Jump to content

Pacman

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  557
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

537 Świetna

1 Follower

About Pacman

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,324 profile views
 1. Śmieszniutko z tego. Ciekawe jak na to wpadli. Że jak nie płacisz alimentów to zapominasz jak się prowadzi samochód? XD Sprawa jest bardzo prosta - wystarczy nie podpisywać takich dokumentów. Zadam inne pytanie: Jaki jest jeden sensowny powód żeby podpisywać umowę cywilnoprawną jaką jest małżeństwo?
 2. Jakie cuda? Sprawa jest raczej prosta, nie idziesz na test - nie ma pozytywnego wyniku - nie ma kwarantanny. Na serio poprawcie mnie jeśli się mylę ale sanepid na podstawie wyniku testu wpisuje na kwarantanne a nie na podstawie opini lekarza. Nie rozumiem po co sobie robić problem i pakować się na kwarantanne. Jedyne korzyści z kwarantanny są takie, że 1. po ozdrowieniu masz paszport covidowy (na pół roku UE / na rok w Szwajcarii). 2. Jak będziesz mieć ultra lipę i będziesz chciał na NFZ zrobić dodatkowe badania płuc to może zlecić je lekarz rodzinny właśnie na podstawi
 3. Zgodzę się, że unikanie ludzi pomaga w zapobieganiu transmisji wirusa. Ale co jeśli osoby zaszczepione przechodzą łagodnie objawy zarażenia wirusem, do stopnia w którym tego nie zauważają, w trakcie czego transmitują wirusa na innych a osoby niezaszczepione w wypadku zakażenia wyraźnie chorują więc naturalnie zostają w domu i nikogo nie zarażają? Kto jest wobec tego groźniejszy dla rozprzestrzeniania się wirusa?
 4. Obecnie dużo większą loterią niż invitro jest znalezienie równie ogarniętej partnerki ale młodszej.
 5. Pracowałem w branży i pewna część klientów to kobiety, które same całość ogarniają i to nie żadnym systemem zleconym tylko materiał same, fachowców do każdego etapu innych. Nawet roczniki 1990-1995. Oczywiście najczęściej było, że facet wszystko sam ogarniał. Bardzo często niestety jednak bez 'małżonki' on sam nie może się zdecydować nawet na kolor rynny, bo o wszystko musi ją zapytać. Dramat.
 6. Super ale ciekawe jak to sprawdzą, paszporty antycovidowe? Edit: Doczytałem, że należy przed wejściem i tak pokazać test lub potwierdzenie przebycia choroby. Czyli żaden antysystem niestety.
 7. Nikt się nie pali do tych biznesów, bo w dzisiejszym świecie a szczególnie naszym kraju to większość lokalnych przedsiębiorstw tzw. rodzinnych to jedna wielka niewiadoma i wielkie ryzyko co przyniesie jutro. Skończyły się radosne czasy lat 90tych. Pensja wygodniejsza niż ogarnianie całości, bo często temu lokalnemu przedsiębiorcy pozostaje niewiele więcej niż musi zwykłym pracownikom wypłacić. A wkład który ponosi jest 10x większy niż całej reszty. Nie spotkałem się z przypadkiem żeby ktoś pewnej firmy odmówił. Jeśli tak to ich strata.
 8. Jakby to był Twój przyjaciel od lat to możesz go opierdzielić, że jest nie poważny, że Cię olał. Ale przy pierwszej/drugiej randce to jest stawianie się w strasznie słabej pozycji proszącego się. A w ostatecznym rozrachunku nie ma to znaczenia co jej tam na koniec pisałeś tylko to jak długo będziesz to kminił 'czy dobrze zrobiłem? Czy ok, że napisałem kolejną wiadomość z wielkiej litery czy może trzeba było z małej bardziej po ziomalsku?' Ona już o tym zapomniała, teraz Twoja kolej. Wszyscy i tak wiemy, że to jej strata. Trzeba było brać póki dawał.
 9. Niestety może być już dawno za późno. Prawdopodobnie spóźniliśmy się o około 100 lat żeby to zatrzymać. W PL na dupie nie mogę siedzieć. To żadne rozwiązanie. Trzeba być cwanym żeby dobrze przeżyć w tym całym światowym cyrku. Dlatego pytam o możliwości 'lewych zjebanych pszportow'. Bo wiem że takie są i rozwiązuje to problem na następny rok. Władzy sam się nie postawie a nastroje w narodzie są takie, że realnie buntujących się jest mniej niż zawodników 4 ligi badmintona w województwie podlaskim. Już ktoś tu na forum opisywał. Wystarczy, że wprowadzą lockd
 10. Kod QR jest na paszporcie covidowym niestety. Jeśli się otworzy grupa to również proszę o zapro. Jeśli będę wiedział coś więcej to się podzielę ale na razie to mam słabe kontakty w tych sprawach.
 11. Sam covid i przepisy z nim związane są jednym wielkim przestępstwem. Ale rozumiem, że nie umoralniasz tylko ostrzegasz tak więc dziękuję. Nie zamierzam nic fałszować (270kk) tylko zdobyć wpis i posiadać oficjalny dokument.
 12. Cześć, Czy macie bracia możliwość załatwienia certyfikatu szczepienia / paszportu szczepionkowego? Z oczywistych powodów nie będę się szczepił, odbyłem zresztą chorobę ale nie mam na to dowodu w postaci testu PCR. Potrzebuję paszport szczepionkowy. Jeśli macie możliwość załatwienia czegoś to proszę o pomoc.
 13. No to się dobrze zdziwią jak przyjadą.
 14. W Polsce wysokie stawki są w IT, każdy o tym wie. Tam jest najłatwiejszy próg wbicia wobec zarobków. Robisz kurs, który trwa 6 miesięcy i idziesz już pracować za więcej niż średnią krajową, czyli za przyjemne pieniądze dla 20latka. Podczas pracy resztę ogarniesz, zrobisz kolejne kursy itp. To jest scenariusz dobrze znany moim znajomym, którzy skończyli ze mną studia ale powiedzmy, że rynek pracy w branży tak kolorowo nie wygląda, więc postanowili pogodzić się z stratą 5 lat nauki i przebranżowić. Inna droga to plan dalekosiężny, pójście na uczelnie i wyjcie z dobrym papierkiem, któ
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.