Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

SławomirP

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1239
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

SławomirP last won the day on November 1 2018

SławomirP had the most liked content!

Community Reputation

1757 Świetna

1 Follower

About SławomirP

 • Rank
  Chorąży
 • Birthday 03/01/1868

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  "Wszyscy jesteśmy Archami,,

Recent Profile Visitors

2370 profile views
 1. Jutro będę pisał odpowiedzi, bo teraz jestem na starym telefonie i też skrajnie niewyspany, a mam co dzisiaj jeszcze robić.
 2. Cześć Od jakiegoś czasu jestem korepetytorem. Dzisiaj zadzwoniła do mnie nieznajoma dziewczyna i dała mi propozycje. Chce żebym jej pomógł przy pomocy niedozwolonego sprzętu napisać maturę. Mam mieć obraz z jej okularów i rozwiązywać zadania. Jeśli się zgodzę ma do mnie przyjeżdżać robić próby jak to wszystko działa. Wynagrodzenie, to dwie średnie krajowe. Połowa przed połowa po. Co o tym myślicie?
 3. SławomirP

  Telefon

  Dzięki za odpowiedzi. Na to co wstawiłem, to nawet już nie patrzę.
 4. SławomirP

  Telefon

  Cześć Muszę kupić nowy telefon. Zastanawiam się czy lepiej iść do salonu i wziąć za około 900zł, czy wybrać tańszą opcje i kupić coś takiego na allegro za połowę ceny. https://allegro.pl/oferta/smartfon-tp-link-neffos-c9a-fullview-lte-2-16gb-7498786677?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_Telefony+i+Akcesoria&ev_adgr=Smartfony+i+telefony+komórkowe&gclid=CjwKCAiAzanuBRAZEiwA5yf4urwEV2ABhTPfrQ1WiYjdx6KpFNYpB1NMWm6UXg4soJvVFzJLBXBR0hoCBCIQAvD_BwE Nie znam się na elektronice, nie wiem czy to się nie rozleci po kilku miesiącach. Telefon nie jest mi potrzebny do niczego więcej niż przeciętnemu zjadaczowi chleba.
 5. @Rnext Co masz na myśli mówiąc, że później będzie znacznie gorzej? Czyli już się nie odzywać?
 6. Hej Sytuacja z teraz. Jadę mpk na akademik. Poznałem dzisiaj dziewczynę pod aka na imprezowni. Potem spędziliśmy razem noc na mieście. Włamanie do kibla w galerii przez bramki, wjazd do ogródka piwnego na rynku i.chlanie tam. Potem przyszła policja i chcieli nam wpisać mandat, ale spoko i miło zagadałem, oni też byli fajni i skończyło się na pouczeniu. Generlanie było pozytywnie. Ja 22 lata ona 19. Dużo wspominała, że nie ma faceta. Niesty doszło tylko do przytulanek, jakichś pieszczot niewielkich. Nie chciała iść na akademik. Poszliśmy na miasto bo miała pociąg o 4 rano. Mam wrażenie, że zjebałem. Do niczego specjalnego nie doszło. Wymienislimy się tylko kontaktami i zachęcała, żeby do niej pisać. Doświadczenie w dobieraniu sie do.kobiet mam niewielkie i to wybiło. Dziewczyna bardzo ładna. Rzućcie jakąś radą i słowem otuchy bracia.
 7. Rok temu napisałeś identyczny temat. Nic nie przemyślałeś przez ten czas?
 8. Moja męska paczka znajomych trzyma się twardo i nawet teraz kilku kolegów, z którymi znam się od podstawówki wbiło pod akademik, ale nie mam czasu wyjść. Za to moje i moich kolegów relację z koleżankami uległy kompletnej anihilacji. Jeszcze w gimnazjum/liceum wychodziło się na piwko w grupach mieszanych, czyli zawsze z dziewczynami, a teraz od kilku lat czegoś takiego nie widziałem. To co opisujesz o swoich koleżankach, to znam doskonale. U mnie po skończeniu liceum wyglądało to dokładnie tak samo.
 9. Robisz deficyt tym rowerem jakbyś był na konkretnej redukcji. Ryż, kurczak na grillowej patelce, jajka sadzone, kefir, twaróg, makaron. Przy takiej aktywności to 4000kcal dziennie raczej by nie było znaczną nadwyżką.
 10. Przepuklina na przełyku może powodować ucisk serca. Czasem uczucie przypomina zawał. Duża szansa, że to z nerwów.
 11. Dipy na stołkach, podciąganie na szczocie od miotły, możliwość robienia tylko pompek. Tak wygląda mój trening w domu bez sprzętu, jak dla mnie dobra decyzja.
 12. Ja tam lubię się nabić z wujkami i ciotkami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.