Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

StadoWilków

Użytkownik
 • Content Count

  190
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74 Świetna

About StadoWilków

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

383 profile views
 1. @bernevek Otóż to. W tych dwóch zdaniach są kompleksy. A mały i niski nie znaczy gorszy. Zamiast uczyć się odbijać shit testy, zacząć to akceptować i jak napisał @Szczery Człowiek w skrócie mieć wyjebane. Wtedy Samo przyjdzie. Sam mam małego, a żadna nie narzekała. A jak coś próbowała powiedzieć to krótko kwitowałem "Mały ale wariat" które Samo pchało się do ust Po drugie jak chcesz się przypodobać drugiej osobie to także ruszają Cię takie teksty. @bernevek Z dystansem bardzo rzadko się zdarzy. Ale brak dystansu jest domena osób słabych, z kompleksami i osób którym zależy na opinii innych bardziej niż na własnej.
 2. @SzatanKrieger A powiedz mi czemu czemu ruszają Cię teksty typu: "Masz małego ptaszka" albo "jesteś za niski/wysoki"?
 3. Założyciel tematu nie zapytał co "przeciętna" kobieta może dać społeczeństwu? Kolejno "przeciętna" kobieta może dać to Samo co "przeciętny" mężczyzna. Czyli zapierdalać na tych co nie mają i na tych co są ponadprzeciętni. Oddają na to całe życie jak dla Mnie. Społeczeństwo odemnie od małych lat wymaga tych rzeczy, zamiast gotowania dodałbym budowa domu albo kupno mieszkania.
 4. Używanie broni przeciwnika (kobieta), ciekawa metoda. Czasami, można się pobawić. Ale tylko czasami, zazwyczaj są w tym lepsze 😂
 5. Mam pytanie jak to rozróżnić? W pierwszym przypadku Ona flirtuje z Tobą czasami a w drugim tylko pieprzy jak do koleżanki z penisem (żali się na innych facetów)? Czy w obu przypadkach może być to i to?
 6. Ja osobiście nie stosuje zasady : "nie bierz dupy ze Swojej grupy". Wszystko można zmienić: studia, pracę, znajomych. Ale osobiście trzeba Sobie zadać pytanie czy jesteś w stanie zaryzykować i ponieść konsekwencje tego wyboru w ostateczności. Jak pisałem wyżej, do tej pory jak któraś próbowała wybielić się Moim kosztem w grupie ja na to nie reagowałem i tego nie komentowałem. Brałem część winy na Siebie ale zachowywałem stoicki spokój i zmieniałem temat. W tych przypadkach co doświadczyłem, przez ich zachowanie Same niszczyły Swoją reputację a zarazem szacunek osób w grupie. U mnie to działało ale czy zawsze. Ja mogłem ponieść konsekwencje, mogłem stracić znajomych i zdawałem Sobie z tego sprawę.
 7. Jest prawdopodobieństwo i to duże, iż ta kobieta po rozstaniu obrobi Ci dupę itd. Stracisz szacunek także innych. I będą próbowali Ci dowalić, obrabiać dupę itp. Można to umiejętnie kontrolować i pokazać granice. A także jak nie potrafisz Sobie wyobrazić, że po rozstaniu będzie ją inny bolcował, może pogrywać na Twoich emocjach. Jeżeli Cię to nie rusza i nie przeszkadza to droga wolna. Mnie bawiło zachowanie ex zawsze. I jeszcze nigdy nie dały rady zepsuć Mojej reputacji.
 8. Post @m4t + wszystko co tu uczą na tym forum, pomaga w tym by to Im zależało bardziej na takim czasoumileniu niż Nam. Komu bardziej zależy, ten jest wstanie więcej poświęcić z własnego samopoczucia, czasu, honoru itd.
 9. Zapiszę Sobie te teksty do kolekcji. Osobiście używam : - "Mały ale wariat", - "Inne, nigdy nie narzekały".
 10. No to nic dziwnego, że nie działa. Ale tym zdaniem potwierdzasz to co wałkuje się na tym forum, że kobiety z słabymi facetami się nie zadają.
 11. @MotherOfCats słowo klucz : "uświadomiłam". Ale emocje były, Twój partner nie wiedział jedynie jak wykorzystać je na Swoją korzyść. Na Mnie osobiście działały, i często była takie gierki stosowała. Nieważne, że byłem zły na Nią - jedno słowo jej i potrafiłem wybaczyć. Odkąd znam ten mechanizm nauczyłem się z nim walczyć i nie wywołuje we Mnie żadnych emocji a jak wywołuje złe to wręcz wiem by się odciąć o tej osoby.
 12. @MotherOfCats w złym momencie zastosowany push i pull. Po Samym opisie widać, że zbyt mało emocji w Tobie wywoływała ta osoba.
 13. Ja polecam połączenie więcej słuchać mniej mówić. Plus mieć własne zdanie, ale nie narzucać go innym. Szczerość jedynie jak masz autorytet w grupie - bardzo szybko zapominają jak mieli Ci coś za złe.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.