Jump to content

jankowalski1727

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  977
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

852 Świetna

2 Followers

About jankowalski1727

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,531 profile views
 1. Po co w ogóle wchodzisz w nowe relacje, skoro chłoniesz po ex żonce? Daj sobie spokój, albo zmień na typową tinderówę z którą będzie jasny układ pod podchodów. Niepotrzebnie to poprowadziłeś tak. Wygaszaj pomału, umiejętnie zbywaj, korzystaj i tyle - kobieta na Twoim miejscu nie miałaby wątpliwości.
 2. Kołtuństwo i przaśność Polek wynika z genetyki. Z racji historii najnowszej jesteśmy społeczeństwo chłopsko-robotnicznym, na dodatek o dosyć prymitywnej mentalności. Pamiętajcie, że te januszy i grażyny mają też córki - to są właśnie nasze Polki często - agresywne i głośne, czyli geny po ojcach chamkach i cwaniaczkach i matkach przekupkach. Jak ktoś zjeździł pół Polski powiatowej po różnych domach, to wie, o czym mówię.
 3. Czasami moze i tak, ale są też sytuacje ze po prostu chce się odciąć od Ciebie, nie miec juz nigdy z Toba kontaktu, żebys nie pisał etc., i wtedy tez wywalają ze znajomych.
 4. Też tego nie rozumiem. Po prostu wiele facetów to takie proste, instynktowne kundle, które jak zobaczą kawałek uda to zaraz smarują komentarz. Typowe zwierzęta.
 5. Dokładnie. To nasz plakat. Dzięki za wstawkę. Ja mam identycznie. Choćbym nie wiem jak był wyposzczony, to pewnych rzeczy nigdy nie robilem i nie robię. Po prostu albo masz genotyp inteligentnego faceta z bardziej rozwiniętą mentalnością (30% facetów) albo zakutego łba orangutana (70%).
 6. Bardzo dobrze. Cisnąć ostro. Ja sam przełamuje się często ostatnio w takich sytuacjach. Wychodzę z autobusu, widzę w tłumie idzie taka księżniczka 25-30 lat, taka typowa paniusia, ajfonik, nosek zadarty. Ch*** nie będę schodził z drogi bo paniusia nie raczy spuścić wzroku i zobaczyć co się dzieje na chodniku. Jeb stuknęliśmy się ta z awanturą, ja do niej ze trzeba patrzec jak sie chodzi, niedługo pod auto wpadnie siedząc z pyskiem w telefonie. Wydęta mina, wąsko zaciśnięte usteczka, polazła bladź dalej
 7. Jestem ogólnopolskim ambasadorem akcji "Goń spermiarza". Zauważam problem i czynnie działam w social mediach, żeby cisnąć tych tępaków. Nie zliczę sytuacji kiedy na grupie moto czy sportowej odbywał się festiwal spermiarstwa, zawsze jadę po tych psach w komentach i burza się zaczyna. Największą burzę wywołałem na grupie dot. siłowni, gdzie psy wręcz wylały litry spermy w komentach. Nienawidzę ich i każdemu z nich dałbym w ryj i napluł. Tak! Istny hardkor. Kundle wręcz sprzedałyby własnych rodziców, żeby móc pójść na wesele z jakąś przaśną Eweliną ze Strzegomia (nic nie mam
 8. Podzielę się obserwacją. Odkąd od pewnego czasu na apkach randkowych mam ustawione zdjęcia z zapuszczonym zarostem (ale przystrzyżonym) zainteresowanie wśród kobiet wzrosło. Więcej sparowań, dużo więcej razy kobiety same piszą, typu "cześć nieznajomy", wysyłają serduszka. Nigdy w życiu bym się nie spodziewał, że taki element tak wpłynie na wzrost lajków i powodzenia u kobiet. Także Panowie, zapuszczajcie i wrzucajcie aktualne foty, wrota mogą się otworzyć
 9. Samotne matki najczęściej chcą ukryć wiele rzeczy, nie mówiąc o dziecku, bo to wyjdzie, ale piekło które zrobiła mężowi, swój paskudny charakter, puzczalski tryb życia onegdaj etc., co dla młodego zawodnika jest obce. Ja generalnie podchodzę z filtrem do tego co ludziki opowiadają, a SM są już na mega sitku informacyjnym.
 10. Identyczna sytuacja parę razy u mnie, tyle że na Badoo. Sama pisze, komplementuje, narzuca się, dzwoni, jedna przyjechała 190 km do mojego miasta i od razu na chatę. Takie freaki z naszych pań, kiedy muszą cudzym kosztem zapełnić brzusio, ha! JEŻELI WYDAJE CI SIĘ, ŻE PRZEPIĘKNIE TRAFIŁEŚ W KOŃCU, TO ZNACZY, ŻE NIEBAWEM TY ZOSTANIESZ TRAFIONY. Do wydrukowania dla najmłodszych i powieszenia w sypialni, jadalni i toalecie.
 11. Na lajcie. Nie bagatelizuję Cię, bo sam kiedyś miałem tyle lat, ale to takie studenckie pierdu pierdu, ona się uśmiechnęła na wykładzie, potem pierdnęła, ja się jej odwinę. Olej i tyle, nie zwracaj uwagi na nią. I ciesz się, że ona nie chce się mścić, kobiety są w tym bardziej przebiegłe i dotkliwe.
 12. Mam ostatnio podobnie. Na luzie, nie spinaj się tak, widocznie tak musi być. Ja mam teraz 2 tygodnie wolnego od trenowania siłowego (po każdych 3-4 miechach tak robię), niech mięśnie się zregenerują, układ nerwowy też. Nie zmuszaj się, bo wyrzygasz się treningiem. Tak jak mówię, ja teraz 2 tygodnie bez siłówki, jedynie 2 razy na tydzień bieg po 5 km i raz basen. Organizm sam podpowiada co trzeba. Za jakiś tydzień dwa wrócę do ciężarów, a pompka jest wtedy duuuużo lepsza po takim odpoczynku. Powiem Ci, że masz rację, choć jeszcze 2-3 lata temu bym się roześmiał. Na kanw
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.