Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Reflux

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  390
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

373 Świetna

1 Follower

About Reflux

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  W odległej galaktyce

Recent Profile Visitors

504 profile views
 1. @iry Tak jak powiedział @Mosze Red Miałeś zgłosić niezrównoważoną emocjonalnie osobę która, grozi samobójstwem. To jest po to żeby chronić ciebie, jeżeli ta laska zrobi sobie nie daj boże krzywdę i sprawdzą jej telefon to służby jako że, miałeś informacje odwiedzą również ciebie. No i wtedy jest ślad że, sprawa została zgłoszona i jesteś kryty. A na miliony wiadomości od panienki i jej znajomych cóż twoja lista zablokowanych numerów będzie długa.
 2. Dobrze już tak nie namawiajcie! Jak to wrzesień to idealnie bo akurat wtedy będę miał urlop
 3. @iry Robisz tak jak radził @Mosze Red informujesz odpowiednie służby a panią blokujesz wszędzie gdzie się da. To co opisał @Messer to również 100% prawda. Od siebie dodam, ta osoba stosuje na tobie swego rodzaju terror psychologiczny a z terrorystami się nie negocjuje. Nie daj sobie wkręcić poczucia winy które, ta osoba stara ci się wbić. Nie jesteś niczemu winny, nie jesteś profesjonalnym terapeutą ani też przedstawicielem służb. Powiadamiając odpowiednie służby zrobiłeś wystarczająco dużo. Reszta oskarżeń i zarzutów ze strony tej osoby to zwykłe obrzydliwe manipulacje a to co teraz odwaliła to najzwyklejszy terror i szantaż, nie pozwól się wbić w poczucie winy! Dbaj o siebie chłopie!
 4. Cóż, rozpoczynam naukę języka czeskiego
 5. Świetna końcówka weekendu zakończona wycieczką rowerową nad zalew do Nieporętu. 45 kilometrów w nogach, świetna kąpiel w zalewie woda miała 23 stopnie oraz oczywiście opalenizna 😎 Jedyny minus to lekko przypalone ręce i nogi ale nic mocno strasznego
 6. @ZamaskowanyKarmazyn Nie wiem o jakiej tolerancji i nie tolerancji mówisz. To co masz na myśli to są zwyczajne zasady prowadzenia dyskursu oraz trochę dobrej kindersztuby. Nic więcej.
 7. Zabiorę głos i ja. Po pierwsze apleuję do wszystkich o odrobinę empatii wobec braci których, ból, frustracja i cierpienie wylewa się czasem na forum. MAJĄ DO TEGO PRAWO, mają prawo czuć frustrację, gniew, być zawiedzionymi. Jedynym sposobem by poradzić sobie z tymi negatywnymi emocjami to zaakceptować je i zwyczajnie je przeżyć. Każdy człowiek będzie przeżywał to z różną intensywnością i przez różne okresy czasu ale teraz część z was mówi: "No ok, mają prawo ale niech im już przejdzie albo niech lepiej nie płaczą tak że, te kobiety takie złe. Niech zniknął z forum i marsz do swojej piwnicy." - Tak brzmicie, a to co się u wielu dzieje to zwyczajne odraegowywnie bólu i cierpienia każdy przeżywa i radzi sobie z tym na swój własny sposób i pozwólcie ludziom przeżywać swoje emocje tak jak chcą. To jest zwyczajna arogancja ze strony niektórych tutaj że, po tym wszystkim co zobaczyli nie potrafią się odnieść i zrozumieć cierpienia innych. Po drugie, jeżeli już dochodzi do wybryków i frustracja przybiera poziomy krytyczne jest moderacja która, w mojej opinii spisuje się świetnie. Po trzecie, traktowanie kobiet na forum. Nie wiem czego tutaj oczekujecie panowie może, zlikwidujmy rezerwat i rozwińmy paniom czerwony dywan żeby lepiej się poczuły? Nie, jeśli ktoś nie potrafi się zachować i bezpodstawnie kogoś atakuje wracamy do punktu 2 czyli moderacja rozwiązuje problem i nie rzadko inni użytkownicy też temperują zapędy co poniektórych. Odróżnijmy też proszę, ostrzejszą dyskusję i wymianę poglądów od zwykłego chamstwa. Najczęściej ma miejsce to pierwsze a to że, niektóre panie oczekują przytakiwania i czyszczenia obuwia językiem a zamiast tego dostają odmienne zdanie to jest tylko i wyłącznie ich problem. Po czwarte, ludzie będą przychodzić i odchodzić z forum normalna kolej rzeczy nie widzę powodu zatrzymywania kogokolwiek na siłę. A tym bardziej nie widzę powodu uprawiania dziwnej gimnastyki leksykalnej i prawnej żeby kogoś tu zatrzymać. Po piąte apeluję o zachowanie elementarnych zasad dobrego wychowania względem rozmówców które obowiązują wszystkie strony naszego dyskursu. Szanujmy się wzajemnie pomimo różnic a może właśnie ze względu na różnice.
 8. Muszę się wtrącić, przypominam że, gadamy wciąż o lasce z borderem (sama wielokrotnie potwierdziła tą informację), która w dupie ma elementarne zasady współżycia społecznego. Kimś kto przez swoje zaburzenia i ślepą wiarę w ideologię jest gotów posunąć się do niebywałych podłości i wkłada mnóstwo wysiłku w to by przekonać do swojej ideologii ludzi którzy, wielokrotnie ponieśli niebywałe starty z powodu tej ideologii. Przypominam też o sposobach postępowania z ludźmi którzy, mają borderline inne sposoby będą nieskuteczne. Daria wielokrotnie przekraczała granice dobrego smaku, kultury i dobrego wychowania i dalej będzie je przekraczać niezależnie od tego co zrobimy. Najlepszym sposobem na nią będzie zwyczajne nie reagowanie, kasowanie jej wypowiedzi i nie wypowiadanie się w jej tematach. Tyle i aż tyle. A to że, ktoś nazwał ją kaszalotem lub nawiązał do jej nadwagi mimo iż było to chamstwo którego, nie pochwalam to mimo wszystko trochę rozumiem. Ideologia Darii to największa forma nietolerancji, zła i nierówności jaką można sobie wyobrazić. I to całe zło, nagle dostaje twarz, staje się realne ludziom łatwiej obwiniać i nienawidzieć innych ludzi niż beztwarzową ideologię lub system. Więc ludzie zareagowali może i w kiepski sposób ale trudno nie zareagować w takiej sytuacji. A Darii nic nie będzie i tak wróci tu za godzinę, minutę, dzień lub tydzień z kolejnym multikontem i bzdurnymi frazesami zbrodniczej ideologii. Pytanie tylko co my zrobimy jak tu wróci, znowu damy się sprowokować i będziemy karmić jej zaburzenie i chorą ideologię naszą uwagą, czy może zignorujemy jej wypociny multi skasujemy i nie będziemy więcej poświęcać czasu na jałowe dyskusje z kimś komu, nawet najlepszy terapeuta nie pomoże? Wybór należy do nas.
 9. Ja już jej nie będę dokuczał, zobaczyłem wszystko co musiałem. Rozmowa z nią to strata czasu a ja swój cenię więc od tej pory nie mam zamiaru odpowiadać na jej emocjonalno-ideologiczne wyrzygi. @Libertyn Nie przejmuj się, w innym temacie już mówiłem jak się to skończy, pieniądze, cierpliwość rodziny a nawet pomoc dziadka kiedyś się skończą. Wtedy szambo wybije, a gdy szambo wybija kończą się ideologie a zaczyna się prawdziwe życie.
 10. @SzatanKrieger A ona ma prawo wyzywać nas od skurwysynów, samczyków i mizoginów? Oczywiście że nie, ale i tak będzie to robić bo ma nas gdzieś i ma gdzieś nasze zasady. Ale dałeś mi mimo wszystko do myślenia. Najbardziej bolesną dla niej rzeczą będzie zwyczajne, nie wchodzenie w interakcje oraz nie odpowiadanie i kasowanie jej wypowiedzi. To będzie moim zdaniem najlepszy sposób na naszą feminazistkę. Pytanie tylko na ile to możliwe przy ilości multikont które zakłada?
 11. @Libertyn Jak można dostać bana na fejsie 😮
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.