Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

aqlino

Użytkownik
 • Content Count

  82
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

70 Świetna

About aqlino

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

282 profile views
 1. Wierzy się w Boga a kobiety się rozumie albo ich się nie rozumie. A najlepiej kiedy się zrozumie, że one są nie do pojęcia. Zatem spokojnie możesz przestać w nie wierzyć bo już wiesz.
 2. Do tego poprzedni mąż jeśli chlał to pańcia jest współuzależniona czyli ona jak i jej dzieci nadają się na terapię. Ty też się już po 2 latach nadajesz ale zaczynasz się mimowolnie terapeutyzować szukając pomocy tym forum. Jeśli natomiast pan ex nie chlał tylko spierdolił od toksyczki to też ważna informacja dla Ciebie. Poza tym jak mogłeś nie przestudiować dokładnie jej poprzedniego związku przecież wiadomo, że ona ma wzorzec wdrukowany i będzie powielać schematy.
 3. Charakterystyczne jest jej zachowanie: kiedy w pobliżu jest inna kobieta robi ci jazdę nawet jesli wcale nie musiałeś na nią spojrzeć. Za moment pisze jakiemuś gościowi, że ma cię lekko w dupie. To klasyk border i nie chcę tu widzieć żadnego sprzeciwu. Pytanie kolejne co sie stało, że poprzedni zwiazek jej się rozpadł? Facet uciekł? Do innej? Uciekł w chorobę?
 4. Mnie za brak kropki na końcu zdania i początek drugiego z małej litery zbanowali na 24h.
 5. U mojej też kilka innych zaburzeń by się znalazło. Histrionizm jak najbardziej . Do tego nałogi. Zastanawia mnie dlaczego nie chcesz pisać obszerniej bo jak mówisz że się jej boisz. Czy to znaczy że Twoj związek z nią jeszcze trwa?
 6. Znacie jakieś klasyki comfort testów?
 7. Domestos też odkaża, spróbuj wypić
 8. Oczywiście, że nie bo nie ma tam spirytusu, czyli trucizny. a teraz eksperyment: w upalny dzien podgrzej wspaniałe piwo kraftowe do 50 st C i wypij. Ciekawe czy bedzie smakować. Albo Cieple 20letnie whiskey/wódka bez popitki, bez pepsi, soków. samo Ba! Powachaj rano pustą butelkę po piwie z górnej półki.. I powiedz czy nadal te aromaty tam są
 9. @TheShy Od razu masz łatkę pirata i ryzyko, że kogoś rozjedziesz A jakie było pytanie w ogóle?
 10. Gdzieś leży cienka, wąska granica pomiędzy uzależnieniem a spożywaniem bez ryzyka. Tylko czy ryzyka może w ogóle nie być? Czy dasz głowę dzisiaj, że pijąc dwa piwa na tydzień nie skończysz w rynsztoku za jakiś czas. Jeżeli ktoś pali 2 papierosy dziennie to jest nałogowym palaczem czy pali tylko dla przyjemności? a może 5 fajek albo paczka? Dla mnie sprawa jest prosta. Jeśli nie jesteś uzależniony - spróbuj nie pić przez rok. @gryczany "A od tego okresu dla mnie picie alkoholu ma być wyłącznie degustacją" Od kiedy truciznę można degustować? Chcesz smak piwa - pij piwo bezalkoholowe, chcesz smak wina - pij sok z winogron, A może właśnie chodzi o ten etylowy do degustacji - nalej sobbie kieliszek spirytusu i degustuj. Chciałbym to zobaczyć
 11. https://www.google.com/url?q=http://dspace.uni.lodz.pl:8080/xmlui/bitstream/handle/11089/3534/2012-1%20R%C3%B3%C5%BCnica%20wieku%20nowo%C5%BCe%C5%84c%C3%B3w.pdf%3Fsequence&sa=U&ved=2ahUKEwjPxIi27qLgAhWJKiwKHTSVB0YQFjADegQIChAB&usg=AOvVaw3OrXscJoT6al4tq0J4C3Oi
 12. Statystyka par, które się rozstają. Badania naukowe mają to do siebie, że badają jakiś odsetek ludzi. Im wieksza grupa badawcza tym precyzyjniejsze wyniki. Co z tego, że ktoś zna parę szczęśliwą 20 lat różnicy. Mówimy tu o szansach na przetrwanie związku im mniejsza różnica wieku tym lepiej dla niego. Proszę nie każcie mi tłumaczyć zasady badań naukowych
 13. Wg badań socjologicznych różnica wieku pomiędzy partnerami nie może być większa niż 5 lat
 14. Koniecznie do psychologa, przy którym zrozumiesz, że nie jesteś zobowiązany do pomagania bratu w sposób, który cię niszczy. Zrozumiesz również, że robienie w tej rodzinie za ojca pozwala mężowi Twojej mamy mu chlać cały czas i nie zajmować się swoim niepełnosprawnym dzieckiem, swoją alkoholową chorobą oraz żoną. Kiedy przestaniesz w końcu brać odpowiedzialność za innych (chory ojciec, chory brat, współuzależniona matka) znajdziesz dużo radości życia i otworzysz się na nowy, możliwy do zrealizowania związek. W tej chwili każda spierdoli bo nikt nie chce się wiązać z facetem i jego bratem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.