Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mortyy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  562
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

619 Świetna

About Mortyy

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1246 profile views
 1. No ale narzeczona w tak młodym wieku? Z tego co kojarzę, to masz ze 24 lata. Nie lepiej się czegoś dorobić i wtedy startować z wyższej pozycji do ewentualnego małżeństwa, żeby faktycznie być tą "głową rodziny"? Pomijając już fakt, że ożenić się przed 30, to jak wyjść z imprezy przed północą. Jeśli w ogóle jest sens się żenić.
 2. Tego pierwszego. Od pomagania mam rodzinę i przyjaciół. Na kobietę nigdy nie liczyłem i nie będę liczył.
 3. @Heresy Tak, aplikacja nazywa się MakeApp. W tej Twojej przeróbce wygląda najlepiej, delikatny podkład i więcej jej nie potrzeba. Nadmiar makijażu wręcz pogarsza jej wygląd.
 4. @Heresy Ja bym powiedział, że bardziej tak: Ale akurat oczy ma ładne i bez ich podkreślania też jest spoko.
 5. @Ksanti Oczy i usta podkreślone, to się od razu rzuca w oczy. 😆 Imię na priv
 6. Żeby były zasięgi, to muszą być prawdziwe konta, ze znajomymi. Im więcej znajomych, tym lepiej, bo się im udostępnia treści, a oni mogą dalej udostępniać. Tylko, że ja bym nie chciał należeć do takiej grupy ze swojego prawdziwego konta, z imieniem i nazwiskiem. Nie ujawniam swojego światopoglądu, preferencji politycznych itp. itd. w internecie, ktoś to może później wykorzystać przeciwko mnie. Wyjątkiem jest to forum, ponieważ jestem anonimowy.
 7. Tylko, że właśnie "zrobione" oczy dają największy efekt, czyli rzęsy, kreski i inne dodatki. Kobiety często wstawiają fotki niby "no make up", ale oczy mają zrobione. Bez zrobionych oczu wyglądają, jakby były ciężko chore, twarz staje się taka jakby szczurowata. Oczywiście są wyjątki i zdarzają się całkowicie naturalne piękności i pewnie jest ich tak samo mało, co naprawdę przystojnych facetów, reszta to oszustki.
 8. @Byłybiałyrycerz To tylko spotkania. Seks na pierwszej randze zdarza mi się baaaaardzo rzadko, statystycznie bardzo słabo. 😆
 9. Ja nie mam żadnego celu w życiu. Moje życie układa się wokół robienia tego, co sprawia mi przyjemność. Na szczęście moje pasje nie wymagają dużego nakładu pieniędzy i dodatkowo wypełniają cały mój wolny czas. Do tego lekka praca, żeby mieć co jeść i nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba, żyję skromnie. Jak mam ochotę na kontakt z płcią przeciwną, to odpalam Tindera i zazwyczaj w ciągu kilku dni mam umówione spotkanie.
 10. Nie brakuje desperatów, co by wyruchali nawet dziurę w drzewie, więc praktycznie każda kobieta może kogoś sobie znaleźć. Ale co to będzie za "kawaler", to już inna kwestia.
 11. Czasem jak czytam to, co piszą niektóre panie, to zastanawiam się czy trollują, prowokują czy naprawdę są takie tępe. Oczywiście nie mam nikogo konkretnego na myśli.
 12. Nic nie wiesz o mnie i mojej matce, ale nas osądzasz. Brawo, typowa kobieta. A niee, sorry, poprostukobieta. 😆
 13. Eeee, no i co z tego? Bo matka to świętość? 😆 Siostra mojego ojca okradła go z należnej mu części spadku po rodzicach i narobiła tyle syfu, że szkoda gadać. Więc twój argument jest wyjątkowo z dupy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.