Jump to content

jankowalski1727

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  468
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

244 Świetna

About jankowalski1727

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,485 profile views
 1. Bardzo fajny post, dzięki Bracie. Lubię takie rzeczy i mi się przydadzą.
 2. Podejrzewam, że przez dzień ma tam z 1000 par Ja kiedyś zrobiłem fejkowe konto na Badoo z fotką laski takiej 7/10. Panowie, to co od 1-szej sekundy sie odpalilo na skrzynce odbiorczej to miazga. Potwierdzam słowa autora.
 3. To po co tu się udzielasz mądralo? Jak ci się nie podoba, to tu nie zaglądaj, chyba z natury jesteś niezadowolony z większości rzeczy jak zauważyłem.
 4. Jakieś wyjście z tej sytuacji proponujesz? Bo sytuacja jest patowa i każdy to widzi.
 5. Trzymaj się tego, co postanowiłeś i bądź stanowczy. THE END. Z czasem znajdziesz inną, jesteś w fajnym wieku.
 6. Ja miałem tylko akcję, że nad ranem na dużym kacu polazłem na dwóję do klopa i półśpiąc robiłem interes, nagle podniosłem łeb (metr przed tronem stała pralka), a tu jeb sznurek od tampona zwisający z pralki. Noż k***wa, przy śniadaniu powiedziałem współłokatorce, żeby ogarniała się trochę.
 7. 11 lat mieszkałem na wynajmie, nie było większych problemów, ale z czasem zaczęło mnie to męczyć. Kupiłem mieszkanie końcu za dość preferencyjną cenę (rynek pierwotny), ale to był rok 2017. Teraz ceny szaleją, dla mnie to dobrze, bo sporo zarobiłem na tym mieszkaniu i Bogu dziękuję, że tak mi wyszło. Przy czym tak, masz rację Autorze, że rynek mieszkaniowy to padaka.
 8. Jest mi potrzebne do pracy/podyplomówkę. Ja to po prostu olewam, nie zaglądam w takie dyskusje, mam wyłączone powiadomienia oraz wymóg zgody na oznaczenie mnie. Nie interesuje mnie babranie się w zakłamanym towarzystwie wzajemnej adoracji.
 9. Również polecam ! Mega content.
 10. I jedno i drugie już dzisiaj zrobiłem. Uznałem, że reagowanie i wklejanie się do dyskusji będzie bezsensem (jeszcze bardziej się na mnie rzucą). Co sądzisz?
 11. Dokładnie. Moja parka znajomych jest identyczna. Ona atrakcyjna - jej facet miś z nadwagą. Absolutnie zawsze, ale to zawsze jak się widzimy obcina mnie z góry do dołu, nawet jak on siedzi obok. A jak go nie ma, to już skanowanie na całego, jakby się nie mogła nasycić tym.
 12. Bracia, co byście zrobili gdyby w jakiejś dyskusji/poście na FB bylibyście oznaczeni przez kogoś i były wyciągane jakieś głupie żarty z przeszłości (sprzed kilkunastu lat)? Nie mam czasu na wchodzenie w jakieś dyskusje i głupie śmianie się z rzeczy, które dla mnie przestały być śmieszne, ale wkurza mnie to trochę. Jaka najlepsza rada na to?
 13. Żenada. Jesteście lamusami z kompleksami. I wy chcecie w życiu startować.
 14. Bez żartów. Założyłem ten temat, bo byłem ciekaw waszej opinii, jako osób trzecich. Znam gościa kupę lat, więc zwierzyć mi się z tego i tamtego. Ją też znam długo, więc temat jest mi bliski, a że jak dla mnie tutaj temat nie gra za bardzo, więc chciałem to zweryfikować na forum. Czasami sam mam jakieś przeczucie, ze ona może go zdradzać. Też uświwadomiliście mnie, że ona mogła wtedy na mnie lecieć...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.