Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Margrabia.von.Ansbach

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  289
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

595 Świetna

1 Follower

About Margrabia.von.Ansbach

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Mazowieckie

Recent Profile Visitors

1433 profile views
 1. Nie dowierzam czytając. No cóż. GDZIE SIĘ MIESZKA I PRACUJE A TAKŻE POSTUJE TAM SIĘ FUJARĄ NIE WOJUJE !!! I to dwóch gości o tak dobrym piórze !
 2. Panowie, ale Was to dziwi ? Przecież wiadomo jak funkcjonuje logika kobiet. Jak jest dobrze - maksymalnie licytować stawki swoją urodą i seksem, kto zaoferuje więcej! Jak jest źle - szybko przytulić się do kogoś kto zapewni opiekę. Od czasu jaskini to się nie zmieniło
 3. Dokładnie @mac, dokładnie ! Obecnie wyłacznie daytrading KGHMem i PGNIGiem. Na dłużej zakupię gdy przyjdzie druga fala histerii. Bo szczyt histerii, w tym giełdowej, przed nami. Kupię i niech leżą. I powoli zaczynam obserwować nieruchy w Warszawie. Nie spieszy mi się. Przyda się kolejne 35-40 m2 blisko metra. Za 10 lat, jak będziemy mądrzy Panowie, wyjdziemy z tego o niebo zasobniejsi. Spokojnie i z głową Panowie ! Spokojnie i z głową !
 4. Jeszcze tak. Za dwa miesiące - się zobaczy. @Obliteraror - chciałbym żeby tak było. Ale myślę, że będzie tak jak mówi @mac Państwo XXI wieku ma przepotężne elektroniczne narzędzia do totalnej kontroli i zamordyzmu. Pieniądz elektroniczny. Ujemne stopy na kontach - nawet jak nie wydasz to tracisz ! Cały przepływ pod kontrolą, SI wszystko wyniucha i wszystko wytypuje do skontrolowania! Będziesz fikał? To Cię odłączą - jako terrorystę / wywrotowca / hejtera / spamera / cyklistę / defetystę / antypostępowca. (niepotrzebne skreślić) Od środków. I dziękuję! Nasze dzieci będą żyć w innym Paradygmacie.
 5. Szanowni Koledzy, Będzie źle. Ale to "źle" trzeszczało już od roku czy dwóch. Koronaświrus to był tylko zapalnik. Nie musicie wycofywać PLNów z banków. Makulatury NBP wydrukuje ile dusza pragnie !!! Będziecie mogli ją sobie .... użyć jako papieru. Bo taka będzie wartość złotówki Tak się kończy 'drukowanie' hossy w USA. Tak się kończy kupowanie na kredyt mieszkań w modnych dzielnicach. Tak się kończy życie ponad stan. Rzeczywistość właśnie mówi "SPRAWDZAM" W Warszawie już zaczęło się palić. W mojej firmie też. Nie dziś, nie jutro. Nawet nie w przyszłym miesiącu. Ale zaczną się zwolnienia. Nie będzie kasy na mini-ratkę. Oj nie będzie. Jest jeden plus. Panny przestaną nosić nosy w chmurach. Bo zwykle prosperita i dobrostan połączone są z tytanicznym wzrostem wymagań kobiet. One dyktują warunki w tzw dobrych czasach. Teraz zmiękną ryjki "Gzięrzniczgom Inztakrama". Tak wam tylko zostawię: https://www.walutomat.pl/kursy-walut/ Jeszcze niedawno obkupiłem się w CHF po 3.90 ! Dziś 4.25 i pnie się w górę.
 6. Nie nie zabija uczuć. Likwiduje ZŁUDZENIA. Szkodliwe złudzenia.
 7. No to żeście mi nostalgią pojechali... 90te to koniec podstawówki, liceum, studia w Warszawie na UW. Po pierwsze był to okres przejściowy, okres szeroko rozumianej wolności i braku ograniczeń, PRL się skończył, to coś kolejnego jeszcze się nie ukształtowało. A ukształtowało po 2000roku, szczególnie po wejsciu do UE. Kto miał smykałkę do interesów - to był raj. Można było handlować wszystkim. Ludzie spędzali czas na podwórkach. Ogniska, spotkania, granie w piłkę. Choć ostro nerdziłem (ZX Spectrum a potem Amiga) i obracałem się w gronie 'komputerowców' To i tak dużo czasu spędzało się na dworze. Nie było tylu spasionych, pulchnych dziewczyn co teraz. Za to były bardziej szare, takie 'myszkowate'. Ktoś już na forum pisał a ja to powtórzę: obecnie byle średnia dziewczyna może się odpicować (przejściowo) na bóstwo. Wtedy tak nie było - albo dziewczyna miała urodę albo nie. Co na minus? Poczucie chaosu i bajzlu, nie było nadzoru. Niby szła za tym wolność ale i jej negatywne strony jak olbrzymia przestępczość. Kradli wszystko co się łańcuchem nie przytwierdziło. Z samochodów kradli radia i takie śmieszne nakładane lusterka panoramiczne. Do dziś mam odruch, że jak parkuję to sprawdzam czy czegoś cenniejszego na widoku nie zostawiłem Taka pozostałość po 90tych Fajny czas. Któryś z Was porównał to do lat po II wojnie światowej. Trafne porównanie, i jedno i drugie było 'nowym otwarciem'. Wszystko było nowe. Człowiek chłonął. A teraz? Wtórność nad wtórnościami wtórnością poganiane. Ale to już efekt wieku, w którym jestem. Bo im człowiek bardziej doświadczony i wie, jak działa świat. Tym bardziej zdystansowany się robi. A i jeszcze jedno? Zanim się za przysłowiowego cycka złapało to się chodziło z panną parę miesiecy za rączkę. Serio !
 8. @absolutarianin Dzięki za porcję wiedzy. Włoski styl bycia zawsze mnie intrygował, jako mężczyznę. I elegancka sprezzatura.
 9. Kobiety albo się rozumie albo kocha. Nigdy jedno i drugie. Bo rozumiejąc jak działają kobiety - już ich nie pokochasz.
 10. @Messer Zasadniczo, od strony strategiczno-taktycznej to co napisałeś w swoim poście trafia do mnie. Jest zrozumiałe, Niestety, czy nam się to podoba jako mężczyznom czy nie to: KOBIETĘ TRZEBA SOBIE KUPIĆ / PRZEKUPIĆ. Można różnie rozkładać akcenty. W różny sposób interpretować swoje działania w w/w zakresie ale to i tak będzie TRANSFER DÓBR, USŁUG i KORZYŚCI. Takiej czy innej natury. I to transfer zasadniczo w kierunku MĘŻCZYZNA ---> KOBIETA, szczególnie na początku znajomości. Co nie zmienia faktu, że pożądany przez kobiety algorytm "oczaruj mnie i przekup" stoi w jaskrawej sprzeczności z coraz głośniej artykułowanymi przez nie postulatami "równościowymi" czy też bardziej "żądaniem uprzywilejowania i specjalnego traktowania". Trąci to pewną schizofrenią ze strony kobiet, gdy w trakcie godów i zalotów a także 'związków' chcą być traktowane wg. norm "patriarchalnych" korzystając ze swojej uprzywilejowanej natura pozycji - ale już w pozostałych dziedzinach życia to ma być sztucznie ciągnięta w górę 'równość', gdzie ów patriarchalizm jest piętnowany w czambuł. To jest rzecz, która najbardziej wkurza mnie w kobietach. Podwójne standardy połączone z "fuck logic". To wypisz wymaluj sytuacja jak ze starszymi, buntującymi się dziećmi. Chcą być traktowane jak dorośli, decydować o sobie i swoich sprawach, w pełni dysponować sobą. Ale jednocześnie całe kwestie utrzymania i troski logistyczne zwalać na rodziców. Zjeść ciastko i mieć ciastko. Niestety, nawet teoretyczna fizyka kwantowa nie zakłada takich cudów. Z poważaniem.
 11. Wychodzę wczoraj z metra, stacja Centrum. Patelnia jak patelnia. Cały czas jakieś akcje. Ale ... Stoi babka. Z megafonem. Zbiera głosy za Kidawą-Błońską (do której nic nie mam). I przez szczekaczkę leci" IO-IO-IO-IO (jak syrena policyjna) Zbieramy głosy na Kidawę-Błońską. Wybierzmy kobietę na prezydenta Polski! Czas na kobietę! IO-IO-IO Argument merytoryczny numero uno: kobieta! Obok stali goście od Bosaka. Wpisałem się na listę poparcia. Nie żeby z Konfederacją ze wszystkim było mi za pan brat. Ale niech ma. Zagłosuję na niego. A w drugie turze - na kontrakandydata Dudy. N chyba że będzie Kidawa-Błońska. Bo wtedy... IO-IO-IO (widok babki z megafonem) posiedzę w domu.
 12. Gdybym ja to wiedział 20 lat wcześniej. Ech kurka wodna. Popełniałem WSZYSTKIE błędy o których piszesz. Łap pucharek @Yami !
 13. Kiedyś, dawno dawno temu. W odległej galaktyce ... Dobra. Z jakieś 15 lat temu. Pracowałem krótko w administracji samorządowej. Miasta mego powiatowego. I w ramach obowiązków miałem rozmowy z interesantami. Niezły poligon doświadczalny, mówię Wam ! Z biegiem czasu było widać pewną ZAUWAŻALNĄ RÓŻNICĘ. Różnicę miedzy osobą z tzw. miasta i tzw. wsi. Interesant 'z miasta' zasadniczo gdy nie wiedział, to wchodził i odgrywał się schemat. DZIEŃ DOBRY. PRZYSZEDŁEM BO NIE WIEM. PROSZĘ MI WYTŁUMACZYĆ. A potem w zależności czy mu pasowało był zadowolony lub nie. Jak nie zadowolony - to się wnerwiał mniej lub bardziej. Interesant 'ze wsi' gdy nie wiedział to wchodził i odgrywał się schemat. WKURW. KWADRANS PYSZCZENIA I WYLEWU WKURWU OGÓLNEGO. PRÓBA WYTŁUMACZENIA. I to pyszczenie, z powodu lub najczęściej bez - było turbocharakterystyczne. A potem w zależności czy mu pasowało był zadowolony lub nie. Jak był zadowolony - to aż emanował poświatą jak święci katoliccy. Był też inny schemat: Starsze kobiety płakały i próbowały załatwiać sprawy 'na litość'. Starsi mężczyźni załatwiali sprawy na 'panie, pomóż, ja już się nie znam'. Młode kobiety próbowały być uwodzicielskie i próbować coś ugrać uśmiechem i urokiem. Rozwódki bardzo często miały o jeden guzik w koszuli rozpięty za bardzo. Lub dekolt XL Młodzi mężczyźni często byli nabuzowani i przejawiali skłonności do konfrontacji. Wracając do meritum. Kiedyś tak było. Obecnie jak patrzę na młodzież, to nie wiem kto z miasta a kto ze wsi. Większość wygląda wedle ostatnich mód internetowych. I ubiera się w tych samych sieciówkach na wyprzach. MvA O to, to !
 14. Niestety. Z równolatką (lub prawie równolatką) najczęściej jako n-ty. I to n-ty kolejny po n-tym kolejnym. Z młodszą partnerką, czasem jako pierwszy. Czasem również jako n-ty ale z bliższym numerem "POLE POSITION". Świat nie jest sprawiedliwy. Nigdy nie był. Co więcej - mój głęboki niesmak faktem owej niesprawiedliwości - świat ma głęboko w du_ie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.