Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Reflux

Użytkownik
 • Ilość treści

  144
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

150 Świetna

O Reflux

 • Ranga
  Szeregowiec
 • Urodziny 28.08.1988

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Warszawa

Ostatnio na profilu byli

291 wyświetleń profilu
 1. https://www.elektroda.pl Polecam choć czasem potrafią trafić się wpadki to poziom merytoroczny jest niezły
 2. Reflux

  Usunięcie konta.

  Nie zakazu może nie ma ale regulamin forum jednoznacznie zakazuje multikont a ty ten zakaz notorycznie łamiesz.
 3. Reflux

  Siema

  Cześć arch
 4. Reflux

  Usunięcie konta.

  Naszemu już byłemu bratu szczęścia życzę. Heh ale to prawda niektórzy niby zarabiają miliony, mają biznesy, kręcą hajsy ale jakoś udzielają się w prawie każdym temacie Zastanawiające, bo mi czasem doby nie starcza na zrealizowanie wszystkich planów a co dopiero regularne udzielanie się na forum. Wniosek jest prosty! Niektórzy tutaj mają wehikuł czasu albo strategicznie zarządzają informacją
 5. Hmm 14 lutego to czwartek w tym roku? Pewnie to co w każdy czwartek, nie widzę jakoś "uroku" tego "święta". Pragnę też zwrócić uwagę że Św. Walenty od którego pochodzi nazwa tego "święta" to patron chorych psychicznie
 6. Ze wszystkich kobiet jakie mógł wybrać to wybrał chyba najgorszą możliwą opcje. Ani ona ładna, ani inteligentna kiepski gust ma ten książe
 7. Definitywnie przeleję parę hektolitrów krwi tryb online był całkiem spoko w poprzednich częściach.
 8. Ależ tak się stanie, dlatego jestem ostrożny przy tego typu przepisach. Pomoże z jednym zjawiskiem a potem zostanie użyte jako bat na niewygodnych ludzi. Te przepisy nie powinny zostawiać pola do interpretacji co rozumiemy pod pojęciami: hejtu, mowy nienawiści itp. ale oczywiście tak nie będzie. Przewiduje że, za jakiś czas @Fit Marek i my wszyscy zostaniemy oskarżeni o mowę nienawiści.
 9. Ostatnio przyjąłem taktykę robienia wykładu: "O wyższości lasek 2D nad 3D". Przestali pytać
 10. Cóż oba zaburzania wyróżniają się podobnymi cechami: skłonność do manipulacji, brak empatii, kłamstwo, egocentryzm, impulsywne zachowania. Różnicę natomiast stanowi sposób działania: socjopatę cechuje bardziej impulsywne zachowanie. Psychopata zaplanuje swoje działanie a socjopata będzie działał pod wpływem impulsu. ( Czyli jak to wyjaśnił @wojkr chcę się napić piwa i nie mam pieniędzy to obrobię sklep). Oba typy cechuje również ogromny egocentryzm. dobry artykuł: https://psychologiazycia.com/socjopata-a-psychopata-jak-odroznic/ Ogólnie bardzo niebezpieczni ludzie, lepiej trzymać się od nich z daleka.
 11. Reflux

  Wysyp trolli na Forum

  Normalnie, zakłada różowy sweterek bierze psa i wychodzi na ulicę. Facet ma wyglądać jak mu się podoba.
 12. Ha ha ha ... hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!!! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! HAhahaha ha ha ha ha... Proszę miej litość ja po ciężkim treningu AB mam zakwasy i nie mogę się tak śmiać.
 13. Reflux

  ''Konie pociągowe" forum.

  Wracając do tematu. Rzadko się wypowiadam ale wynika to głównie z tego że wolę napisać coś z sensem i wnoszącego jakąś wartość. Przynajmniej staram się żeby tak było Plus nie mam aż tyle czasu żeby na forum cały czas siedzieć, zarobiony jestem.
 14. Bociany to akurat mit ale gołębie, gęsi choć i tutaj zdarzają się "rozwody" natomiast łabędzie jak najbardziej.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.