Jump to content

Foster

Starszy Użytkownik
 • Posts

  443
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  100.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,995 profile views

Foster's Achievements

Starszy Kapral

Starszy Kapral (5/23)

550

Reputation

 1. Jak najbardziej normalna reakcja w twoim wieku, wszyscy przez to przechodziliśmy, poniekąd dlatego część z nas się tutaj znalazła. Musisz po prostu to przeboleć, przetrawić i przepracować, rady na to znasz, to co mogę powiedzieć od siebie, nie melanżuj z tego powodu, to akurat ma skutek odwrotny od zamierzonego a po alkoholu możesz zrobić coś głupiego, np. dzwonić do ex. Czas, czas i jeszcze raz czas, to cie uleczy, a w międzyczasie audycje Marka i książki, polecam!
 2. Tak ma być, chodzić obserwować!
 3. Foster

  "Afera analna"

  To ściema...jakby wszystkim laskom od razu dyski wypadały od anala to każdego ranka na sorze kolejki jak po bułki...dajta spokój.
 4. Nie, nie jest to normalne, jeżeli jesteś zdrowy, masz 30 lat powinieneś być napalony jak dzik na tę laskę, a takie tezy że sex jest przereklamowany możesz stawiać po większym przebiegu, bo nomen omen to jest prawda.
 5. Zakochał się pewnie i nastąpiło cudowne nawrócenie, czyli skończyło się jak zawsze🥰
 6. Tym którzy ich nie mają....hue hue hue:P
 7. Jeżeli tak faktycznie jest to możesz mieć jedynie powody do radości, pierwsza sprawa z twoją zdradą którą nota bene miałbyś wysrywaną do końca życia jeżeli zostaniesz w tym małżeństwie, druga, będziesz miał kontrargument że ona też chodzi na boki. Tego małżeństwa już nie ma, zdrada w mojej opinii przekreśla taką relację, tego się nie zapomina i dla bardziej wrażliwych związek z osobą która zdradziła to psychiczne tortury i żebyś nie wiem co nie robił, te gówno kiedyś i tak wybije.
 8. W pewnym wieku dla laski która chce się ustatkować, każdy dzień który inwestuje w związek bez perspektyw dla niej to bezpowrotna strata baaaardzo cennego czasu. Nie upatrywałbym w tym nic dziwnego, może gość był z nią tylko żeby sobie podupczyć, a jak zaczęło się o dzieciach, domku z białym płotkiem i biszkoptowym labradorze najzwyczajniej w świecie się zmył.
 9. Wreszcie jakiś głos rozsądku, sowiety dzisiaj tak naprawdę do niczego nie są nam potrzebni, także trzymajmy kciuki żeby tzw. Zachód pompował do UA takie ilości broni by kacapy się wyrżnęły na tym konflikcie i przez najbliższe dekady żarły kartoszki z kapustą popijając bimbrem z żołędzi. Ten kraj i ta mentalność sowietusów to zgnilizna cuchnąca na odległość o imperialistycznych zakusach, to kraj przesiąknięty korupcją, alkoholikami i przeświadczeniem o swojej wyimaginowanej wielkości. O propagandzie wlewanej do ich czerepów nawet nie wspomnę, w pale mi się nie mieści co tutaj niektórzy wypisują, jak chociażby ten twierdzący że przed wojną zagrożenie dla PL ze strony UA było większe niż RU. Oni już u nas byli przez bez mała 5 dekad, jak to wyglądało i co po sobie zostawili większość rozumnych wie. Także jak wspomniałeś, silna RU nie jest absolutnie w naszym szeroko pojętym interesie i aby z dala od tego ruskiego miru.
 10. No właśnie dla tego, to jest na nasze własne życzenie, analogiczna sytuacja z kręceniem liczników samochodowych, klienci sami wymagali żeby na rynku samochodów używanych auta nie miały więcej niż 180 tys km, to nie miały:)
 11. Post z 18r. do tej pory już pewnie wyłysiał😎
 12. W punkt uwagi, mam dokładnie takie same przemyślenia w kwestii posiadania oraz permanentnego strachu dot. czasu przyszłego i tego, czy aby nie stracimy swoich dóbr w przyszłości, to naprawdę zakała dzisiejszych czasów, ludzie schizują z tego powodu, opisywał ktoś historię gościa który stracił połowę majątku i skoczył z wieżowca, ale ta połowa była liczona w miliardach. Dzisiaj wiara zupełnie nie potrafi cieszyć się z drobnych rzeczy, widzę to po sobie a przede wszystkim po dzieciach, zauważcie, że obecnie uszczęśliwić dziecko to nie lada wyczyn, one same już nie wiedzą co by chciały, a cokolwiek się im kupi to zabawa trwa 20 min i dalej - nudzi mi się. To jest właśnie problem dzisiejszego świata, w dupach się od dobrobytu poprzewracało co paradoksalnie generuję falę depresji i nieszczęść a nie ogólnie pojętą radość z życia.
 13. Bardzo możliwe, ale akurat tego formatu ze względu na moją męską moralność nie dotykam.
 14. Tak, ale weź poprawkę na to że są ludzie i ludzie, to samo tyczy się SM, nie demonizował bym ich aż tak radykalnie i nie wrzucał wszystkich do jednego worka. Ja w tej materii jestem cały czas aktywny i nie powiem, spotykam też mamuśki na poziomie które nie poszłyby do łóżka na drugim spotkaniu i trzymają jakiś poziom, no ale...nie do końca jestem zainteresowany relacją na poważnie więc je po angielsku odpuszczam. A te o których mówisz, owszem są, ale to od razu widać, coż....szkoda tylko dzieci. Reasumując, dzisiejsze czasy to dramat dla facetów szukających ,,normalnego,, związku, naprawdę im współczuję.
 15. Idź po prostu do innego lekarza i tyle, powtórzę się, tutaj porad nie szukaj bo nikt Cię zdalnie nie wyleczy, a jeżeli zaczniesz stosować wszystkie metody podane powyżej to raczej sobie pogorszysz a nie polepszysz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.