Jump to content

Foster

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  394
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  100.00 PLN 

Community Reputation

449 Świetna

About Foster

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,866 profile views
 1. A więc tak, jeżeli prowadzisz firmę i masz duży zapas gotówki, kupujesz za gotówkę. Jeżeli prowadzisz firmę, masz jakiś zapas gotówki ale wolisz zostawić ją sobie jako poduszkę lub na jakieś niespodziewane wydatki/inwestycje, bierzesz leasing operacyjny, jest to najczęściej wybierana opcja, masz sporo możliwości, z wykupem czyli auto zostaje w firmie po okresie leasingu, bez czyli ze zwrotem auta , z wkładem dużym, małym, zależy od podejścia, sytuacji w firmie itp. Kredyt to raczej prywatnie, chociaż są już takie instrumenty na dzisiaj jak leasing dla osób prywatnych. Podsumowując, jeżeli masz
 2. Naprawdę uważasz że podano do publicznej wiadomości informację jak, o której i przede wszystkim kiedy ci nasi ,,oficjele,, mieliby wybrać się do Kijowa? Jeżeli tak, co potwierdza Twoja powyższa dedukcja oraz zaangażowanie czasu w szukanie połączeń kolejowych, to gratulacje:)
 3. W punkt, bardzo dobrze skwitowany temat szczucia przez co poniektórych na tym forum nas na Ukraińców, brnąc w retorykę Wołynia i bandery, zapominamy o Niemcach czy jak przedmówca napisał kacapach. Na dzisiaj w interesie nas wszystkich jest mówienie jednym głosem a nie żarcie się między sobą wyciągając argumenty, które nie mają nic wspólnego z aktualną sytuacją.
 4. Gdzieś czytałem że naszych ochotników zgłosiło się tylu, że można na palcach jednej ręki policzyć. A tymczasem w Moskwu...Nobel z ekonomii, jak zażegnać światowy kryzys.
 5. Panowie, temat samolotów zaczął Barell z UE na konferencji, następnie tweet-a zamieściła UA o tym że dostaną 70 samolotów m.in. z Polski, Słowacji i Bułgarii, nasi nic w tym temacie nie mówili, zaczął się szum, Blinken i my to zdementowaliśmy i tyle.
 6. Dobra Panowie, nie ma się co emocjonować, już pozamiatane... https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-03-08/wojna-w-ukrainie-mcdonalds-zamyka-restauracje/?ref=aside_najnowsze
 7. Jeszcze nie, ale kacapy już walą na oślep do cywilów, burzą jak leci przez nieporadność swoich dowódców a w eter idzie info o katastrofie humanitarnej, umierających z odwodnienia małych dzieci, gwałtach itd. To wszystko to grunt pod wejście Zachodu.
 8. W 100% się z Tobą zgadzam, ale to nie jest clue tego konkretnego przypadku. Jeżeli te nasze Mig-i fizycznie znajdą się na niebie UA i nic spektakularnego się nie wydarzy, to zostanie już tylko jeden, ostatni krok ażeby NATO weszło w ten konflikt na pełnej k...wie, no fly-zone i walenie do ruskich samolotów, co uważam że nastąpi.
 9. Uważasz że optyka kacapów na nasz kraj przez ten zabieg się zmieni, że jakbyśmy my jako Polska sprzedali np. te samoloty po 1 rublu za szt. to reakcja putina byłaby/będzie inna?
 10. Poproś moderację żeby skasowali Twojego posta bo kacapy dowiedzą się że to nasze Migi i będzie grzyb...oczywiście ironia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.