Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pilot Pirx

Użytkownik
 • Content Count

  135
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

149 Świetna

About Pilot Pirx

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Polonia Maior

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo dobry film o sprawach damsko-męskich i nie tylko. Kubrick w ogóle to genialny reżyser. Dla mnie jego największe arcydzieło to "2001: Odyseja Kosmiczna", ale to SF. Wracając do filmów fajnie pokazujących, jakim piekłem może być małżeństwo, to wyróżniłbym jeszcze "Rzeź" ("Carnage") Polańskiego.
 2. A w mojej pracy jak koleżanki widziały że chodzę uśmiechnięty od ucha do ucha i wesolutki i pytały się z związku z tym: "A ty co taki wesoły jesteś?" to zawsze odpowiadałem: "Bo się nie ożeniłem!"
 3. Bazując na moim własnym doświadczeniu optowałbym za opcją: "same nie wiedzą czego chcą". Spotykałem się dość długo z taką właśnie 30-kilkuletnią panną i zaiste doprawdy do dzisiaj nie wiem czego ona faktycznie chciała (podejrzewam że ona też tego nie wie). Może gdybym był samcem alfa to ona nie byłaby tak enigmatyczna? Ale cóż... samcem alfa nie jestem. Cóż zrobić... Signum temporis!
 4. Na szkoleniu przystawiał się do mnie okropny kaszalot (SMV max 1,5 w porywach). Następnym razem założę sobie chyba na palec "fake-obrączkę" żeby mieć święty spokój . Kolejny dowód na to że kobieca hipergamia posunięta jest już do granic absurdu. Co za czasy!
 5. Byłem kiedyś z byłą dziewczyną na imprezie, na której byli WYŁĄCZNIE jej znajomi i do dzisiaj wspominam to jako koszmar. Zdecydowanie nie polecam Ci pójścia na taką imprezę.
 6. Już 100 lat temu Jarosław Haszek zauważył na kartach "Przygód Dobrego Wojaka Szwejka", że "...bezczelne się zrobiły te k..wy i zuchwałe!".
 7. Przecież to jest klasyczna sytuacja typu: "Alfa fucks, beta bucks" ("Alfa szmaci, beta płaci"). Dla Braci czytających to forum od pewnego czasu takie historie to nihil novi sub sole. Po prostu kobiety takie są, i tyle w temacie... A im która ładniejsza, tym gorsza.
 8. Gdzieś niedawno przeczytałem opinię że kobiety naprawdę szczerą miłością darzą tylko swoje dzieci i samców alfa (bad boyów). I to jest chyba niestety prawda...
 9. Brawo! Brawo! Dokładnie tak trzeba z nimi postępować. Co to się porobiło z tymi kobietami... Kiedyś byłem sobie w moim garażu podmiejskim i grzebałem w silniku samochodu. W garażu naprzeciwko była niemłoda już (ok. 60-tki) para: mąż/żona, w sumie nie wiem po cholerę ona tam przyjechała bo najwyraźniej nie miała w tym garażu nic do roboty, to mąż coś tam sobie dłubał. Rany boskie, szkoda że nie miałem czym nagrywać (to była epoka przedsmartfonowa), ale w życiu swoim nie słyszałem jeszcze żeby żona tak traktowała swojego męża. Przypierdalała się dosłownie co kilkanaście sekund o cokolwiek; co by ten biedak nie zrobił to jej się nic nie podobało i spuszczała na niego potoki złośliwych pomyj typu "Ale ty głupi jesteś..., "Przecież tego się tak nie robi...", "Wiedziałam że to zepsujesz..." "Nie kładź tu tego, niezdaro!..." itd.itp. I to trwało ponad półtorej godziny BEZ PRZERWY! Szybko skończyłem co miałem zrobić i odjechałem stamtąd bo już nie dawałem rady; ja - osoba postronna - tego wysłuchiwać. Jak to mógł znosić ten nieszczęsny gość to ja naprawdę nie wiem. Ja bym chyba taką babę posiekał tasakiem albo chociaż zabetonował na amen ten jej pyskaty otwór gębowy! Panowie bracia - szanujmy się!
 10. Współczesna wyzwolona i niezależna kobieta lekiem na samotność? Ryzykowne. Jeśli samotność doskwiera Ci tak bardzo to jeszcze trochę poczekaj (maksymalnie parę lat), kiedy będzie można sobie gadać i żartować ze smartfonami wyposażonymi w SI. Ja sam parę dni temu ze zdumieniem odkryłem że mój smartfon rozumie co do niego gadam! A na razie podążaj za radą brata @Kleofasa: To naprawdę świetna rada; nic tak nie redukuje zgubnej chęci "nawiązania-relacji-z-myszką-za-wszelką-cenę" jak grono fajnych kumpli! Wiem to po sobie!
 11. W naszych czasach można być profesorem wyższej uczelni i jednocześnie kompletnym kretynem. Kryterium formalnego wykształcenia nie ma nic wspólnego z inteligencją.
 12. Kurde - wykres hipergamii naprawdę działa! Wczoraj w pracy "startowała" do mnie Pani o SMV ok.2-3. Jakimś przystojniakiem specjalnym nie jestem ale spokojnie mogę się uplasować gdzieś koło 6, a może nawet troszkę powyżej. Czyli sytuacja zupełnie jak z obrazka poniżej z lewej strony. I rzeczywiście, mogę jako "6" potwierdzić że - znów zgodnie z wykresem - jestem kompletnie olewany przez atrakcyjniejsze kobiety; jestem dla nich kompletnie "przeźroczysty". Co to się, Bracia, na tym świecie porobiło!...
 13. Tak jest, dokładnie właśnie tak było; Rotszyldowie zbudowali swoją potęgę na tym że jako pierwsi w Londynie (dzięki sztafecie konnych gońców i wynajętemu statkowi) wiedzieli że Napoleon przegrał bitwę pod Waterloo 18 VI 1815. Rozpuścili jednak plotkę, a nawet rzucili na rynek londyński specjalnie spreparowane gazety "informujące" o strasznej klęsce armii brytyjskiej Wellingtona i wielkim zwycięstwie Francuzów. Oczywiście wywołało to panikę na giełdzie i dramatyczny spadek cen akcji na giełdzie londyńskiej, które za bezcen wykupili agenci Rotszylda. Gdy z Europy nadeszły prawdziwe informacje o klęsce Napoleona, akcje ponownie wzrosły i Rotszyld stał się najbogatszym człowiekiem w UK.
 14. Nie miałem, nie mam i nigdy nie będę miał konta na FB.
 15. Źle trafiłeś kolego. Najlepszą kochanką jest Polka-patriotka: z poległego potrafi zrobić powstańca!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.