Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Reflux

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1091
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1340 Świetna

2 Followers

About Reflux

 • Rank
  Chorąży
 • Birthday 08/28/1988

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  W odległej galaktyce

Recent Profile Visitors

1445 profile views
 1. 2020 - dalej słuchanie tego jaki powinien być mężczyzna wg kobiet 🤣
 2. @Colemanka jestem pewien, że brat @zychu miał na myśli i użył zwrotu puszyć się a nie puszczać się. A ten zwort oznacza: Puszyć się jak paw - zachowywać się zarozumiale, dumnie
 3. @SzatanKrieger https://en.wikipedia.org/wiki/Hatmehit Specjalnie dla ciebie
 4. Buhahaha :DDD Piękna manipulacja w wykonaniu TVN. Dla nie wtajemniczonych 2 osie oy o różnej skali , dla tego samego wskaźnika.
 5. Każdy język ma jakąś formę typizacji zaimplementowaną. Czy to typowanie statyczne, silne, słabe, dynamiczne. To do czego się odwołujesz to zapewne typowanie dynamiczne a nie brak implementacji systemu typizacji.
 6. Jak najbardziej, ale to bardziej podchodzi pod freelancerską robotę. Niż stabilne zatrudnienie. Jako entry level też nie jest źle. Oj, nie dlatego hejtuje PHP Ma bardzo wiele zastosowań i bywa pożyteczną technologią. Zwyczajnie nie polecam jej dla kogoś jako entry level. A czym jest Typescript ? Oj to zależy od regionu, tak się mówi o wszystkim a prawda jest taka, że jest dalej bardzo popularna i powszechnie używana. Widziałem parę ofert, da radę się zaczepić.
 7. Pewnie ci PHP zaproponuje Jako front spokojnie da się sporo zarobić. Nie słuchaj tych głupot od gościa co klepie gówno w PHP i nazywa to kodem. Chesz się JS'a uczyć spoko, zawsze jest użyteczny. Pytanie co chcesz robić i czym chcesz się zajmować? Frontem, backendem, webdevem? Pod kątem rynku pracy polecę ci Javę, jest ogromne zapotrzebowanie na Javowców.
 8. Powiem szczerze, gdyby nie Marek nie miałbym pojęcia kim jest Awięc i kim jest jakaś Sohayo. I teraz już rozumiem skąd ten filmik o Marku i forum, no cóż ja tam będę w porządku i życzę panu Dominikowi powodzenia w walce z depresją. A sohayo nic nie życzę no może to żeby przesatała takie głupie miny robić jakby ciągle była na kiblu 😂
 9. @deomi ja mam dla ciebie pierwszego kandydata, spróbuj wyrwać naszego ulubionego multikonciarza vel. @arch Chłopak majętny, obrotny, dużo na divy nie wydaje tak do 200 PLN, nie brak mu oddania i uporu. Bierz się za niego zanim ci go inna sprzed nosa sprzątnie
 10. Nie musisz mi tego tłumaczyć i to jeszcze w tak protekcjonalny sposób, ja rozumiem co @SzatanKrieger miał na myśli i jaki schemat życia i postępowania wziął w swoich rozważaniach pod uwagę. Nigdzie też nie kłóciłem się z Biologią czy naturą, więc nie wiem skąd ten wniosek. Przestrzegłem i dalej przestrzegam natomiast przed, pouczaniem innych i wydawaniem absolutnych wyroków jak: nigdy nie będę chciała, powinnyście panie tak a nie inaczej zrobić albo jak nie postąpisz zgodnie ze schematem postępowania nr 13 to nigdy nie będziesz szczęśliwy/szczęśliwa. Ja wszystkiego nie wiem, nie jestem nie omylny, jedno natomiast wiem napewno: nie ma czegoś takiego jak jedna, jedyna słuszna droga przez życie, jest natomiast droga słuszna dla nas. A która to jest? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam.
 11. Reflux

  W co aktualnie gracie?

  Wcześniej był Doom Eternal, ale od czasu patcha, który efektywnie instaluje ci spyware na kompie nie gram Natomiast postanowiłem dokończyć final fantasy VII remake! Bardzo dobrze mi się gra, remake jest bardzo dobry pod względem mechaniki, grafika niezła. Z innych gier kończę Nioh oraz Nioh 2 i mój ulubiony tytuł ze wszystkich soulsów Bloodborne!
 12. A jednak indukujesz po paru angdotycznych przypadkach konsekwencje i zastrzegasz sobie w swoich wypowiedziach prawo do stwierdzenia i w gruncie rzeczy oceny poziomu szczęścia dość sporej grupy ludzi, pomijając przy tym aspekty indywidualne i wpływy środowiskowe, które nomen omen mają dość kluczowy wpływ na takie kwestie. Nie tylko biologia. P.S. Nawet aspekt biologiczny opisywanego przez ciebie zjawiska jest bardziej skomplikowany niż przedstawiasz.
 13. Które kierujesz do przeciętnej kobiety, taka korekta ode mnie. Bo nie obraź się stary, ale ani ja ani ty nie jeteśmy żadnymi prorokami by mówić innym jak mają żyć. A twój post trochę tym zajeżdża.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.