Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mortyy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  590
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

652 Świetna

About Mortyy

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1412 profile views
 1. W sumie to kobiety są potrzebne tylko po to, żeby rodzić dzieci. Resztę spraw i tak lepiej ogarniają mężczyźni.
 2. Ciekawy temat. Mi ostatnio nie wyszło spotkanie z 18-nastką. Poznaliśmy się na domówce, wykazywała zainteresowanie moją osobą, to zaproponowałem jej spacer we dwoje następnego wieczoru. No i się spotkaliśmy, od razu się zgodziła. Liczyłem, że chociaż dojdzie do pocałunku, ale się przeliczyłem. Coś jej nie przypasowałem. 😆 Powiedziała, że ona musi się pospotykać, żeby się przekonać czy coś z tego będzie. No, ale wiadomo, że jakby była chemia i bym się spodobał, to by nie waliła takiej ściemy i od razu by wiedziała. Powiedziałem, że w takim razie to nasze ostatnie spotkanie, bo nie szukam koleżanek. No i właśnie. Co się stanęło? Na domówce się do mnie kleiła, przytulała, dużo czasu ze mną spędzała. Może to tylko po alkoholu. 😆
 3. To sobie spójrz na tytuł tematu.
 4. Heh. No jasne, ja zawsze na fakturkę biorę.
 5. @dobryziomek Też mi po głowie chodzi Audi TT, ale kupiłbym pod koniec roku, więc jeszcze może mi się odwidzieć. 😆
 6. Wiele razy słyszałem na randkach narzekanie młodych dziewczyn, że nie mają kasy. Ale oczywiście ajfonik i drogie ciuszki muszą być. 😆 Tak w ogóle, to z moich bliskich znajomych, może ze dwóch ma najnowszego Iphona i drogie, markowe ciuchy, ale wiem że ich na to stać, bo zarabiają nieźle. A większość karyn pasożytów ciągnie hajs od tatusia na drogie zabawki.
 7. U mnie żeń-szeń powodował zwiększenie popędu.
 8. I ja za młody niejednego kurczaka z dziadkiem zabiłem. Później dziadek uczył mnie anatomii kurczaka. Króliki też. Normalna sprawa, a później pyszny rosołek czy pasztecik.
 9. @Firestarter No, ale serio. Przecież możesz sam założyć taki klub. Jak będą chętni, żeby do niego dołączyć, to spoko. Jak mnie koledzy w liceum nie chcieli do swojej paczki, to się na nich nie obrażałem... A nie sorry 😆 Jednak się obrażałem.
 10. A może szykuje się na zawody trójbojowe. 😅😅
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.