Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

MaxMen

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  784
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

558 Świetna

About MaxMen

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

631 profile views
 1. @Obliteraror Ja, moja rodzina czy bliżsi znajomi to nie reszta społeczeństwa, choć wcale nie mam pewności co do siebie czy bym o byle co giwery nie wyciągną a co dopiero mówić o obcych ludziach. W stresowej sytuacji każdy może zabić nawet jak z pozoru jest czy był spokojną osobą.
 2. Mnie się wydaje, że polskie społeczeństwo nie jest gotowe na posiadanie broni byle Janusze by do siebie strzelali o "miejsce parkingowe" itp. Potrzebna byłaby też radykalna zmiana prawa bo puki co to byłoby jak w tym filmie. Pewnie część zna ale wkleję ponownie dla tych którzy może nie widzieli
 3. @JoeBlue W zeszłym roku, OC+przegląd+olej+drobna naprawa ok 1100zł. Czyli ok 1,1zł/1km Gdyby chodziło tylko o jakieś małe wyjazdy po mieście to i może taksówka byłaby lepsza. Ale po 1 cenię sobie wolność i niezależność ale czasami lubię wyskoczyć gdzieś za miasto na ryby z całym ekwipunkiem na ok dobę i trudno byłoby taksówką. Poza tym praktycznie całe lato spędzam na działce i mało komfortowe byłoby próbować stąd wybrać się taksówką na ryby, lub wieczorem do miasta do jakichś dupek, oraz co jakieś 3 tyg potrzebuje pojechać do miasta na zakupy to też byłoby kłopotliwe z taksówką. Więc auto mimo takich przebiegów mi potrzebne i mam jedno od 11 L, choć kiedyś jeździłem znacznie więcej.
 4. Jakiś czas temu trafiłem na ciekawy kanał, może ktoś kojarzy. Do filmów powinny być tytuły i napisy po angielsku, ale wtedy penie by szybciej zniknął z YT, ciekawe historie niektóre mrożące krew w żyłach np ten :
 5. To ładnie się odgrzał kotlecik z przed dwóch lat Pomijając babskie pierdolamento to auto jest bardzo przydatne i powinno się je mieć. Ja sam obecnie od kilku lat ok 5L robię po ok 1000 (jeden tysiąc) kilometrów Rocznie. Auto mam, chcę je mieć i nie wyobrażam sobie go nie mieć
 6. A kobieta z nadwagą ?
 7. No właśnie tu chodzi bardziej o to czy im dokopać a nie o samo zgłoszenie. Ja donosicielem nie jestem, ale jak by ktoś mnie kopał to bym dokopał jakbym miał okazję.
 8. A ile jest spożywanego alkoholu nieakcyzowego ? Baaardzo dużo i już nie mam na myśli jakichś świństw z mety typu uzdatniany rozpuszczalnik, spirytus techniczny (F-16 ) ale alkohole wysoko procentowe własnego wyrobu. Technika poszła do przodu i w domu można zrobić bardzo dobrej jakości spirytus. Fora tematyczne pełne, sklepy z artykułami do wytwarzania wszelakich alkoholi powstają jak grzyby po deszczu, można wszystko kupić co się che. Do produkcji piw, win, spirytusu i obrót jest na prawdę spooory Szkoda tylko, że większości z was picie alkoholu kojarzy się z chlaniem wódy. A alkohol to nie tylko wódka i może być smaczny i świetnym dodatkiem do potraw deserów, czy po prostu delektować się samym jego smakiem.
 9. Jak Ci sie facet podoba to też znikasz na miesiąc ? Może lepiej na rok lepszy sprawdzian
 10. Może zapytać tam gdzie te kursy organizują
 11. @Androgeniczna nie istotne z jaką grupą wiekową się spotykałaś. Chodzi o to, że jako 20 letni chłopak czytając Ciebie bałbym się jeszcze bardziej zagadywać do dziewczyn i próbować się umówić. Jak czytam z jakim cynizmem opowiadasz o tych manipulacjach to na prawdę rozpierdala mi system i nie chodzi o żaden seks. Po prostu jak młody facet miałbym normalne czyste zamiary niepodszyte żadnymi testami manipulacjami czy parciem na seks. Po prostu przeraziło by mnie to, przeraża mimo 39l no ale jakoś to zniosę ale młody może się pogarbić jak widzi jakie jesteście.
 12. @Androgeniczna Jprdl wiedziałem, że możecie mieć nawalone i prowadzić różne dziwne gierki i myślałem, że wiele widziałem i czytałem ale to o czym piszesz po prostu rozpierdala mi system. Obym nigdy podobnej tobie nie spotkał na swojej drodze. A to my tacy tu źli nie dobrzy. Dobrze, że nie mam 20 lat bo jeszcze bardziej bym się bał jakichś relacji po takich wyznaniach. Ale młodzi mogą mieć niezłego doła. Jeśli jest debilem to nie wie
 13. @Androgeniczna ale takimi numerami sama pokazujesz, że Ci nie zależy i jak ktoś trochę się szanuje to po drugim razie oleje Cię. Trzeci raz to tylko taki biały rycerzyk będzie cię pytał, typowy orbiter i materiał na pantofla. To samo z tym seksem o którym wspominasz. Ciekawe jaki jest ten twój facet pewnie biały rycerzyk pantofel pierwsza liga.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.