Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pacman

Użytkownik
 • Content Count

  90
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

61 Świetna

About Pacman

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

495 profile views
 1. Dlaczego żłobki nie chwalą się, że zatrudniają 50% mężczyzn? Dlaczego panuje tam taki seksizm? Czy kobiety uważają, że mężczyźni się nie nadają do pracy? Nie mogą mieć żadnych odpowiedzialnych zadań? Tylko cały dzień w kopalni? Straszny matriarchat panuje w tym kraju.
 2. Mnie takie historie satysfakcjonują. I jeszcze ten komentarz tymczasowej bety XD Powinni w szkole uczyć jakiś podstawowych zasad jak się obchodzić z kobietami i jak nie dać się wpakować w podstawowe gówno. Tymczasem niestety uczą odwrotnie. Koleś ma farta, że typiara nie potrafiła udawać miłej dłużej niż miesiąc. Szkoda tylko, że to Emilka ma na serio przejebane i niczemu nie jest winna. To ona powinna założyć zrzutkę na to żeby usamodzielnić się i żyć z dala od mamy.
 3. Powinien być przepis, że na każdego ukraińca proszę przywieźć 2 ukrainki. Skoro rząd tak bardzo chce poprawić przyrost naturalny. Takie coś by zaowocowało dodatkowo mniejszym współczynnikiem samobójstw wśród mężczyzn w Polsce itp. Same korzyści. Nie można też mówić o tragedii i że tylko faceci przyjeżdżają, sprawdziłem statystyki: o 30% więcej mężczyzn niż kobiet to imigracja z Ukrainy.
 4. Za takie numery powinna być automatyczna deportacja wraz z całą rodziną sprawcy. Bez żadnego rozstrzygania kto zaczął itp. Zagłosujcie na lewicę w 2giej turze, zaproście też czarnych.
 5. Przykre jest to, że ludzie głosują na zasadzie wszystko byle PiS nie przeszedł albo odwrotnie wszystko byle PO się nie dostało. Nastroje są takie, że elektorat płaczka Hołowni pójdzie i zagłosuje antyPiS czyli na Trzaskowskiego. Myślę, że spokojnie 90% tego elektoratu to głos na Trzaskowskiego. To samo z wyborcami Biedronia i Kosiniaka Kamysza. Cieszę się, że Krzysztof Bosak osiągnął jakiś tam poważny wynik, bo jeszcze pół roku temu był w Polsce w ogóle nie rozpoznawalny. W ankietach 50% ludzi nie kojarzyło kim jest. Jest więc postęp, szkoda że taki powolny. Jego elektorat myślę, że jest podzielony, z większością na Dude. Tak więc zapowiada się zacięta walka o posadkę. Duda nie jest dobrym prezydentem ale chciałbym uniknąć powrotu PO do władzy absolutnej, bo to oznacza powrót do 2007 roku i każdy lokalny przedsiębiorca wie co to znaczy. Jak dla mnie tragedia. Nie wspominając o sprzedawaniu się uni itp. lewactwo na maksa, tylko duże dawki. Co do przyjmowania ciapaków i masowych gej imprez to wystarczy sobie zamieszkać na jakiś czas w zachodniej europie, doceńcie jak macie dobrze w Polsce.
 6. Masz farta, że nie macie dzieci, kredytu ani ślubu. Proponuję w takim układzie modlitwę dziękczynną za to że możesz zakończyć układ bez kosztów. Myślę, że na 'zajebistego kolesia' w jej oczach nie da się już wyjść, bo dziewczyna już dawno Ciebie nie szanuje skoro sobie na takie numery pozwoliła. W ogóle kto się mejlami umawia na poznawanie?
 7. Jest dużo spokojnych chłopaków z fajnymi dziewczynami. Kolesie się nie potrafią odezwać w towarzystwie i tylko siedzą i zamulają. Oczywiście żeby być takim misiem to trzeba być wysokim i ładnym. Takim typom dziewczyny same siadają na kolanach i nagle jest związek, nawet koleś nie wie jak to się stało, tak wolno kuma. Więc rada to być po prostu ładnym albo się wysilić i ruszyć dupe na trening, poznać ludzi i już przestać być spokojnym, bo to żadna dobra cecha przymulać.
 8. Trafiłem przypadkiem na feministyczny klip ale tym razem w innym stylu. Pewnie w takim o jaki walczyły założycielki tego ruchu, dziś wielka rzadkość i nie do pomyślenia. Materiał nie ma na celu wywyższyć kobiet, czy jeszcze bardziej rozepchać je w temacie nowych praw i dopłat lub co gorsza poniżyć mężczyzn. Wręcz odwrotnie: jesteś matką, pracujesz na etacie, znajdź sobie zainteresowanie, zacznij ćwiczyć, nikt nie zakazuje, to jest fajne. Takie treści się pokazują. Schudnij i bądź piękna. Jak już Jolanda Neff mówi rusz dupe grubasie to nie pozostaje nic innego zrobić. Nawet Polka się załapała. Sami zobaczcie: Klip nagrany przez Polskie studio.
 9. Ja na szczęście nie muszę chodzić. Ne pewno nie wszyscy ale znacząca część, myślę że nawet większość. Wiem to, bo rodzina korzysta z usług lekarzy i widzę jaki to cyrk. I nie muszę uważać lekarza za autorytet żeby skorzystać z jego usług, konsultacji. Jeśli zajdzie potrzeba przeprowadzenia np. badań lub operacji to wierzę, że jeśli dobrze dopilnuję i sam się odpowiednio przygotuje to z pomocą lekarza wszystko może przebiec pomyślnie, więc tak pójdę do lekarza. Uważam, że każdy pacjent powinien prosić o kopię wyników np. badań i wnikliwie je studiować. Słyszałem, że teraz postępuje system, w którym to po badaniach wyniki przesyłane są prosto do lekarza omijając pacjenta. No ja osobiście poprosiłbym o kopię do wglądu i jakąś literaturę przeczytał przed spotkaniem z lekarzem, przecież tu chodzi o moje życie. I każdy jest właśnie w stanie w guglu sprawdzić co jaki parametr krwi oznacza, chociaż się z podstaw przygotować, żeby wiedzieć jaką część ciała badamy
 10. Jak jest coś nie tak z silnikiem to czuć to i słychać, dlatego łatwiej jest w to uwierzyć. Lekarz ostrzega przed wirusem, którego nie widać i nikt z najbliższych nie miał, więc ciężej w to ludziom uwierzyć. Do tego dochodzi to, że lekarze co chwilę się mylą i zmieniają zeznania, więc ja też im nie ufam i wszystko sam 10 razy sprawdzam. Żaden autorytet. Jeszcze na to wszystko na koniec przychodzi wspomniana tv, której już nikt nie ufa, i niespójne i nielogiczne przepisy wymyślone przez 'profesjonalistę' ministra zdrowia. + straszenie policją, w której pracuje dużo patusiarzy. Nic dziwnego, że ludzie są sceptyczni i nie chcą nosić masek. Jeszcze jak ktoś się uprze na teorie spiskowe to Bill Gates chce depopulacji świata a wirusa ogłosiło WHO, w którym jak się nagle okazuje, on ma dużo do powiedzenia. Pozostawiam do własnej oceny
 11. @goryl już napisał dobre rady. Najlepiej nauczyć się sprytu i każde potyczki rozwiązywać słownie. Nie wiem co to jest za towarzystwo 'biznesowe', że nie da się ich przeskoczyć. Już dawno zauważyłem, że najlepiej w życiu być chytrym i dobrze kalkulować co się opłaca. Rzadko kiedy lub nigdy nie opłaca się wchodzić w bójki. Oczywiście trzeba jakiś tam 'honor' schować do kieszeni, ale jak wiesz że na tym skorzystasz to po co Ci to. Nie rozumiem @Boromir dlaczego Twoi rodzice wyjaśniają na policji bójki, w których uczestniczyłeś ze współpracownikami. Nie wiem czym się zajmujesz ale brzmi to co najmniej na dziwną branżę. Raz w życiu zdarzyła mi się bójka, z której obiektywnie nie dało się wyjść sprytem, bo nawet nie było dyskusji, po prostu zostaliśmy zaatakowani z użyciem noża. Uważam to za skrajny niefart, bo nikomu się to tak nie zdarza. Wtedy rzeczywiście może gaz by pomógł, ale trzeba bo mieć to wcześniej przećwiczone. Może faktycznie na Twoje potrzeby @Boromir, należy zaopatrzyć się w gaz. Ale nadal polecam lekcje sprytu, z którego czerpie się więcej satysfakcji i korzyści niż żeby komuś mordę obić.
 12. Niestety takie osoby jak @JudgeMe są zawsze górą i nic im się nie stanie, nie grozi. Wynika to z tego, że zawsze się łatwiej niszczy niż tworzy. Do stworzenia prawdziwego, dobrego związku potrzeba się postarać. @Cellardoor jej nie będą tak robić, bo nie będzie w takiej sytuacji. Ściana hańby ogólnie.
 13. Protesty są z góry sponsorowane przez ludzi, którzy chcą uzyskać wśród społeczeństwa pewien poziom spierdoliny. Dlatego nie ma protestów mężczyzn w wyżej wymienionych tematach. Co ciekawe dla mnie: dlaczego kobiety potrafią się zebrać razem do protestu, dlaczego czarni się potrafią zebrać razem, społeczność LGBT itp. Wszyscy statystycznie głupsi, a jednak osiągają swoje cele dużo lepiej niż biały ciężko pracujący mężczyzna, który na nich łoży w podatkach. Kto tu jest więc głupi?
 14. Nigdy nie brałem pod uwagę dziewczyn z zbędnymi kilogramami, zawsze mi się podobały zgrabne uda, ale nie wątłe. Widzę po znajomych często, że puki młoda to chuda a potem z każdym sezonem przybywają dodatkowe kilogramy. Może to się komuś podoba ale dla mnie dramat. Rozumiem, że ktoś miał gorszy czas w życiu i nie mógł ćwiczyć itp. ale ile to może trwać? Świadczy też to o kompletnym braku zainteresowania jakimkolwiek sportem, co do mnie nie pasuje. Kładę bardzo dużą uwagę na sylwetkę, myślę że znacznie większą niż na kobiece walory genetyczne. Taka masa to od 180cm dla Pań w wieku 20-25.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.