Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

self

Użytkownik
 • Content Count

  140
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

86 Świetna

About self

 • Rank
  Szeregowiec

Recent Profile Visitors

1679 profile views
 1. Od Murakamiego polecam jeszcze "Kronika ptaka nakręcacza" i "Hard Boiled Wonderland".Świetny styl i niebanalne rozwiązania.Warto się zapoznać.
 2. Każdy z nas myśli ,że jest niepowtarzalny i tylko on ma problemy.Przynajmniej ja często łapie sie na takie myślenie.Mam tak samo jak ty.
 3. Do "bajek" wartych obejrzenia dodałbym wszystkie produkcje studia Ghibli.Perełki!Zarówno pod względem animacji jak i fabuły.Podejmują w nie banalny sposób zagadnienia trudne i jednocześnie są przystępne nawet dla dzieci. Od siebie polecam:zrywa się wiatr,ksiezniczka mononke,kaguya.mój sąsiad Totoro.
 4. self

  Wywiadówka

  Adolf,zazdroszczę twoim synom,ze mają takiego ojca.Sam mam 20 lat i brakuje mi kogoś kto by mi pomógł,doradził.Macie racje ,szkoła to kit.Nie uczy samodzielnego myślenia,nie przygotowują do rynku pracy,kłamią.Jak wychodziłem ze szkoły to miałem zupełnie inny obraz tego jak wygląda praca.Teraz sam się śmieje z tych banialuk ,które mi nawciskali. Najważniejsze to znaleźć coś w czym chcemy się realizować i uczyć się tego i w praktyce i w teorii ,znaleźć ludzi którzy w tym siedzą i nawiązać z nimi kontakty.Papierek to tylko dodatek ,który warto mieć ze względu na system społeczny w jakim żyjemy.
 5. Na pewno trzeba zacząć od jakiejś bielizny termoizolacyjnej, jeśli jeszcze nie masz.
 6. To jak to jest z tą pastą do zębów?Myć czy nie?
 7. Metaforyczny opis tego co stało się z państwem Polskim po 89
 8. Wydaje się mi ,że jesteś podobny do mnie.Gdybym miał wybrać do jakiego typu osób przynależę ,to też określiłbym siebie jako humanistę.Potrafię całe dnie przesiedzieć w fotelu czytając książki czy rozmyślając na temat abstrakcyjnych idei ,które dla "normalnych" ludzi są stratą czasu.Tak samo jak ty mam przewlekłe stany depresji/dekadencji.Podobnie jak ty jestem dobrze zaznajomiony z wszelkimi nauczycielami "duchowymi".Myślałem ,że być może oni będą rozwiązaniem moich problemów.Częściowo tak się stało.Dzięki obserwacji dostrzegam te stany i wiem ,że to nie jestem ja.Tak przejawia się po prostu te ciało/umysł którego jestem świadom.Nie wiem czy ty też tak masz ,ale mnie na przykład całkowicie nie pociąga"świat" -szybkie samochody,piękne kobiety,blichtr i władza.Moim marzeniem jest malutki domek w ciepłym kraju gdzie mógłbym oddać się sztuce i życiu wiejskiemu.Wydaje mi się ,że ludzie tego typu nie są rozumiani w dzisiejszym świecie.Ocenia się ich jako marzycieli i ludzi leniwych.Dla mnie wygląda to jednak inaczej.Widzimy bezsens tej cywilizacji ,przejrzeliśmy ją na wylot i nie widzimy w niej swojego szczęścia. Szkołę skończyłem z nie najgorszymi wynikami ale zbombardowany różnymi radami rodziny wpadłem w obłęd i nie poszedłem na studia. Aktualnie pracuje na produkcji i nie wyobrażam sobie żebym miał zagrzać tam dłużej miejsce.Tez szukam jakiegoś sposobu na życie i jak nie znajdę to chyba może się to źle skończyć.
 9. self

  iPhone SE

  Taka bateria w telefonie za 2,5k to jakiś żart.
 10. self

  iPhone SE

  Mam teraz lenovo k5 i nie rozumiem tego narzekania na androida.Telefon chodzi jak żyleta,nic sie nie zacina.Jedyną wadą telefonu jest taki sobie aparat,ale to w końcu telefon i nie wymagajmy żeby robił zdjęcia jak lustrzanka.
 11. Trzeba wziąć poprawkę na to ,że kawa może faktycznie jest zdrowa.Jednak to co my nazywamy "kawą" jest jej marną imitacja,przemieleniem najgorszego sortu odpadów po normalnej kawie z chemią.
 12. self

  Test Xiaomi Mi4

  Może offtop ,ale na rynku pojawił się model lenovo k5 ds.Jest on specyfikacją bardzo podobny do telefonów xiaomi ale ma normalną gwarancje w pl.Jest sprzedawany też u operatorów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.