Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Zajac

Użytkownik
 • Content Count

  94
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

129 Świetna

About Zajac

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oponka pod pępkiem, której 4 miesiące temu nie było
 2. Jaki cudem alimenty mogą wynosić połowę dochodów?! Co za sąd o tym decydował!
 3. https://www.tvp.info/44161561/para-usypiala-i-okradala-obcokrajowcow-w-klubach-nocnych Samcu,wiedz że jak loszka 10/10 pierwsza zagaduje + stawia drinki to coś się dzieje!
 4. To nie pierwszy popis tej postępowej feministki. Wkurwia mnie za każdy razem gdy otwiera publicznie usta, ale teraz już kurwa przegieła. https://www.dorzeczy.pl/kraj/111496/Spurek-Musimy-sprawic-by-mieso-bylo-drozsze-Celna-riposta-Makowskiego.html
 5. Potrafią się nami zaopiekować i sprawić że w ciężkich sytuacjach jest nam lepiej. Leżę od wczoraj w szpitalu(stąd wyższa aktywność na forum) , czekam na zabieg. Moja dziewczyna mimo że ma 30km przyjeżdża do mnie dwa razy dziennie. Zawsze przywiezie coś dobrego i wstąpi też do mojego domu rodzinnego zabrać dla mnie rzeczy których ja zapomniałem. Lepiej mi gdy mnie odwiedza.
 6. @Furiatkbt Myślałeś o jakimś prawo jazdy? Nie koniecznie C+E i kierowca tira. Dobra opcja dla że tak powiem prostego chłopa to kat D i spory wybór pracy w przyzwoitych pieniądzach. Wszystkie MPK w Polce chyba szukają kierowców. Chcesz większe pieniądze to kierowca dalekobieżny. Pole manewru jest spore. Dziecko to niestety solidne wydatki.
 7. @Furiatkbt Ile masz lat? Jakie wykształcenie? Jakie umiejetnosci/kursy posiadasz? Gdzie mieszkasz? Nie musisz pisać konkretnie. Wystarczy jak podasz region i przybliżoną wielkość miejscowości bądź jej oddalenie od centrum gospodarczego regionu w którym mieszkasz. Masz własną nieruchomość? Czy masz jakieś oszczędnośc? Czy dysponujesz czasem po pracy? Czy chcesz zmienić pracę na lepiej płatną?
 8. 1.Oblicz zapotrzebowanie energetyczne 2.Odejmij od tego 400-500 kcal - to jest Twoje zapotrzebowanie na redukcji 3.Ustal dietę zgodnie z makro 40%węgle, 30%bialko i 30%tluszcz 4.W bilans wliczasz wszystko z wyjątkiem warzyw których jesz dużo przy każdym posiłku. Skupiasz się na warzywach zielonych np. brokuł, szpinak, jarmuż 5.Idź na siłownię. Stosuj trening FBW 3x w tygodniu bądź jakąś formę push pull 4x w tygodniu 6.Pamietaj o codziennej aktywności Tyle. Tłuszcz z brzucha zejdzie tylko że na końcu. Partie z którymi mamy największe problemy tracą tracą tkankę tłuszczową na samym końcu ale też ją TRACĄ. Na siłowni musisz opuścić strefę komfortu by trening miał sens. Przykładowo masz 5 serii martwego ciągu po 5 powtórzeń. Możesz z małymi problemami wykonać ostatnią serię stosując zasady progresji co serię RAMPA z ciezarem 150kg a robisz 100kg = trening do dupy! Organizm nie ma bodźców. To tak na szybko. P. S. Podaj wiek, wzrost, wagę i obwód pasa to wstawię jakąś przykładową dietę.
 9. @NiesamowitySzymi Dlaczego jechałeś aż do Turcji? Czy ceny w Polsce są tak zaporowe że warto? Ryzyko oszustwa, partacta czy zwykłych błędów wynikających z barier komunikacyjnych.
 10. Polityka niskich stóp procentowych. Tani kredyt i realnie przynoszące straty lokaty oszczędnościowe.
 11. IBRA pisał pewnie o gospodarstwie a nie samym domu, w takim wypadku doliczyć należy pozostałą zabudowę, ziemie, maszyny.
 12. Nie. Twierdzę, że wśród moich znajomych z którymi mam kontakt nikt nie zarabia mniej niż 3500. 6k PLN to zarobki kierowców.
 13. Moi znajomi to przeciętnie, niczym nie wyróżniający się ludzi w większości po technikach/zawodówkach. Są kierowcami, operatorami koparek, mechanikami, stolarzami. Ja jestem żołnierzem zawodowym.
 14. Od tylu zaczyna się to co dostają do ręki. Jak to wygląda na umowie to nie wiem
 15. @witekk Mieszkam w centralnej Polsce. Daleko od głównego ośrodka-Łodzi,mozna powiedzieć że na zadupiu. Nie znam osobiście nikogo z mojego pokolenia(przełom lat 80 i 90) kto zarabia mniej niż 3500. Dużo chłopaków jeździ na tirach zarobki w okolicach 6000.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.