Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pilot Pirx

Użytkownik
 • Ilość treści

  107
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

103 Świetna

O Pilot Pirx

 • Ranga
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Polonia Maior

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Odpisz jej tak: "Żegnaj Gienia, świat się zmienia, Coraz trudniej o jelenia."
 2. Oglądając ten festiwal pogardliwych kopniaków w dupę, jakie od naszych kochanych jankesów oraz eskimosów zainkasował (udając, że nic się nie stało) nasz "rzond" podczas tej tragicznej warszawskiej "konferencji", pomyślałem sobie że nasi dumni XV-XVII -wieczni Przodkowie musieli się w grobach przewracać, widząc jak nisko upadliśmy i jak nas obcy bezkarnie upadlają. T R A G E D I A !
 3. Pilot Pirx

  Przechodzenie na ''Ty".

  Mnie to powszechne już i nachalne przechodzenie na "Ty" wnerwia okropnie. Zdecydowanie nie trafiłem w swoje czasy.... Uważam że to kolejny przejaw upadku cywilizacji. Świat, w którym mówiono sobie per "Pan", "Pani" był dużo kulturalniejszy i bardziej uporządkowany.
 4. Pilot Pirx

  Znajomość z pracy

  O rany, ileż to razy bracia (wliczając moją skromną osobę) tu na forum pisali o prostej, a jakże niezwykle mądrej zasadzie: w pracy NIE moczymy!
 5. Ja tego dnia obchodzę 188 rocznicę bitwy pod Stoczkiem!
 6. Najgorsze jest to że nie widać wyjścia z tego chocholego magdalenkowego tańca. Różne służby i usłużne media natychmiast torpedują jakąkolwiek próbę oddolnej zmiany tego stanu rzeczy, powstania jakiejś nowej, niemagdalenkowej partii politycznej (wystarczy popatrzeć jak obecnie jest we WSZYSTKICH solidarnie mediach przemilczana inicjatywa stworzenia partii narodowej). Przeklęta Magdalenka wrosła nam w serca i zatruła krew polską, a żadnego Piłsudskiego ani Dmowskiego na horyzoncie nie widać!
 7. Pełna zgoda! Już Rzymianie zauważyli że istnieją tylko cztery, banalnie proste, rodzaje umów międzynarodowych. Są to umowy typu: 1. Daję, żebyś dał. 2. Daję, żebyś zrobił. 3. Robię żebyś dał. 4. Robię żebyś zrobił. Natomiast nasi wspaniali "mężykowie" stanu w stosunkach z USA uprawiają zupełnie nowatorską formułę umów międzynarodowych: 1. Daję bo kocham wspaniałe USA 2. Robię bo kocham wspaniałe USA Jankesi to przecież nie idioci i skoro widzą że mają do czynienia z politycznymi jeleniami to nas dymają na całego! A poza tym sądzę, że i tak żadnego Fortu Trump (z prawdziwego zdarzenia) u nas nie będzie a jankesi przy pierwszej okazji (jeżeli będzie tego wymagał interes USA) sprzedadzą nas ruskom, tak jak to bez mrugnięcia okiem podczas IIwś uczynił ten przeklęty kaleka Roosevelt.
 8. Pilot Pirx

  Dzisiaj się porzygam.

  No właśnie. Po jaką cholerę psujemy sobie relacje z krajem tradycyjnie nam przyjaznym, który podczas II wojny św. zachował się wobec nas po prostu wspaniale?? Dodatkowo dochodzi do tego afera z tym chińskim agentem od Huawei - po cholerę było to tak nagłaśniać (przecież takie sprawy załatwia się po cichu) i antagonizować Chiny?? To tacy już mocni jesteśmy?? Dla mnie to jest dramat jakiś, sterowanie naszą polityką zagraniczną przez jankesów. Jeszcze zrozumiałbym to gdybyśmy w zamian dostali od nich po cichu broń atomową (jak Izrael), ale jak znam naszych "polityków" (kury im szczać prowadzać - powiedziałby Marszałek!) to oczywiście robimy jankesom "łaskę" na kolanach całkowicie za darmo.
 9. Pilot Pirx

  Matriksowe riposty

  Na te pytania odpowiadam niezmiennie: "Bo ze wszystkich rzeczy na tym świecie najbardziej cenię sobie tzw. Święty Spokój".
 10. Pilot Pirx

  Kult homoseksualizmu

  Dlatego bardzo żałuję, że nasz król Zygmunt August zawahał się i nie ogłosił powstania niezależnego od Rzymu Kościoła narodowego w Polsce (wzorem Henryka VIII w Anglii), choć miał takie zamiary.
 11. Pilot Pirx

  Kult homoseksualizmu

  Dokładnie to właśnie obserwujemy od wielu lat w polskiej polityce. Dlaczego w Polsce nie może odrodzić się przedwojenna endecja? Ano dlatego że za każdym razem jakaś niewidzialna ręka torpeduje jakąkolwiek próbę utworzenia takiej partii; a to przez solidarne zamilczenie w mediach (wszystko jedno jakiej orientacji, w tym względzie panuje pełna zgoda), a to z kolei przez monstrualne nagłośnienie jakiegoś głupiego incydentu (spalenie kukły itp.), sprowokowanego zresztą być może przez podstawionych prowokatorów, a to przez ośmieszenie itd. Uważam że dzieje się tak dlatego że odrodzenie partii narodowej-endeckiej jest głęboko nie na rękę duopolowi magdalenkowemu, który nam niemiłosiernie panuje od 1989r., jak również nieprzyjaznym nam trzem państwom (nie muszę ich wymieniać), których służby - jestem tego więcej niż pewien - robią wszystko aby storpedować/ośmieszyć jakąkolwiek próbę restytucji endecji, mającej przecież tak bogatą kartę w historii Polski. Wrogie nam siły zewnętrzne i zależni od nich wewnętrzni sługusi doskonale wiedzą że sukces takiej partii mógłby zapoczątkować prawdziwe odrodzenie się Państwa Polskiego. Zwróćcie np. uwagę na pedagogikę wstydu jaką nas karmiono tyle lat, byle byśmy tylko zapomnieli, że byliśmy kiedyś wielkim narodem i stoi za nami naprawdę wspaniała, unikalna tradycja państwowo-mocarstwowa. Józef Piłsudski ostrzegał, że w tym miejscu Europy gdzie leżymy, nie ma miejsca na słabe państwo. A Roman Dmowski - którego 80 rocznicę śmierci właśnie obchodziliśmy - stwierdził krótko: "Jestem Polakiem, więc mam obowiązki Polskie". To zdanie powinniśmy sobie powtarzać codziennie wiele razy. Gdyby wzięli je sobie do serca nasi politycy, inaczej byśmy wyglądali. Wracając do partii narodowej-endeckiej; mam nadzieję że jakimś cudem jednak się odrodzi; bez tego nie wyobrażam sobie odzyskania suwerenności przez Rzeczpospolitą.
 12. Pilot Pirx

  Wpi*rdol+

  Ona jest głupsza niż ustawa przewiduje.
 13. Pilot Pirx

  Książki warte przeczytania?

  Nie wiem czy można tę książkę określić jako czysto psychologiczną, chyba bardziej socjologiczną, niemniej jednak polecam: "Człowiek w Teatrze Życia Codziennego" Ervinga Goffmana". Bardzo fajnie się czyta. Oprócz tego polecam całą beletrystyczną twórczość Stanisława Lema. To są naprawdę wspaniałe książki, wykraczające znacznie poza szablon science-fiction.
 14. Oj nie radzę, nie radzę robić nic głupiego! Los samobójców po "tamtej" stronie jest nie do pozazdroszczenia! Nikomu nie jest lekko na tej naszej "pięknej" planecie, ale trzeba to jakoś dociągnąć do końca. Dla pocieszenia powiem Ci że nasz żywot tak naprawdę jest bardzo krótki, po 40-tce niesamowicie przyśpiesza, lata lecą jedno za drugim jak szalone i druga połowa życia już się tak, na szczęście, nie dłuży. Zainteresuj się może klasyczną muzyką heavymetalową - Judas Priest, Iron Maiden, Saxon, Motorhead, Manowar... i podobne klimaty; to jest naprawdę muza która daje niesamowitego "kopa"!. Ja osobiście i moi kumple metalowcy nigdy (a słucham metalu już 30 lat!) nie mieliśmy żadnej deprechy głównie - jak sądzę - dzięki tej wspaniałej muzyce. Ja np. ewidentnie nie miałem szczęścia w kontaktach z płcią piękną ale jak przyszło co od czego to zawsze mówiłem sobie - "Pirx, nie desperuj do cholery - przecież masz jeszcze heavy metal!" Poniżej przykład takiego pozytywnego "kopa" w wykonaniu weteranów z Judas Priest: "No Surrender" - "Nie poddawaj się!".
 15. Akurat czytam książkę na ten temat, dość ciekawą: Francois Brune - "Umarli Mówią do Nas". Polecam.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.