Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pawel93

Użytkownik
 • Content Count

  170
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

167 Świetna

About Pawel93

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Województwo Pomorskie

Recent Profile Visitors

715 profile views
 1. @Marek Kotoński Nie miałem na myśli shota a wstawienie walki Ferrari z Bystrzakiem. O ile się nie mylę to organizatorzy tych walk zabronili retransmisji na innych stronach internetowych. O ile się nie mylę to Boxdel coś wspominał o tym, że filmiki z walk mają być tylko i wyłącznie na kanale yt FAME MMA i będą wrzucane po jakimś czasie od zakończenia Gali a tutaj Panowie wrzucają już filmiki na swoje kanały YouTube'owe co uważam, że jest nie fair w stosunku do organizatorów.
 2. Marku... Tak się burzysz jak Ci kradną książki i rozdają za darmo a co Ty teraz robisz z prawami do udostępniania tej gali MMA? P.S. Gdybym wiedział, że Daniel złamie piszczel to bym w ogóle chyba tej Gali nie oglądał 😨 Przerażający widok.
 3. Mądre głowy przewidują, że w około 2050 roku Polska będzie czwartym najbardziej wyludniającym się krajem na świecie (!) Kilka lat temu wsp. dzietności w PL wynosił około 1,3 Dzisiaj dzięki (niby) programom socjalnym współczynnik wynosi ten ok. 1,6 A to oznacza, że nasz kraj dalej się wyludnia tylko, że troszeczkę wolniej Jeżeli jakikolwiek naród chce przetrwać to współczynnik ten musi wynosić minimum 2,01 - a to oznacza, że na dwóch dorosłych ludzi musi się rodzić co najmniej 2,01 dziecka. Wydaje mi się, że Polska przyszłości będzie podobna do I czy II RP - a mianowicie mieszanką narodowości posługujących się cyrylicą, będzie trochę Polaków i masa Hindusów, Koreańczyków czy innych Azjatów
 4. Tak super dawajcie mi paragrafy i powiadamiajcie antyterrorystów bo mi jeszcze mało wrażeń... Miałem na myśli to jak się wyzbyć całej tej religii z głowy tak aby człowiek nie czuł strachu przed dokonywaniem jakichkolwiek decyzji. Do tego dochodzi jeszcze sprawa sprawienia bólu swoim bliskim co nie byłoby dobrym posunięciem bo mogłoby to ich zranić. Nigdzie nie idę się zabić, nie mam przy sobie pistoletu, nie ma co tworzyć niepotrzebnej atmosfery, zależało mi na eliminowaniu z głowy rzeczy, które tworzyły nasz światopogląd od małego (takie jak np. religia)
 5. Witajcie, Wiem, że temat brzmi dosyć dziwnie ale mam pewien dylemat w życiu Otóż od kilku lat myślę o tym aby odejść z tego świata - lecz jednak przekładałem te myśli na dalsze tory bo strasznie bałem się cierpienia podczas samobójstwa, a mianowicie: Powieszenie się - kilka minut tortur, uczucie uwięzienia do tego krew z tlenem nie dochodzi do mózgu przez co jest wrażenie jakby ciśnienie krwi miałoby nas wysadzić od środka. Można by też po prostu np. skoczyć w dół z pętlą na szyi by przerwać rdzeń kręgowy ale tutaj też nie ma gwarancji bo trzeba dobrze wyliczyć masę ciała do długości liny - inaczej albo się udusisz albo szarpnięcie oderwie głowę. Zeskoczenie z dużej wysokości - zawahanie przed oddaniem ostatecznego kroku, do tego można przeżyć i zostać mocno poszkodowanym do końca życia albo nawet upaść na kogoś (!) Utopienie się - podobno też straszne męki jak woda wchodzi do płuc i nie można zaczerpnąć powietrza, uczucie uwięzienia - tortury Podcinanie żył - nieskuteczne, człowiek musiałby stracić sporo krwi aby zemdlał na śmierć - niestety takie rany po żyletkach po chwili krzepną i nie ma krwawienia więc trzeba by przeciąć tętnicę ale takim hardkorem to nie jestem.. Tabletki, alkohol i inne cuda niewidy - raczej krzyk i wołanie o pomoc niż skuteczna metoda odejścia z tego świata, nawet jak chce się człowiek zabić tabletkami to po dwóch czy trzech opakowaniach już ma odruchy wymiotne i nie da rady więcej połykać. Rzucenie się pod pociąg/ciężarówkę - podobna sytuacja co podczas skoku, przerost formy nad treścią a gwarancji nie ma. Aż od jakichś dwóch lat wpadłem na pomysł pojechania na strzelnicę i oddania ostatecznego strzału - śmierć poprzez samo postrzelenie - zero bólu, ułamek sekundy i koniec. Tak więc wszystko fajnie, ogarnięte ale pojawił się kolejny problem a mianowicie boję się... tego co mnie może spotkać po śmierci no bo co jak piekło istnieje i zamiast spokoju zaznam jeszcze większych jazd? Przez tą całą religię mam paniczny strach przed samobójstwem, boję się męczarń, które mogą na mnie czekać na tamtym świecie przez to muszę męczyć się na tym, Czy ktoś ma jakieś sposoby jak wyzbyć się tej całej religii z własnej głowy?
 6. Jak Wy to robicie, że tyle lat pracujecie w jednej firmie? Ja średnio pracę zmieniam co 5-6 miesięcy bo albo zamykają mój oddział albo jakieś inne wały. Jak ktoś mi mówi, że w jednej firmie robi dłużej niż dwa lata to normalnie gały wywalam
 7. Zawsze można bez gumy Wtedy po jakimś czasie fajne niespodzianki wychodzą
 8. Czyli związku nie dostaniesz, romansu nie dostaniesz ale dostaniesz wielką przyjaźń braterską no bo trzeba od czasu do czasu tyłek podwieźć samochodem za darmo. Jak to się profesjonalnie nazywa panowie? orbiter sponsor? beta sponsor orbiter? Jeszcze tylko poczekaj aż ta cicha myszka domatorka siedząca w bibliotekach zwiąże się z badboyem i zostaniesz typowym tamponem emocjonalnym do wysłuchiwania pierdolenia o tym jak to jej Sebix brzydko zachowuje się po wódce bo ma ciężką rękę i chciałaby aby zachowywał się tak porządnie i honorowo jak Ty 🤣 A wtedy to już sam Ci zrobię lśniącą zbroję 😂
 9. Chłopie a widziałeś kiedykolwiek jak jeździ taka kolumna rządowa? Na czerwonym, 140 na godzinę i pod prąd to standard...
 10. od 04:48 do 06:50 To jest po prostu miód dla moich oczu i uszu.
 11. Rafonix może jest mniejszy i chudszy ale przypomnij sobie jaką kondycję miał Magical podczas walki z Polakiem, był tak wypompowany, że Ci od pierwszej pomocy pomagali mu wstać
 12. Z całym szacunkiem Panie @m4t ale nie rozumie Pan całej tej wspaniałej sytuacji rodzącej się każdego dnia na Starosielcach dlatego już wyjaśniam. Kim są Ci ludzie? Ci Panowie to nikt inny jak sam Pan Krzysztof Kononowicz prezydent Boży oraz Jego Kompan Pan Major Wojciech Suchodolski z Bombasu Bożego. Ten wspaniały duet nie jest upośledzony ani chory psychicznie, tutaj nie chodzi nawet o to aby ktokolwiek śmiał się z kogokolwiek tudzież nikomu nie winno nadejść na dumę iż trzeba się dowartościować w jakikolwiek sposób. Oni nikogo nie udają - to są naprawdę wartościowi ludzie zamieszkujący prawdziwą rezydencję znajdującą się na Szkolnej 17, w której to Pan Major testuje pszne posiłki Boże jedząc spaniale ze swojej miski a nasz Prezydent Boży kręci afery z wszystkiego co się da - jest to po prostu wyższa forma rozrywki nigdy nie zrozumiana przez przeciętnego obywatela oglądającego zwykłą familiadę czy inne programy rozrywkowe w TV. Mam nadzieję, że wyjaśniłem.
 13. Trzymanie dużych sum pieniężnych w skarpecie moim zdaniem jest głupotą A co jak włamią Ci się do lokum albo wybuchnie pożar? Mi się kiedyś włamano do mieszkania i gdybym wtedy trzymał swoje oszczędności w tzw. ,,skarpecie" to bym chyba ocipiał do końca życia.
 14. Dokładnie, jak kobieta ma za dużo gałęzi to już głupieje i nie wie, której się trzymać, a którą puścić itp. 😂
 15. Zasada numer 1 - zawsze pytać o cenę usługi/towaru przed zakupem. Pamiętam jak wiele lat temu byłem z rodzicami w nadmorskiej miejscowości aby zjeść posiłek w jakiejś knajpce. Na karcie menu każdy z nas wybrał sobie jakiś zestaw typu: ryba + frytki + surówka za ok 25 zł Przychodzi kelnerka aby złożyć zamówienie, my mówimy, że chcemy to i to na co Pani odpowiada: ,,przepraszam bardzo ale ta ryba nam się już skończyła ale to nic straconego bo możemy Państwu zaoferować pstrąga (wymieniła jakąś nazwę)" Myśmy się wszyscy na to zgodzili ale nikt nie zapytał o cenę tego pstrąga Potem przyszło do płacenia, za trzy osoby ponad 200 złoty rachunek... Od siebie tylko dodam, że to była najohydniejsza ryba jaką jadłem, już wolałbym zjeść zwykłego karpia, którego i tak nie cierpię.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.