Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

deleteduser20

Użytkownik
 • Ilość treści

  189
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

188 Świetna

O deleteduser20

 • Ranga
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wybieram usunięcie konta. Napisałem już swoje, proszę usunąć, cześć.
 2. deleteduser20

  Sprane mózgi nałogowców.

  Zostaw, nic nie zrobisz. Oni są potrzebni. Bez palaczy podatki byłyby wyższe a emerytury niższe. Za paleniem stoi statystyka, to gówno skraca życie o jakies 10 lat przeciętnie. Obywatel jest dobry gdy pracuje, ponieważ praca jest opodatkowana. Gdy idzie na emeryturę, staje się nieopłacalny, bo trzeba go utrzymywać i leczyć. Dlatego w interesie abstynentów jest istnienie palaczy, byle z daleka żeby dymem nie truli. Żaden minister finansów nie zrobi realnie nic, papierosy zabijają głównie emerytów i o to chodzi, szczególnie w dobie starzejącego się społeczeństwa. Wygląda niemoralne ale taka jest prawda. W końcu volenti fit non iniuria - chcącemu nie dzieje się krzywda.
 3. Dodaje inny link do tej informacji, bo Financial Times każe sobie abonament płacić: https://www.bbc.com/news/uk-england-gloucestershire-36499818 https://www.telegraph.co.uk/news/2016/06/10/millionaire-tycoons-ex-wife-awarded-six-figure-payout-even-thoug/
 4. Od dawna twierdzę, że progresywny Zachód zmienia się w obóz koncentracyjny dla białych, heteroseksualnych mężczyzn. Oto następny dowód: Miejsce akcji to niegdyś Wielką Brytania. Historyjka sprzed trzech lat. Małżeństwo skończyło się formalnie w latach 90-tych, każde poszło w swoją stronę. Oboje byli wtedy biedni, na socjalu. Pani próbowała oczywiście znaleźć nowego konia roboczego, efektem czwórka dzieci z trzema facetami. Najstarsza córka uwiklana już w narkotyki i prostytucję, takie klimaty. Tymczasem były mąż założył firmę z branży energetyki wiatrowej i jest dziś warty jakieś 57 milionów funtów. Dawna ex nie mogła tego przeżyć, więc zaczęła chodzić po adwokatach. Prawnicy zauważyli, że orzekając rozwód sąd nie podzielił majątku i poczuli kasę. Chytra baba zażądała 1,9 miliona, sąd przyznał jej 300000 funtów z majątku byłego męża, na powstanie którego nie pracowała ani jednej minuty. Żyć, nie umierać. https://www.ft.com/content/1ead640a-2efa-11e6-bf8d-26294ad519fc
 5. Ciekawe... Gdy ja 10 dni temu napisałem tytuł z umyślnym, oczywistym błędem, to próśb takich nie było. Capo di tutti capi uraczył mnie od razu banem na dobę. Jak widać, podwójne standardy bywają nie tylko w kobiecych umysłach.
 6. Generalnie polecam posiadanie dwóch paszportów. Czasem bardzo w życiu pomaga. Dobre ze względów podatkowych. Dobre dla ochrony majątku. Podróżując zawsze mogę poprosić o pomoc dwóch konsuli. Do tego daje spory komfort psychiczny, zawsze mam alternatywę. W jednej chwili mogę zostawić wszystko i prysnąć za ocean.
 7. Polskie prawo pozwala na posiadanie więcej niż jednego obywatelstwa, nie traci się go w momencie nabycia następnego. W przeciwieństwie na przykład do Niemiec, gdzie obywatelstwo traci się automatycznie w dniu przyjęcia innego, spoza UE. Jeżeli o to chodziło w pytaniu.
 8. deleteduser20

  Problemy ze słuchem i inne rzeczy.

  Mam coś podobnego. Gdy ktoś odzywa się do mnie z zaskoczenia, mam trudności ze zrozumieniem pierwszego słowa lub słów. Od wielu lat mieszkam poza Polską i posługuje się trzema językami. Kiedy nagle ktoś do mnie zagada, tracę pierwszą sekundę na rozpoznanie języka. Czuję się wtedy jak kretyn, bo zwykle moja odpowiedź to: co/what/was?
 9. deleteduser20

  Jak ocenia kobiety Księga Syracha (Stary Testament)

  Kościół Katolicki to jedna z najlepiej wprawionych w bestialstwie organizacji w historii ludzkości. Ale nie przejmuj się, to forum służy poniekąd otwieraniu oczu. Ament, czy jakoś tam.
 10. deleteduser20

  Jak ocenia kobiety Księga Syracha (Stary Testament)

  Na dziś "śpiewaczka" to facebook'owiczka, instagramowiczka i każda marząca o medialnym sukcesie. Faktycznie, kobiety podwyższonego ryzyka.
 11. deleteduser20

  Samotny Sylwester.

  Dzień jak każdy, po nim noc jak każda. Tylko po co oni tak tymi petardami napierdalają? Nie widzę powodów do radości.
 12. deleteduser20

  Czy Bóg istnieje???

  Wasze umysły wypełnione są dogmatami, powtarzacie je bez zastanowienia nad ich absurdalnością, przyjęliście je za własne przekonania. Istota pojedyncza, wszechmocna i wszechobecna istnieć nie może, ponieważ nie może stworzyć drugiej identycznej istoty. Nie byłaby wtedy pojedyncza i wszechobecna, więc nie jest wszechmocna. I odwrotnie. Ludzie nie mają wolnej woli, mają wolę ograniczona. Im ważniejsze decyzje podejmują, zwykle tym bardziej ograniczona jest ich wola. Ja mam wolę, żeby zawsze być młodym i zdrowym, co z tego? Wiara nie jest żadną łaską, to tylko dogmat chrześcijański, do tego szkodliwy społecznie. Przykładowo judaizm nie wymaga wiary, u Żydów nagrody po śmierci dostąpią sprawiedliwi, u chrześcijan wierzący. Która wersja wygląda bardziej moralnie? Nie istnieje jednolite prawo przyczyny i skutku. Na co dzień obserwujemy, że każda akcja powoduje reakcję, ale w fizyce kwantowej albo astronomii obserwuje się zjawiska, których przyczyn nie znamy. Jedyna racjonalna wówczas odpowiedź to "nie wiem", wniosek że stoją za tym bóstwa jest nieracjonalny i życzeniowy.
 13. deleteduser20

  Czy Bóg istnieje???

  Inkwizycja europejska, wyprawy krzyżowe, domikański terror w Langwedocji (polecam poczytać o ich perfidii), hiszpańska inkwizycja (inna od rzymskiej), jezuickie motto "Cel uświęca środki", uwieńczone masową masakrą w Ameryce Południowej. Dyskretne popieranie krwawych dyktatorów (Hitler, Franco, Pinochet, Ustasze). A z postaci historycznych - Konrad z Marburga, Bernard Gui, Arnold z Amaury, Torquemada i inne przeurocze kanalie, których zliczyć nie można. Miliony ludzi zamordowanych, spalonych, utopionych, napiętnowanych społecznie, złamanych, pognębionych, łamanych kołem, torturowanych rozgrzanym żelazem (żeby nie przelewać krwi, bo to "grzech"), z wyrwanymi językami, wydłubanymi oczami. Rzezie w Beziers, Carcassone, noc Św. Bartłomieja... A na naszych ziemiach Barbara Zdunk, spalona na stosie za rzekome czary zaledwie w roku 1811, więc wcale nie tak dawno. Wcześniej proces w Doruchowie, o którym Kościół Katolicki zrobił wszystko, żeby zapomniano: z pomówienia znachorki 3 kobiety zamęczone na torturach i 11 spalonych na stosie. Wpolczesnie miliony ofiar zakazu używania prezerwatyw podczas epidemii AIDS w Afryce, dziesiątki tysięcy zabitych przez fundamentalistów islamskich, kilka milionów ofiar walk hinduistów z muzułmanami podczas oddzielenia się Pakistanu od Indii. Oto bogowie i ich wyznawcy. Każda religia jest oszustwem, ponieważ obiecuje korzyści, nie będąc w stanie zagwarantować ich spełnienia. Fałszywymi obietnicami, prowadzi swoje ofiary do niekorzystnego rozporządzania emocjami, czasem i majątkiem. Żadna religia nie jest religią pokoju, mimo że wszystkie to deklarują - nawet uchodzący za łagodnych i przyjaznych buddyści, wypędzają i mordują właśnie muzułmanów w Birmie. Zadupie mentalne, moralne i cywilizacyjne, przeciwdziałanie rozwojowi nauki, społeczeństwa, cywilizacji. Hamowanie rozwoju z premedytacją w imię ideologii rodem z wieków ciemnych. Napiszcie teraz, że bóg przecież jest, tylko źli ludzie nie działają w jego imieniu. Podobnie Rosjanie usprawiedliwiali Stalina za zbrodnie jego funkcjonariuszy.
 14. deleteduser20

  Spotkanie córki po 28 miesiącach

  Tragedia, jakich wiele. Sam przez to przechodziłem, moja była dobrze wiedziała co robi, zwiewając z dzieckiem do ojczyzny. W Polsce matki izolujące dzieci od ojców są praktycznie bezkarne, sprawy o ukaranie są przeciągane nawet do 2 lat i kończą się mandatem wysokości 50 zł. O ile ojcom w ogóle chce się w to bawić. Komornik ściga ojca bezlitośnie za alimenty, kontakty zależą od widzimisię matki. Gdy do takiej sprawy przyjeżdża policja, mamusia melduje, że nie czuję się bezpiecznie przy ojcu i odmawia wydania dziecka. Policja robi gówno warta notatkę i odjeżdża, dziecko zostaje z mamusia, tata całuję klameczkę. Polska konstytucja chroni maciezynstwo, o ojcostwie nie ma w niej słowa, dopóki się to nie zmieni, będzie tak jak jest. Opieka naprzemienna została wyjebana do śmieci przez urzędników Ziobry. Przykładowo w Niemczech, matka która odmawia ojcu realizacji kontaktów, nie dostaje za dany miesiąc alimentów. Proste i bardzo skuteczne. Nie w polskim pierdolniku.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.