Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

CocaineIsMyWife

Użytkownik
 • Content Count

  106
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

108 Świetna

About CocaineIsMyWife

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

877 profile views
 1. Czuję, że ten rok będzie jednym z lepszych w moim życiu. Właśnie zostałem menegerem(teraz tylko aspirować na dyrektora haha), wróciłem do jakiej formy na siłowni( pod względem siły) i od poniedziałku wchodzę na dietę. Jestem pełen endorfin, zmotywowany do dalszych działań i życzę również wam bracia sukcesów i wytrwałości w trudnych chwilach, no i oczywiście nerwów ze stali do naszych ukochanych myszek!
 2. Według naszej kochanej Policji właśnie tak jest! I o aucie mógłbym zapomnieć, a sprawca pozostaje bez karny chyba, że jest idiotą i wpadnie. I tak właśnie interpretuj moje słowa, Horusie. Zresztą jakby mi ktoś ukradł samochód to bym się cieszył, bo ubezpieczyciel fajną kwotę by za o wypłacił
 3. Kodeks Karny nie obowiązuje jeśli sprawca jest nie znany :P. Nie umiecie się bawić ludzie, nie dziwie się, że większość z was jest zostawiana przez myszki dla samców alfa 😅
 4. Jeśli masz nudesy to potrzymaj aż panna będzie miała dzieci i męża i wtedy wyślij jej kochanemu misiowi. Polecam fajna zabawa. Nie ma sensu usuwać, mało waży a czasem jakieś wspomnienia są, albo zawsze można to jakoś wykorzystać jak np. zdjęcie na której robi ci laskę albo leży naga haha...
 5. Już to widzę, jak moje byłe będą mówiły "O jakie śliczne i mądre dziecko! Ciekawe po kim?". No ciekawe po kim na pewno nie po biologicznym tatusiu 🤣🤣
 6. Jak dla mnie to tylko niemcy i japońce o innych nie ma co gadać
 7. Moje ego wzrosło jeszcze bardziej, a co już i tak było na wysokim poziomie. I to oczywiście przez kobietę, która się we mnie strasznie wkręciła a uwaga jest wyższa ode mnie! Więc moje SMV musi być na dosyć fajnym poziomie 🤣. Z psychologicznego i biologicznego punktu widzenia to nie ma sensu, ale cóż im więcej Pań tym lepiej haha.
 8. Tak to jest z patologią, śmieci się same wyniosły. Bądź za to wdzięczny życiu. No coś w tym jest jak laska nie ma ojca, albo ma go patologicznego to nie ma co się spodziewać niczego dobrego.
 9. O stary ja o tym się w chuj przekonałem... Kobieta może cię kochać na zabój ale prędzej czy później przez przyjaciół i przyjaciółki zacznie się to jebać. Dla tego o ile zależy ci na relacji z twoją myszką to lepiej mieć dobre relacje z tymi ludźmi, a najlepiej być typem faceta żeby jej przyjaciółki były zazdrosne, a jeszcze lepiej jakby myszka nie miała przyjaciół.
 10. Nie zbyt urodziwa ta Pani... Ma ktoś może nr telefonu do niej? Chyba zakochałem się w jej "osobowości".
 11. Było już mówione przez Pana Marka Kotońskiego, aby osoby które nie interesują się Ezoteryką i nie wprowadzają nic do tematu, bo nic nie wprowadzacie (nikogo nie obchodzi wasza opinia czy to głupstwo czy nie) się nie wypowiadały. Przechodząc do meritum, ja zauważyłem iż osoby urodzone pod jakimś znakiem mają kilka cech odpowiadające danemu znakowi, ale jak było mówione nie jest to 100% i nie każdy jest taki sam.
 12. Drodzy bracia, jak możecie wiedzieć jestem fanem różnych konszachtów, intryg, manipulacji i spisków i w dzisiejszym dniu wpadłem na dosyć ciekawe wyzwanie, które zaraz wam przedstawie. Otóż zacząłem się spotykać z pewną ładną Panią, gierka dobrze rozegrana i jakoś się toczyło. I nagle nasza kochana Pani wymyśliła sobie, że chce mnie testować(Mnie, haha. Naiwne dziewczę) i nagle zaczęła się gadka, że jest zajęta i czasu nie ma na nic. No i co oczywiście styki spalone bo Cociane jak widzi, że Pani jest cały czas zajęta to oczywiście jej nie przeszkadza to urywa kontakt. Aż 4 dni wystarczyły aby nasza kochana księżniczka napisała "A ty co się nie odzywasz?" 🤣 po krótkiej rozmowie dowiedziałem, że mam czuć się wyjątkowo bo ona nigdy nie pisze pierwsza 🤣 i że to nie ona ma się starać i jak tego nie akceptuje to trudno bo taka już jest. I teraz przechodzę do meritum, Damulka jest już stracona w moich oczach, ale tytuł kolejnej mojej zabawki wciąż może mieć, a mało tego drodzy Bracia w imię walki z kobiecym ego postanowiłem, że nauczę jej pokory. Skoro jutro dzisiaj jest sylwester postanowiłem, że zagram Pani na emocjach jak Jimi Hendrix na gitarze, ładna koleżanka już czeka na sylwestra, wzbudzimy trochę zazdrości z domieszką olewki i zobaczymy co z tego wyjdzie. Nie mówię żebyście życzyli mi powodzenia, bo go nie potrzebuje, ale oczekujcie na dalszy przebieg wydarzeń. Kto mieczem wojuje, od miecza ginie.
 13. Akurat mogę się wypowiedzieć na ten temat bo moje środowisko jest przesiąknięte tym tematem. Znam gościa co jeździł całe życie ciężarówką, i nie dawno poszedł na swoje podpięty pod pewną firmę na "R". Zaczął od jednego auta i już ma 3 ciężarówki, i to tylko w rok. Ja na twoim miejscu podpiąłbym się pod dobra spedycje, nie musisz się o nic martwić praktycznie bo większość roboty oni robią, Ty tylko dbasz o auta i paliwo. No i jeszcze kolejna kwestia, teraz jest popyt na kierowców więc z nimi też ciężko. Ja bym sobie znalazł jakąś robotę, i bym po pracy prowadził tą firmę.
 14. Tylko często pracodawcy dają takie obowiązki, które można odpisać dosłownie wszystko. Np: -Wykonywanie poleceń pracodawcy (Jak ktoś mi by kazał umyć auto, to też jest obowiązek?) -Utrzymywanie czystości w swoim otoczeniu (Mam rozumieć, że chodzi o moje biurko ale można to interpretować różnie) Ja osobiście lubię pracować z kobietami, są na tyle fascynujące i czasem łatwe do przewidzenia, że można na nie fajnie wpływać. Tak jak powiedziałeś, obserwacja ich i prowadzenie różnych eksperymentów to jest jednak coś czego w innym środowisku tak łatwo nie przeprowadzisz. Poza tym są również benefity jak np. dzisiaj darmowe naleśniki od koleżanki, cóż trzeba korzystać bo długo tam pracować nie będę. 🤣
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.