Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

MaxMen

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  953
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

716 Świetna

About MaxMen

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

777 profile views
 1. Koledze sąd ustalił alimenty na 1300 zł na dwójkę ok 4-6L przy zarobkach 2800/3300 w małym mieście. Pani zarabia więcej. Wydaje nam się i po tym co czytam, że to sporo.
 2. A może normalnie pogadać z typem wytłumaczyć o co chodz i w czym problem, ewentualnie niech karmi na dole na jakimś trawniku jak ma taka potrzebę.
 3. @iry Przykre info, życie na pewno Ci się przemodeluje ale przy obecnej medycynie będziesz praktycznie normalnie sobie żył do starości o ile nie "zje" Cię coś innego.
 4. Jak czytam takie gówno to mnie wkórw bierze niesamowity. Takie śmiecie jak ty powinny być poddawane automatycznej eutanazji za takie wpisy na rzecz osób które na prawdę mimo wszystko chcą żyć.
 5. Nie przejmuj się, idź do przodu i realizuj plan B i te które możesz i ciesz się z tego co masz. Nie rozśmieszaj ludzi na prawdę chorych.
 6. HaHa nawet się nie spodziewałem ale dziękuję @Marek Kotoński W takim razie poproszę o klasykę Kobietopedię Dziękuję
 7. Miałem podobną sytuację przed wakacjami jak kobitka z dwoma bombelkami ok 5-6 lat chciała się wcisnąć tzn wejść przede mną jak i przed innymi bo jest z dziećmi, pytała, ale się nie zgodziłem mimo próśb bo to dzieci (sam się b źle czułem miałem jeszcze wizytę u innego lekarza a wieczorem wyjazd na kilka mcy) Kobiecie się zaszkliły oczy i się odwróciła na pewno łza jej poszła, ale chłopaki nie wyglądali na jakiś szczególnie chorych. Jakieś babki starsze kręciły głowami i mówiły, że z dziećmi to powinno być w ogóle bez kolejki.
 8. @ŚliskiMike Ty tak na serio ? Wiadomo, pieniądze potrzebne do życia i realizacji jakichś swoich celów, marzeń i powinny być środkiem a nie celem samym w sobie.
 9. Nie powinno być skutków o których piszesz spokojnie możesz brać 5mg ,ale nie sądzę aby uchroniło Cię to przed wybudzaniem z ww powodów.
 10. @ŚliskiMike Sądziłem, że chcesz kupić któryś z tańszych modeli typowo do pracy.
 11. @ŚliskiMike Może i są trochę oklepane, ale jeśli ma to być typowy wół roboczy a nie element stylizacji to co się przejmujesz, że oklepany i mnóstwo osób go nosi ?
 12. @Maximus Gdzieś Ty taką cenę widział ? Ten model oscyluje ok 6K
 13. W jakim wieku są to ludzie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.