Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

PrzemAss

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  261
 • Donations

  5.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

182 Świetna

About PrzemAss

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  W twojej szafie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podejrzana sprawa, bardziej bym był skłonny co do tego że już jest zapylona.
 2. Też miałem na studiach taką jedną. Na zdjęciach super laska a w rzeczywistości niemożliwa do rozpoznania. Gdyby nie to że po jakimś czasie się dowiedziałem która to jest to bym nigdy jej nie rozpoznał.
 3. Konkretnie? ^ Ile macie lat? Wokoło jednej ekipy znajomych? -> rozwiń
 4. PrzemAss

  Męski problem.

  Też mam prosaki, co prawda bardzo drobne i praktycznie ich nie widać ale wiem o czym mówisz bo miałem taki czas że też mi to przeszkadzało i też bałem się zbliżeń ze względu na nie właśnie. To kwestia psychiki i samooceny, od czasu jak zacząłem nad sobą pracować i zmieniłem podejście do siebie to o problemie zapomniałem. Teraz nawet zapominam że mam coś takiego, serio żadna na to uwagi nie zwraca, nie wiem jak to u Ciebie wygląda ale z pewnością nie powinieneś się tego wstydzić.
 5. PrzemAss

  Kleszcze

  Pamiętam że nasz brał jakieś środki i go to dziadostwo nie atakowało. Ale było to dawno, pamiętam jedynie że był to jakiś żel który trzeba było rozprowadzić wzdłuż kręgosłupa.
 6. Jedyne co mi się przypomina to pierwszy żałosny związek i taka sytuacja. Wyszedłem na boisko z kumplami i jak to bywa telefon zostawiłem czy rzuciłem gdzieś i przez ponad dwie godziny byłem offline. Po tym czasie wyjechała do mnie że gdzie byłem itp, i że mam ją przeprosić za to że nie powiedziałem że gdzieś idę . Jako wzorowy biały rycerz pojechałem od razu do niej przepraszać i błagać o wybaczenie Boshe jakie to było żałosne Po czasie jestem w stanie stwierdzić że był to na 100% test który wzorowo zawaliłem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.