Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Syzyf

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Syzyf

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Spróbuje jeszcze raz bo sam zgłupiałem. Konto do Netfliksa należy do mnie. Pewnego razu dałem Jej do niego dostęp. Ona rozdała to konto innym, o czym się dowiedziałem. Wiec jeśli ona wie że mam konto (no bo jak ma nie wiedzieć skoro sama używa mojego :p) to bez sensu jest pytanie czy dała by mi namiary na konto które ona dostała "od frajera"
 2. Nie zrozumiałeś, ja już mam konto, które ona rozdaje na prawo i lewo przy czym mówi że ma go od frajera, a hasło już zmieniłem. Spodziewam się, że się odezwie w tej sprawie
 3. Dobry wieczór. Od paru miesięcy dziele haslo i login do mojego konta premium z netfliksa z pewną koleżanką która jest zawsze dla mnie miła. Dziś na piwku z znajomymi dowiedziałem się że dane do mojego konta krążą wśród wielu osob z naszego otoczenia. Mój bliski kolego zacytował ją z czego wynikało, że ma konto od jakiegoś frajera. Lada dzień na pewno odezwie się do mnie na facebooku i spyta dlaczego zmieniłem dane dostępu. Chciałbym abyście mi pomogli się trochę na niej odegrać w delikatny sposób.
 4. Cześć nazwałem się Syzyf. Na marka trafiłem 2 lata temu. fajnie tu u Was. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.