Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

SławomirP

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1030
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

SławomirP last won the day on November 1 2018

SławomirP had the most liked content!

Community Reputation

1427 Świetna

1 Follower

About SławomirP

 • Rank
  Chorąży
 • Birthday 03/01/1868

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  "Wszyscy jesteśmy Archami,,

Recent Profile Visitors

1691 profile views
 1. Czytanie komentarzy pod filmem Awięc przypomina taplanie się w rzygowinach.
 2. Dobra, to że ten koleś jest sponsorowany odgórnie przez starszych i mądrzejszych można uznać już za fakt.
 3. 1. Nie trzep kilka dni przed seksem. 2. Dla pewności zarzuć niebieską tabletkę. 3. Powtórz kilka razy. 4. Wszystkie obawy powinny zniknąć.
 4. Odcinanie mózgu od jedynego paliwa, które wykorzystuje, czyli glukozy ma jakieś medyczne uzasadnienie?
 5. Nie jestem psychologiem, ale jak widać masz jeszcze całą masę problemów wewnętrznych. To, że reagujesz teraz agresją na brak szacunku czy inne akcje nie oznacza, że jesteś silny. Raczej potwierdza słabość tylko forma okazywania się zmieniła. Nic z tego co zacytowałem nie jest normalne ziom. Wyłania się trochę obraz chłopczyka z fochem na cały świat. Więc niedziwne, że masz z tym problemy. Dziwne, to by było jakbyś zawsze panował nad sobą i utrzymywał wewnętrzną harmonie, a nagle z jakiegoś powodu już nie mógł, ale ty kompletnie nie przypominasz takiej osoby. Lekki impuls i wybuchasz jak mina. To tak jakbyś się dziwił dlaczego łatwopalna substancja płonie.
 6. Dla mnie to oczywiste, że dla najlepszych kumpli zawsze wleci poradnik rozwodowy w prezencie ślubnym.
 7. Nie rozmawiaj z debilami.
 8. Dla dziewczyn 162 cm jesteś wysoki. Masz niską samoocenę. Moi znajomi koledzy znaleźli sobie dziewczyny mimo nadwagi i innych przeszkód w wyglądzie.
 9. Ło Panie, 3/4 mojego miesięcznego budżetu po opłaceniu pokoju.
 10. Jestem na studiach i mam kac moralny jak się nie uczę, a wcale nie chce tego robić.
 11. W Polsce jest dużo rozwodów, później gdzieś te kobiety muszą się składować, a ty trafiłeś właśnie na ich gniazdo. Siedzą, siedzą. Dobre laski potrafią mieć założone konto latami, bo nóż widelec, może się trafi jakiś królewicz. Kiedyś miałem taką koleżankę, jeszcze kilka lat temu w liceum. Byliśmy w dobrych stosunkach, 4-5/10, więc nie wykazywałem nią zainteresowania i spędzałem z nią czas na kompletnym luzie. Lubiłem do niej pisać i wtedy jeszcze miałem za mało doświadczenia, żeby się zorientować, że wyraźnie się dziewczynie spodobałem. Kiedy ogarnąłem, że coś mogłoby z tego być, to w 3 liceum przypałętał się do niej koleś, który strasznie się przed nią płaszczył i po wielu perypetiach dała mu wreszcie szanse. Kolega z klasy, dlatego olałem całą akcje sikiem prostym. Mimo wszystko cały czas jakiś tam kontakt z nią trzymałem, bo jednak utkwiła mi głowie jako dobra koleżanka. Kontakt się urwał, a później wznowiłem go po kilku miesiącach. Nie wiedziałem dlaczego dziewczyna traktuje mnie tak jak teraz najbardziej rakowe typiary zachowują się na portalach randkowych. Tak jakbym stał się dla niej dnem i za wysokie progi jak dla mnie do księżniczki. Mimo, że wcale nie musiało mi chodzić o nic więcej niż rozmowa, bo kiedyś często rozmawialiśmy. Później okazało się, że mocno działa na tinderze w okresie kiedy straciliśmy kontakt, co by wyjaśniało całą sytuację. Za dużo tam raczej nie ugrała, bo koleś, którym tak pomiatała dostał swoją drugą szanse i tak to trwa chyba do dzisiaj. Wiejska, disco karyna, robiąca zaocznie jakiś psuedo kierunek.
 12. Też mnie wczoraj trzepało jak sobie przypomniałem, co jeszcze odwaliłem niecałe 2 lata temu. Jak mogłem być tak głupi? Ale po chwili zdałem sobie sprawę, że to dlatego, żebym już takich błędów teraz nie popełniał. Generalnie przed wyjściem z białorycerstwa narobiłem tyle poniżających rzeczy, że strach myślami do tego wszystkiego wracać. Ale jak widać nauka podziałała, bo od bardzo dawno nie odwaliłem nic takiego, żeby się tego wstydzić.
 13. To symbolizuje ulatniające się LPG przez nieszczelne podwozie opla.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.