Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

MaxMen

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1010
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

764 Świetna

About MaxMen

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

830 profile views
 1. No ale to nie mogłeś odzyskać hasła przez mail czy do maila też hasła zapomniałeś ?
 2. @CastoR Ww marki oprócz Daiwy która jest dobrą firmą i funkcjonuje na rynku do dziś to resztę kojarzę z dzieciństwa i poprzednią epoką więc sądzę, że to wartość sentymentalna. Ale bambusy itp to mogą być fajne eksponaty i ciekawostki. Jak możesz to porób fotki i wstaw przez jakiś hosting.
 3. Aż dziwne, że tylu chłopa na forum a temat wędkarstwa praktycznie nie istnieje, sam kilkukrotnie o wędkarstwie wspominałem odnośnie hobby, zainteresowań, spędzania czasu ale nikt nie pociągnął. Sam dużo nie jeżdżę bardziej ze względu na kłopoty ze zdrowiem a nie brak czasu bo tego mam pod dostatkiem. Ale sezon zakończyłem w zeszłym tyg ładnym szczupakiem 82cm 4kg. @CastoR Wstaw foty co tam ciekawego masz, ale podejrzewam, że jeśli są to starsze rzeczy z poprzedniej dekady średniej i niższej półki to mimo iż można na to spokojnie jeszcze łowić to nie przedstawia to większej wartości materialnej. Ot na waciki, jeśli w ogóle ktoś byłby chętny.
 4. Serio mexicano wącha palce ? A co to jest za istotne info dla nas ludzi, że jakiś patus mexicano wącha palce ? Sam Marek mówisz aby trzymać poziom wypowiedzi, nie pisać głupot o młodych dziewczynach w łóżku itp chamówek na kobiety. A piszesz o jakimś wąchaniu palców ? To się hejterzy mogą pośmiać na BS rozmawiają o wąchaniu palcy przez maxicano No chyba, ze ja nie kumam jakiegoś wyższego przekazu
 5. No skoro to tabletki z sildenafilem to co za różnica pod jaką nazwą handlową kupić ? Bierz najtańsze ! Lepiej nie bierz nic i licz na siebie. W razie W jak jesteś zdrowy to 25mg na pewno by podziałało.
 6. Ma taki kaczy głos jakby miał ciężki katar, nie mogę go słuchać zbyt długo, za bardzo mnie wkurza. Zresztą Marka też trudno mi się słucha.
 7. Trzeba sobie jakoś radzić nie tylko z jazdą autem Kolega nie do końca miał rację bo kamerki to głównie do udowodnienia kolejności zdarzenia w razie wątpliwości. Jeśli ktoś tego nadużywa i podrzuca na policję no to wtedy racja.
 8. Widziałem, niektórzy może zbyt przeginają ale małe występki kiedy akurat w danym momencie nikomu nie szkodzimy to nic takiego bardzo złego. A Ci od tych akcji to jacyś nie mający życia prawilniacy którzy powinni kiedyś trafić na przysłowiowy kamień. Jest jeszcze typ z kanału Samochodoza i ja się zastanawiam czy on się nie boi o swoje zdrowie, nie tyle co w momencie akcji z telefonem w ręku co później jak wraca do domu z tel w kieszeni.
 9. Wiadomo w grupie raźniej ale nie widzę przeciwwskazań aby wychodzić samemu.
 10. A czemu w ogóle doniosłeś na tego policjanta ? Jego korupcja godzila w twój interes, dobre imię?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.