Jump to content

jankowalski1727

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,390
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1,207 Świetna

2 Followers

About jankowalski1727

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Gdzieś w Polszy.

Recent Profile Visitors

3,985 profile views
 1. Wyjdziesz na prostą Brachu. Po każdej burzy wychodzi słońce. Co prawda nie mam do końca Twojej sytuacji, ale Cię rozumiem, że jesteś w kropce. Spokojnie, wszystko się wyprostuje. Tylko układaj sobie w głowie te klocki pomału, nie popadaj w marazm, porządkuj sobie to i w końcu dojdziesz do tego, czego potrzebujesz. Niekoniecznie nie nadajesz się do związku, może to po prostu nie ta, nie ten czas.
 2. Albo to narzeczona rozstała się z nim. Co za przypadek. Wspólne dziecko jest, czas na pozewik o alimenty od milionera. Tomasz Komenda i Anna Walter nie są już razem. Dlaczego się rozstali? - Dzień Dobry TVN Kurwa, jak można było wziął takiego wycierucha po 40stce. Patrzysz na nią i widzisz z kim masz do czynienia.
 3. Ja jestem na etapie teraz, że jestem wkurwiony tym brakiem dopaminki, którą dawałem organizmowi długo. Na dodatek siedzę na izolacji to już całkiem łaże po ścianach.
 4. U mnie równo miesiąc bez wytrysku i porno. Jest ok. Była zwyżka popędu, były zniżnki i flatline, ale już się stabilizuje, nauczyłem się już trochę żyć bez pocieraczy a i w czasie pieszczot z partnerką erekcja jest dużo szybsza.
 5. Oglądałem cały HP od A do Z, najlepszy jak do tej pory oczywiście, że świadomy pigułkowiec zgodzi się z korwinem, ale pamiętaj, że to mainstream. Negatywnie zaskoczył mnie Stano, gdyż pokazał że jest typowym bluepillem i rycerzykiem.
 6. Mam identycznie. Ja jestem ze swoją prawie rok i dopiero teraz umiem na nią spojrzeć jak na obiekt seksualny, choć bywa ciężko.
 7. Ja np. staram się myśleć o mojej stałej partnerce czasami nie jako fajnej kobiecie na poziomie, ale bardziej na poziomie zwierzęcym, że chciałbym ją zerżnąć i konkretnie potraktować, zmienia to optykę na życie erotyczne w związku (mając ten syndrom co my).
 8. Rozumiem Cię i sam chętnie się dowiem co bardziej ogarnieci tutaj doradza, bo sam częściowo mam podobnie. Potraktuj to jako up Bracie i trzym się, jeszcze zaświeci słońce.
 9. Mam identyko Bracie. Kompleks Madonny i ladacznicy - taki coś posiadamy w sobie Poczytaj sobie o tym Mamy po prostu ten syndrom. Ja też mam kochaną kobietę, ale nie czuję do niej wielkiego pożądania (choć jest wspaniała dla mnie) i często myślę o seksie z innymi.
 10. Pełna zgoda Panowie, tylko dodam, że co do tych suplementów z apteki typu: - maxon - inventum - mesnil TO JEST JEDNO I TO SAMO. Każdy w tabletce zawiera 25 mg sildenafilu. Chcesz mocniej - bierzesz dwie czyli 50 mg. Chcesz więcej, lekarz przepisuje Ci np. lekap i bierzasz 70 mg czy 100 mg ale to już mega petarda jest. Aha i dla potomnych: jeżeli jesteś po w chuj wyczerpującym okresie stresu i przeplanie papierochami, to bierzesz 100, czy np jak jesteś chronicznie niewyspany czy zestresowany. Jeżeli nie, to mniej.
 11. Fajnie postawiona teza. Generalnie im inteligniejszy facet tym większa wybredność i problemy ze wzwodem. Zauwazyłem to. A że w Polsce sporo facetów to proste robotnicze wsiochy to i bezrefleksyjnych ruchaczy sporo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.