Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Andy Anderson

Użytkownik
 • Content Count

  42
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Świetna

About Andy Anderson

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

430 profile views
 1. Na forum ,z tego co widzę, to jeszcze tego tematu nie było. Nie wiem nawet, jakie źródła wstawić, bo temat nie jest zbyt rozpowszechniony, ale czytając Twittera Julii Redy, dochodzę do wniosku, że coś jest chyba na rzeczy. @Mosze Redmożesz rzucić okiem na całą sprawę. Prawo tego typu może być bardzo niekorzystne dla forów takich jak BS lub innych mniejszych, średniej wielkości serwisów. http://300gospodarka.pl/live/2019/04/08/terreg-przeglosowany-w-komisji-libe/ https://twitter.com/senficon http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103086,24630094,ke-szykuje-kolejne-przepisy-dot-internetu-czym-jest-tzw-dyrektywa.html Dzisiaj w komisji Komisji Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych (LIBE) w Parlamencie Europejskim odbyło się głosowanie nad Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie zapobiegania rozpowszechnianiu w Internecie treści o charakterze terrorystycznym. 35 członków komisji głosowało za, 1 przeciw, 8 wstrzymało się. Następnym etapem będzie głosowanie nad projektem na posiedzeniu plenarnym Parlamentu Europejskiego. W komisji zasiada dwoje polskich europarlamentarzystów: Barbara Kudrycka (PO, Europejska Partia Ludowa) głosowała za; Michał Boni (PO, Europejska Partia Ludowa) nie wziął udziału w głosowaniu. Pełne wyniki zostały opublikowane na stronie komisji. TERREG ma dwa podstawowe założenia. Po pierwsze ma on sprawić, że strony internetowe będą zmuszone w ciągu godziny od zgłoszenie usunąć wskazane treści (filmy, zdjęcia, tekst), uznane za terrorystyczne. Następnie mają zapobiec ich ponownemu uploadowaniu (wgrywaniu).
 2. Z tym zakuwaniem w kajdanki to ostroznie. Jesli pozwoli sie na precedens zakucia w kajdanki szefa duzego zwiazku zawodowego i bedzie na to poparcie spoleczne, to rzad moze zaczac posuwac sie coraz dalej i wprowadzic tutaj realny autorytaryzm. Rzadzacy co chwile mowia jakies oburzajace rzeczy, ale oni sami siebie przeciez w kajdanki nie zakluja. Z takim strajkiem jest jak z manifestacja na ulicy. Naturalne jest, ze wkurwia zakorkowane centrum Warszawy, ale nie mozesz zabronic manifestowania nawet jesli to Manifa albo jak ktos ma poglady z drugiej strony to ONR.
 3. Ludzie dosc introwertyczni maja na ogol swoj wewnetrzny swiat i przemyslenia, ktorymi ciezko sie pochwalic w kilkuosobowej grupie. Kiedy jednak w rozmowie jeden na jeden ominie sie ta spoleczna zaslone, czasami mozna sie dowiedziec, ze czlowiek ktory boi sie cokolwiek powiedziec w grupie, jest duzo ciekawszy niz jakikolwiek rasowy smieszek z grupy.
 4. Nie wiecie, kto w ogóle twerking wymyślił. Kto pamięta tego pana? 4 krotny mistrz NBA Shaquille O'Neal
 5. Na wynajmie mieszkań i deweloperce się nie znam, ale się wypowiem. Od 2007 roku nie było kryzysu gospodarczego i dość prawdopodobne jest, że do 2 lat maksymalnie będzie następny. W takim razie teraz jest najgorszy moment na kupowanie mieszkań ze względu na potencjalny spadek ich wartości po kryzysie. Tutaj masz to wytłumaczone. https://rekinfinansow.pl/swiatowy-kryzys-finansowy-poczatek/
 6. Żeby rozmawiać z pytą, to trzeba mieć trochę błyskotliwości, a przede wszystkim dystansu do siebie. Z Jaokiem nie ma sensu wchodzić w agresywne wymiany zdań bo prawdopodobnie zostanie się zgaszonym. Pyta robiła idiotów z lewaków już tyle razy, że oni wiedzą, że agresją słowną nie wygrają, więc rzucają się z rękami. Zamiast jak na demonstracjach prawicowych podchodzić do prowokacji pyty ze spokojem i dystansem, to rzucają się na nich z agresją, czym udowadniają, że są idiotami i tak kółko się nakręca.
 7. Czesc. Dobrze by bylo, zeby mod przeniosl Twoj temat do Swierzakowni. W dziale powitalnym malo kto Ci odpowie.
 8. O Panie co to jest 6k godzin w 8 lat... 6000/8=750 750/365=2,055 Masz ledwie 2 godziny grania na dzień, więc nie jest z Ciebie jakiś straszny nolife
 9. Co do zasady, gry są generalnie zabijaczem czasu. Faktem jednak jest, że ludzie, którzy wiele lat grali w gry, są dużo ciekawsi niż ekstrawertycy, którzy spędzali większość wolnego czasu na kontaktach międzyludzkich. Ludzie z większą ilością cech ekstrawertycznych bardzo często są wewnętrznie puści i nudni. Niejednokrotnie przeżyją życie bez jednej refleksji na temat otaczającego świata. U mnie gry są częściowo odpowiedzią na wewnętrzną ciekawość świata. Zmarnowałem na nich stanowczo za wiele godzin, ale z pewnością poprawiły mój angielski i jakość logicznego myślenia. Myślę, że moje wewnętrzne potrzeby częściowo znalazły ujście w grach, a mogły w czymś bardziej efektywnym i korzystnym dla rozwoju. Nieprzypadkowe dla mnie jest także to, że większość graczy to mężczyźni. Bardzo wielu nerdów, którzy wcześniej zmarnowali ogromną ilość czasu na grach, tworzy potężne startupy, na których zarabiają później ogromne pieniądze. Wielu współczesnych milionerów to zapaleni gracze. Kobiety traktują gry jako głupoty i się uczą lepiej w szkole, ale nie wymyśliły ani Google ani Microsofta ani Intela ani Paypala itd. Lista się ciągnie i ciągnie. Nie wiem czy jest jeden współczesny kluczowy startup z trzeciej rewolucji przemysłowej wymyślony przez kobietę. Potrzeba męskiej rywalizacji ma swój rezultat w biznesie, ale także w grach komputerowych.
 10. Mam nadzieję, że gotówka zostanie zlikwidowana jak najpóźniej. Widok i dotyk dużej ilości papierowych pieniędzy jest na swój sposób fascynujący, mimo że są one produktem banków centralnych, a ich wartość nie jest oparta na żadnym metalu szlachetnym . Gotówka oferuje tez pewną wolność. Cyferki na ekranie zawsze wydają mi sie trochę nierzeczywiste.
 11. Ja do tego tematu podchodzę z prostego założenia- nienawiść i przemoc istniała i prawdopodobnie będzie istnieć jeszcze wiele lat(dopóki nie zajdą jakieś zmiany w mózgu), a wolność słowa, choćby niewielką, ludzie mieli bardzo rzadko. Co to za wolność słowa, że właściciel gazety czy kanału telewizyjnego promuje korzystne dla niego poglądy z ust lub piór sprzedajnych dziennikarzy i dodatkowo trzeba dostać jakieś zezwolenia i koncesje na prowadzenie działalności. Wolność słowa powinna kończyć się tylko i wyłącznie na nawoływaniu do przemocy i obrażaniu drugiej osoby, wszystko inne powinno być dozwolone. Dlatego uważam, że choć uświadamianie w kwestii przemocy jest konieczne, to wolność słowa jest na pierwszym miejscu. To w imię swobód obywatelskich i wolności, ludzie przelewali krew i zadawali przemoc. Współcześni ludzie nie mają świadomości, że dawniej ludzie masowo ginęli z powodu klęsk głodu, epidemii, katastrof naturalnych, wojen czy z powodu kaprysów szaleńca. Podobne rzeczy dzieją się ciągle w wielu rejonach świata, dlatego nie popadajmy w histerię. Co ciekawe, zwykle do tragedii dochodzi właśnie w rejonach z ograniczoną wolnością słowa.
 12. Określenie "mowa nienawiści" służy i będzie służyć ograniczaniu wolności słowa w wyrażaniu opinii o tak zwanych uciskanych mniejszościach. Mówienie o niższym IQ afrykańskich murzynów jest uznawane za rasizm. Głoszenie tez z psychologii ewolucyjnej jest uznawane za seksizm. Mówienie o dominacji Żydów w wielu sferach społecznych w USA jest uznawane za antysemityzm. Ludzie z automatu strzelają łatkami, jeśli tylko powie się coś niekorzystnego o mniejszości, chociaż nic z tego nie rozumieją. Na każdą możliwą rzekomą dyskryminację wymyślana jest nazwa. Szkoda tylko że jak biały, heteroseksualny, rdzennie europejski mężczyzna ma pod górkę, to wtedy nie można przypiąć łatek bo takowe nie są społecznie uznawane i do nikogo nie docierają.
 13. Tutaj macie reportaż z najbardziej krwawej walki w historii MMA. Ogromne wrażenie sprawiło na mnie, że traktowali się z szacunkiem przed i po walce, a w ringu poobijali sobie okropnie gęby i w zasadzie zrobili sobie oboje krzywdę.
 14. @Messer Kiedy mężczyźni utrzymują dłuższy wzrok, to pewnie nie Ty jesteś w centrum uwagi, tylko Twoja dama. Uważnie patrzą, by nacieszyć się widokiem Twojej pięknej damy, a nie koniecznie zależy im na odebraniu jej Tobie. Każdy młody facet ma duże problemy, by oderwać wzrok od ładnej dziewczyny, nawet jeśli idzie z chłopakiem.
 15. Oglądnąłem sobie ten film i jestem przerażony tym, co zobaczyłem. W jaki sposób ludzie, którzy źle odpowiadają na tak proste pytania, mają rozumieć otaczający świat? Dlaczego rząd ma nie robić ludzi w chuja, jeśli tak mało wiedzą o historii swojego kraju? W jaki sposób mają głosować korzystnie dla swojego kraju? Przecież to nie jest fizyka kwantowa albo coś tak odległego w czasie i przestrzeni jak choćby wojna trzydziestoletnia, o której w sumie także pasowałoby cokolwiek wiedzieć, tylko jest to podstawowa wiedza z historii naszego kraju. Dla mnie te pytania były bardzo proste i pewnie odpowiadałbym w podobnie rozbudowany sposób, jak ten bystrzak z odcinka, ale mnie historia interesuje od zawsze. Napiszcie szczerze czy sami mieliście problem z odpowiedziami na zadane pytania i co myślicie o pytaniu z tytułu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.