Jump to content

Paulo

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

3 Neutralna

About Paulo

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuje koledzy za podpowiedzi.
 2. Witam koledzy, od 12 lat mieszkam w Holandii, a dzisiaj natknąłem się na ciekawy artykuł oto on przetłumaczony na język polski. Średnia długość życia kobiet jest wyższa, więc powinny one przechodzić na emeryturę później niż mężczyźni – uważa Jan Latten, do niedawna główny demograf niderlandzkiego Głównego Biura Statystycznego CBS. W minionych dniach w Holandii wiele mówiono o wieku emerytalnym. Z najnowszych danych wynika, że średnia długość życia rośnie w wolniejszym tempie niż zakładano kilka lat temu. W związku z tym wiek emerytalny zostanie podwyższony do 67 lat nie w 2021 roku,
 3. Cześć koledzy, jaką rasę psa (średniej wielkości oraz mało szczekliwej) byś cię polecili dla osoby aktywnej lubiącą biegać oraz jazdę na rowerze.
 4. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Myślę, że po powrocie do kraju (już za 3 miesiące) przeanalizuje sytuację w swoim mieście i będziemy mysleć, w co włożyć tą kasę.
 5. Z zawodu jestem technik mechanik samochodowy, ponad 5 lat spędziłem za granicą, pracowałem na magazynie, teraz planuje wrócić do kraju i tak się zastanawiam, w co mogę zainwestować. Czasu będę mieć naprawdę dużo natomiast jeśli chodzi o ryzyko nie interesuje mnie jakieś lokaty typu Amber Gold itp
 6. Witam Bracia, mam do was pytanie tak jak w tytule, w co zainwestować 200 tys. zł. Jestem kawalerem mam 33 lata i mieszkam w dużym mieście (powyżej 250 tys. mieszkańców). W mieszkania jakoś nie chcę się bawić, wystarczy mi moja kawalerka, ale może ktoś z was ma jakiś fajny pomysł na w miarę bezpieczną inwestycję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.