Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

SławomirP

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  950
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

SławomirP wygrał w ostatnim dniu 1 Listopad 2018

SławomirP ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1284 Świetna

1 obserwujący

O SławomirP

 • Ranga
  Młodszy chorąży
 • Urodziny 01.03.1868

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  "Wszyscy jesteśmy Archami,,

Ostatnio na profilu byli

1485 wyświetleń profilu
 1. SławomirP

  Jak radzić sobie z tym co mówią inni?

  Licencjat z gównokierunku otwiera drogę do wielu miejsc pracy.
 2. SławomirP

  Jak radzić sobie z tym co mówią inni?

  Studia mogłeś skończyć. Teraz może masz ochotę podróżować i rzucić wszystko, ale za 10-15 lat życie będzie toczyło się dalej, a za coś utrzymać się trzeba.
 3. SławomirP

  Nigdy nie byłem w klubie...

  No ja się nie dziwie. Na imprezę wychodzę przede wszystkim pogadać, a nie tańczyć do okropnej muzyki, w pijanym tłumie. Najgorsze są takie miejsca, gdzie muzyka tak napieprza, że nie idzie nic powiedzieć. Tańczyć się w kilka godzin nie nauczysz. Może na miejscu poczujesz rytmy i jakoś pójdzie. Albo się jej spodobasz, albo nie. Myślę, że jeśli zaprezentujesz bardzo słaby taniec zamiast bardzo bardzo słabego tańca, wiele to nie zmieni. Idź na spontan i powiedz, że nie tańczysz, bo nie lubisz. Jak dobrze zagrasz, to zawsze może cię dziewczyna czegoś pouczyć na parkiecie w formie zabawy. Po co te oszukiwania, że dobrze tańczysz?
 4. SławomirP

  Profil na Facebooku a SMV

  Mój przystojny, przypakowany kolega wstawia swoje zdjęcia na fb i takiego czegoś jak u niego, to w życiu nie widziałem. Trzycyfrowa liczba wiadomości od młodych kobiet na które nawet nie odpisuje ani nie wyświetla. Każda dziewczyna jaką zaprosi do siebie na imprezę przychodzi, każda obrażona, że nie odpisywał jej 2 miesiące i tak zgodzi się na spotkanie po kilku wiadomościach. Kiedyś zrobiliśmy sylwestra w mieszkaniu dziewczyny poznanej przez niego na tinderze. Na imprezę do tej laski przyszedł z inną dziewczyną poznaną na tinderze. Na miejscu doszło do bójki między dziewczynami. Jeśli masz wygląd Achillesa, to wstawiaj rozebrane fotki i przejebiesz całe miasto. Pieniądze, status, zachowanie, to wszystko nie ma żadnego znaczenia w takim przypadku. Piszesz do laski jakieś głupoty, ona oczywiście zgadza się na spotkanie, na miejscu zachowujesz się jak kretyn, ale i tak zamoczysz.
 5. SławomirP

  Walentynka do braci

  Kochajmy się.
 6. SławomirP

  Araby i nastolatki

  Całkowicie przypadkiem trafiłem na taki post: Jakiś arab: HejJa: Generalnie chodzi o to, że jeśli jakiś arab odezwie się do dziewczyny, to ona już do niego leci i oznaczajcie takie koleżanki. W komentarzach jest zalew nastolatek, które piszą "haha to ja" albo "haha to my XDD" lub "haha to ty". Dziewczyny coś wspominają mgliście o swoich przygodach na mieście, albo na wakacjach. Domyślnie z arabami. Jedna z dziewczyn, którą mam w znajomych też się tam oznaczyła z koleżanką i napisała coś co wskazuje, że ją też to za jakiś czas coś niegrzecznego z tym tematem czeka. Moje osobiste odczucia, to wymioty i kompletne obrzydzenie do tych dziewczyn. Coraz bardziej utwierdzam się w takiej totalnej niechęci do czegokolwiek poważnego z kobietami i jakichkolwiek poświęceń dla nich. O idealizacji, to nie ma nawet mowy. Głębsze uczucia znikają. Ty się staraj, a Ahmed ma za pochodzenie. Wiem, że zawsze może trafić się normalna dziewczyna, ale ten niesmak jakoś przelewa się u mnie z kobiety na kobietę. Edit: Ciekawe też jest, że sporo dziewczyn wspomina coś o piszących do nich arabach.
 7. Dla przystojnego faceta jest to bardzo dobre miejsce do poznawania kobiet. Łatwo ustawiasz spontaniczne spotkania na mieście. Widziałem co mój kolega wyprawia, który zalicza się do chadów internetowych, to głowa mała.
 8. SławomirP

  To na poważnie, czy też żart?

  Ciekawe będzie miał życie ten facet. Każda obca osoba pomyśli, że żona walnęła go w rogi z murzynem.
 9. Wstawiam głównie z powodu świetnej, spontanicznej wypowiedzi Piotra Korczarowskiego. Między innymi o tym co się działo na obchodach w Auschwitz.
 10. SławomirP

  Erekcja podczas tańca :-D

  Gorzej jakby nie stanął.
 11. Na mnie działają dziewczyny wyżej postawione niż ja.
 12. SławomirP

  Deprecha przez pracę?

  1. Zmień prace na lżejszą 2. W wolnym czasie zajmij się czymś co pozwoli ci później zarobić więcej pieniędzy mniejszym kosztem 3. Kontakt z fajnymi dziewczynami zawsze spoko
 13. SławomirP

  Bad trip po marihuanie

  Wdając się w myślenie na fazie możesz rozłożyć każde swoje zachowanie na czynniki pierwsza. Zrozumieć jakie są źródła twoich motywacji, leków, dlaczego twoja reakcja wygląda w ten, a nie inny sposób, jakie były prawdziwe przyczyny twojego zachowania, co chcesz osiągnąć, na czym ci zależało w danym momencie. Przemyślałem swoje życie i prześwietliłem swoją osobę. Stopniowo zacząłem zmieniać zachowanie, bo rozumiałem czym jest podbudowane. Przykładowo jedzenie i jednoczesne gapienie się w monitor wprawiało mnie w takie obrzydzenie prymitywizmu, że nie mogłem tego dłużej robić. Zabawiasz siebie w ohydny sposób. Pokazujesz mózgowi jakieś głupoty na ekranie jednocześnie wkładając coś sobie do mordy, byle tylko uciec od niego i jego myśli. Terror umysły, który zmusza się cie do takich rzeczy. Mogę wymieniać i pisać długo. Z rzeczy związanych z forum medytując po jaraniu ogarniałem psychologie ewolucyjną rozkładając tak samo zachowanie kobiet na części pierwsze. Wnioski z perspektywy czasu oceniam, że były prawdziwe. Pozbyłem się bialorycerstwa i problemów z kobietami przez wielogodzinne medytacje na bombie.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.