Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Lanek122

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Lanek122

 • Rank
  Kot
 • Birthday 11/20/1998

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Poznań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Acetyl l-karnityna - https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/27100509/
 2. Myślałem, że introwertyzm, lek przed ludzmi może wywoływać napięcie w towarzystwie które powoduje u mnie problem z wysławianiem się.
 3. Witajcie Bracia! Jest to mój pierwszy wpis na forum więc nie wiem czy napisałem w dobrym dziale - jeśli nie to bardzo bym prosił o przeniesienie. Mam dość spory problem który jest również moim największym kompleksem, bardzo chciałbym aby jakiś starszy, bardziej doświadczony z Was mógłby mi coś poradzić. Mój problem polega na tym, że mam bardzo ubogie słownictwo, nie potrafię się wysławiać i musze dość długo zastanawiać się jak ułożyć zdanie żeby się nie skompromitować. Drugim powiązanym problemem jest to, że nie mogę złapać wspólnych tematów z moimi znajomymi którzy rozmawiają głównie o jakiś pierdołach (nie potrafię wnieść czegoś nowego do tematu bo nie mam o tych rzeczach pojęcia). Zastanawiam się czy nie wynika to z tego, że nie mam czasu oglądać TV, czytać gazet itp. Albo z tego, że jestem całkowicie zamknięty w tematach które dotyczą mojego kierunku studiów. Tutaj pojawia się moje pytanie: czy to możliwe, że po latach nauki, czytania podręczników nie powinienem mieć dużego zasobu słów? Powodem tych problemów może też być to, że jestem zamkniętym w sobie, lękliwym introwertkiem. Reasumując czuje się jak debil przy znajomych i blokuje mnie to w relacjach interpersonalnych, nie potrafię poznawać nowych ludzi bo nie mam nawet pojęcia o czym mogę porozmawiać z owymi osobami. Męczy mnie to już długo więc stwierdziłem, że może tutaj mi ktoś pomoże. Pozdrawiam!
 4. Witam wszystkich nazywam się Janek, mam 20 lat i obecnie studiuję. Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.