Jump to content

MaxMen

Starszy Użytkownik
 • Posts

  1,900
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,197 profile views

MaxMen's Achievements

Starszy chorąży

Starszy chorąży (11/23)

1.6k

Reputation

 1. Na ale jak to nie widziałeś/ nie wiedziałeś o stacji premium?
 2. Wiadomo o co chodzi, choć paliwo E5 ma być ale droższe 🤷 Moje co prawda z 99r ale ponoć się kwalifikuje do E10
 3. Ja napiszę o mojej obserwacji fejsbukowej Mieszkam w mieście, ok 43k os, ale cały sezon letni mieszkam pod miasteczkiem 8k os i jestem w grupach FB tych miejscowości (są również osoby z terenu gminy wiejskich miejscowości ościennych) ludzie poza drobnymi ogłoszeniami, poszukiwaniem czegoś rozmawiają o sprawach dotyczących tego co się w miejscowościach dzieje i wgl. To zaglądam często w w profile tych ludzi, czy to kobiet czy mężczyzn i co tam często widzę to parki, i często te parki wyglądają tak, że ci faceci są na prawdę bardzo przeciętni, czasami wręcz brzydcy a dziewczyny całkiem fajne i ładne, przeciętne z brzydalami też są ale często zadbane ogarnięte i wyglądają ładnie i nie jest to jakaś jednostkowa sytuacja z wczoraj tylko trend który obserwuję od lat.
 4. 🤔 Jak to różnie można rozumieć "rzadko" jakby mnie laska co 3 tyg piła i była w stanie wskazującym to również byłaby duża czerwona flaga.
 5. Flaga? To wielki czerwony i podświetlany na czerwono bilbord. Lepiej nie będzie nie licz na to 🤷
 6. Na nagraniu z kamery zobaczysz, że ktoś Ci rysuje auto i tyle 🤷 Ja bym osobiście przyobserwował z miejsca wygodnego do ściągnięcia delikwenta. Jeśli to nie możliwe z klatki, pożycz od jakiegoś ziomka auto postaw w pobliżu i czekaj na niego. Zaopatrz się w jakąś pałkę, gaz, kajdanki jak trytytki i albo go obijesz, wywieziesz w las i obijesz i zostawisz albo tylko schwytać i wezwać policję. Kamera to by pomogła jakby charakterystycznie chodził ubrany i w takim stroju rysował Ci auto czego pewnie nie robi.
 7. Przecież 40gr różnicy na + na kw/h to bardzo dużo. Bogaty to nie tylko ten kto dużo zarabia a dobrze zarządza pieniądzem i oszczędza.
 8. Mnie by pasowało, robię rocznie niewiele ponad 1000km i mam auto niespełna 25- letnie. To i bym się nie napłacił za dużo. A bez auta to jakoś ciężko sobie wyobrazić życie.
 9. Road raz to coś innego niż podatek od aut. Podatek drogowy to my mamy w paliwie. Jeśli się mylę to naprostuj
 10. Mógłbym funkcjonować bez wszelkich mediów społecznościowych, ale zakupy przez internet, dobra pogoda, bankowość to musiałoby zostać
 11. https://youtu.be/QZDE_lTiyPA?si=lMCWINlbQSNLZooU
 12. Byłem na wycieczce szkolnej pod koniec lat '80 😁
 13. Byłem u kobiet na 1 spotkaniu, jak i były kobiety u mnie. "No risk no fun" 🤣 Kiedyś jedna po, przy mnie zasnęła dość mocno aż jej się chrapało, mógłbym wynieść chyba nawet to łóżko na którym spała 🤣
 14. Aż tak bardzo ci brakuje tego 1000-1500? I jesteś tak prawilny czy tchórzliwy ? Że jakaś skarbówka itp cię interesuje ?
 15. Tak, bo czemu by nie ? Pomijając to skurwiałe poranne wstawanie do szkoły czy pracy to jest fajnie 😁
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.