Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Fit Daria

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  736
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

180 Świetna

2 obserwujących

O Fit Daria

 • Ranga
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnio na profilu byli

3291 wyświetleń profilu
 1. @Quo Vadis? No ja myślałam, że ku*wy, cipki, dupy można Więc jak dostanę za niespersonalizowanego sku**ysyna to na pewno nie będą podwójne standardy
 2. Fit Daria

  Seksualizacja/kultura gwałtu.

  Ze jak? Pytasz mnie czy jak byś zatrudnił sekretarkę i kazal jej uprawiać seks za pieniądze czy to kultura gwałtu. Jak Ci mówię, że miałbyś problemy to mówisz, że dlatego nie zatrudniasz kobiet. I Ty się mnie pytasz gdzie tu podtekst seksualny? A Ty byś chciał? Zakładając, że byłbyś oceniany tak jak te kobiety? Czy zarobić mniej, ale zarobić pracą i umiejętnościami?
 3. Niestety o Was muszę powiedzieć to samo. Tak przemoc fizyczna jest powodem do odejścia. Więc jak masz takiego pecha i trafiłeś na kobietę co Cię leje patelnią po głowie to masz moje błogosławieństwo I uwaga mój post jest prześmiewczy nie dlatego, że uważam, że bagatelizuje przemoc, ale dlatego, że to są niezwykle rzadkie przypadki. A co do psychicznej, zależy co się dla Ciebie kryje pod tym hasłem. Bo dla niektórych to odmowa seksu jak nie zrobił czegoś o co wielokrotnie prosiła. Z mizoginią nie zamierzam dyskutować. Wy wiecie swoje, Wy macie eksperyment na wyspie, ja obserwuje codzienne życie i widzę, kto jest bardziej zaradny. Tak. I kultura gwałtu i te reklamy i molestowanie i statystyki wszystko sobie wymyśliłam W ogóle temat był o chłopcach jakim cudem znów zeszliśmy na mnie? Jak się zrobiło brzuch powinno się ponieść konsekwencje. Próbować chodzić wspólnie na terapię, rozmawiać, na pewno nie ewakuować się i ją samą z tym zostawić.
 4. Fit Daria

  Seksualizacja/kultura gwałtu.

  No tak, bo współpraca z kobietami musi się wiązać z podtekstem seksualnym. Bo traktować pracownika kobietę, jak pracownika mężczyznę? Po co? Lepiej ją albo traktować jak zabawkę albo w ogóle nie zatrudniać. To jak te kobiety "pracujące" w tej myjni. Ogłoszenie " szukam kobiet do pracy w myjni/ warsztacie samochodowym" można by pomyśleć, że postępowa myjnia... Nie mówią tylko, że chcą zatrudnić nie kobietę i jej umiejętności, ale jej cycki i pośladki, by mieć więcej klientów.
 5. Fit Daria

  Nowa praca.

  @Ramzes To znaczy o czym?
 6. Było trzeba myśleć wcześniej. Kiedy w nią wkładał jakoś jej zaburzenie mu nie przeszkadzało. Jak kobieta odchodzi od faceta, który się stara, jest w porządku to jest jej wina.
 7. Z szacunku do kobiety do w ogóle nie powinieneś wchodzić w sex - relacje bez zobowiązań Ale o tym już rozmawialiśmy. Jak po prostu się pożegnaliście, rozmowa zamknięta, nie olałeś jej, jesteście kolegami to tak. Powinna. Ale jak Ty jawnie przestałeś jej odpisywać to Ty powinieneś przeprosić się odezwać pierwszy.
 8. Kobieta to też człowiek i jak skurwiel ją zostawił w ciąży albo z małym dzieckiem to nie będzie się zachwycała jacy to mężczyźni są wspaniali. I właśnie to jest powód czemu kobiety są samotnymi matkami, bo on nie dojrzał, nie czuje się gotowy, po prostu się wyewakuował od problemów. A konsekwencje oczywiście ponosi kobieta. Syn potrzebuje ojca to nie pozostawia wątpliwości co nie umniejsza staraniom kobiety, jeśli to nie ona odeszła bez powodu. Gdybym ja miała wychowywać syna? Na pewno potrzebowałabym pomocy literatury w tym temacie. Bo sama mężczyzną nie jestem, nie miałam nawet ojca. Napewno chciałabym coś pomiędzy, na pewno nie chciałabym wychować " oświeconego samca" ale też nie ofiarę losu. Chciałabym by było mu dobrze w życiu, ale też żeby było dobrze kobietom w jego otoczeniu. Typu nauczyć konsekwentnie sikać tak, żeby nie zasikać deski albo po sobie wycierać, ale nie uczyć dla swojej wygody sikać na siedząco. Bo co dla mnie jest wygodne dla faceta podobno ma duże znaczenie, że sika na stojąco Nauczyć szacunku do kobiet, ale też do siebie. Żeby nie płaszczył się przed nikim, ale też nie ranił. Uczyć czym jest seks i, że seksizm nie jest śmieszny. Uczyć prawdziwych wartości. No długo by opowiadać. Na pewno wychowanie mężczyzny jest trudniejsze niż kobiety. Kobieta musi być silna, na to trzeba zwracać uwagę u dziewczynki, na uczuciowość nie, bo to ma naturalne. A chłopak nie, tu trzeba znaleźć złoty środek, żeby nauczyć go wyrażania uczuć, ale nie przesadzić.
 9. Ja też i uważam, że męski foszek jest uroczy. Tylko, że ja reaguje na nie śmiechem, więc szybko przechodzi Tak wywnioskowałam z tego, skoro tylko koleżanki to co złego, żebyś się odzywał? Jakoś tak się przyjęło, sama tak robię, że jak facet chce pogadać to się odezwie No wyjątkami są przypadki jak chce jakiegoś opieprzyć z wiadomego środowiska, a tak to wychodzę z założenia będzie chciał to napisze.
 10. Fit Daria

  Nowa praca.

  @Ramzes Zgadza się i na forum się czas znajdzie I na siłkę. No i przed sesją będzie trzeba zacząć ogarniać coś na uczelnie. Generalnie praca bardzo spoko i dla moich obserwacji podziału ról też
 11. Fit Daria

  Seksualizacja/kultura gwałtu.

  Widzisz ja z wieloma feministycznymi też nie. A nawet jest kilka aspektów, gdzie się z forum odrobinę ( tyci - tyci) zgadzam. Ale na język jako nośnik komunikacji zawsze byłam wrażliwa. Kierowczynie
 12. Fit Daria

  Seksualizacja/kultura gwałtu.

  Ja czuję potrzebę, szlag mnie trafia jak nie mogę powiedzieć czegoś o sobie w formie żeńskiej. Pewnie znacie taki " żart", że kobieta nie jest człowiekiem, bo jak na ulicy zawołasz " człowieku" żadna się nie odwróci. Wiecie czemu? Bo człowiek ma formę męską. Kiedyś kombinowałam jak zrobić formę żeńską Człowiekczyni, człowieka... Każde mnie tylko bawiło. I w końcu nie wymyśliłam W angielskim to dopiero jest zjebane. Kobieta = przedrostek "wo" + mężczyzna. Tamtejsze feministki się też domagają zmiany. Jak i tego, że w wielu językach mężczyzna = człowiek. Man, Homme z francuskiego. Choć nasza " kobyła" też wiele lepsza nie jest. Ale z tego mało kto zdaje sobie sprawę.
 13. Fit Daria

  Seksualizacja/kultura gwałtu.

  @Drzewo Profesorka. Od chirurga właśnie jest problem, co jest wkurzające. Wszystkie zawody oprócz księdza powinny mieć damską formę. Tak nie mam zdania, bo ktoś tam ma podobne. Skoro zgadzasz się z forum, to może Ty nie masz?
 14. Mówisz o koleżankach od seksu? Kurde ja ciągle zapominam co oznacza "koleżanka" po samczemu. Jak odpowiesz na powyższe to odniosę się do tego. Bo to ma ogromne znaczenie.
 15. Fit Daria

  Seksualizacja/kultura gwałtu.

  Można proponować członkini zarządu Nawet mi nie podkreśliło, czyli już takie słowo jest wpisane do słownika To co jest też wkurzające. Widziałam kiedyś wykaz jakich pracowników dana firma potrzebuje - technika, inżyniera, menadżera do tego czy tamtego i jedyny zawód, który miał kobiecą formę to..sprzątaczka. Powinna być konsekwencja czyż nie? Ale tu chodzi przecież o danie do zrozumienia do czego wg nich się kobiety nadają.. No i owszem propozycji bycia zabawką seksualną również wg złego feministki nie można. To jest molestowanie, traktowanie potencjalnej pracownicy nie jako pracownika z umiejętnościami, ale chodzącej waginy. Dobra Najpierw skończmy z seksualizacją, a potem będziemy robić kampanie pokazujące, że kobiety nie są ułomne🤣 Że można być inteligentną, osiągnąć sukces w świecie gdzie kobieta nie ma takich "ułatwień" jak bycie obiektem seksualnym.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.