Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

lupele

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  598
 • Donations

  50,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  8

lupele wygrał w ostatnim dniu 18 Marzec 2017

lupele ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

682 Świetna

O lupele

 • Ranga
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnio na profilu byli

2066 wyświetleń profilu
 1. Widzisz panie Marku. Zachowania w stylu, że nagle się coś komuś odwidziało po dwóch latach i widzi problem tam gdzie go do tej pory wcale nie widział, podwójne standarty i szantaże (czyli wszystko co zaprezentowałeś w tym wątku) to jest sama śmietanka najgorszych kobiecych zachowań jakie wielokrotnie wałkowano na tym forum. A więc chcesz banować? Banuj - Sam topisz swoje forum i swoje dobre imie. Ps. Ciekawe czy wyczyścisz ten wątek
 2. Ale nie rozumiem - dlaczego popkowa skaryfikacja miałaby niby być obraźliwa? Przypominam zainteresowanym, że na forum pojawiały treści naprawdę obraźliwe dla osoby ojca świętego. Np. takie https://zapodaj.net/c1ceebab76be3.png.html I co wtedy było spoko? Sam moderator (ówczesny) zapodawał takimi treściami . Nawet polajkowałeś . Zresztą dalej: Nie naruszam żadnego punku regulaminu. Jeśli naruszyłem to niby dlateczego przez prawie 2,5 żaden z modów ani szanowny właściciel forum nie mieli zadnych obiekcji do mojego avatara?
 3. O awatarach z pejsami i żydowskimi czapeczkami. Te środowiska są strasznie wrażliwe i mogą odebrać to jako kpinę żydowskich tradycji i wartości. Pomyśl tylko: znajdzie się jakiś frajer i co wtedy? Zacznie się jazda - bo i niektóre treści z forum mogłyby podpaść pod antysemityzm, dyskryminacje kobiet itepe. Artykuły w wybrorczej, sprawy w sądzie. Jeżeli zależy Ci na przyszłości forum oraz własnej idei to powinieneś się tym niezwłocznie zainteresować.
 4. No w sumie masz racje. Ale tu trzeba się zastanowić dalej: Bo co będzie jak na forum wejdzie jakiś żyd albo inny zapiekły filosemita i zobaczy ksywki i awatary moderatorów? Przecież to się może skończyć procesami i obsmarowaniem w wyborczej.
 5. Rozważyłem w skrytości serca twoją prośbę i jednak nie przychylam się do twojej prośby.
 6. Miałem podobne doświadczenia. Najlepiej zapamiętałem sobie pannę, która w czasie jednej imprezy odjebała mi numer pt. "wychodzę nagle bez pożegnania i zostawiam cię jak śmiecia". Mimo że byłem wtedy niedoświadczony nie mogłem tego zdzierżyć. Przez ponad tydzień nie odzywałem się do niej wcale. Na początku cisza. Potem sms-y jakby nic się nie stało. Następnie złość, wkurwienie, agresja i oskarżenia. W następnym kroku błaganie o spotkanie. Na spotkaniu od razu się łasi i zaprasza na masaż. Wiadomo jak się się potoczyło dalej. Tu moja myśl z dzisiaj: Czy kupczenie ciałem w ramach przeprosin nie jest przypadkiem zbyt wczesnym etapem na wybaczenie? Przy następnej okazji spróbuję wymóc przyznanie się do winy wraz uzasadnieniem dlaczego jej czyn był zły. I na koniec żadnego seksu - tylko opierdolenie gały.
 7. lupele

  Inwestor z Honorem

  A weźmiesz na te swoje dobre pomysły kredyt?
 8. Jest takie ładne powiedzenie: "Nie chwal dnia przed zachodem".
 9. Pomimo, że nie zgadzałem się przeważnie z propagowaną linią to dzięki za działalność i wpisy (ten o mindsecie to majstersztyk). Pozdro 600
 10. Gdy do normalnego kraju przyjeżdża obcy człowiek to musi pracować - nie ważne czy jebie przy truskawkach, na taśmie produkcyjnej, jako programista czy przedsiębiorca. Dzięki swojej pracy staje się wartościowym członkiem społeczności i wzrasta w nią poprzez wkład własny. Kiedy do obsranej gównem chujolandii przyjeżdża cwany murzynek to zaczynają się jaja. Bambo wyczuwa w którą stronę wiatr wieje. Znajduje ludzi o poglądach "postępowych" co to za największy wstyd poczytują sobie fakt, że nie jest u nas jak na zachodzie: kolorowo, gejowo, multitolerancyjnie. Murzynek ubarwia nieco swój życiorys i już jest święty niczym lenin w poroninie. Ponieważ postępowcy nie chodzą do kościoła obierają sobie go za prywatnego bożka - taki postęp wcielony, chodzący amulet "przyszłej jutrzenki". Władze artyście i antyfaszyście przyznają mieszkanie, stypendia jakieś. Hulaj dusza - piekła nie ma. Normalny człowiek musi zapierdalać - a murzynek tylko sztuka, wiersze, teatr i kawiarnie. I tabuny lasek co nie odmówią bo czarny - a jak odmówią to zaraz pójdzie w ruch karta rasowa i będzie spokój. No wszakże można zdradzać męża czy tam chłopaka - ale ideałów postępu i tolerancji w żadnym wypadku. Teraz rzucam taką myśl pod zastanowienie. Czy sprawa Simona Mola - z punktu widzenia niehifowego (niepracujący pasożyt zabawiający się na koszt społeczeństwa) nie jest tylko igraszką wobec setek tysięcy imigrantów wpychanych od kilku lat do europy?
 11. lupele

  Nerka

  Nie wiem jak tam u innych ale w moich kręgach to nerka kojarzy się wyłącznie z dresiarstwem,patusami osiedlowymi i januszami-handlarzami bazarowymi.
 12. lupele

  Kontrowersyjne ogłoszenie o pracę

  U mnie ostatnio aferka bo nowo zatrudniona babka dzień po podpisaniu umowy o pracę poczuła się źle. A więc lekarz i cóż się okazało? Jest pani w ciąży. Zwolnienie na całą ciąże + macierzyńskie. I kto tu będzie chciał kobity zatrudniać?
 13. Idąc twoim tokiem rozumowania należy zalegalizować i złodziejstwo i płatne morderstwa. Bo są klienci. I te rzeczy i tak się dzieją. Nie stawiaj znaku równości między narkotykami i prostytucją a aborcją. Bo różnica jest taka że tamte formy aktywności nikogo nie krzywdzą. A podczas aborcji to się zabija. I to w sposób najgorszy. Bo nawet więzień gułagu czy hitlerowskich obozów śmieci miał szansę na jakiś gest rozpaczy, akt buntu, próbę ucieczki czy walki. Tu człowiek nie ma żadnych szans.
 14. @Blair Nie ma żadnego ale to żadnego powodu dla którego życie kobiety miałoby być ważniejsze od życia dziecka.
 15. Aborcja - zasadniczo jestem przeciwnikiem. Należy jednak wyróżnić kilka sytuacji szczególnych. Gdy ciąża może zagrażać zdrowiu i życiu kobiety - powinniśmy mieć na względzie przede wszystkim dobro dziecka - i jego życie stawiać przed życiem kobiety. Bo po pierwsze dziecko jest najważniejsze - a po drugie to nie ono sprowadziło się na świat. W przypadku gwałtu - kobieta powinna urodzić dziecko - bo życie jest najważniejsze. Jeżeli nie chce wychowywać może się go zrzec od razu w szpitalu. W przypadku ciężkich wad rozwojowych - tu każdy z przypadków należy zbadać osobno. Do orzekania w takich przypadkach sugerowałbym powołanie trójki - złożonej z proboszcza, członka terenowych struktur PiSu oraz przewodniczącego lokalnego klubu gazety polskiej. Generalnie - aborcja - tylko pod warunkiem, że decyzja będzie należeć do mężczyzny.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.