Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pazur2000

Użytkownik
 • Ilość treści

  68
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

28 Świetna

O Pazur2000

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mam to samo, za wyjątkiem tego, że czuję się skrzywdzony. No chyba, że mówimy o tym, że uważałem, że kobiety to "wietrzne istoty" itd. Więc krzywda jest, ale wyrządzona samemu sobie - poprzez niewłaściwe przekonani i wiara w nie.
 2. Pazur2000

  90% polskich związków- forum miało rację

  Taaa... Nie wiadomo - śmiać się czy płakać... Takie coś tylko dla "prawdziwych" mężczyzn
 3. Pazur2000

  Cześć

  Cześć.
 4. Ano właśnie... Tak mi dziś dziwnie.... Na forum będą trafiać coraz to nowe zastępy białych rycerzy - zdruzgotanych, załamanych, może w depresji, albo biednych... Kto im pomoże, jak nie My, Bracia? Kto ogarnie wiedzę z forum - może wygrać życie. Za pomoc drugiemu człowiekowi powinna czekać nagroda w Niebie... ;) @Marek Kotoński - propozycja - Za pomoc Bratu na forum - będzie zbawienie (odnośnie nowego związku wyznaniowego ;) ) Chwile zwątpienia zawsze się trafiają. Po to masz forum, żeby pisać. Ale nie biadolić ;) @Przemek1991 - weź się w garść ;)
 5. @eorold11 - avatarek, przywitanie
 6. Mam tak samo - pracując przy kompie można sobie przecież stronkę otworzyć. Jeśli oczywiście ktoś potrafi tak, że pracuje, a na forum zerka od czasu do czasu, a nie odwrotnie
 7. Oj tam oj tam, co kolega przeżył emocji, to jego - nikt mu nie zabierze
 8. Pazur2000

  Dziś w telewizji śniadaniowej było o...

  Dowalili im i tyle. Słabo z merytorycznością tej dyskusji jak dla mnie. Jedyny głos rozsądku to o bardziej spłaszczonym rozkładzie inteligencji u mężczyzn w porównaniu z kobietami. Powszechnie znany fakt. I to, że w Mensie 30% to kobiety. BO mniej ich zdaje testy do Mensy. To pewnie też pokłosie tego spłaszczonego rozkładu. Pozostała częśc audycji to wybrane przykłady na potwierdzenie tezy. "Kobiety są rzadziej dopuszczane do głosu i są nieśmiałe" - cytat. W studiu trzy kobiety i dwóch facetów. Właśnie w taki sposób są rzadziej dopuszczane do głosu.
 9. To, że twierdzi, to nie znaczy, że tak faktycznie było... Na forum bardzo dużo jest takich przykładów. Moim zdaniem, mówi Ci co chcesz usłyszeć, co dobrze zabrzmi w danej sytuacji. Gdyby powiedziałą Ci, że przespała się z wieloma facetami - jak byś zareagował? Pewnie nie byłbyś zadowolony... A tak - według jej relacji - trzyma dla Ciebie swoją "miłosną grotę"
 10. Pazur2000

  Wstydzę się przyznać, że mam konto na naszym forum...

  O tym, że tu jestem, wie tylko mój najlepszy przyjaciel... Polecałem mu forum, ale nie wiem czy tu zajrzał. Nie chwalę się że tu jestem, ale też specjalnie nie kryję, jak ktoś zerknie na kompa, to zobaczy co czytam. To, że ktoś powie, że to jakiś zaścianek albo coś - to Twoi znajomi... Czy to większość społeczeństwa? Poza tym, większość zawsze się myli
 11. Pazur2000

  Wymiana waluty EUR na PLN

  Jeśli po tym samym kursie, to nie ma żadnej różnicy. Jedyne co to wysokość prowizji od kwoty wymienianej, ale w przypadku takich kwot, raczej nie będzie się zmieniać wysokośc tej prowizji.
 12. Luz, nie ma się co spinać. Ja bym poszedł się poprzytulać wtedy, kiedy nie będzie siostry. No chyba, że siostra też chce się "poprzytulać"
 13. Może początek listopada to jakaś data ważna dla niej? A tak na poważnie - widocznie byłeś naprawdę najlepsza opcją, jaką miała. Potestowała innych, okazało się że "to nie to", więc próbuje... "Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki" i takie tam "mundrości" można zacytować. Olej ją. Moja rada. I piosenka - ku pokrzepieniu serca
 14. Pazur2000

  Cześć

  Cześć.
 15. Ja tam nie mam zamiaru wjeżdżać w kobiety autem... Moim zdaniem, koleś właśnie JEST terrorystą... A może po prostu chorym psychicznie człowiekiem. Nie utożsamiam się z nim. Nie jestem incelem. I żadnemu z Braci nie życzę, aby nim został, bo niby po co? Na forum jest masa wiedzy, jak działają relację między kobietą a mężczyzną. Rzeczowej, konkretnej. Świadectwa mężczyzn, którzy przeszli przez piekło rozwodu. Takich, którzy nie widują swoich dzieci, potracili majątki. I co - wjeżdżają w ludzi, żeby zabijać? Jakoś nie. Jak dla mnie - takie zachowania należy tępić, nie robić bohaterów z pojebów. Kropka.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.