Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

MaxMen

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1206
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

949 Świetna

About MaxMen

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1046 profile views
 1. @bassfreak To taki nabiałowy jesteś ? Najwyżej w czasie kryzysowym będziesz jadł mielonki z puszki
 2. @Turop Można powiedzieć, że ja już jadę na zapasach i siedzę w domu, choć zdarzy się wyjście raz na kilka dni do sklepu który mam z 50m od klatki a całkiem fajnie zaopatrzony, właściwie tylko surowego mięcha tam brakuje. Wpuszczają po 1 osobie.
 3. Ten temat przymarł, czyżby nikt nie robił żadnych zapasów ?
 4. To jest ograniczanie wyjść ? Ja codziennie czy co drugi to nawet w normalnej sytuacji nie chodzę do sklepu, obecnie nie wychodziłem od wtorku, tylko w niedzielę w nocy ze śmieciami.
 5. Mój koleszka tak załatwił "kciuki", że musieli wycinać boki paznokci, ale nie zrywali. Mnie też się kiedyś robiło, postaraj się obciąć ostrą część która się wkłuwa i dobrze wymywać i wyciskać syf, jakąś ropę jak się zbiera i możliwie dezynfekować najlepiej spirytusem. Ja tak sobie pomogłem kilka razy.
 6. @bassfreak To jeszcze nie zrobiłeś zapasów ? Ja już od środy na nich jadę.
 7. @Skyrt Ale one są na duże penisy a my tu jak widzisz mamy małe
 8. "Skiny" Nie są złe ale ostatnio polubiłem Unimil Zero i Durex Invisible
 9. Ja też mam małego i używam (nie tylko kupuję ) Unimile i Durexy przecież są różne rozmiary i można kupić mniejsze Durexy jak i większe Unimile
 10. Wg mnie powinno to być w zapisie, lub chociaż słownie, bo naprawy bieżące wg mnie to jakiś cieknący kran, zniszczona uszczelka okna, zepsuty włącznik światła, zabrudzona ściana itp Ale jak wynajmujący udostępnia lokal z wyposażeniem AGD i bierze za to pieniądze to powinien zapewniać sprawny sprzęt najemcy. Więc naprawa lub sprawny sprzęt powinien być po stronie wynajmującego.
 11. Ciekawe co feministki na to, że wirus dyskryminuje kobiety
 12. @iwamori Woda w rzece to nie śmierdzi mułem, jest raczej czysta przynajmniej na oko nie jest to jakiś ściek. A mam w okolicy rzekę i 2 rzeczki więc coś by się wybrało. Sądzę, że bardziej oczyszczenie biologiczne chemiczne mogłoby być potrzebne niż mechaniczne, choć wiadomo nie zaszkodziło by
 13. Mówiłem ci że to była wystawka jak nie dała nr tel i nie rozmawiałeś z nią.
 14. @Turop Na braki w dostawie wody czy energii się nie nastawiam no ale różnie może być. Ciekawy jestem jak ze zdatnością wody z rzeki, po dłuższym gotowaniu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.