Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

MaxMen

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1435
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1120 Świetna

About MaxMen

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1349 profile views
 1. Jak jesteś jeszcze przed 30, masz hajs itd itp To poco Ci układ sponsorowany ? Chyba, że wyglądasz jak troll ale i wtedy może być problem. A ryzyka ? Większych chyba nie ma, złapać coś (syfa) zawsze można przy nie zobowiazujacych znajościach.
 2. Nie sądzę aby znajomy chciał cię zmasakrować po otrzeźwiaczu na którego będzie wiedział ,że zasłużył
 3. @Caverado ta twoja teoria o wieku troszkę mnie rozbawiła. Poza tym Komendy tam wtedy w ogóle nie było! A policjanci od początku przecież wiedzieli, że wrabiają niewinnego typa. Bo tatuś sprawców dobrze pociągał za sznurki i sypał kasą.
 4. Ty nie masz mu dać z liścia tylko centralnie w nos aby się zalał krwią w takiej sytuacji nawet cwaniakom ciężko kontynuować atak. Z tym szpitalem to nie przesadzajmy to twój kolega i krzywdy ci nie zrobi. Prędzej nabierze szacunku i jeszcze przeprosi.
 5. Brak słów kolego, po prostu beka z Ciebie. Kolega normalny widzi w tobie pizdeusza właśnie tak myślącego i dlatego robi co robi i będzie robił dopuki nie postawisz granicy. Musisz mu powiedzieć, że jeśli jeszcze raz to zrobi to mu przyjebiesz i w razie czego bez słowa to zrobić. Najlepiej centralnie w nos aby miał mniejsze siły i mozliwosci aby pójść za ciosem. Chyba, że chcesz zostać normalnym popychadłem.
 6. @Tomkowski Słyszałem, podrzucam kilka klasyków, może słyszałeś na prawdę warto posłuchać
 7. O mocne to tego to nie słyszałem 🤣🤣🤣 Ale dobre jest jeszcze jak facet dzwoni do elektrowni o brak prądu w oborze, jak kobita dzwoni o wyłączenie prądu u sąsiadów i jest podobny film jak swiruska dzwoni na policję tam jest beka dopiero.
 8. Ja bym tak nie mógł, spokojnie spać jak by mi truchło w korytarzu leżało.
 9. No ale ja mając te 40 to moimi kolegami/przyjaciółmi są właśnie koledzy z podstawówki, technikum No i wszyscy razem wiele lat razem pracowaliśmy spędzaliśmy czas po pracy i na urlopach itd Wiadomo w tym wieku większość ma rodziny i widujemy się rzadziej ale jakieś więzi są i zawsze mozna się spotkać coś porobić gdzieś wyskoczyć.
 10. Chyba nieograniczonego dostępu do seksu jeśli chodzi o te ładniejsze ? Nawiązywania kontaktu ? Ja tam nie mam problemów w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi w różnych miejscach, różnej płci czy wieku
 11. MaxMen

  Volkswagen golf V

  Co kto lubi, wg mnie jest toporne i nieładne niczym z jakiegoś dostawczaka czy maszyny rolniczej.
 12. MaxMen

  Volkswagen golf V

  Ogólnie spełnia twoje kryteria jeśli nie jesteś uczulony na Volkswagenowskie wnętrze to kupuj.
 13. Nazbyt się przejmujesz na zapas. Skończysz szkołę będziesz się zastanawiał może pojawia się inne perspektywy pracy, może jeszcze będziesz kontynuował studia. Może trzeba będzie zacząć od jakiegoś stażu i powoli budować karierę zawodową. Tego komornika to na razie sobie odpuść.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.