Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

lupele

Użytkownik
 • Zawartość

  598
 • Donations

  50,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana lupele w Rankingu w dniu 18 Marzec 2017

lupele posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

677 Świetna

O lupele

 • Tytuł
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

1706 wyświetleń profilu
 1. Widzisz panie Marku. Zachowania w stylu, że nagle się coś komuś odwidziało po dwóch latach i widzi problem tam gdzie go do tej pory wcale nie widział, podwójne standarty i szantaże (czyli wszystko co zaprezentowałeś w tym wątku) to jest sama śmietanka najgorszych kobiecych zachowań jakie wielokrotnie wałkowano na tym forum. A więc chcesz banować? Banuj - Sam topisz swoje forum i swoje dobre imie. Ps. Ciekawe czy wyczyścisz ten wątek
 2. Ale nie rozumiem - dlaczego popkowa skaryfikacja miałaby niby być obraźliwa? Przypominam zainteresowanym, że na forum pojawiały treści naprawdę obraźliwe dla osoby ojca świętego. Np. takie https://zapodaj.net/c1ceebab76be3.png.html I co wtedy było spoko? Sam moderator (ówczesny) zapodawał takimi treściami . Nawet polajkowałeś . Zresztą dalej: Nie naruszam żadnego punku regulaminu. Jeśli naruszyłem to niby dlateczego przez prawie 2,5 żaden z modów ani szanowny właściciel forum nie mieli zadnych obiekcji do mojego avatara?
 3. O awatarach z pejsami i żydowskimi czapeczkami. Te środowiska są strasznie wrażliwe i mogą odebrać to jako kpinę żydowskich tradycji i wartości. Pomyśl tylko: znajdzie się jakiś frajer i co wtedy? Zacznie się jazda - bo i niektóre treści z forum mogłyby podpaść pod antysemityzm, dyskryminacje kobiet itepe. Artykuły w wybrorczej, sprawy w sądzie. Jeżeli zależy Ci na przyszłości forum oraz własnej idei to powinieneś się tym niezwłocznie zainteresować.
 4. No w sumie masz racje. Ale tu trzeba się zastanowić dalej: Bo co będzie jak na forum wejdzie jakiś żyd albo inny zapiekły filosemita i zobaczy ksywki i awatary moderatorów? Przecież to się może skończyć procesami i obsmarowaniem w wyborczej.
 5. Rozważyłem w skrytości serca twoją prośbę i jednak nie przychylam się do twojej prośby.
 6. Miałem podobne doświadczenia. Najlepiej zapamiętałem sobie pannę, która w czasie jednej imprezy odjebała mi numer pt. "wychodzę nagle bez pożegnania i zostawiam cię jak śmiecia". Mimo że byłem wtedy niedoświadczony nie mogłem tego zdzierżyć. Przez ponad tydzień nie odzywałem się do niej wcale. Na początku cisza. Potem sms-y jakby nic się nie stało. Następnie złość, wkurwienie, agresja i oskarżenia. W następnym kroku błaganie o spotkanie. Na spotkaniu od razu się łasi i zaprasza na masaż. Wiadomo jak się się potoczyło dalej. Tu moja myśl z dzisiaj: Czy kupczenie ciałem w ramach przeprosin nie jest przypadkiem zbyt wczesnym etapem na wybaczenie? Przy następnej okazji spróbuję wymóc przyznanie się do winy wraz uzasadnieniem dlaczego jej czyn był zły. I na koniec żadnego seksu - tylko opierdolenie gały.
 7. Inwestor z Honorem

  A weźmiesz na te swoje dobre pomysły kredyt?
 8. Jest takie ładne powiedzenie: "Nie chwal dnia przed zachodem".
 9. Pomimo, że nie zgadzałem się przeważnie z propagowaną linią to dzięki za działalność i wpisy (ten o mindsecie to majstersztyk). Pozdro 600
 10. Simon Moll - jego teksty pytanie

  Gdy do normalnego kraju przyjeżdża obcy człowiek to musi pracować - nie ważne czy jebie przy truskawkach, na taśmie produkcyjnej, jako programista czy przedsiębiorca. Dzięki swojej pracy staje się wartościowym członkiem społeczności i wzrasta w nią poprzez wkład własny. Kiedy do obsranej gównem chujolandii przyjeżdża cwany murzynek to zaczynają się jaja. Bambo wyczuwa w którą stronę wiatr wieje. Znajduje ludzi o poglądach "postępowych" co to za największy wstyd poczytują sobie fakt, że nie jest u nas jak na zachodzie: kolorowo, gejowo, multitolerancyjnie. Murzynek ubarwia nieco swój życiorys i już jest święty niczym lenin w poroninie. Ponieważ postępowcy nie chodzą do kościoła obierają sobie go za prywatnego bożka - taki postęp wcielony, chodzący amulet "przyszłej jutrzenki". Władze artyście i antyfaszyście przyznają mieszkanie, stypendia jakieś. Hulaj dusza - piekła nie ma. Normalny człowiek musi zapierdalać - a murzynek tylko sztuka, wiersze, teatr i kawiarnie. I tabuny lasek co nie odmówią bo czarny - a jak odmówią to zaraz pójdzie w ruch karta rasowa i będzie spokój. No wszakże można zdradzać męża czy tam chłopaka - ale ideałów postępu i tolerancji w żadnym wypadku. Teraz rzucam taką myśl pod zastanowienie. Czy sprawa Simona Mola - z punktu widzenia niehifowego (niepracujący pasożyt zabawiający się na koszt społeczeństwa) nie jest tylko igraszką wobec setek tysięcy imigrantów wpychanych od kilku lat do europy?
 11. Nerka

  Nie wiem jak tam u innych ale w moich kręgach to nerka kojarzy się wyłącznie z dresiarstwem,patusami osiedlowymi i januszami-handlarzami bazarowymi.
 12. Kontrowersyjne ogłoszenie o pracę

  U mnie ostatnio aferka bo nowo zatrudniona babka dzień po podpisaniu umowy o pracę poczuła się źle. A więc lekarz i cóż się okazało? Jest pani w ciąży. Zwolnienie na całą ciąże + macierzyńskie. I kto tu będzie chciał kobity zatrudniać?
 13. Aborcja

  Idąc twoim tokiem rozumowania należy zalegalizować i złodziejstwo i płatne morderstwa. Bo są klienci. I te rzeczy i tak się dzieją. Nie stawiaj znaku równości między narkotykami i prostytucją a aborcją. Bo różnica jest taka że tamte formy aktywności nikogo nie krzywdzą. A podczas aborcji to się zabija. I to w sposób najgorszy. Bo nawet więzień gułagu czy hitlerowskich obozów śmieci miał szansę na jakiś gest rozpaczy, akt buntu, próbę ucieczki czy walki. Tu człowiek nie ma żadnych szans.
 14. Aborcja

  @Blair Nie ma żadnego ale to żadnego powodu dla którego życie kobiety miałoby być ważniejsze od życia dziecka.
 15. Aborcja

  Aborcja - zasadniczo jestem przeciwnikiem. Należy jednak wyróżnić kilka sytuacji szczególnych. Gdy ciąża może zagrażać zdrowiu i życiu kobiety - powinniśmy mieć na względzie przede wszystkim dobro dziecka - i jego życie stawiać przed życiem kobiety. Bo po pierwsze dziecko jest najważniejsze - a po drugie to nie ono sprowadziło się na świat. W przypadku gwałtu - kobieta powinna urodzić dziecko - bo życie jest najważniejsze. Jeżeli nie chce wychowywać może się go zrzec od razu w szpitalu. W przypadku ciężkich wad rozwojowych - tu każdy z przypadków należy zbadać osobno. Do orzekania w takich przypadkach sugerowałbym powołanie trójki - złożonej z proboszcza, członka terenowych struktur PiSu oraz przewodniczącego lokalnego klubu gazety polskiej. Generalnie - aborcja - tylko pod warunkiem, że decyzja będzie należeć do mężczyzny.
×