Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Inside

Użytkownik
 • Content Count

  108
 • Donations

  5.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

116 Świetna

About Inside

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

736 profile views
 1. Musisz podpisy składać więc nie wiem czy podpis internetowy na to pozwala, o ile w ogóle jest taka opcja online. Podzwoń Jak to wygląda? Pół godzinki roboty, weryfikacje, oświadczenie które czyta notariusz, podpis tu i tam, pieniądze i Cię nie ma. Warto powiadomić rodzinę, która może nie wiedzieć o długach, bo inaczej to przejdzie na nich. Kredyt przechodzi na najbliższą osobę w rodzinie z prawem do spadku. To znaczy, że nawet jeśli miałbyś dziecko, a dług przejąłby ktoś inny, to po śmierci tego dłużnika, może się okazać że wszyscy odrzucili spadek, ale Twoje dziecko nie. I wtedy dług przejmuje ono i jest problem. Dlatego warto zadbać o każdego, przecież to nie Wy braliście kredyt.
 2. To zrzekasz się spadku u notariusza. U mnie zmarła osoba z jakimś kredytem i cała rodzina włącznie ze mną zrzekała się spadku (praw do wszystkiego co posiadała osoba), co automatycznie sprawia, że nie płacisz kredytów.
 3. Tytuł ciekawy, czytam wyrywkowo fragmenty i myślę, że mógłbym przeczytać całość, dodać coś od siebie - ale nie będę takiej ściany przefiltrowywał bo mi się wzrok męczy. Weź to popraw
 4. Ni z gruchy ni z pietruchy ta odpowiedź. Nie zanegowałem tego - odpowiadam filmikiem Alex na pytanie autora wątku.
 5. Alex z kanału AlphaDestiny stosował Minoxidil. Śledziłem jego postępy długo i zarost mu się w ogóle nie zmieniał, aż się zdecydował na ten lek. Tu filmik z zarostem jeszcze przed używaniem Minoxidil: Tu filmik w którym wyjaśnia dokładnie co i jak https://youtu.be/R23ZPo6Cfec (Youtube nie pozwala na osadzenie tego filmiku na innych stronach, musisz kliknąć) Gość przez lata miał ogromną w brodzie, która była też w ogóle niegęsta. W następnym filmach już ten zarost przycina.
 6. Świeżutkie konto, od razu dwa posty - nawet mi się nie chce wchodzić na profil i sprawdzać (pierwszy post pewnie przywitanie) i od razu debilny temat. Nie wiem, Panowie, czy Wy tak na poważnie czy tego nie potraficie zauważyć, że temat jest zwykłym trollem, próbą zrobienia jakiejś aktywności na forum? Odpowiadacie, jakby to była osoba zadająca realnie szczere pytanie. Co się dzieje? Czytam i załamuję ręce, że ktoś to bierze na poważnie.
 7. Oglądałem ten standup dwa dni temu ze znajomymi i miałem tę samą rozkminę co Ty - ale nie sądziłem, że ktoś o tym napisze. Tak mnie zażenowanie przeszło przez całe ciało, że miałem uraz przez kolejne 15 minut filmu. 😕
 8. Nic z tego nie będzie, bo mamy XXI wiek, a Ty nie umiesz skorzystać z telefonu, kiedy trzeba. Możesz już olać już temat, bo szkoda Twojego czasu.
 9. Aż mi się przypomniała sytuacja, kiedy moja grubsza była skakała na mnie i tak mnie przytkało w pewnym momencie, zaczęło mi się ciężej oddychać, już miałem problem ze złapaniem tlenu pod koniec, że ona doszła, a ja nawet nie miałem jak. - Potem musiałem dokończyć w 2 minuty w łazience. Sytuacja prawdziwa
 10. Przesłuchałem całość i jako, że żywiłem do Carrionera pozytywne uczucia poprzez jego materiały, wywołało to u mnie trochę żalu wobec jego osoby i zrobiło mi się przykro w pewnych momentach. Natomiast cała ta sytuacja jest żenująca i tak jak powiedziano wyżej, no, jest to podręcznikowa sytuacja. Facet starający się odzyskać kobietę, mimo tego, że była dla niego niedobra. Carrioner nazywa nowego faceta dziewczyny białorycerzem, a sam nim jest przez cały ten materiał i po tym wszystkim stwierdza, że gdyby ta dziewczyna teraz stanęła w jego drzwiach, po tym wszystkim, to by ją przytulił. Ponadto życzy jej jak najlepiej i jedynie twierdzi, że "szkoda, że nie było mu dane w jej szczęściu uczestniczyć". Niesamowite jest to, jak kobieta która może być dla nas - facetów, zła, często jest usprawiedliwiana lub tak wielu samców jest w stanie kobiecie wybaczyć. Bo tak cholernie mocno utożsamiamy osoby z naszymi emocjami, odczuciami, które mieliśmy w danym momencie. Bo tak cholernie mocno łączymy nasz stan psychiczny z osobą fizyczną stając się kompletnie zależni od niej. Trzymam kciuki za gościa, żeby się odnalazł i był w stanie być ze sobą, móc się akceptować, a nie szukać aprobaty od kobiety. Może tu kiedyś trafi, pod innym nickiem, ale życzę mu wszystkiego dobrego.
 11. Widziałem filmik jak koleś chcący udowodnić istnienie płaskiej Ziemi, lecąc samolotem trzymał na stoliku poziomicę i to nagrywał na dowód płaskości naszej planety.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.