Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Reflux

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  619
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

664 Świetna

1 Follower

About Reflux

 • Rank
  Sierżant
 • Birthday 08/28/1988

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  W odległej galaktyce

Recent Profile Visitors

826 profile views
 1. Jednak w twoim wypadku nie będzie aż tak dramatycznie. Nic ci nie będzie ale uważaj na przyszłość.
 2. Był na tapecie tak jak inne opcje, m.in. E-pace, GLA, BMW X2, BMW 320i i parę innych. Jednak Q3 nie podpasował mi, czułem się jak w nieco lepszej Skodzie (bez obrazy dla użytkowników Skody). I jakoś mnie nie porwał w Volvo natomiast bardzo spodobał mi się wygląd, parę praktycznych rozwiązań, fajny silnik, spoko skrzynia i jest bardzo przyjemny w prowadzeniu no i dodatkowo tańszy I dobrze, jak jesteś zadowolony ze swojego samochodu i spełnia on swoją funkcję to przecież git. A to, że ktoś ma swoje zdanie o tej marce to jego prawo i tyle nie przejmowałbym się zbytnio każdy miłośnik motoryzacji ma swoich faworytów
 3. @UncleSam volvo xc40 T4 Momentum z psroma bajerami, kolor czarny
 4. A ja postanowiłem po latach pracy, wyrzeczeń i dodatkowych zleceń kupiłem sobie samochód marzeń nówka sztuka z salonu
 5. Wow ile ja się tutaj ciekawych rzeczy dowiaduję, Elon Musk -> nazistowski szpieg, wybuchające rakiety spaceX i najważniejsze, że w Tworkach pacjenci mają WiFi.
 6. Bardzo prosta sytuacja, zerwałaś, spuściłaś gościa w kiblu a teraz chcesz żeby cię jeszcze w dupę pocałował? Wolne żarty. Nie wiem ile masz lat ale w dorosłym życiu jest coś takiego jak odpowiedzialność za swoje decyzje, wiem trudne do zrozumienia brać odpowiedzialność za swoje życie i decyzje? Wiem dziwne ale tak jest, proponuje dorosnąć i zaprzestać shitpostowania w internecie.
 7. A kto tak powiedział? Jest to gdzieś zapisane? Czemu przejmujesz się opiniami ludzi, których świadomość i wiedza o twoich potrzebach i tego czego naprawdę chcesz jest zerowa? Znowu to muszę, chcesz mieć dzieci czy nie chcesz mieć dzieci? O to jest pytanie. Chcesz wspólnie zamieszkać ze swoim facetem czy nie chcesz? Niby czym? Wyjaśnij proszę bo to brzmi jak zwykła racjonalizacja przed samym sobą o całą awanturę. Schemat nr 3 odpalony Nie musisz dalej pisać, każdy na tym forum już wie jak to się skończy!
 8. Pewnie dla ciebie to prawda, ja nigdy tego nie zrozumiem więc zostawię innym tę formę "szczęścia"
 9. Czyli strach przez niego przemawia. Pamiętaj ludzie robią rzeczy z dwóch powodów albo czegoś chcą albo czegoś się boją. Przez ciebie też, może odpuść trochę zobaczysz życie będzie prostsze. A czego teraz chcesz? Bo wiesz skoro tego chcesz to będziesz do tego dążyć. Wiesz sama na siebie nakładasz ciśnienie i to potem przelewasz na innych, to jest męczące. Zadam ci jeszcze jedno pytanie, jak myślisz co powinnaś zrobić? I jak myślisz czego twój partner tak naprawdę chce?
 10. Nerwicę? A był u lekarza i pokazał ci wyniki badań i diagnozę? No chyba nie. A ty nie chcesz? To czego właściwie od niego chcesz co? Może określ to najpierw. Tutaj nie chodzi o rozsądny wybór partnera. Tutaj chodzi o twoje podejście, zobacz w jaką piękną pułapkę wpadasz. Ty musisz, coś mieć lub zrobić, skoro ty musisz to on też MUSI! A gówno musi, nikt nic nie musi. Czy ty chcesz z nim mieszkać? Czy ty chcesz z nim być w związku? Czy raczej musisz sobie zamieszkać i być w związku z kimś: ? Co takiego jeszcze musisz? A czego tak naprawdę chcesz? Bo dla mnie to wygląda jak parcie na związek, ślub i szczęśliwą rodzinkę za wszelką cenę bo tak trzeba a nie dlatego że chcesz z nim to stworzyć. W końcu twoje wymagania nie są jakieś wygórowane: nie wiele to się różni od:
 11. Co to wnosi do tematu? Słuchaj narzekasz, że robi się mega offtop w co drugim temacie a sama się do jego stworzenia przyczyniasz. Wiesz, to było nawet zabawne pierwsze kilka razy, teraz jest nudne i wkurzające. Weź łyknij sobie szklaneczkę amolu i zastanów się czasem zanim wyprodukujesz kolejną litanię bzdur spod swojej klawiatury. @tamelodia Słuchaj zapytaj się może swojego faceta wprost o co chodzi? Dlaczego nie chcę z tobą zamieszkać ponieważ odbierasz to w taki sposób, że unika tematu i czujesz z tego powodu dyskomfort. I zobacz co ci odpowie. Na podstawie jego odpowiedzi możesz podjąć decyzję. Jednakże pragnę zwrócić uwagę na pewną rzecz: Z takim myśleniem twoje związki będą kończyć się tak samo.
 12. Nie zaczynaj, proszę ....
 13. @deomi Otóż to z fazami księżyca to był żart ale twoje tematy wypadają najczęściej pod koniec miesiąca podejżewałem, że bierzesz jakieś leki czy coś a na koniec miesiąca zwykle się wszystko kończy. Więc założyłem bezpiecznie, że w tym okresie kończą ci się leki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.