Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

SławomirP

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1152
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

SławomirP last won the day on November 1 2018

SławomirP had the most liked content!

Community Reputation

1628 Świetna

1 Follower

About SławomirP

 • Rank
  Chorąży
 • Birthday 03/01/1868

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  "Wszyscy jesteśmy Archami,,

Recent Profile Visitors

1930 profile views
 1. Kiedyś pracowałem na grillu z kolesiem, którego wujek był właścicielem knajpy i już czuł się Bogiem. Zwłaszcza wobec innych pracowników.
 2. Ceny ubrań, to nie jest jakaś zmowa sieciówek? Czasem wziąć 200zł na ubrania, to tak jakby nic nie wziąć.
 3. Ja jestem chyba patologiczny w drugą stronę, bo to ja nie dałbym rady być z kobietą przy której się popłakałem. Cały czas miałbym z tyłu głowy, że okazałem słabość. Niby tutaj jestem twardy, ale pamiętałaby, że jak coś to ryczę.
 4. To śmieć nie miał odwagi przyjść jak byłeś w mieszkaniu?!
 5. Ambasador Izraela bierze udział, a USA lubi to. Blok żydowski na paradzie rozjebał.
 6. @imprudent_before_the_event To raczej faceci myślą, że się uda, a kobiety wchodzą lekką ręką w bezpieczny układ.
 7. @Libertyn Nie zawsze, mam kilkunastu znajomych od siebie ze stron, z którymi zawsze chętnie się spotkam. Nawet, że czasem widujemy się raz na kilka miesięcy. Teraz kolega z gimnazjum napisał czy jadę z nimi na jakiś zlot samochodowy i pojechałbym, ale cóż, studia. Tylko, że te znajomości były zawiązane w głębokim dzieciństwie, dlatego są bardzo trwałe. @ciekawyswiata Mi się chyba nikogo nie udało dorzucić do ekipy najlepszych znajomych od czasu pójścia na studia, wszystkie znajomości z last nastoletnich.
 8. Brak czasu, brak pieniędzy, studiowanie z dala od miejsca zamieszkania i efekt ten sam. Na wydziale nie mam znajomych z którymi mógłbym spotykać się poza zajęciami, a ze swoimi normalnymi nie mam czasu się spotykać. Głównie siedzę i się uczę, a resztki wolnego czasu przeznaczam na spanie, ćwiczenia i myślenie. Chyba jedyne rozwiązanie, to znaleźć dziewczynę na LTR i tak zaspokajać potrzeby towarzyskie.
 9. Przeczy, bo jeśli dochodzi w tak dużej skali do rozwodów, to podejście do małżeństwa musi być bardzo płytkie. Wielkiej miłości tam raczej nie ma.
 10. Jak się mają do tego statystyki rozwodowe dobijające do 50% w dużych miastach, ponad 1/3 w skali kraju? I tak jesteśmy jeszcze zaściankiem w % rozwodów w porównaniu do zachodu. Jeśli tak dużo kobiet zmienia zdanie w byciu tym jedynym, to raczej nie powinniśmy się nim kierować.
 11. Moim zdaniem jeśli kobieta wymaga małżeństwa od partnera to oznacza że mu nie ufa i nie jest do końca pewna tej relacji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.