Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

PrzemAss

Użytkownik
 • Ilość treści

  124
 • Donations

  5,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

87 Świetna

O PrzemAss

 • Ranga
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  W twojej szafie

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. PrzemAss

  Cel w życiu

  Poświęcić życie w obronie słabszych i takich co sami się nie obronią.
 2. PrzemAss

  Powitanie

  Witaj !
 3. PrzemAss

  Siema

  Witaj !
 4. PrzemAss

  Witajcie Bracia!

  Witaj !
 5. PrzemAss

  Witam

  Witaj !
 6. Chyba wielu z nas było świadkami wszelkiego rodzaju bójek w szkołach i nie tylko, chyba że tylko ja chodziłem to tak patologicznych Ale do sedna, zawsze jeśli bójka była między dwoma przedstawicielami płci męskiej, tej brutalnej, to walka zawsze ale to zawsze kończyła się jak jeden dostał cepa i padł na ziemię, i był koniec bezwarunkowy. Nie ważne jakiej by nienawiści między nimi nie było walka była zakończona. Inaczej było w przypadku dziewczyn nawet jak jedna padła to druga dalej kopała leżące bezwładne ciało. Nawet jeden nauczyciel pamiętam jak opowiadał dokładnie o tym samym jak to bywa u kobiet podając przykład jak kiedyś widział jak jedna była w stanie ciągnąć po ziemi za włosy tą nieprzytomną
 7. No shit sherlock... Pisałem to w odniesieniu do tego co było napisane przez autorkę tematu a nie tak ogólnie. Większość postów będzie o problemach bo ludzie przychodzą jak mają problem a nie jak jest dobrze więc jaki jest sens pisania smutów typu ''faceci wy tu ciągle narzekacie'' bo to oczywiste że więcej ludzi przyjdzie i opisze swoją smutną historię a nie życiowy sukces, co nie wyklucza drugiej opcji, co w tym niezrozumiałe ?
 8. PrzemAss

  Siemacie Bracia

  Witaj !
 9. PrzemAss

  Rodzaj agresji częstszy u kobiet.

  Mam wrażenie że coraz więcej się mówi o tym wszystkim o czym na forum jest od lat. Ten kanał ma ogromny przyrost widzów, pamiętam jak niecały miesiąc temu miał zaledwie tysiąc. Podobnie kanał Marka ostatnio zauważyłem nieco szybszy wzrost widowni.
 10. Myślę że to kompletnie nie ma znaczenia, widziałem laski które od tyłu wyglądały cudownie a z twarzy były szpetne jak Fiat Multipla. Tak samo laski piękne z twarzy ale bez cycków i pośladków. Najlepiej mają te co wszystko się im złożyło i pod każdym względem mają plusy. Jeśli chodzi o krótkoterminowe przygody to podbijaj do tego na co aktualnie masz ochotę
 11. PrzemAss

  Muzyka klasyczna

  Ponad wszystko kocham muzykę klasyczną i heavy metal ! Osobiście rosyjska muzyka klasyczna leży mi najbardziej. Te smyczki, dzwony i ARMATY !
 12. Jeśli rzeczywiście tak jest to dobrze że mniej jest mężczyzn skłonnych wpakować się w związek z samotną matką. Na forum takich przypadków było w opór i większość cechował jeden schemat zakończony goryczą. Może męskie grono zaczyna być bardziej uświadomione do czego może to prowadzić. Komentarz tej damy na końcu pozostawię bez jakiejkolwiek reakcji.
 13. A nie pomyślałaś droga damo że właśnie od tego jest forum ? Nikt nie będzie zakładał tematu o tym że jest w związku i fajnie mu jest i wesoło. Forum jest od tego aby opisywać wszystkie negatywne zachowania aby mogły posłużyć jako nauka dla innych. To jakby na forum mechaników samochodowych ktoś napisał że ma Fiata który działa i jest ok.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.