Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

PIGUŁKA

Samice
 • Content Count

  205
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

133 Świetna

1 Follower

About PIGUŁKA

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

1356 profile views
 1. Odniosłam inne wrażenie, ale być może błędne☺️.
 2. To raczej zależy od branży i determinacji. Na nic nie jesteś skazana to jest wybór, albo zostajemy przy tym co bezpieczne i liczymy się z mniejszymi zyskami, albo podejmujemy ryzyko dając sobie szansę na coś więcej. Piszesz "Janusze biznesu", ale czy to przypadkiem nie oni wzięli to ryzyko o którym piszesz na siebie ?
 3. @Czerwona666 Nikt za Ciebie życia nie przeżyje i niestety aby było lepiej musisz się sama postarać. Na zmiany nie jest za późno. Tkwisz w pracy w której się męczysz w dodatku pieniędzy godnych z tego też nie masz. Zmień otoczenie i pracę, bo to najwyraźniej Tobie nie służy, więc po co w tym tkwić? Odnośnie wieku😆. Czego właściwie dotyczy pytanie? Weź się w garść, nie daj się gnoić i szanuj siebie, wtedy i ludzie będą Ciebie szanować. Wszystkiego dobrego.
 4. @Ragnar1777 Obrażać się nie obrażam, bo powodu nie widzę. Czy ja piszę, że się nie zgadzam?Jeśli tak to proszę przypomnij. Poprostu czytam od wczoraj to co piszesz, patrzę na temat i myślę sobie znów to samo. Przecież to już było wałkowane tyle razy, a do tematu ma się nijak. Jeśli chodzi o jakąkolwiek polemikę to widzisz problem polega na tym, że będziesz narzucał swoje zdanie jako prawdę objawioną, kwitując jak wyżej jedną z dziewczyn. Nie widzę w tym sensu.
 5. Dupka ma się dobrze, dziękuję. Pytam co to ma na celu takie ujadanie? Jeśli to forma oczyszczenia to ok, rozumiem. Jeśli inny głębszy cel to też chętnie się dowiem, bo póki co wygląda to na "gorzkie żale"😉 Pochopne założenia.
 6. No na "tylko" to nie wygląda. Zapytam inaczej co ma na celu to ujadanie na kobiety? ☺️
 7. Nic na siłę i po problemie. Po co się pchasz pod koła w takim razie?😆Rozwiązanie jest proste.
 8. Nie myl pojęć. Szczera możesz być wobec np. swojego partnera, a ogłoszenie powinno się cechować jakimś poziomem jeśli chcesz być traktowana poważnie. Dostałaś zwrot tego co sama umieściłaś w ogłoszeniu, dziwię się, że nie rozumiesz, że to ten sam poziom.
 9. Myślę, że ani trochę nie rozumiesz o czym pisze. To, że należy dbać o swoje sprawy popieram jak najbardziej, natomiast wieje z tej całej wypowiedzi naciąganą wyższością. Te Twoje wzmianki, że z dziećmi i bez pieniędzy to mózg zniszczony itd. to jest zwyczajnie słabe i niepotrzebne.
 10. Zgadzam się z @Nefertiti w 100%, a sam temat to zwykłe łechtanie własnego ego przez osobę która dorobiła się pierwszych pieniędzy. Po takich tematach widać jak ludziom brak pokory.
 11. Zgadza się, nie jesteśmy tacy sami co nie zmienia faktu, że zdradzona kobieta czuje się wzgardzona gdy partner ją zdradza i okłamuje. Pomijając już sam fakt seksu w kontekście natury i tych różnic o których piszesz to każdej zdradzie, a zwłaszcza trwającej przez lata towarzyszy regularne kłamstwo i oszukiwanie, a to również jest pogardą.
 12. Możesz nawet sąsiada, co nie zmienia faktu, że jesteś dorosłym człowiekiem który sam podejmuje decyzje. Mówimy tu o sytuacji w której jedno było oszukiwanie przez drugie przez 5 lat. Lata ściemniania, kłamania. Na czym tu budować dalszą przyszłość?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.