Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Skower

Użytkownik
 • Content Count

  59
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Świetna

About Skower

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

416 profile views
 1. W książce Skazany na trening 2 został fajnie opisany trening palców i przedramion. W skrócie trening opiera się na zwisach na drążku albo linie i pompkach na palcach.
 2. Ciekawy temat na audycje może @Marek Kotoński nagrasz coś na ten temat?
 3. Nie wiem jak w całej Polsce ale w niektórych regionach Polski jest przesyt prawników.
 4. Złóżmy ręce i pomódlmy się razem w tą piękną niedziele. Słuchacie dokładnie odgłosów w tle i podziwiajcie idealnie dopasowany fragment mszy.
 5. Posłuchajmy specjalisty co myśli na ten temat.
 6. Tak mi się tylko przypomniało: -Dzień dobry ja w sprawie pumy. -Jakiej pumy? -Tej co ma jaja z gumy. A tak na poważnie to szkoda na to czasu.
 7. Osobiście stosowałem kiedyś ekstrakt kava kava ale nie działał na mnie. Może ktoś jeszcze na forum miał styczność z tą roślinką i powie coś więcej?
 8. @DanielS Węglowodany nie są wcale złe chodziło mi o biały cukier, na diecie węglowodanowej też można zdrowo żyć. Uważaj na ludzi, którzy mówią, że węglowodany to całe zło tego świata, to po prostu fanatycy, którzy nie dopuszczają do siebie pewnych informacji. Aczkolwiek dietę ketogeniczną polecam wypróbować każdemu na sobie.
 9. Moim zdaniem uzależnienie od cukru jest gorsze niż od narkotyków ponieważ ,,działke” możesz kupić w większości sklepów, ba jest nawet na to przyzwolenie społeczeństwa. Od siebie dodam, że dzięki diecie ketegonicznej przestałem miewać napady na słodycze, a potrafiłem zjeść 3-4 czekolady po obiedzie. Teraz jak mam ochotę na coś słodkiego to jem desery z owocami jagodowym albo czekoladę gorzką i po problemie. Powodzenia, trzymam kciuki!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.