Jump to content

jankowalski1727

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,553
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1,380 Świetna

2 Followers

About jankowalski1727

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Gdzieś w Polszy.

Recent Profile Visitors

5,245 profile views
 1. Pytanie jest: czy według Was jej zachowanie świadczy o zainteresowaniu mną/skokiem w bok? Tak albo nie. O to mi chodzi. Ok, tylko pytanie jest jw.
 2. Raczej nie. Ale Panowie, ja pytam jak Wy byście zinterpretowali jej zachowanie? Tylko tyle.
 3. Ona gałęzi na stałe nie zmieni bo to beta provider i ona się go trzyma, ale pomyślałem, że po prostu szuka kochanka, trochę mi to tak zalatuje.
 4. Przecież się nie przyzna. A co sądzisz jako facet ogólnie o tej całej sytuacji z Twojej perspektywy?
 5. Mam znajomą od wielu lat, praktycznie od dzieciństwa. Kiedyś w wieku nastoletnim coś do mnie kręciła, ale byłem nieśmiały i jakoś nic z tego nie wyszło. Później poznała faceta z którym jest już parę lat, a ja dalej singluję. Mimo to, mamy dobry kontakt do tej pory, życzenia na wszelkie okazje, czasami gadka, jakieś piwko etc. Od pewnego czasu wydaje mi się, że jej związek jej nieco spowszedniał, ale może się mylę. Jej chłop to facet z nadwagą (sama mówiła mi, zanim z nim się związała, że jej się średnio podoba), ale z pieniędzmi i generalnie tworzą z pozoru przynajmniej udaną parę. J
 6. Wrzuci młodego na bęben i z chłopakami z komendy przyjdą wymierzyć odwet analny za pomocą tonfy
 7. Intryguje Cię i najprawodobniej Cię pożre. Sorry za ostry wstęp, ale policjantki to ostre suki, przesiąknięte tym milicyjnym syfem. Poza tym ruchawice jak cholera. Zgaduję, że nie masz wiele doświadczenia? Pani to czerwona flaga, ale może zrób z tego FWB, o ile kontrolujesz emocje.
 8. Zmanierowana, prostacka szprota, alfa widow, przygłup narcystyczny, maniakalnie uwielbiająca swoją zajebistość szuka męża. Ten program to jeden wielki teatr dla pospólstwa, taka kobiet jest skazana na samotność, poza okazjonalnym bolcowaniem.
 9. Posty ze stycznia już świadczyły o kroczącym upadku tej realcji, teraz jest tylko dopełnienie. Panowie, jak słyszycie o wyjazdach, tańcach, poznawaniu ludzi hehe, to już red flag i mentalnie trzeba zacząć się wycofywać, a nie się zastanawiać. Czemu Wy macie skrupuły? Przecież taka laska by nie miała.
 10. Kiedyś jej lekko pocisnalen w komentarzu na insta, to mnie że 30 samic dopadło i jadło 😅😅 zwierzęta.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.