Jump to content

jankowalski1727

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  657
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

464 Świetna

About jankowalski1727

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,750 profile views
 1. Były grupy fejsbukowe gdzie były takie ogłoszenia, poszukaj. Albo idź sam po prostu. Co to za problem? Bzdura.
 2. Kto sieje wiatr, zbiera burzę, więc ustąpię ci w pobieraniu nauk, bo masz z tym dużo większe kłopoty.
 3. Ale ty się do niczego nie przyznawaj etc. tylko nie ma co zgrywać ważniaka na siłę. Po co to puszenie sie? Wziął zwyzywał innego od ćwoka, ton impertynencki oh ah jaki on samiec, podrywacz, a potem śmiech na pół internetu, że BS to forum niespełnionych facetów. Konfliktów nie będzie jak użytkownicy będą rozmawiali normalnym tonem.
 4. Ohohoh, napuszyłeś się i zaczynają się wyzwiska, mentorze - to te dobre geny, które pozwalają panować nad sobą ? Masz rację, przecież ten gość to taki typowy bajkopisarz, jakich tutaj wielu.
 5. Nie, posiadasz jeszcze jedną rzecz - ego jak stąd do Yokohamy, co bije z twoich wypowiedzi. Tak, tak, wszyscy tutaj ciężko przełykają twoje dobre geny i potencjał, który zaczynasz monetyzować chłopie, trochę pokory.
 6. Właśnie o tym mówię, że faceci gadają na kobiety, a sami nie potrafią powstrzymać swoich głupkowatych insynktów puszenia się i popisywania. W barach, czy w towarzystwie to nagminne, ale na BS można by było się pohamować.
 7. Dobrze, że za Tobą się uganiają bajkopisarzy i maczo to mamy tu aż nadmiar. Chory to raz, dwa bardzo dobre miejsce dla opisywania mokrych snów kolegów niektórych tutaj, jakimi to oni nie są wyrywaczami nastolatek i jakie to super w ogóle Zapytam raz jeszcze, bo nikt tutaj nie raczył odpowiedziec na fundamentalne pytanie: Po co wam uganianie się za nastolatkami w wieku 30+? Czy aż tak musicie doładowywać ego? Dla mnie to kompletnie niezrozumiałe.
 8. No i ilu takich jest w społeczeństwie, marzycielu? 1-5%? błagam. Z ciekawości: jaka jest dla Ciebie definicja beciaka?
 9. Łysiejący, ale pogodzony z tym, tnie się na 3 mm i nie robi zaczesek. Jest więcej składowych w tej kwestii niż ci się wydaje, dlatego został założony temat.
 10. Bajeczki opowiadasz kolego, jak wielu tutaj, ale ten temat już omówiliśmy.
 11. Bracia, w obliczu tego, że w społeczeństwie coraz więcej zakolaków, sporo facetów łysieje, chciałbym poznać wasze spostrzeżenia na temat kobiet akceptujących łysych facetów/łysiejących/krótko obciętych. Dla mnie temat jest różny. Jeżeli facet jest ogarnięty, ma dobrą sylwetkę, wzrost, ogarnia życie to trochę kobiet jest w stanie nie zwracać na to uwagi. Co innego, kiedy bycie łysym wgrywa się w całokształt przegrywu. Wtedy lipa. Jakie macie obserwacje?
 12. Grubo w ch**j. Kawaler nr 1 melduje się
 13. STOP! Jak nie znasz się na giełdzie dobrze, nie masz doświadczenia, albo kogoś kto to ogarnia to daj sobie spokój. Tam jest 5% rekinów i 95% żuczków, bez pojęcia skończysz jako żucze.
 14. Paru jest tu takich wiecznych macho fantastów. Szkoda, że nawet w sieci i na takim forum faceci nie mogą się powstrzymać od bajania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.