Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Skower

Użytkownik
 • Content Count

  54
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42 Świetna

About Skower

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

282 profile views
 1. Nie wiem jak w całej Polsce ale w niektórych regionach Polski jest przesyt prawników.
 2. Jednym słowem Choroszcz xD.
 3. Złóżmy ręce i pomódlmy się razem w tą piękną niedziele. Słuchacie dokładnie odgłosów w tle i podziwiajcie idealnie dopasowany fragment mszy.
 4. Posłuchajmy specjalisty co myśli na ten temat.
 5. Tak mi się tylko przypomniało: -Dzień dobry ja w sprawie pumy. -Jakiej pumy? -Tej co ma jaja z gumy. A tak na poważnie to szkoda na to czasu.
 6. Osobiście stosowałem kiedyś ekstrakt kava kava ale nie działał na mnie. Może ktoś jeszcze na forum miał styczność z tą roślinką i powie coś więcej?
 7. @DanielS Węglowodany nie są wcale złe chodziło mi o biały cukier, na diecie węglowodanowej też można zdrowo żyć. Uważaj na ludzi, którzy mówią, że węglowodany to całe zło tego świata, to po prostu fanatycy, którzy nie dopuszczają do siebie pewnych informacji. Aczkolwiek dietę ketogeniczną polecam wypróbować każdemu na sobie.
 8. Moim zdaniem uzależnienie od cukru jest gorsze niż od narkotyków ponieważ ,,działke” możesz kupić w większości sklepów, ba jest nawet na to przyzwolenie społeczeństwa. Od siebie dodam, że dzięki diecie ketegonicznej przestałem miewać napady na słodycze, a potrafiłem zjeść 3-4 czekolady po obiedzie. Teraz jak mam ochotę na coś słodkiego to jem desery z owocami jagodowym albo czekoladę gorzką i po problemie. Powodzenia, trzymam kciuki!
 9. -Obudził mnie w nocy dźwięk alarmu w samochodzie, wybiegłem na zewnątrz i okazało się, że jakiś typ przypierdolił w auto. Bez słowa wyjaśnienia dał mi 500zł zapytałem czy jest pijany i dał mi jeszcze 200 zł xD -Starczyło na naprawy? -Chuj wie, to nie moje auto.
 10. @RexerMoim zdaniem masz sylwetkę tzw skinny fat. Po prostu masz mało mięśni a stosunkowo dużo tłuszczu. Rozwiązaniem byłby trening siłowy i redukcja nie potrzebnych treningów wytrzymałościowych. Najlepiej idź na siłownie i wynajmij trenera żeby pokazał Ci technikę ćwiczeń w podstawowych ćwiczeniach: martwy ciąg, przysiady, wykroki, podciąganie, wiosłowanie, wyciskanie w pionie i poziomie i dodałbym do tego np. spacer farmera. Trening 2-3 razy w tygodniu po zapoznaniu się z techniką zastosuj przedziały 3x8, 5x5, 3x8 i progresuj na początku z treningu na trening. A kwestia diety to poleciłbym Ci dwie metody jeśli potrafisz jeść tylko ,,czyste” produkty zastosowałbym po prostu pewną proporcje i jedzenie do syta albo gdy jeśli chcesz zjeść od czasu do czasu jakieś słodycze czy fastfood to wybrałbym jednak liczenie kalorii i celowałbym w rekompozycje.
 11. Załóż ręke za kark i drugą ręką podotykaj dokładnie sutek i jego okolice, jeśli nie będzie tam jakiś guzków to na bank lipomastia. Nie masz czasem sylwetki skinnyfat? Jak u Ciebie z aktywnością fizyczną oraz czy zwracasz uwagę co jesz? Tylko spójrz krytycznie na siebie.
 12. Zamierzam stosować taką dawkę przez miesiąc a po tym okresie idę na badania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.