Jump to content

jankowalski1727

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  695
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

554 Świetna

About jankowalski1727

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,972 profile views
 1. Nie panie kolego, to nie jest kompleks kolonialny, czy kwestai autostrad lub lepszych samochodów, a MENTALNOŚCI. Jakieś 60-70% polaczków to pastewne chamy i popisywacze i choćbyś dał im najlepsze drogi i samochody to będzie to samo, to pastuch mentalnie nadal jest na furmance a nie na drodze, a na chama działa tylko bat. Dlaczego mają mnie zatrzymać? Chłopie od 13 lat jeżdzę po Polsce i ani razu mnie nie zatrzymali. A wiesz czemu? Zdradzę ci sekret! BO JEŻDZĘ ZGODNIE Z PRZEPISAMI! Ha ! Taki myk! Czy mnie się podobają czy nie, to jedn
 2. Nienawidzę tej władzy i PiSu jako takiego, ale to akurat bardzo dobrze. Niestety polscy faceci to w większości geny chamów pastewnych, tylko w szmatach z gucci i croppa, a przaśno-robotnicza genetyka daje o sobie znać nagminnie na drogach. Jeżdzimy bardzo niebezpiecznie, polscy kierowcy są jednymi z najgorszych w Europie, żadna edukacja nie działa, więc niestety na polaczka protaczka działa tylko bat finansowy. Są kraje, w których mandaty uzależnione są od dochodów i nikt nie kwiczy - tu polaczki "uuuuu jesssuu komunizm, nie będe mógł zapierdalać, odbierajo wolnosć!!!!" Żenada.
 3. Tzn jak jesteś wyśmiewany? Na przystanku chichoczą z ciebie bo co, jakiś niewyględny jesteś czy co? Nie rozumiem tego. W ogóle bzdury opowiadasz, szacunek u kobiet to żaden wyznacznik pozycji społecznej, znam mase przypadkow to udowadniających.
 4. Ale co cię obchodzi co kobiety myślą? Ja robię tyle rzeczy na co dzień że nawet nie patrzę na ich twarze na przystankach, w galeriach, bo jestem już za stary na takie wpatrywanie się i co mnie obchodzą ich myśli ? Wiesz co stary, powiem Ci tak, bo widzę, że temat u ciebie jest gruby, może skorzystaj z pomocy psychologa? Mówię poważnie, bo czytam, że słabo sobie radzisz z tym. Ja wiem, że kobiety gardzą duża ilością facetów, ale ja np. też gardzę większością ludzi w tym 90% kobiet - tak, po ludzku, na sucho, gardzę nimi, bo jako człowiek jestem od nich dużo dużo lepszy w
 5. Nie postrzegaj tak wszystkiego przez pryzmat upokorzenia. Ja w większości nie płaciłem nigdy za seks, bo dobrze mi szło podrywanie, ale gdybym musiał pojechać na divę i zapłacić to wcale nie czułbym się upokorzony. Usługa jak usługa, a to jak kobiety postrzegają mam gdzieś.
 6. Patrzę na te kobiety na mieście, na portalach i nie robi to na mnie żadnego wrażenia. Sukieneczki, torebeczki, wredny, roszczeniowy pysk i tyle. Mój popęd schodzi do zera, ku mej uciesze, bo koncentruje się na tysiącu innych rzeczy. Swoje się oruchałem, z czego 60% jest średnio warta. Mam nadzieje, że ktoś z młodych braci to przeczyta.
 7. Wiem Brachu, ale tak jest. Inaczej waliłbym na Tinderze i Badoo, ale mi się nie chce łazić na randki, w dupie mam. Mam sporo pasji i wolę sie zmasturbować i żyć swoim życiem. Przez to kobiety nie mają na nie jakiegokolwiek wpływu.
 8. Wybrałem drugą opcję brachu plus dużo się masturbuję nie ukrywam i kobiety nie mają na mnie jakiegolowiek wpływu. Mam spory popęd bo uprawiam sport ale regularnie robię zejścia, więc żadna baba nie ma na mnie wpływu, a gdybyście zobaczyli jakie jest zdziwienie u baby jak nie może manipulować seksem. One nie są na to przygotowane.
 9. Nie mam w zwyczaju słodzenia, bo mam chłodny charakter, ale ten post zasługuje na wyróżnienie. Jota w jota moje myśli. Im żyję dłużej, tym bardziej się upewniam.
 10. Twoje postępowanie jest słuszne, twierdzę tak, ponieważ sam byłem w paru takich relacjach. Rozwiniesz skrót LAT? Może to głupie, ale głupieję w tych akronimach.
 11. Co porucham to też moje, ale unikam z reguły dłuższych relacji, albowiem odsetek kobiet predysponowanych do nich jest mały. Możesz przybliżyć ile poświęcasz wszystkiego na kobiety?
 12. Witam Bracia. Ostatnimi miesiącami towarzyszy mi wiele przemyśleń, odczuć. Mam spore doświadczenie z kobietami, i dobre i złe, jak u każdego. Ale zauważyłem ostatnio, że choć czuję popęd i lubię spać z kobietami, to charakterologicznie..... ich nie lubię. Po prostu. Próbowałem wiele razy sobie wmówić, że nie, że kobiety są naprawdę z natury i charakteru okej, że nie ma co się obrażać i nastawiać. Ale dzień w dzień (w pracy, na ulicy, wśród znajomych) potwierdzam się w przekonaniu, że kobiety poza aspektem urody po prostu rzadko dają się lubić. Uparte, złośli
 13. Nawet te 50, o których mówisz to i tak jest promil tego, co było dostępne 2-3 lata temu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.