Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mortyy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  597
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

662 Świetna

About Mortyy

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1525 profile views
 1. Również uważam, że to od stresu. Zdarzało mi się kiedyś, gdy byłem spięty. Trzeba całkowicie wyluzować i potraktować to jak zabawę, a nie jak obowiązek zaspokojenia partnerki.
 2. Najpierw uroda. Delikatny, kobiecy wygląd i subtelne ruchy, taka specyficzna mowa ciała u kobiety. A co do tego czy sprowokowały, to ciężko to stwierdzić. Zazwyczaj nie czekam na żadne sygnały, jestem słaby w ich odczytywaniu. Więc muszę uderzać na pewniaka nie wiedząc jaka reakcja ze strony dziewczyny mnie czeka.
 3. Ja się nie bawię w odczytywanie zainteresowania. Brnę do przodu, aż natrafię na opór, albo jego brak.
 4. Przykro mi bracie, ale to już koniec związku. Wypaliło się, znudziła się i szuka nowych wrażeń. Nic nie możesz z tym zrobić. Okłamała Cię i będzie coraz gorzej. Zakończ to szybko, jak zerwanie plastra, bo będziesz się męczył w tym "związku". Ehhh, współczuję i powodzenia.
 5. Nie wierzę w karmę. Bardziej w siłę ludzkiego umysłu, który może nam namieszać w życiu jak mocno coś sobie wbijemy do głowy. Stąd powiedzenie, że "wiara czyni cuda".
 6. Hej. Pytanie zarówno do pań i braci. Jak lubicie spędzać czas ze swoją "drugą połówką"? Co lubicie robić razem albo chcielibyście zrobić? No oczywiście oprócz seksu, bo to wiadomo.
 7. W sumie to kobiety są potrzebne tylko po to, żeby rodzić dzieci. Resztę spraw i tak lepiej ogarniają mężczyźni.
 8. Ciekawy temat. Mi ostatnio nie wyszło spotkanie z 18-nastką. Poznaliśmy się na domówce, wykazywała zainteresowanie moją osobą, to zaproponowałem jej spacer we dwoje następnego wieczoru. No i się spotkaliśmy, od razu się zgodziła. Liczyłem, że chociaż dojdzie do pocałunku, ale się przeliczyłem. Coś jej nie przypasowałem. 😆 Powiedziała, że ona musi się pospotykać, żeby się przekonać czy coś z tego będzie. No, ale wiadomo, że jakby była chemia i bym się spodobał, to by nie waliła takiej ściemy i od razu by wiedziała. Powiedziałem, że w takim razie to nasze ostatnie spotkanie, bo nie szukam koleżanek. No i właśnie. Co się stanęło? Na domówce się do mnie kleiła, przytulała, dużo czasu ze mną spędzała. Może to tylko po alkoholu. 😆
 9. To sobie spójrz na tytuł tematu.
 10. Heh. No jasne, ja zawsze na fakturkę biorę.
 11. @dobryziomek Też mi po głowie chodzi Audi TT, ale kupiłbym pod koniec roku, więc jeszcze może mi się odwidzieć. 😆
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.