Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Margrabia.von.Ansbach

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  299
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

610 Świetna

1 Follower

About Margrabia.von.Ansbach

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Mazowieckie

Recent Profile Visitors

1623 profile views
 1. Podpisuję się pod tym co napisałeś @marcopolozelmer. W latach 80 byłem kajtkiem więc temat mnie nie obchodził. Za to dorastałem (liceum, studia) w 90tych i na początku 2000tych. Każdy tzw natural -ruchacz miał albo ładną buzię albo był dziany/zasobny albo miał tzw fejm (kapela, grupa skejtów, łobuz etc). I to było widać od liceum. A że mogli wybierać i przebierać wśród dziewczyn więc mieli gdzieś ich fochy. Nie ta to inna. Przyjaciel natural o którym piszę parę postów wyżej ma urodę. Zawsze miał. Twarz, sylwetka itd. Zawsze, ale to zawsze kręcił się koło niego wianuszek kobiet. Uroda + dusza towarzystwa + charakter narcyza. To taka sytuacja trochę jak z memów, gdzie przystojniak tłumaczy zwykłemu kolesiowi, że wystarczy być pewnym siebie, podejść i zagadać. I to wszytko Świat nie jest sprawiedliwy. Nigdy nie był i nie będzie. Jedni mają w nadmiarze, inni 'przymierają głodem'. Ale nawet tzw 'zwykły chłopak' może ogarnąć się holistycznie na tyle, by awansować kilka poziomów wyżej. I też mieć naprawdę udane życie seksualne. Więc informacja dla czytających te słowa gości, którzy uważają się za tzw 'przegranych'. Nie, nie jesteście przegrani. Po postu czeka Was dużo pracy nad sobą. Da się. Więc do roboty I pisze to Wam ex-nerd komputerowy z ex-elementami fobii społecznej, ex-geek z ex-10-15 kg wieczną nadwagą i ex-stylówką na 'przeźroczystego szaraka'. Da się z tego wyjść ! Do roboty ! A potem następuje magia!
 2. @KonkretnyKonar Tu nie chodzi o te parę złotych. Tu chodzi o zmianę zasady "płać boś facet!".
 3. Dwóch moich przyjaciół. Dwóch rodzonych braci. Starszy - naturals jak się zowie. Młodszy o dwa lata - ciepła klucha. Starszy temperament po matce. Młodszy po ojcu. Genetyka niby ta sama. Swoją drogą każdy starszy (30+) naturals jakiego znam ma zakręcone życie rodzinno-dzieciowo-erotyczne. Rozwody, dzieci z różnymi partnerkami, jakieś dziwne jazdy. Długi jakieś. Dramy z wyprowadzkami itd. Będąc naturalsem solidnego LTR nie ukręcisz. Ale co kto lubi.
 4. Świadomie zmierzam, by za kilka lat (jak już pojawi się siwizna 45+) wyglądać właśnie tak. No może poza tą torbą, bo jakoś się do nich nigdy nie przekonałem. Pozostanę przy aktówce. No i nie wiem jak z opalenizną. Polska to jednak Polska, Słońce u nas szaleje krótko i kapryśnie. Uprzedzę ewentualne pytanie. Tak. Czasami w Wwie widuję takich gości 45+
 5. Wsparcie. Ze strony kobiety. Oksymoron Przepływ dóbr, energii i wymiany energoinformacyjnej co do zasady ma charakter jednokierunkowy. Mężczyzna ---------------> Kobieta. Nawet jak się niektórym wydaje, że kobieta 'daje' swoje ciało do seksu. To nie zapominajcie o jednym - to ona nadal jest biorcą Waszej energii. Energii, która daje jej przyjemność, większą czy mniejszą. A nie, sorry ! W dalszej rodzinie żona wspierała męża! By pracę zmienił na lepszą! Bo więcej pieniędzy na nowy dom i jego urządzenie potrzebowała O. na 'takie wsparcie' to możecie liczyć.
 6. O frankowiczach nie chce mi się nawet pisać - bo to cwaniaki takie same jak banki. Bank jest cwaniakiem zinstytucjonalizowanych, frankowicze to cwaniacy indywidualni. Oszukani? Krzyczą głośno bo lobbują w swoim interesie. Jak frank taniał to jakoś nikt z nich nie krzyczał Jedni warci drugich.
 7. Można, owszem. Ja trzymam. Nie spieszy mi się. Nie potrzebuję PLN, które raczej będzie tracić. Poczekam aż warszawskie nieruchy się nieco skorekcą z cenami. Wtedy zobaczymy.
 8. Arcyciekawe czasy. Możecie sobie dać sprzedać ropę, za odbiór której Wam dopłacą. A bank za chwilę udzieli Wam kredytu na ujemne oprocentowanie. Tak się kończy wirtualna gospodarka oparta na spekulacji i żonglowaniu tabelkami w Exlecu. Tylko fizyczne złoto odkleiło się od ceny spekulacyjnych, papierowych kontraktów. I nigdzie nie idzie już go kupić A jak gdzieś pojawią się Krugerrandy - to w paskarskich cenach i po góra kilka sztuk. Ciekawe czasy. Swoją drogą nie liczcie na benzynę do ON po 1 zł na stacjach. Kontrakt to kontrakt. To nie to samo co ropa. Kontrakt to od wielu lat instrument spekulacyjny. Kiedyś było to zabezpieczenie na przyszłość. Ale to dawno temu. W innej rzeczywistości gospodarczej.
 9. Trochę ponad 40. Fizycznie lepiej niż 10 lat temu - bo zrzuciłem z 10 kilo jak nie więcej od tego czasu. Forma ogólna - chyba też lepiej. Wizerunek - lepiej. Teraz minusy. Będą dość identyczne jak we wcześniejszych wpisach. Po piciu, nawet średnim, kolejny dzień jest słaby. Muszę się wysypiać. Czasami, jak mogę, chodzę spać o 21-21.30. Ale rzadko mogę ;/ Regeneruję się dłużej. Mniej napalony na kobiety jestem. Za to bardziej doceniam ich styl, klasę, wygląd spójny. A znaleźć kobietę z klasą, szykiem i stylem - to jak trafienie 5 w Lotto. Tak mało ich jest. Podobnie jak @Mosze Red zauważyłem zmiany w psychice i nastawieniu. Cynizm i realizm w górę, uniesienia ducha i ekscytacja - ewidentnie w dół. Dodatkowo w zasadzie coraz mniej potrzebuję innych osób np. znajomych. Kiedyś byłem zwierzem towarzyskim. Obecnie bardziej cenię chwile, które mogę spędzić solo. Pieniądze się zgadzają. Nieruchomości się zgadzają. Stan rodzinny i dzieci się zgadzają. Sytuacja zawodowa stabilna, choć wkurwiajaca od dobrych 3 lat. Coraz częściej myślę, by zacząć prowadzić wykłady dla studentów. Z mojej zawodowej dziedziny. Na prywatnej uczelni. Nie dla kasy. Dla funu. Chyba się zakręcę koło tematu. Generalnie podsumowując. WIEK ŚREDNI POTRAFI BYĆ BARDZO SATYSFAKCJONUJĄCY JAK SIĘ WCZEŚNIEJ O TO ZADBA.
 10. Nie dowierzam czytając. No cóż. GDZIE SIĘ MIESZKA I PRACUJE A TAKŻE POSTUJE TAM SIĘ FUJARĄ NIE WOJUJE !!! I to dwóch gości o tak dobrym piórze !
 11. Panowie, ale Was to dziwi ? Przecież wiadomo jak funkcjonuje logika kobiet. Jak jest dobrze - maksymalnie licytować stawki swoją urodą i seksem, kto zaoferuje więcej! Jak jest źle - szybko przytulić się do kogoś kto zapewni opiekę. Od czasu jaskini to się nie zmieniło
 12. Dokładnie @mac, dokładnie ! Obecnie wyłacznie daytrading KGHMem i PGNIGiem. Na dłużej zakupię gdy przyjdzie druga fala histerii. Bo szczyt histerii, w tym giełdowej, przed nami. Kupię i niech leżą. I powoli zaczynam obserwować nieruchy w Warszawie. Nie spieszy mi się. Przyda się kolejne 35-40 m2 blisko metra. Za 10 lat, jak będziemy mądrzy Panowie, wyjdziemy z tego o niebo zasobniejsi. Spokojnie i z głową Panowie ! Spokojnie i z głową !
 13. Jeszcze tak. Za dwa miesiące - się zobaczy. @Obliteraror - chciałbym żeby tak było. Ale myślę, że będzie tak jak mówi @mac Państwo XXI wieku ma przepotężne elektroniczne narzędzia do totalnej kontroli i zamordyzmu. Pieniądz elektroniczny. Ujemne stopy na kontach - nawet jak nie wydasz to tracisz ! Cały przepływ pod kontrolą, SI wszystko wyniucha i wszystko wytypuje do skontrolowania! Będziesz fikał? To Cię odłączą - jako terrorystę / wywrotowca / hejtera / spamera / cyklistę / defetystę / antypostępowca. (niepotrzebne skreślić) Od środków. I dziękuję! Nasze dzieci będą żyć w innym Paradygmacie.
 14. Szanowni Koledzy, Będzie źle. Ale to "źle" trzeszczało już od roku czy dwóch. Koronaświrus to był tylko zapalnik. Nie musicie wycofywać PLNów z banków. Makulatury NBP wydrukuje ile dusza pragnie !!! Będziecie mogli ją sobie .... użyć jako papieru. Bo taka będzie wartość złotówki Tak się kończy 'drukowanie' hossy w USA. Tak się kończy kupowanie na kredyt mieszkań w modnych dzielnicach. Tak się kończy życie ponad stan. Rzeczywistość właśnie mówi "SPRAWDZAM" W Warszawie już zaczęło się palić. W mojej firmie też. Nie dziś, nie jutro. Nawet nie w przyszłym miesiącu. Ale zaczną się zwolnienia. Nie będzie kasy na mini-ratkę. Oj nie będzie. Jest jeden plus. Panny przestaną nosić nosy w chmurach. Bo zwykle prosperita i dobrostan połączone są z tytanicznym wzrostem wymagań kobiet. One dyktują warunki w tzw dobrych czasach. Teraz zmiękną ryjki "Gzięrzniczgom Inztakrama". Tak wam tylko zostawię: https://www.walutomat.pl/kursy-walut/ Jeszcze niedawno obkupiłem się w CHF po 3.90 ! Dziś 4.25 i pnie się w górę.
 15. Nie nie zabija uczuć. Likwiduje ZŁUDZENIA. Szkodliwe złudzenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.