Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pilot Pirx

Użytkownik
 • Ilość treści

  75
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

55 Świetna

O Pilot Pirx

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Polonia Maior

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. To prawda. My się często z kumplami witamy np.: "Cześć kutasie..." albo coś w tym stylu, nie obrażając się wcale na siebie. Może Twój partner czasami się trochę zapomina i traktuje Cię jak kumpla, wcale nie mając złych intencji?
 2. I właśnie o to chodzi. Raz na zawsze przestać przejmować się tym co inni sądzą o nas! To klucz do wolności i spokoju ducha. A wesela jako takie zawsze wydawały mi się dość upiornymi uroczystościami. W pamięci mam ciągle widok biednych kolegów ustrzelonych i prowadzonych do ołtarza jak na postronku i potem próbujących zamaskować swój prawdziwy stan podczas "uroczystości weselnych". Zgroza!
 3. Podkreślić to zdanie wężykiem, dać większą pogrubioną czcionkę i na stronę główną! ☝️
 4. Brawo! Jest dokładnie tak jak Brat napisał!
 5. Co z ciebie za facet? I tak nie potrafiłabyś odróżnić prawdziwego faceta od martwego kraba.
 6. Żeby uciąć tę dyskusję chciałbym jako stary pilot kosmiczny (jestem z Patroli, dwa lata latałem na Transuranie) potwierdzić że Amerykanie jednak wylądowali na Księżycu.
 7. Ja wprawdzie posiadam dwa samochody (dość leciwe) ale fascynacja automobilami jako takimi przeszła mi wiele lat temu. Dla mnie to zwykłe blaszane puszki na gumowych kołach służące do przemieszczania się od punktu A do punktu B i niczego więcej. A jeżeli chodzi o "szpan" czy "pokazanie się" (co uważam za szczyt debilizmu) to dobre, a nawet bardzo dobre samochody już tak spowszedniały że prawie nikt nie zwraca na nie uwagi.
 8. Ja dokładnie tak samo ulatniałem się "po angielsku" z naszych korporacyjnych letnich spotkań integracyjnych, kiedy zaczynało się ściemniać i rozjuszone panie SMV 3-4 zaczynały swoje niebezpieczne gierki. W okolicznych krzaczkach (były to imprezy "terenowe") sporo się działo po zmierzchu... Na szczęście o tej porze wszyscy byli już na tyle pijani i zajęci sobą że nie kojarzyli mojego zniknięcia . Nigdy nie lubiłem tych "spotkań integracyjnych", bywałem na nich tylko dlatego że "wypadało". Właśnie załatwiam sobie nową robotę i mam nadzieję że w nowej firmie ich nie będzie.
 9. Pilot Pirx

  Babsko z tramwaju.

  Ja kiedyś przestałem prawie całą podróż pociągiem (ok. 2 godziny) na korytarzu bo niesamowicie tłusta baba usiadła koło mnie w przedziale i wydzielała takie zapachy (było lato) że ho ho! Było to w dawnych czasach mojego białorycerstwa, więc nie uznałem za właściwe zwrócić tej Pani uwagę (no bo niby jak?). Po prostu wyprysnąłem na korytarz i udawałem że podziwiam krajobrazy.
 10. Czy ja dobrze zrozumiałem, że na tym filmie opuszczony mąż cały czas stał poza kadrem z lewej strony i spokojnie, bez żadnego komentarza, słuchał wynurzeń swojej "żony"?? Baba mu się puściła z łobuzem, przyprawiła rogi, a ten nic? Panowie, co się z nami dzieje????
 11. Płyta zespołu Tangerine Dream - "Zeit" (1972)
 12. Pilot Pirx

  Po co Wam konto na Facebook?

  Nigdy nie miałem konta na FB i nigdy nie będę miał.
 13. Pilot Pirx

  Misiu chce mi się kupkę...... !

  Święte słowa!
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.