Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Reflux

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  986
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1180 Świetna

1 Follower

About Reflux

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  W odległej galaktyce

Recent Profile Visitors

1262 profile views
 1. TOR już od dawna nie jest bezpieczny. Od czasów zamknięcia Silkroada, co więcej jest bardziej obserwowany niz chrome 😂
 2. LoL najprościej to skwitować zwyczajnym ignorem. Znajdzie sobie inny cel, w orzeciwnym wypadku w niektórych organizacjach wycieczka do HR potrafi zdziałać cuda A na przyszłość nie romansuj w pracy.
 3. Mogę się z tobą nie zgadzać, ale uważaj na siebie ci ludzie to pojeby. A co do samej kwarantanny i całego tego szumu. Jak tak żyję już od dawna nie mam żadnych większych zoobowiązań i problemów. Zbudowałem sobie fajne życie i wreszcie jestem wolny i spokojny. Kryzysy przychodzą i odchodzą, ale wiem, że sobie poradzę
 4. Reflux

  W co aktualnie gracie?

  Obrazki powiedzą więcej niż tysiąc słów
 5. Taa, robią to już od lat napewno magicznie im się znudzi, ale każdy jest mądry dopóki: I wtedy się już kończy śmieszkowanie i zgrywanie kozaka. Dorzuć do tego najazdy na bliskich albo nie daj boże dzieciaki i wtedy już nie jest tak zabawnie, wtedy już nie da się tego zwyczajnie zignorować i samo nie odejdzie. Wtedy jest płacz i zgrzytanie zębów.
 6. @Libertyn Gorzej, arch jest zwyczajnie upośledzony. Ten koleś kreował się na wielkiego poskramiacza kobiet, ruchacza mężatek, bzykacza modelek i guru podrywu. A jak się później okazało, był zwykłym szarym kowalskim, którego kobieta wyrzuciła z domu, no i miał nabitą gigantyczną reputację na forum. Po czym się sfoszył za warna i poprosił o usunięcie konta. A po tym incydencie wyszła ciekawa historia z nim, jego multikontem i tym, że żalił się na innym forum, że jest bezdomny bo go kobieta wyrzuciła i sobie z nią nie radzi. Pragnę was też przestrzec, ostrożnie z podawaniem swoich adresów e-mail, prawdziwych danych, mediów społecznościowych w prywatnych wiadomościach. Jeśli nie wiecie co może złego się stać to spytajcie @Marek Kotoński - apropos ten Rolbot, AR2DI2, Mutu czy jakie tam jeszcze inne konta miał może być jednym z twoich hejterów albo innym psycholem współpracującym. Apel ode mnie bądźcie baaaardzo ostrożni.
 7. No to fajnie, że w twojej okolicy jest spoko i bezpiecznie. Tylko sytuacja dramatyczna tyczy się Włoskiej służby zdrowia, przejedź się do najbliższego szpitala w większej miejscowości i zobacz jak wygląda sytuacja. Faktem jest, że mają zwiększoną ilość zgonów w związku z epidemią i sporo ludzi, którym chcą pomóc a nie mogą. I nie powiesz mi, że wzrost dziennej ilości zgonów w całym kraju o ponad 100% to jest nic wielkiego. A w Polsce to kombinacja paru czynników faktem jest, że PiS cynicznie wykorzystuje sytuację do prowadzenia kampanii prezydenckiej. No i wygląda na to, że są też wyjątkowo przestraszeni tym wszystkim, wirus może w szybkim tempie uszczuplić im elektorat i przyspożyć większych problemów. A gówno tam wiedzą to tylko ich gdybanie, pożyjemy zobaczymy.
 8. @leto Masz rację, winny przemocy jest mąż napierdalający żonę a w tym wypadku ten ludzki szkodnik płci żeńskiej! Jedyne czego ofiara jest winna to tego, że nie reaguje na taką przemoc odejściem i próbą zmiany swojego życia, ale to zupełnie co innego.
 9. @mackph Nie wiem czy byłbym na tyle wyrozumiały dla żony. Ona będzie grzeczna przynjamniej na razie, generalnie masz potężnego szpiega i wroga pod swoim dachem domyślam się, że jednak zdajesz sobie z tego sprawę jesteś ogarnięty facet. Kolejne potwierdzenie tego, że instytucja małżeństwa to zwykłe gówno dla faceta w Polskim systemie prawnym.
 10. @lxdead Muszę się zgodzić z @leto to dalej jest 100 ton rozpędzone do 500 - 800 km/h. Mało, która konstrukcja nie ulegnie poważnym uszkodzeniom strukturalnym. To dalej jest dodatkowe 100 ton do utrzymania dla naruszonej konstrukcji. Nie zawaliła się od razu tylko po około godzinie od uderzenia czyli trochę postała już dość mocno nadwyrężona, no i jeszcze kwestia pożaru jeśli belki nie były hartowane tak jak @leto mówisz to po godzinie w takich warunkach to zrobiła się z nich niezła plastelina. Ale dosyć offtopu to nie jest temat o WTC tylko o koronawirusie, dlatego proponuje przenieść dyskusje o WTC do innego tematu.
 11. @leto Oni mają na myśli belki szkieletowe a nie druty zbrojeniowe.
 12. Proszę bardz to fakt, że stal topi się w temperaturze około 1500 stopni C, ale w temperaturze około 1000 stopni zachodzą różne procesy. Jednym z nich jest proces rozhartowania, a także proces wytapiania innych dodatków ze stali co powoduje pojawienie się naprężeń wewnętrznych w stali. Takie coś może doprowadzić do pękania i wyginania stalowych belek a w ekstramalnych przypadkach do ich rozerwania. Weźmy pod uwagę to, że struktura całej konstrukcji co za tym idzie stalowych belek została naruszona no i dodajmy do tego masę samolotu, która wynosi około 103 870 kg i wysoką temperaturę, to jak najbardziej stal może pęknąć i rozerwać się na wiele kawałków. W dużym skrócie stal poddana takim warunkom ok. 1000 stopni przez jakieś 30-40 minut nie będzie miała takich samych właściwości jak jej pierwotna forma i może ulec rozerwaniu. Nie chodzi o to, że belki się stopiły. To prawda samo uderzenie nie, ale uderzenie plus pożar, plus naruszenie konstrukcji, plus dodatkowa masa samolotu mogły tego dokonać, Pamiętaj, że masa samolotu, który się wbił w tą wieżę nie wyparowała magicznie. A w wypadku takiej konstrukcji wystarczy żeby jedno piętro się zawaliło i już wszystkie inne złożą się jak domino. A możesz udostępnić te dokumenty albo jakoś nas na nie skierować? Albo podlinkować materiały chętnie się z nimi zapoznam.
 13. Nie zawaliły się w kilka sekund o ile dobrze pamiętam wytrzymały około 40 minut więc i tak nieźle. Samo uderzenie cała konstrukcja wytrzymała. Tylko to co dzieje się z konstrukcją po tym już nie jest takie fajne. Z każdą minutą na już niestabilną konstrukcję działa bardzo dużo sił m. in. drgania z ulicy, wiatr na dość dużej wysokości i dodatkowa masa w postaci części samolotu, nie wspominając o szalejącym pożarze wywołanym przez uderzenie i paliwo lotnicze. Paliwo lotnicze + towrzywa sztuczne + ogień = potężny pożar! Proces zawalenia zaczął się w momencie uderzenia i z każdą minutą konstrukcja coraz mocniej traciła na stabilności i tak w wyniku zmęczenia i wszystkich czynników w końcu konstrukcja poddała się a jak już konstrukcja się podda to w wypadku konstrukcji szkieletowej wszystko już leci. Nie ma w tym żadnej magii czysta fizyka. Bez obrazy, nie neguję tego, że wywiad Stanów zjednoczonych dał potężnie dupy zresztą nie pierwszy raz w historii, ale sugerowanie, że specjalnie podłożył ładunki wybuchowe pod biurowiec żeby się zawalił jest co najmniej groteskowe a przyrównywanie ludzi do dzieci tylko i wyłącznie bo nie zgadzają się z twoją spiskową teorią dziejów jest już wyjątkowo chamskie z twojej strony. Jeśli masz dowody i twoje tezy są dobre i przekonujące to same się obronią, ale jak narazie widzę oderwane od rzeczywistości nie merytoryczne gadanie o tym, że konstrukcja szkieletowa biurowca nie miała prawa się zawalić pod wpyłwem uderzenia w nią samolotu pasażerskiego lol.
 14. Nikt nie projektuje biurowców z myślą o tym, że walnie w nie samolot pasażerski bo prawdę mówiąc jest to dość mało prawdopodbne zdarzenie. A jeśli chodzi o konstrukcje budynków szczególnie szkieletowych jeżeli wystarczająco mocno naruszysz konstrukcję to zawali się jak domek z kart pod swoim własnym ciężarem. Takie konstrukcje są wbrew pozorom bardzo delikatne. A jeśli chodzi o wypadki to zdarzały się uderzenia samolotów w wysoki budynki. Najczęściej są to małe samoloty typu awionetki i często zdarzały się, że udarzały w kominy zakładów przemysłowych. Dlatego kominy i budynki powyżej pewnej wysokości są tak oświetlone. A znane wypadki lotnicze tego typu: https://en.wikipedia.org/wiki/1945_Empire_State_Building_B-25_crash https://en.wikipedia.org/wiki/2002_Tampa_Cessna_172_crash https://en.wikipedia.org/wiki/2002_Pirelli_Tower_airplane_crash https://en.wikipedia.org/wiki/2005_Iranian_Air_Force_C-130_crash https://en.wikipedia.org/wiki/2006_New_York_City_plane_crash We wszystkich wypadkach samoloty były albo małej masy albo leciały dość wolno dlatego nie spowodowały takich szkód.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.