Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pilot Pirx

Użytkownik
 • Content Count

  130
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

128 Świetna

About Pilot Pirx

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Polonia Maior

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Już 100 lat temu Jarosław Haszek zauważył na kartach "Przygód Dobrego Wojaka Szwejka", że "...bezczelne się zrobiły te k..wy i zuchwałe!".
 2. Przecież to jest klasyczna sytuacja typu: "Alfa fucks, beta bucks" ("Alfa szmaci, beta płaci"). Dla Braci czytających to forum od pewnego czasu takie historie to nihil novi sub sole. Po prostu kobiety takie są, i tyle w temacie... A im która ładniejsza, tym gorsza.
 3. Gdzieś niedawno przeczytałem opinię że kobiety naprawdę szczerą miłością darzą tylko swoje dzieci i samców alfa (bad boyów). I to jest chyba niestety prawda...
 4. Brawo! Brawo! Dokładnie tak trzeba z nimi postępować. Co to się porobiło z tymi kobietami... Kiedyś byłem sobie w moim garażu podmiejskim i grzebałem w silniku samochodu. W garażu naprzeciwko była niemłoda już (ok. 60-tki) para: mąż/żona, w sumie nie wiem po cholerę ona tam przyjechała bo najwyraźniej nie miała w tym garażu nic do roboty, to mąż coś tam sobie dłubał. Rany boskie, szkoda że nie miałem czym nagrywać (to była epoka przedsmartfonowa), ale w życiu swoim nie słyszałem jeszcze żeby żona tak traktowała swojego męża. Przypierdalała się dosłownie co kilkanaście sekund o cokolwiek; co by ten biedak nie zrobił to jej się nic nie podobało i spuszczała na niego potoki złośliwych pomyj typu "Ale ty głupi jesteś..., "Przecież tego się tak nie robi...", "Wiedziałam że to zepsujesz..." "Nie kładź tu tego, niezdaro!..." itd.itp. I to trwało ponad półtorej godziny BEZ PRZERWY! Szybko skończyłem co miałem zrobić i odjechałem stamtąd bo już nie dawałem rady; ja - osoba postronna - tego wysłuchiwać. Jak to mógł znosić ten nieszczęsny gość to ja naprawdę nie wiem. Ja bym chyba taką babę posiekał tasakiem albo chociaż zabetonował na amen ten jej pyskaty otwór gębowy! Panowie bracia - szanujmy się!
 5. Współczesna wyzwolona i niezależna kobieta lekiem na samotność? Ryzykowne. Jeśli samotność doskwiera Ci tak bardzo to jeszcze trochę poczekaj (maksymalnie parę lat), kiedy będzie można sobie gadać i żartować ze smartfonami wyposażonymi w SI. Ja sam parę dni temu ze zdumieniem odkryłem że mój smartfon rozumie co do niego gadam! A na razie podążaj za radą brata @Kleofasa: To naprawdę świetna rada; nic tak nie redukuje zgubnej chęci "nawiązania-relacji-z-myszką-za-wszelką-cenę" jak grono fajnych kumpli! Wiem to po sobie!
 6. W naszych czasach można być profesorem wyższej uczelni i jednocześnie kompletnym kretynem. Kryterium formalnego wykształcenia nie ma nic wspólnego z inteligencją.
 7. Kurde - wykres hipergamii naprawdę działa! Wczoraj w pracy "startowała" do mnie Pani o SMV ok.2-3. Jakimś przystojniakiem specjalnym nie jestem ale spokojnie mogę się uplasować gdzieś koło 6, a może nawet troszkę powyżej. Czyli sytuacja zupełnie jak z obrazka poniżej z lewej strony. I rzeczywiście, mogę jako "6" potwierdzić że - znów zgodnie z wykresem - jestem kompletnie olewany przez atrakcyjniejsze kobiety; jestem dla nich kompletnie "przeźroczysty". Co to się, Bracia, na tym świecie porobiło!...
 8. Tak jest, dokładnie właśnie tak było; Rotszyldowie zbudowali swoją potęgę na tym że jako pierwsi w Londynie (dzięki sztafecie konnych gońców i wynajętemu statkowi) wiedzieli że Napoleon przegrał bitwę pod Waterloo 18 VI 1815. Rozpuścili jednak plotkę, a nawet rzucili na rynek londyński specjalnie spreparowane gazety "informujące" o strasznej klęsce armii brytyjskiej Wellingtona i wielkim zwycięstwie Francuzów. Oczywiście wywołało to panikę na giełdzie i dramatyczny spadek cen akcji na giełdzie londyńskiej, które za bezcen wykupili agenci Rotszylda. Gdy z Europy nadeszły prawdziwe informacje o klęsce Napoleona, akcje ponownie wzrosły i Rotszyld stał się najbogatszym człowiekiem w UK.
 9. Nie miałem, nie mam i nigdy nie będę miał konta na FB.
 10. Źle trafiłeś kolego. Najlepszą kochanką jest Polka-patriotka: z poległego potrafi zrobić powstańca!
 11. Też miałem takie damskie egzemplarze w korporacji w której wiele lat przepracowałem, ale moja bronią było nie zwracanie uwagi na ich paplaninę i głupie podchody; jak przychodziło co do czego to przepraszałem je że niezbyt uważnie słuchałem bo np. akurat zatopiony byłem w rozmyślaniach nad fenomenem gwiazd neutronowych (pulsarów), albo hipotezami powstania Księżyca. Teraz to mam fajną robotę; siedzimy sobie w trzech facetów w przytulnym biurze - nareszcie można swobodnie poprzeklinać i poopowiadać sprośne żarty.
 12. Niech mnie ręka Boska broni od korzystania z usług tzw. "państwowej polskiej służby zdrowia"! Na szczęście zdrowie mam mocne i oby tak jak najdłużej. Jak najdalej od konowałów i sk....synów w białych kitlach!
 13. Ja mam to samo. Czekam aż wreszcie ten niepoważny (czy tylko niepoważny?) jegomość zniknie w końcu z polskiej polityki.
 14. Ja już się 3 razy zwalniałem za porozumieniem stron i nigdy nie miałem z tym problemu. Zawsze stawiałem sprawę jasno; kawa na ławę i po kłopocie.
 15. Nie to miałem na myśli, lecz pociski o dużo mniejszej mocy, o promieniu rażenia od kilkuset metrów do jednego, może dwóch kilometrów. Chodzi o punktowe uderzenia. Pamiętam jak w tej internetowej dyskusji było wszystko rozważane; to oczywiste że nikt nie chce nadmiernie skazić swojego terytorium. Ewentualnie, skoro pozyskanie broni jądrowej jest tak trudne (ze względów politycznych), to może powinniśmy popracować nad nowymi ulepszonymi rodzajami bomb kasetowych? One też nieźle dają czadu. Na szczęście Polska nie podpisała konwencji dublińskiej o zakazie jej stosowania i mamy tę broń "na składzie". Choć raz jeden nasza dyplomacja się nie "podłożyła"...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.