby bait nawet jak na Ciebie deomi. Próbuj dalej.
 2. Albo faktycznie Cie olała i dopiero w realu zobaczyła, że jednak jesteś warty uwagi albo po prostu napisała żeby ta "relacja" po przypadkowym spotkaniu nie wyglądała niezręcznie czy dziwnie. Tak ja to widzę.
 3. Nie chcesz odejść bo boisz się samotności i tego, że już nikogo nie znajdziesz? To chyba jedyne wytłumaczenie, albo się po prostu zabujałeś. Tylko czemu masz przez to cierpieć? Wóz albo przewóz, damulka Cię rucha na każdym kroku a Ty jeszcze nie wiesz co robić. Tragedia..
 4. Jeżeli ta dwumasa faktycznie ma 300k nalatane to nie będziesz musiał długo czekać, o ile jej nie wymienił wcześniej, ale zawsze możesz spytać.
 5. Oj chłopie ciężka odpowiedź obronna organizmu i psychiki, musisz nad tym popracować oraz nad panowaniem nad emocjami, ale dobrze trafiłeś bo też się w tym specjalizujemy. Traktuj te spotkania jakbyś widział się z koleżanką, i czekaj na jej większe ruchu, totalny lajt.
 6. Być może właśnie przez stres kortyzol skoczył i mamy taki wynik.
 7. Witamy w świecie o innym obliczu gdzie nie gonisz za kobietą jak za zniczem w Quidditch'u w którym poddasz analizie swe przeszłe męki bo jakbyś zaufał kobiecie już nie miałbyś ręki Dwa pierwsze i dwa ostatnie pasowały by odpowiednio do początku i końca utworu ale zawarłem w jednym wersie bo godzina nagli.
 8. Bezpieczeństwo, cieplutko, milutko, szybko, ale przede wszystkim CZAS, to czas jest bardzo ważny. Pomyślcie sobie ile go zaoszczędzicie jak musicie załatwić parę spraw na mieście a jakby to było z udziałem komunikacji miejskiej. Załatwiacie myk myk a tu godzinka zaoszczędzona albo nawet więcej. Niebo a ziemia.
 9. Historia taka jak tysiąc innych... Nic szczególnego.
 10. Idziesz do szpitala wywiad, tabletki, zastrzyki potem sala zabieg, budzisz się, jesteś na lekach przeciwbólowych, wypisują cie, z nosa może się lekko lać krew do tygodnia i to tyle.
 11. Zmień koleżanki, kiedy ja zapraszałem swoją koleżankę na studniówkę to nasza wspólna kumpela nas podwiozła własnym samochodem i nikt nie robił problemów. Edit: Czyli jak to wygląda, ona ma obok tą studniówkę, a Ty ją pytasz czy ogarnie transport żeby Cie zabrać z jakiegoś sporo oddalonego miejsca?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.