Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Inside

Użytkownik
 • Content Count

  88
 • Donations

  5.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

80 Świetna

About Inside

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

315 profile views
 1. O proszę, nie miałem pojęcia nawet.
 2. Włączył mi się taki agresor jak to oglądałem, nie ma co gadać tu dużo - wszystko jest na filmie. Matka już straciła syna i córka też jej nie chce, każdy ma ją w dupie. A chłopak jak dorośnie, to da tej matce popalić.
 3. Panowie, dziś bez własnych problemów, bez wylewania żalów i smutków, z wiedzą że na pewno są na forum ludzie którzy DeMaste znają ale i osoby, które nigdy kanału na oczy nie widziały. Stąd nie ograniczam się do nie tworzenia tego tematu, bo uważam tego człowieka za materiał niezwykle cenny, warty poznania lub przypomnienia. Wideo można spokojnie zaczynać od 3:10 - i kończyć do ostatniej sekundy... Damian świetnie określa w filmie potrzeby "bycia z kimś", doszczętnie analizuje każdy ułamek zagrywek psychologicznych w relacji partnerskiej, uwydatnia niedoskonałości człowieka, jego ego i mówi o wielu osobowościach u każdego z nas. Film ten jak i cała jego seria (już krótszych filmów) PWW (Poradnik Wyższego Wyebania) są dla mnie jednymi z najważniejszych materiałów w moim życiu.
 4. Ja pier... JoeBlue. A jak ja powiem, że wolę blondynki niż brunetki to już tej drugiej nie wezmę nigdy? Chyba gadamy o tym, że skoro kobieta mówi wprost, że woli ogolone, to po co miałaby kłamać - mówi swoje preferencje (i jedynie preferencje). A wyskakujesz z tekstem że się nawet z jeżem podyma, proszę już.
 5. Po pierwsze to nie wszędzie przeczytasz i nie wszędzie usłyszysz. Odpowiadając na pytanie: Bo ludzie lubią stabilność, większość - a przynajmniej tak myślą i dlatego tak mówią. Wolą jednak badboyów bo dają emocje, których im brakuje, nikt nie lubi nudy, a monotonia zabija. A teraz mi wyjaśnij jaki związek ma to z tym, że kobieta otwarcie mówi o tym, że woli ogolone miejsce intymne.
 6. Kup domenę, maszynę, przypisz wszystkie DNS poprawnie. Wydaj 700zł na sam klucz licencyjny IPS i kwartalnie 25$ za odnowienie. Zajmij się technikaliami, zatrudnij ludzi do aktualizacji, stwórz styl lub kup z oficjalnej strony, znajdź osoby wspierające projekt i zrób dobrą reklamę. Widzimy się, jak Ci się uda - nigdy.
 7. Dobra, @Still słuchaj. Wszystkie te Y7, Galaxy z serii A, np. A6 odrzucasz na bok. To są podserie producentów i w ogóle nie warto brać ich pod uwagę, kiedy masz flagowce na rynku albo ich podobne. Lite wywalamy do kosza, to celowo pogorszone smartfony na wzór flagowców, żeby obniżyć cenę. To ile już LITE miałem w rękach i jak one potrafią się nagrzać w zależności od użytkownika, przekracza ludzkie pojęcie. Nie będę owijał ani przedłużał, dużo przesiedziałem w środowisku telefonów, od lat wybieram je znajomym, rodzinie i sobie. Jeśli nie chcesz dorzucać do Pocophone f1, co według mnie nie ma sensu ani żadnej konieczności - bierz Honor Play Honor play oprócz mojej prywatnej opinii na jego temat, jest też zwycięzcą styczniowego porównania na kanale Mobzilli w stosunku ceny do jakości. Zmieścisz się do 1k.
 8. Jesteś, chłopie idealnie w średniej. Jesteś normalnym facetem, najprawdopodobniej w pełni zdrowym i nie masz się o co martwić. W jaki sposób prezerwatywa może Ci się zsuwać na 13cm? Może kupujesz za duży obwód i pewnie tu jest pies pogrzebany. Jakie gumki kupujesz?
 9. Nie no, spoko. Niech się chłopak uczy na własnych błędach - skoro nie chce korzystać z naszych rad na forum, to absolutnie nikt go nie przymusza. Ja miałem to szczęście, że słuchałem rad forum mając podejrzenia, że próbuje ex wskoczyć na kogoś innego - zebrałem się za to i zerwałem. Długo nie minęło aż się dowiedziałem z kim się teraz będzie bolcować. Życzę szczęścia, będzie Ci potrzebne.
 10. Tak, brać Skyny bo są delikatne i bardzo cienkie, o wiele lepiej się korzysta, niż z Durex. 1. warto kupić paczkę/dwie tanich gumek i w samotności, kiedy będzie okazja sobie ponakładać, obyć się z prezerwatywami. Żeby kontakt z nimi nie był tylko w trakcie seksu, gdzie możliwe że się stresujesz, ale też wtedy kiedy jesteś przy sobie na 100% pewny i nic Cię z rytmu już nie wybije. 2. gumkę nakładać zwinnym ruchem, żeby nie było ucisku na żołędziu. Raczej większość z nas ma go delikatnego. 3. czasami warto nakładając gumkę trzymać penisa ręką po całej długości i jak dobrze stoi to można trochę mocniej nacisnąć. i po czwarte, ja przed seksem albo w trakcie gry wstępnej już wtedy sugeruję otworzyć sobie opakowanie i wyjąć gumkę, niech czeka - tak żeby była dostępna od ręki!! Wtedy, kiedy uznasz że już chcesz zakładać! Ja miałem duży problem z tym, że opadał mi kiedy musiałem odbiegałem myślami od partnerki i skupiałem się na prezerwatywie. Muszę mieć ciągłość umysłu. Ty, @paulaner a gdyby tak partnerka po dobrym lodzie Ci sama nałożyła gumkę? - Też przetestujcie. Ja to co napisałem mówię z własnego doświadczenia, oprócz ostatniej linijki.
 11. Eh. Wiedziała o co chodzi i jakie miałeś zamiary mówiąc, że chcesz się z nią spotkać wcześniej - one tępe pod tym względem nie są. Nie chciała, żebyś z nią zrywał, to za bardzo by ją zabolało, ale nie zdziwi nas jak potem Ty zostaniesz przez nią kopnięty w dupę. Zauważyłeś na pewno dużą zmianę, a to spowodowane jest tym, że poczuła się zagrożona. Bój się bracie, jak już zagrożona nie będzie!
 12. I co, ona też mu powie że nic nie czuje i w sumie to już tak myślała od dłuższego czasu i go pożegna. Po co miałaby brać seks z autorem wątku, jak prawdopodobnie ma kogoś innego od tego? Istotne jest to, żeby autor rozegrał to stanowczo, a nie babskimi głupimi gierkami, że nie on nie wie co czuje. Szanujmy się. Zrywamy kontakt i do widzenia.
 13. Ja swoją też kopnąłem za krzywe akcje i mimo tego, że ja to zakończyłem to zbierałem się psychicznie 4 miesiące. Tak, nie jesteśmy idealni i nie zawsze potrafimy przez wszystko przejść obojętnie, szczególnie kiedy byliśmy do partnerki przywiązani, ale wszystko da się wypracować i to właśnie robimy. Teraz pora, żebyś zaczął myśleć o sobie, już po spotkaniu?
 14. Powiedz mi dash jedno - czy Ty naprawdę jesteś tak zaślepiony, że nie widzisz tego co ona robi? Powiedziała "takie inne sprawy" i nic więcej Ci nie powiedziała? Wysyła zdjęcie chłopowi jak jest odjebana ale nie jedzie do niego. No pewnie, że tak - standardzik, przyjacielu. Nic poza schemat nie wybiega, to standardowe procedury, których jeszcze nie dostrzegasz, a przekonasz się o nich jak skończy się Twój związek. Prima aprilis 1 kwietnia. Ma Cię w dupie, pogrywa sobie z Tobą, nie ma do Ciebie szacunku a Ty chcesz z nią rozmawiać. Khm... no tak, w końcu rozmowa jest tak dzisiaj pożądana przez kobiety. Ona nie potrzebuje Twojego zdania na ten temat, nie potrafiłeś się z nią obejść i masz teraz efekty, a niedługo usłyszysz "Miś, byłeś za dobry". Nie daj sobie wkręcać, Bracie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.