Jump to content

Mortyy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  618
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

700 Świetna

About Mortyy

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,547 profile views
 1. Ja to w ogóle nie rozumiem, jak znając kobietę niecałe dwa lata można starać się z nią o dziecko. Przecież tyle to trwa haj hormonalny, a dopiero później pani pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Autorze, ciesz się, że nie zaciążyła. To nie była odpowiednia kobieta dla Ciebie. Może i miałbyś to dziecko, ale za jaką cenę?
 2. Taaa. Jak byłem sam to potrafiłem odłożyć powiedzmy z 2k miesięcznie. W związku ledwo od 10 do 10 😂 No bo wyjdźmy gdzieś, pojedzmy gdzieś, urodziny jej koleżanki, brata, siostry, psa. Wesela, pogrzeby. Święta, prezenty. Mnóstwo pieniędzy wydanych na paliwo. Widzę jak żyje dużo młodych dziewczyn. Wydawanie kasy byle się pokazać. Nawet jak zarabiają grosze to koniecznie musi być IPhone, ciuszki, kosmetyki, podróże. Żeby było co instagramie pokazać.
 3. Dziękuje zarówno za ciepłe słowa i rady oraz krytykę. Pozostaje wyciągnąć wnioski i żyć dalej.
 4. Witajcie bracia. Dawno mnie tu nie było. Wróciłem do was, w rozsypce. Życie mnie zweryfikowało. Chciałem podzielić się z wami historią mojego związku, głównie po to, żeby wyrzucić to z siebie. Mam obecnie 27 lat. No to po kolei. Ponad cztery lata temu, wiodłem sobie beztroskie życie. Czytałem forum, żyłem filozofią redpill. Głównie to praca, siłownia, spotkania ze znajomymi. Miałem wtedy grupkę znajomych, z którymi wspólnie podróżowaliśmy, imprezowaliśmy, często organizowałem duże domówki, na których pojawiały się dziewczyny. Małe miasteczko więc każdy mnie znał i miałem tam w p
 5. Polecam zacząć dokładnie liczyć kalorie przez jakiś czas, żeby zobaczyć ile naprawdę jemy. Może się okazać, że mocno niedoszacowujemy ilość zjadanych kcal i tak naprawdę zjadamy więcej niż myślimy. Poza tym zgadzam się z tym co wyżej napisałeś. Czepiam się tylko tych 1500 kcal, bo to już jest wartość poniżej podstawowej przemiany materii przeciętnego mężczyzny i długo się nie wytrzyma na takiej ilości kalorii. Nawet mając pracę siedzącą a nawet leżącą. ?
 6. Co do pieniędzy się nie wypowiem. Ale jak tu niektórzy piszą o diecie 1500 kcal dla faceta, no to sorry. Moja dziewczyna jadła 1500 kcal jak się odchudzała z wagi 52 kg, przy wzroście 164 cm i skutecznie chudła. Więc no ??
 7. Polecam udać się do psychologa, gdyż prawdopodobnie jest to nerwica. Jak tego nie przepracujesz odpowiednią terapią, to może się rozwinąć na inne sfery życia. Znajomemu ostatnio weszła taka nerwica, że nie może normalnie jeździć samochodem, bo dostaje ataków paniki, a wcześniej było z nim wszystko w porządku.
 8. Kurde, chyba najbardziej dotknęło mnie to, że zamknęli mi siłownie na dwa tygodnie. Poza tym wszystko po staremu, normalnie jeżdżę do pracy. Na weekend ogarnę sobie coś do ogrania na kompie i coś poczytam.
 9. To jest najlepszy rok w moim życiu, więc zamierzam to kontynuować w następnym. Teraz będę świętował nowe Gwiezdne Wojny, nowy serial o Wiedźminie, czyli relaksik na koniec roku, bo wszystko idzie w dobrą stronę.
 10. Ja przed snem puszczam sobie audycje Marka i przeważnie po kilkunastu minutach zasypiam.
 11. Trochę przyjemności warto w życiu zaznać. Skupianie się tylko na karierze w nadzieji, że dopiero za kilkanaście lat zaczniemy korzystać z życia, może okazać się zgubne. Niektórzy z nas mogą podupaść na zdrowiu, zachorować na raka, zginąć w wypadku lub zostać kaleką. Wiele ostatnio przypadków zawałów w młodym wieku. Trzeba znaleźć balans w życiu.
 12. No właśnie ona jakoś może wytrzymać bez odzywania się jak ma focha. A ja zawsze obiecuje sobie, że pierwszy się nie odezwę, a jednak nie wytrzymuje. Więc muszę się jakoś zmuszać, ale przez ten haj nie mam nad sobą takiej kontroli jak kiedyś. No i trzeba jakoś przełamać te rutynę w związku, mimo że wolałbym sobie odpocząć w domu. No a co do seksu... To jest bardzo dobrze, sama często pierwsza mnie rozbiera i na mnie siada. Jeszcze jak nauczyła się dochodzić w trakcie stosunku a nie ręką to juz w ogóle jest super. A co do tego pomysłu, żeby się nie odzywać przez
 13. @Jaśnie Wielmożny Ona studiuje dziennie, nie pracuje. Możesz mieć racje, że oczekuje ode mnie zapewniania jej rozrywki. Pewnie ta rutyna zaczyna ją irytować. Tylko, że ja w tygodniu po pracy i siłowni marzę tylko o tym żeby odpocząć i się wyciszyć. Czasem wychodzimy na jakiś spacer albo na fast fooda. W weekendy trochę lepiej. I tak dobrze, że ona nie jest typem imprezowiczki tylko bardziej introwertyczką jak ja.
 14. Smuci mnie to bardzo, gdy tak się zachowuje, jest wtedy bardzo chłodna i traktuje mnie jak obcego człowieka. Jeszce jak próbuję z nią rozmawiać a ona mi mówi żebym skończył to mnie chuj strzela. Ja jak mi coś nie pasuje, to mówię to spokojnie i stanowczo, bez żadnych docinek czy obrażania się czy kłócenia. A ona najwidoczniej nie potrafi się komunikować co mnie wyprowadza z równowagi. Zdaję sobie sprawę, że jest młoda i może kiedyś chcieć przeskoczyć na innego bolca. Ale te dobre chwile tak mocno podbijają mój haj, że czuję się w tym związku jak w rollercosterze. @
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.