Jump to content

jankowalski1727

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  367
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

182 Świetna

About jankowalski1727

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1130 profile views
 1. To też prawda, przaśno-kiełbasiana polska "menskość" też jest żałosna. Umiar we wszystkim.
 2. Nigdy go nie lubiłem, zawsze mnie drażnił, taka zneurotyzowana, introwertyczna, zmanierowana wielkomiejska pipka. Okularki, koper pod nosem, cielęcy wzrok i ciotowy sposób bycia to jest coś, co zawsze mnie odstręczało i od początku wiedziałem, że to kukold i leszcz. Ani trochę nie jestem zaskoczony.
 3. Reaguję na to z pewnym zrozumieniem, bo ci ludzie, którzy tak namiętnie używają takiego nazewnictwa są najczęściej na początku gryzienia pigułki, więc miota nimi frustracja i chęć nazywania wszystkiego dookoła. Po pewnym czasie następuje adaptacja i - albo pójście w wycofanie, albo praca nad sobą i życiem swoim życiem (i branie co po kolei przynosi, w tym też kobiety). Fakt, fakt robi się teraz moda na używanie tych słów, ale poniekąd słusznie, bo rynek wygląda jak wygląda i ludzie są coraz bardziej tego świadomi.
 4. Zrobiłem identycznie. Merytoryka, opanowania, odrobina poczucia humoru, odrobina bodnięcia (ona tez to robiła i była spoko), a ta nagle focha i zepsuta atmosfera na godzinę. Wytłumaczyłem co i jak, zapętliłem w kozi róg, pogodziliśmy się i nagle poszła spać. Typowe
 5. Kilkukrotna sytuacja jak w temacie ostatnio. Panienka może Cię testowac, sprawdzać, podjazdy Ci robic, wchodzić Ci na ambicję i ty masz się jakoś trzymać. Jak Ty coś zażartujesz ad personam odnośnie jej to już foch, a później 2h dyskusji odnosnie tego focha, do którego przyzna sie na koniec. Ilu z Was tak miało? Jak reagowaliście?
 6. Wokandy w sądach okrągowych (w salach rozprawach, gdzie są rozprawy rozwodowe) pęcznieją.
 7. Zakończ jej temat, zerwij kontakt, żyj dalej. W tym temacie nic innego nie można napisać - NIC INNEGO. Jak dla mnie temat wyczerpany, skończ znajomość z tą ekhm Panią. Wsio.
 8. Oj tam, oj tam, to już nie od nas zależało ;D Wracając, prośba do innych tez o zabranie głosu Moi znajomi wiedzą o moich poglądach etc., w pracy odrobinę też trochę dyskutowaliśmy i z grubsza wyraziłem swoje zdanie nt. małżeństw etc., ale bez większej zawieruchy. I tyle.
 9. Jak to jest u Was Panowie? Afiszujecie się z tym w pracy, wśród znajomych? Dajecie do zrozumienia, że macie takie poglądy? Wasze otoczenie o tym wie? Jak to wygląda u Was?
 10. Słabo wyglada temat tej relacji. Z czasem się sypnie. A Ty autorze daj sobie spokój z testowaniem, na testowanie trzeba być konkretnym zawodnikiem, a póki co Ty zaczynasz dopiero przygodę ze swiadomością relacji, więc rezultaty mogą wbić Cię w ziemię, daj sobie spokój. Po prostu ją uważnie obserwuj, ale dalsze obserwacje tylko potwierdzą Twoje przypuszczenia.
 11. Jak będziesz miał problem, żeby zapiąć je wszystkie to daj znać na priv z adresem miejsca, to podjadę. Coś w tym jest, Białystok, Lublin, Podkarpacie (wschodnia ściana) - sporo ładnych dziewcząt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.