Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

MaxMen

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1089
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

855 Świetna

About MaxMen

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

921 profile views
 1. Czytałem wczoraj twój pierwszy zablokowany wpis. Ta sytuacja jest tak mega dziwna, że nie do zrozumienia. Faktycznie pewnie są dwie opcje, albo z nią jest na prawdę coś nie tak, albo Ty jej jakoś nie kręcisz i kto inny by ją odblokował. W pierwszym młodzieńczym związku chodzić po seksuologach ? Jprdl to może dobre dla starych znudzonych małżeństw. Zakochałeś się wiem i staram się Ciebie zrozumieć, ale jak poznasz normalną laskę obciągnie Ci z uśmiecham na ustach, że dupą będziesz zasysał prześcieradło i poruchasz dobrze to się tak szybko na nowo zakochasz, że o tej obecnej prędko zapomnisz Szkoda życia na sentymenty kolego
 2. O kurwa... Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. xD Akurat to, to dosyć normalne bo zamiana między pracownikami no ale jak to czytałem to sądziłem, że oczywistym było, że oficjalny dyżurujący hajs zwracał a ty za frajer 😱
 3. Z dziadkami na pewno są dobre i fajne wspomnienia. Choć większość z nich zapewne za wcześnie odeszła. Babcia która żyje ma 93 lata i sporo energii wewnętrznej choć ciało nie pozwala jej wykorzystać. I często też potrzebuje pomocy choć twierdzi, że nie Byłem u niej przed weekendem, życzenia składałem osobiście ale pewnie zaraz jeszcze zadzwonię.
 4. Nie wiem, nie ciągnie mnie tam, nie to żebym się brzydził czy coś po prostu nie mam potrzeby. Oral z finałem w ustach, klasyk mi wystarcza już tam mnie nie ciągnie.
 5. Jakich krajów? Różnych krajów. Pooglądaj sobie kanały polaków mieszkających w choćby w innych krajach europy, tym bardziej w USA, Azji, Australii itp Posłuchaj opowiadań co ich tam zdziwiło co jest dla obcokrajowców rutyną. Tak samo możesz pooglądać kanały obcokrajowców którzy mieszkają w Polsce co ich u nas zdziwiło co dla nas jest oczywiste i naturalne jak słońce. To chyba dość oczywiste, że nie mówimy tu ani o stroju roboczym rzeźnika ani o fraku koncertowym, tylko właśnie o zwykłych ubraniach 🙄 No tak czego mogłem się spodziewać ehh... Nie popadajmy w skrajności. Podejrzewam, że muzyk czy rzeźnik nawet nie dostają się do pracy często w ubraniach w których pracują, a już na pewno nie rzeźnik bo ten ma typowo ubranie robocze do tego celu. I tak ja właściwie mówię o takich normalnych ubraniach jak dżinsy i bluza/sweter/casualowa koszula w kratę, tym bardziej o czymś elegantszym chino, koszula, marynarka, spódnica z koszulą czy codzienny garnitur, garsonka. W takich ubraniach w te czy w tę nie chodziłbym po mieszkaniu. Bo i nie wygodne i nie praktyczne, zbędnie eksploatowane nie wszędzie jest czysto (Nie musi być to rzeźnia), tym bardziej jeśli korzystamy z komunikacji miejskiej. Ale jeśli ty lubisz i ci wygodnie to mnie nic do tego. Po prostu pokazuje inne spojrzenie, zwyczaje i nie ma tu czego rozumieć lub nie.
 6. Mógłbym napisać zupełnie odwrotnie ale nie napiszę bo wiem i rozumiem, że ludzie mają różne zwyczaje a te ludzi z różnych krajów tym bardziej wzajemnie dziwią. Choć fakt zdziwić może, że ktoś po domu chodzi w tym co na co dzień do pracy. Bo jeśli pracujemy w bardziej eleganckich ciuchach to nie koniecznie muszą być wygodne w domu do robienia obiadu czy siedzeniu w nich na kanapie, że już nie wspomnę, że można je poplamić i niepotrzebnie zużywać. Co innego jakieś dżinsy i bluza. Ale jeśli pracujemy w jakimś miejscu produkcyjnym, magazynie itp To po co w takich często zabrudzonych zakurzonych rzeczach chodzić po domu i wcierać to w kanapy i również nadmiernie je zużywać ?
 7. Seksualna czy nie, wiek raczej też nie ma znaczenia tylko co kto lubi i swego rodzaju przyzwyczajenie. Jak lubię i się przyzwyczaiłem to będę tak spał. Bez piżamy byłoby mi zimno w momencie odkrycia. Latem sypiam ma krótko. Nago to się zdarzy kilka razy w roku przy największych upałach ale i tak nad ranem często coś założę. A piżamki z bluzką z długim rękawem, nie że koszula.
 8. Niektórzy chyba po prostu lubią, muszą w czymś spać, domyślnie w piżamie ja sypiam w niej od dziecka (40l) i nie wyobrażam sobie inaczej niezależnie od ewentualnego marudzenia panci. Może zrobimy z tego osobny temat "W czym sypiamy" ?
 9. Zwykłe babskie pierdolamento na wymówkę. Myślałby kto, że z niej taka wzrokowczyni Przecierz cały czas w piżamie nie chodzisz a jak jej się podobasz to chyba może z ciebie ją zdjąć i dobrać się do dóbr. Poza tym jak widzisz, że coś się święci na dobranoc to jej nie zakładaj tylko dopiero po.
 10. No jasne. Spora część ma tu jakiś problem z tymi chadami. Ludzie co nie siedzą non stop w necie to nawet nie znają takiego pojęcia. Ja poznałem dopiero tutaj.
 11. Jeśli można to dodam od faceta. Dzisiejsze młode dziewczyny robią tyle ile się chce albo i więcej.
 12. @goryl A u prywatnych ludzi na tzw metach A tak poważnie to samemu zrobić lub od zaufanych wyrobników
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.