Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

SławomirP

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1347
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

SławomirP last won the day on November 1 2018

SławomirP had the most liked content!

Community Reputation

1833 Świetna

1 Follower

About SławomirP

 • Rank
  Chorąży
 • Birthday 03/01/1868

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  "Wszyscy jesteśmy Archami,,

Recent Profile Visitors

2834 profile views
 1. Co najmniej kilka koleżanek katoliczek ze studiów. Są też takie, które po prostu nie lubią pedałów.
 2. To co pomogło znaleźć sobie dziewczyny na takich portalach moim kolegom, to indywidualne podejście do każdej laski i cierpliwość. Oczywiście mówię o tych przeciętnie wyglądających.
 3. @Arthur Morgan Wydaje mi się, że najbardziej efektywne będzie poćwiczenie atrakcyjności swojego profili i wyglądu, a nie super rozpoczynających tekstów.
 4. @Arthur Morgan Najlepiej ułóż sobie jeden tekst i wysyłaj do każdej, bo jak masz się wysilać w pisaniu wiadomości, to przynajmniej do tych co odpisują.
 5. Spoko życie, brakuje tylko jakichś fajnych kumpli. Nie ma, to jak ekipa ziomków z którymi się trzymasz od dziecka. Pochodź czasem na imprezy, pojedz na wakacje. Nie wiem w czym masz problem. Wyjście na melanż, to decyzja i kilkanaście minut zbierania. Inni mają o wiele większe problemy. Przykładowo brak mieszkania, a tego się tak łatwo nie da załatwić.
 6. Wysoki, przystojny, inteligentny, elokwentny, dominujący, z poczuciem humoru, zadbany, zaradny. Tyle wystarczy i kosisz jak zboże na tych portalach.
 7. Wchodzę w pierwszy anons na losowej stronie i widzę: - pierwszy akapit: Mam 33 lata, jestem puszystą blondynką - drugi akapit: Co do wyglądu zewnętrznego to preferuje wysportowaną sylwetkę XD
 8. Już dawno na zimno przekalkulowałem, że samobójstwo, to całkiem dobra opcja dla mnie. Chyba od następnego roku akademickiego zacznę masowo przepierdalać hajs na dziwki. Wydaje mi się, że to jedyny złoty środek w tym całym pierdolniku. Za 3-4 godziny korepetycji porucham jakiegoś milfa jeszcze reszta zostanie. Skoczę sobie ze trzy razy w miesiącu jako forma rehabilitacji. Jedna z najbardziej bolesnych rzeczy w tym wszystkim, to bieda. Rodzice przeznaczają na mnie cztery stówki miesięcznie, idzie jedynie opłacić akademik. Szkoda mi każdej złotówki, gdyby dawali mi oprócz tego cztery stówki na konto, to byłaby kompletnie inna rozmowa. Zna się ktoś na dziwkach? @JoeBlue @arch Między 100-200zł najwięcej jest kobiet blisko i grubo po 30 roku życia. Dla mnie niby spoko, ale pewnie są jakieś haczyki. W jakich przedziałach cenowych i wieku szukać dziwek dla nowicjusza? @darktemplar Ja studiuje co innego. @azagoth
 9. Studiuje, ale potrafię przez cały miesiąc nie robić nic innego niż uczenie się i siedzenia na korkach. Nie jest, to moja dobrowolna decyzja, tylko wymóg sytuacji życiowej.
 10. @SSydney Po prostu na wsi bez samochodu, to kompletnie inna historia niż w mieście.
 11. Mam ten sam problem. Dodam jeszcze od siebie, że zrobienie dobrej redukcji wcale nie jest takie łatwe. Przy małym deficycie spalanie idzie bardzo wolno, a przy większych nie idzie zrobić porządnych ćwiczeń zwłaszcza jeśli masz jeszcze inne rzeczy jak praca na głowie. Także nie polecam zalewania się z myślą, że najwyżej później się zredukuje.
 12. Tak na marginesie zauważyłem, że każdy nie szanuje tego, co ma pod dostatkiem. Wiem, że nic odkrywczego, ale ciągle są o to spory na forum. Ja od dzieci bogatych rodziców słyszę, że hajs gówno daje. Od kolegów, co mają dużo wolnego czasu, że przecież ja wcale nie mam gorzej i co ja bym niby robił jakbym miał czas. Od zmotoryzowanych kumpli, że fura, to przecież mi niepotrzebna. Normalnie jebla idzie dostać. Nic nikomu niepotrzebne, a każdy z tego korzysta. Zwłaszcza jak hajs/fura/laska/czas wolny umożliwia prowadzenie im ich życia na zadowalającym poziomie, to już jest absurd kurwa jak coś takiego słyszę.
 13. Do połowy marca nie miałem na to czasu, a teraz nie mam środków w postaci auta. Podczas kwarantanny byłem tylko na jednej imprezie i nawinęła się dziewczyna, ale nie mam jak do niej dojechać, więc odpuściłem temat (tereny wiejskie, duże puste przestrzenie). Mam za mało pieniędzy, żeby kupić samochód, a wystarczająco, żeby wyprowadzić się od rodziców, dlatego rozbijam hajs na mieszkanie w dużym mieście i elo. Egzaminy przełożone na koniec lipca, potem praktyki wakacyjne i człowiek już wie, że chuja sobie poszaleje przez następne miesiące. Później już październik i znowu trzeba zapierdalać na uczelni i korkach. Mam nadzieje, że chociaż w akademiku przez wakacje będę sam, to może jak znajdę czas poznam dziewczynę chociażby przez apke. Jestem potwornie wkurwiony i zniechęcony swoim życiem, wygląda tak samo od lat. Lepsze perspektywy w okolicy trzydziestki, więc za jakiś czas jesteśmy w jednej ekipie. U mnie dochodzi drugi problem, bo nie tylko brak ruchania, ale TOTALNY brak imprez i reszty rzeczy, które młodzież lubi najbardziej. Jedyne co wspominam, to przez jak bardzo spierdolone okresy życie udało mi się przebrnąć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.