Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hatejoo

Użytkownik
 • Content Count

  215
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

130 Świetna

About hatejoo

 • Rank
  Starszy Szeregowiec
 • Birthday 05/06/1988

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

309 profile views
 1. Działa tylko ty chcesz spektakularne efekty. Rozwalisz sobie organizm idąc przyspieszonym kierunkiem. organizm bronił się na "zapas" po 2 miesięcznej głodówce albo nie byłeś w deficycie kalorycznym.
 2. Tylko tyle jesz czy ciebie poje... ?! Nie możesz schodzić poniżej Podstawowej przemiany w pakiecie "startowym" odbije się to potem na twoim zdrowiu. Masz 92 kg kg to na oko żeby chudnąc przy tym co robisz powinieneś mieć kalorykę na poziomie 2300-2500i absolutnie nie mniej. Efekt jojo masz murowany jak tego szybko nie zmienisz. Jedziesz jeszcze na jakiejś wewnętrznej motywacji/mobilizacji która w niedługim czasie zacznie opadać i złapie cię rutyna treningowa. Co do tak krytykowanego cardio to bez znaczenia jaką wybierzesz formę bylebyś był w stanie ją regularnie wykonywać na określonym pułapie. Chcesz nawalać sprinty jak lubisz to rób to, chcesz jechać na rowerku to rób to, chcesz biegać 25 min w żółwim tempie to rób to liczy się tylko przepalona energia. Osobiście polecam więcej chodzenia. Generalnie organizm w niedługim czasie da ci znaki żebyś wszystko spowalniał czy to pracę czy chodzenie czy spontaniczną aktywność w ciągu dnia.
 3. Coś z zestawu jajka płatki owsiane kasza gryczana ryż W dalszej perspektywie po uzupełnieniu tego zestawu wyżej na jakiś czas: Owoce: jabłka oraz te które sezonowo są tanie. Źródło tłuszczu czyli orzechy może jakieś awokado z promocji. W dalszej egzystencji jak dobrze byś poszukał to można kupić za 30 zł 1 kg masła orzechowego(około 600 kcal na 100 gram) i odpowiednio to potem dawkować. No i szukać generalnie produktów gęstych kalorycznie.
 4. oj ja miałem tak, że nie chciało mi się wpadać do mojej ex w pewnym momencie bo wiedziałem jaką to się sesją skończy. To potem staje się bardziej męczące niż przyjemne.
 5. kuje cię to mocno inaczej byś tutaj nie napisał Moja była mimo, że mi przyprawiła rogi to nie pałałem(po czasie aż się oswobodziłem z tego) do niej nienawiścią. Nie żałuj chwil które spędziłeś to po prostu twój etap życia, głowa do góry i do przodu. Wspominaj dobrze "dobre" momenty bo tylko one są istotne w życiu. Zależy od ciebie. Zależy jak silny psychicznie jesteś. Jeżeli czujesz nawroty nostalgii które powodują smutek to usuń.
 6. Kwestia podejścia do życia. Miałem ojca alkoholika więc mam pewien obraz tego do czego sytuacja może doprowadzić inna kwestia, że nigdy mnie specjalnie nie ciągnęło do alkoholu - piwa, wódki itp. Owszem czasem fajnie żeby się trochę czasem humor poprawił czy zaszumiało w głowie, ale nie jest to dla mnie tyle warte żeby niszczyć swój organizm. No i od 2 lat jak zacząłem ćwiczyć i się odżywiać nie wypiłem 1 piwa/wódki/wina. Nie dlatego, że nie mogłem po prostu sobie tak postanowiłem się tego trzymam.
 7. Aż mi się przypomniała historia sprzed bodaj 2 lat. Wsiadłem sobie do autobusu na linii 40 minutowej trasy do innego miasta. Wyciągnąłem kanapkę bo byłem głodny to kierowca do mnie: "chowaj tą kanapkę" - zapytałem w czym problem na co on stwierdził, że "ubrudzę mu busa" uśmiechnąłem się i stwierdziłem, że olać to zawinąłem tą kanapkę i schowałem w końcu może typ dba o czystość i "reguły" jakieś postawił. Wyciągnąłem picie(butelka zwykła) po jakiś 10 minutach to typ znowu się przypierdolił, olałem temat napiłem się i schowałem nic nie mówiąc a on tym wzrokiem jakby chciał mnie zabić coś tam gadał pod nosem(ogólnie chyba chciał mnie tam "ustawić" przed ludźmi ot taka popisówka). Mija tak 20-25 minuta ogólnie stoję wkur... w tym autobusie bo atmosfera zrobiła się dość gęsta. Gość jadąc autobusem zaczyna rozmawiać przez telefon trzymając kierownicę jedną ręką jak skończył rozmowę to mu gadam coś w stylu " Gościu do mnie masz jakiś problem a robisz zagrożenie dla współpasażerów jadących tutaj i ty niby dbasz o zachowanie bezpieczeństwa?" Jak się gość wkur to poszła niemal 5 minutowa przepychana na słowa i chciał mnie na środku jezdni wywalić, ale z burakami inaczej nie można bo co innego jakby grzecznie poprosił o schowanie a nie chamskim nieznoszącym sprzeciwu stwierdzeniem wtedy zupełnie bez kłopotu i zbędnego napięcia by się schowało jedzenie.
 8. @Androgeniczna Wyciągasz błędne wnioski. Fakt wiele osób tutaj trafia po perypetiach z kobietami sfrustrowanych po zawaleniu się związku/zdradzie itp. Fakt wiele osób trafia tutaj z chęci ciekawości oraz innego spojrzenia Fakt wiele osób tutaj trafia w celu podniesienia poziomu swojego związku Nie każda osoba która narzeka na naturę kobiety jest zgorzkniała tylko jest jedną z 3 postaci wymienionych wyżej. Tobie się wydaje, że są tutaj osoby tylko w wersji pierwszego wymienionego faktu. Często tak jest, ale wielu tutaj zmienia myślenie i pogląd na świat i rzeczywistość. Powiedziałbym raczej, że trafia tutaj wiele osób sfrustrowanych, ale jeżeli odpowiednio ukierunkują nabytą wiedzę to w życiu będzie im tylko łatwiej. Ja tak miałem, mało rozumiałem w kwestii związków(mimo, że byłem 3 lata z jedną która mnie zdradziła), ale wyciągnąłem wiele trafnych tez, wiele wartościowych postów, przesiałem wiedzę z forum żeby odróżnić posty związane z frustracją oraz posty związane z wiedzą(przemyśleniami które ubogacają moje postrzeganie). Nie patrzę na kobietę na zasadzie jakiejś "gry" po prostu jestem w stanie się z łatwością pogodzić z sytuacją, że ja dałem przez x czasu z siebie 110% żeby ten związek się udał, ale ona np wybrała inaczej bo tak jej np. natura podpowiedziała. Nie powiedziałbym, że jestem zgorzkniały po prostu akceptuję świat jakim jest na prawdę a nie jaki mi zaprogramowno, nie czuję się z tym ani lepiej ani gorzej, ale w życiu będzie mi łatwiej znosić porażki i wracać na prostą. Byłbym dopiero zgorzkniały gdybym "miłość mojego życia" próbował przeboleć kolejne X lat jak wielu białych rycerzy. Generalnie kobiety są świetne do rozmowy tylko trzeba pewne prawidła życia akceptować i rozumieć, że w życiu możesz zostać wymieniony bo nie jesteś żadnym "płatkiem śniegu".
 9. Generalnie samego brzucha nie trzeba katować więcej niż 5-6 min po treningu siłowym. Tyle w zupełności wystarczy do rozbudowy oraz silnych mięśni. Sam wykonuję po prostu kilka ćwiczeń z zestawu ; podciąganie prostych nóg do drążka, allahy w obu wersjach, deska w wersji klasycznej lub z piłką, hollow body oraz ewentualnie kilka spięć na piłce, pewnie i tysiąć różnych ćwiczeń da się wymyślić, ale każdy kto już zrobił raz swój sześciopak wie, że nie trzeba tego intensywnie katować. Osobiście jeżeli ktoś chce doskonalić technikę ćwiczeń to polecam dwa kanały https://www.youtube.com/channel/UCMC60ViHTsQu2oZ29AoHFPg/videos oraz https://www.youtube.com/channel/UCljXBiYkwbYoztqbN4iaQHw merytorycznie ekstraklasa filmików na YT
 10. Sądzę, że raczej to tak by wyglądało o ile nie trenujesz jakoś bardzo intensywnie sztuk walki.
 11. Dlatego fragmentami miewałem mętlik to oglądając. Dało się wyczuć, że czasem rozmijał się z rzeczywistością.
 12. To nie jest 1%. Człowiek może zejść gdzieś do 4% maks.
 13. Czasem trochę trzeba złapać(na chwilę) 😉 Gorzej jak ktoś się siłuje z utrzymywaniem 8-10% cały czas bo to jednak na dłuższą metę bywa męczące. Dlatego wymyślono sobie okresy masowe, redukcję i utrzymanie. ps. Co do wrażenia ... to koleżanka z którą byłem swego czasu na basenie a która miała mnie głęboko w dupie jak ją podrywałem teraz sama do mnie często pisze co u mnie czy gdzieś nie pójdziemy itp ... wystarczyło tylko na basenie się pokazać jaka ładna metamorfoza zaszła u mnie od 1.5 roku 😜
 14. Nie 😉 Tłuszcz bierze się od nadmiaru kalorii względem zapotrzebowania.
 15. Ja nawet w okresie białorycerzenia jak panna zrobiła krok w innym kierunku to nie miałem pretensji do kolesia tylko do niej. Myślę, że niektórzy traktują kobietę jako swego rodzaju własność a tknięcie jej jest traktowane równoznacznie z tym jakby Ciebie okradał.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.