Jump to content

Inside

Użytkownik
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  5.00 PLN 

Community Reputation

136 Świetna

About Inside

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,219 profile views
 1. Ja tak miałem jak przedrażniłem ubraniami, prawdopodobnie wędzidełko. Piekło w środku, nie wiadomo gdzie, ból bardzo duży, objawiał się tylko przy sikaniu, trwało to 2 dni i pod wieczór zawsze lepiej. Powiedziałem sobie, że kiedyś coś takiego miałem i dam sobie czasu, jak nie będzie przechodziło chociaż trochę to idę do lekarza - przeszło.
 2. Świeże umorzenie sprawy w sądzie rejonowym w Mińsku Mazowieckim z orzeczeniem wyjaśniającym dlaczego sprawa jest umorzona, nie było wykroczenia. Sygnatura akt II W 155/21 https://www.facebook.com/prostooprawie/posts/4093409977384144?__cft__[0]=AZVtTZOeWgkANvIBHiTCaRsP-d1dZBzhKcu0iqrtn1y39M9D8RkNnU_OUB1bkNWIOx850p_FEllVOEiMECelOJc7FKFUpliFHiBo7P6wTv6WB8pfRydMcsOu3tswQdz7seAot1CwKe-UTS9ZLgFluYBR&__tn__=%2CO%2CP-R
 3. Nie jestem lekarzem, Dziadek chorował na raka, z którego już nie wyszedł. Pamiętam, że szukaliśmy wszystkich rozwiązań. Przeczytaliśmy dużo o kapsaicynie oraz jej związku z nowotworami i robiliśmy takie wywary: Zawsze po posiłku łyżeczka tego oleju. Wydaje mi się, że bardzo Mu pomogło, chociaż rak był w stanie zaawansowanym. Chemioterapia go już zabiła, ale to była Jego decyzja żeby po nią sięgnąć. Wydaje mi się, że stosowanie prewencyjne może być pomocne.
 4. Stewia i Ksylitol dla mnie mają niefajny smak, który mnie odrzucił skutecznie po paru dniach. Jak poszedłem w Erytrytol to zupełnie inna bajka, według mnie najbardziej zbliżony smak do cukru. Jak herbatę słodzę 2ł. cukru, to 3/3.5ł. erytrytolu. Jest mniej słodki, więc trzeba go użyć więcej. Nie trawi się i wydala wraz z moczem prawie w całości. Używany często przez sportowców. Ikoną tego boskiego składnika stał się Jaglak i jego przepis na sernik z kaszy jaglanej z erytrytolem. Tak całkiem serio - zdecydowanie polecam.
 5. Po co Ci skierowanie do podologa? Dzwonisz z problemem, umawiasz wizytę i lecisz. Jak mi wrastał paznokieć i to tak strasznie mocno, że z bólu mogłem wręcz wyć, to wizyta była bolesna - bo stan był okropny, ale Pani wszystko zrobiła co mogła, ogarnęła, wyciągnęła całą ropę, dała pierwsze zestawy opatrunkowe, powiedziała co i jak żeby stan poprawić. Po pierwszej wizycie mogłem w końcu chodzić bez bólu. Na drugiej wizycie założyła zestaw, który podnosił paznokieć z jednej i drugiej strony (takie druty na zaczepach - nie boli, absolutnie, pomaga i łagodzi). Generalnie podolo
 6. @mac Spoko, patrzyłem na opinie, że ponoć poszarpane końcówki i się rwie materiał. Ogarnąłem sobie z 4F coś podobnego za 14zł. Fajna opcja i wziąłem Twoje uwagi odnośnie tej dziurkowatości. Jestem zadowolony, mogę to nawet cały dzień trzymać. Jak ktoś chętny to polecam się do nich udać po kominy, bo ogarnąłem wszystkie sklepy sportowe w galerii ale wszędzie lipa.
 7. @mac Dziena, ta oferta z allegro akurat ma beznadziejne opinie, na pewno czegoś poszukam - albo jutro też stacjonarnie, bo jadę na miasto akurat. Ten Twój komin nie zsuwa się z głowy i normalnie pozostaje na nosie i ustach?
 8. Czołem, nastał ten moment - smutny co prawda, ale nadchodzi czas że muszę zakrywać usta i nos w swojej pracy. W pracy, w której ciągle pojawia się policja, inni ludzie, mandaty podwyższone, a sądy - jak to sądy - czysta loteria i nigdy nie wiadomo. Mam dosyć, nie chcę się szarpać po sądach, wyjaśniać niczego. Brać wolne w pracy, nie dostać pieniędzy za to, że muszę się gdzieś szlajać. Potrzebuję czegoś, co zakrywa usta, nos i idzie w tym w miarę wytrzymać. Maski, czy inne, nie wiem - próbowałem zwykłych jednorazówek, po paru chwilach już llatają jakieś farfocle
 9. Dokładnie, może iQos? Ciekawa sprawa, sam lubię zapalić w trakcie pracy, wyjść na zewnątrz - więc mogę powiedzieć, że lubię, mimo wszystko. Sprzęt podgrzewa sprasowany tytoń przy temperaturze, która nie spala tytoniu, a wyzwala nikotynę. Ciekawa rzecz, bo tzw. Heet(s)'a można od razu wyrzucić do kosza po użyciu, a palenie w pomieszczeniu nie jest problemem, jako że zapach nie pozostaje na ścianach, jest czysto. Bez popiołu, delikatny dym, którego za chwilę nie ma.
 10. Bardzo spoko jest to, że są jeszcze ludzie, którzy przychodzą z jakąś konkretną, nawet drobną historią, rozpoczynają wizytę od sensownego przywitania się i możemy ich potem utożsamiać, kojarzyć przez avatar i mniej więcej być zorientowanym. Irytujące są przywitania, w których leci zwykłe "Siema" byle spełnić regulamin. To wszystko, cała otoczka wokół przywitania z resztą forum ma sens, choć wiele osób tego nie zauważa. Dlatego dziękuję, witam już w środku i czekam na tematy/posty. Peace
 11. Oby chłopak nie poniósł z tego tytułu zbyt wysokich konsekwencji prawnych...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.