Jump to content

MaxMen

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,503
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1,153 Świetna

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,515 profile views
 1. Widziałem jest też na YT, chłopaki się nie popisali. Sytuacja ich zaskoczyła 🤣
 2. Ja chodzę bez i dużo osób w mojej miejscowości również czasami jakieś starsze osoby się krzywo spojrzą. Zakładam tylko do sklepu coby mi ktoś gownoburzy nie robił tylko wydał towar. W razie mandatu nie przyjmę, co dalej będę potem się zastanawiał 🤷
 3. Niezła grupa reprezentatywna Choć wszak wiadomo gdzie dwóch Polaków tam 3 zdania
 4. Ale jak to Ty zbierasz czynsz w bloku? Nie wpłacają lokatorzy na swoje konta w spółdzielni/wspólnocie? Oddaj chajs i się nie przejmuj niech sobie kogoś wyznaczą. Sprzedasz mieszkanie i rzegnasz ich.
 5. https://wrc.net.pl/author/przemyslaw-raczka
 6. @mph25 Haha mocne, powiedz Karynie, że jak nie uspokoi gówniaków to ją podpierdolisz do starego, że się rucha z tym i tym, wtedy i wtedy i że masz dowody na nią haha ciekawe jaka będzie minka i reakcja Karynki
 7. Nie wiem gdzie mieszkasz ale ja mimo iż lubię podrywanie dziewczyn w internecie to na takie prawdziwe relacje szukałbym w realu. Pomijam okres zimy (choć nie do końca) i Covidu ale: U mnie w mieście ok 45k os. W sezonie letnim to ciągle się coś dzieje: -jakieś dni miasta -jakieś koncerty: jak nie lokalnych wykonawców to jakieś disco-polo oraz inne -są duże imprezy weekendowe w formie koncertów znanych gwiazd również międzynarodowych -festynów rodzinnych itp -są małe pikniki rodzinne na osiedlach, jakieś festiwale czegoś tam -po sąsiedzku ok 15km są podobne lub mniejsze miste
 8. To ci prawdziwy Somsiad Janusz, pierw się zgodził na instalację skrzynki a teraz zabrania korzystania z niej. Ja bym wzywał policję jeśli bym wiedział, że mam rację, ale tak na prawdę to powinien wiedzieć i zrobić montażysta, że ktoś mu blokuje wykonywanie czynności zawodowych. Ewentualnie po uzgodnieniu z przełożonym. Dziwna sprawa, że operator tak sobie to olewa.
 9. Dzwoń do prawnika, może jakiś detektyw z aparatem i z żonką jedziecie do nich.
 10. @Dworzanin.Herzoga Ja nawet jakbym chciał zapuścić to by to wyglądało bardzo mizernie wręcz parodia brody, "pińć" kłaków na krzyż, wszystko chyba poszło we włosy na głowie, na rękach też mam po kilka cienkich włosków jak część dziewczyn.
 11. Ja mam ogólnie czarne gęste włosy bez siwych (41L) i zawsze mi było szkoda się zgolić na łyso choć ciekawość za mną chodziła i kilka lat temu po pijaku się zgoliłem i poprawiłem golarką do skóry. Ogólnie mi się spodobało bardzo fajna i meega wygodna opcja. Od tamtego czasu z raz czasami dwa w roku się tak zgolę Z kolei brodę mam siwawą i taką jakby kto zapałek w gówno nawtykał więc zawsze golę. Poza tym uważam, że mam za ładną buźkę aby ją chować za brodą Która by mnie postarzyła.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.