Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Margrabia.von.Ansbach

Użytkownik
 • Zawartość

  19
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

48 Świetna

O Margrabia.von.Ansbach

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Mazowieckie

Ostatnie wizyty

86 wyświetleń profilu
 1. Na ostatnim zjeździe elektorów ustalono jedno. Świata zbawiać nie ma sensu! Najmniejszego. A gdy wytykasz ludziom że postępują niewłaściwie. Odbierają to jako ATAK. Więc tym bardziej nie ma sensu zawracać kijem Wisły. Same z tego straty. I frustracja. Nie bądźmy na siłę Chrystusami ! Nie zbawiajmy na siłę ! Nic to nie daje. Same straty. Kiedyś uświadamiałem facetów co do MGTOW i RED PILL. Jak leci. Bez sensu. Poziom zrozumienia szczątkowy. Dopiero gdy przyszedł ktoś doświadczony życiowo. Ktoś kto już lekko przejrzał na oczy. Warto było go uświadomić. Taka prawda. Żyj i daj żyć innym. Co najwyżej z tymi, którzy nie rokują, nie trzeba utrzymywać kontaktu. Dla własnego i ich dobra. Ale zbawiać ich? Syzyfowa praca! A ja męczennikiem być nie chcę...
 2. Margrabia.von.Ansbach

  Polski Grey już w księgarniach 🙂

  Nie śmieszkujcie. Podejdźcie jak naukowcy. Dostajecie właśnie dowód. Dowód na to co pragnie "statystyczna przeciętna kobieta". Pragnie skrycie. I do czego oficjalnie się nie przyzna. Chcesz zbałamucić przeciętną kobietę? Nie graj Sumiennego Tomasza. Czy Odpowiedzialnego Marcina. Graj tajemniczego, niestabilnego Don Massino. O mrocznej, dominującej osobowości.
 3. Margrabia.von.Ansbach

  Czy "robienie loda" jest przyjemne

  Bo w mniemaniu pań ZWIĄZEK TO GRA ZESPOŁOWA. Pani + Pan. Ale grać jako zespół mają wyłącznie do jednej bramki. Oczywiście na korzyść Pani. Pan ma biegać i strzelać. A Pani kombinować jak go kontrolować i motywować do jeszcze większego wysiłku. I punkty liczyć. A od czasu do czasu narzekać, że Piotrek czy Hubert to by więcej strzelił ! Też banał i też standard. Oklepany do bólu. Nasza męska rola w tym wszystkim? Paniom co to chcą grać pod siebie i dla siebie: Szybko dziękować za współpracę. Paniom co chcą grać fair play: Pomagać. A przede wszystkim rozróżniać te pierwsze od tych drugich.
 4. Margrabia.von.Ansbach

  Czy "robienie loda" jest przyjemne

  Wiesz, doświadczony już jestem. Z niejednego pieca jadłem chleb. I niejedną dziewczyną i kobietę widziałem. Czy też miałem do czynienia. I odpowiem Ci tak. Forumowicze od razu będą wiedzieli o jaki "MECHANIZM" chodzi. Na początku byś robiła, nawet jakbyś nie lubiła. Potem by Ci się odechciało. To klasyczne zachowanie u kobiet w związkach. I dlatego tak nie lubimy związków a już szczególnie małżeństw. Bo Wam się wtedy odechciewa. Bo już "NIE MUSICIE". Banał. Schemat. Algorytm. Ale jakże prawdziwy. I żeby skały się skichały = związek to barter. Barter obustronny. Abym dawał muszę dostawać. Abyś dostawała musisz coś dać. Infantylne "jak prawdziwie kocha to zrobi WSZYSTKO i na WSZYSTKO przymknie oczy" zostawmy dla sześciolatek. I nastolatek.
 5. Margrabia.von.Ansbach

  Czy "robienie loda" jest przyjemne

  Ja się wypowiem za siebie. Nie za innych mężczyzn. Masz pełne prawo do tego by nie chcieć robić fellatio. I odmawiać go. Twoja wola @Mrowka Nikt Ci tego nie może nakazać. To chyba zrozumiałe. Moim prawem jest nie brać Cię pod uwagę jako partnerki do związku. Z uwagi na Twoją niechęć do fellatio. To również zrozumiałe,prawda? Ważne by ludzie szybko komunikowali wobec siebie swoje wymagania. W związkach czy innych relacjach. By w razie mocnej niekompatybilności ładnie i szybko sobie podziękować. Zamiast ciągnąć dramę latami.
 6. Margrabia.von.Ansbach

  Cena sukcesu

  Arcyważny temat. Dzięki @Brat Janże go poruszyłeś. Od paru lat mam pewne spostrzeżenia. Im bardziej skupiam i pracuję nad jakąś dziedziną życia tym bardziej sypią mi się inne. Acha. Za osiągnięcia w samoogarnięciu jako mężczyzna płacę utratą. W moim przypadku: Utratą więzi ze starymi znajomymi. Utratą radosnej i naiwnej ekscytacji z kontaktu z kobietami. Gdy skupiam się na ćwiczeniach ciała to zaczyna kuleć dokarmianie intelektu i ducha. Gdy skupiam się na rozwoju intelektualnym to kuleje rozwój fizyczny. Gdy skupiam się na wejściu na wyższe poziomy to widzę słabość i miałkość więzi ze znajomymi. Dotychczasowych więzi. Gdy ogarniam zarządzanie relacji z kobietami to tracę naiwną radość z obcowania z nimi. Gdy podchodzę do nich z naiwną radością to tracę rezultaty. Gdy skupiam się na pracy i zyskach to cierpi na tym życie poza pracą. Gdy skupiam się na życiu poza pracą zaczyna kuleć praca i zyski. Gdy ktoś mi powie że da się ogarnąć wszystko. Na raz. Mieć ciastko i zjeść ciastko. I takie tam. To odpiszę krótko. Nie da się. Zawsze czymś płacimy. Nawet jeśli początkowo wydaje się że to za free. Nie ma za free. Jedyne pytanie brzmi. Czy nam to pasuje czy nie. Godzimy się czy opieramy. Dwa lata z forum dały mi wiedzę o relacjach. Kop nieziemski. Radzę sobie 5 razy lepiej niż kiedyś. Ale wiedza ta bezpowrotnie zabrała naiwną radochę z obcowania. Z kobietami. Bo obcowanie z nimi to nie sacrum. To schematyczny do bólu algorytm. Taką zapłaciłem cenę.
 7. Margrabia.von.Ansbach

  Liroj merton, duperele i foch

  Dziwisz się @tytuschrypus? Ja nie. Gdybym sprzedawał w salonie też bym tak robił. Po uj tracić czas i energię na próżno. Skoro gość i tak nie kupi. Dla zasady się starać? Strata czasu plus szefostwo i tak nie doceni. Już stary Fryderyk II Wielki mawiał że Polską (Rzeczpospolitą) rządzą kobiety. I one decydują. Z resztą jak patrzę na historię Polski z ostatnich 300 lat to chyba prawda. Bo Polska działa jak wypisz wymaluj typowa kobieta. Emocjonalnie.W oderwaniach od realiów.Życzeniowo.Skupiona maksymalnia na sobie(polonocentryzm/mesjanizm) W sumie temat na dłuższy wpis. A kto w związku jest i był ten wie. Że wybór zasłonek i koronek to wieeeeeeelka i waaaaaażna sprawa. Pół dnia można spędzić. Albo i cały. I nieważne że to trzecie koronki i piąte zasłonki w tym półroczu.
 8. Margrabia.von.Ansbach

  Zlot Braci samców!

  Urwijcie mi głowę jeśli chcecie ale jak pojawią się kobiety to będzie słabo. Zawsze ktoś odpali godowy taniec wokół nich. A reszta automatycznie dołączy. A przynajmniej większość. Zawsze tak jest. Setki razy już to przerabiałem. Męskie towarzystwo na domówce czy w pubie. Dokąd nie ma kobiet jest ok. Dyskusje,trochę śmieszkowania itd Pojawia się dziewczyna? Zaraz ktoś wyciąga pawie pióra z kieszeni,wtyka sobie w tyłek i udaje bażanta-amanta. Że najzabawnieszy i ogólnie najnajnaj. Dyskusja pada.Rozmowa pada.Poziom pikuje. Za to pojawiają się tokujący zabawiacze,rozśmieszacze i dający atencję klauno-nindża. Jelenie na rykowisku. Byle psitkę rozchachać i zainteresować sobą. Dzięki! Zbyt wiele razy to widziałem
 9. Nie chcę off-topu robić w tym temacie. Trzy singielki, wszystkie w okolicach 30. Po różnych związkach. Co roku latają do Turcji, jedna jeszcze do Włoch. Na miejscu szybko znajdują lokalesów do współżycia z obsługi hotelu. Lub wybierają z tych kręcących się po okolicznych dyskotekach. Taki sextrip. W Polsce są ą,ę. Generalnie Polki za granicą mocno zmieniają obyczaje. Pojechaliśmy do Chorwacji w 2002r. Drugiego dnia wszystkie nasze dziewczyny wyskoczyły ze staników i topless biegały. Wcześniej te same dziewczyny nad Bałtykiem były tekstylne w 100% Krygowały się i szczelnie przebierały pod okrywą z ręczników. Zawsze mnie to fascynowało, ta zmienność u kobiet o 180 stopni.
 10. Margrabia.von.Ansbach

  O zdradzie na cosmopolitan.com

  @Salius Ketmanjuż mnie uprzedził
 11. Na oko? Z 80%-90% Od maksymalnych pantofli po romantycznych naiwniaków. Badbojów od urodzenia jest z mało. Sam znam góra ze dwóch. Życie mają poszatkowane jak sałatka owocowa. Ale kobiet zawsze kręciło się wokół nich mnóstwo!
 12. Potwierdzam! To popularne miejsce dla samotnych trzydziestek z Polski na anonimowe wyszalenie się. W Polsce "ona taka nie jest, staraj się o mnie". W Turcji "juarebjutiful" i akcja leci. Znam trzy warszawianki które tak robią. Wysypała się "po co ta Turcja" jedna z nich. W stanie mocnej nietrzeźwości. Dziewczyna lubi z koleżankami do Egiptu lub Turcji latać? Z automatu odpuszczamy! I żebym nie wyszedł na psa ogrodnika lub zazdrośnika. Ich życie. Ich ciała. Ich sprawa co z tym robią. Ale hipokryzji nie znoszę organicznie !!!!! A hipokryzją jest robienie z siebie w Polsce Matki Teresy skrzyżowanej z Dziewicą Orleańską. Po tym jak się naskakała na tureckich kebabach. No ale opinia w otoczeniu jest wszystkim!!!!! Jak w Spice Girls: "you want my future? forget my past!"
 13. Margrabia.von.Ansbach

  O zdradzie na cosmopolitan.com

  Cosmpolitan? Najgorsza propagandowa szmata ever! Tuż obok hasła telewizyjnej reklamy "jesteś tego warta". Nałykają się tej papki jak kaczki w parku chleba. Potem byle 5/10 wydaje się że jest:
 14. Margrabia.von.Ansbach

  Ku przestrodze - Maciej Rybus

  Spotkałem się z opinią że Polki są najgorzej zmanierowane ze Słowianek. Łączą w sobie: wschodnią pogoń za łatwiejszym dostatniejszym życiem kosztem faceta + odreagowanie kompleksów (materializm) z zachodnimi poglądami nazi-feministycznymi. Z obu źródeł biorą to co najgorsze. Niestety. http://racjonalista.tv/dlaczego-polacy-tak-bardzo-chca-wierzyc-ze-polki-sa-najpiekniejsze/
 15. @manygguh poleciał lajk. Zgadzam się w pełni z @Król Jarosław I Nie wiem jak Wy. Ja się męczę stałym trzymaniem gardy i ramy. Badbojem nie jestem. Naturalnym psychopatą też nie. Więc trzymanie ramy całą dobę tydzień w tydzień mnie męczy. Obciąża,męczy,drenuje. To nie jest dla mnie naturalne. Owszem jak trzymam ramę i gardę to są wyniki. Ale pytanie zasadnicze. Jak jesteś "normalsem niebedbojem" to jaki jest koszt tego? Czy nie przyjdzie potem w wieku 50 lat zapłacić zawałem,wylewem itd? Mnóstwo facetów przekręca się wcześnie. Taka uwaga.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.