Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Bombas

Użytkownik
 • Content Count

  169
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

105 Świetna

About Bombas

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

576 profile views
 1. Prawda jest taka, że jeżeli praca, a raczej odpowiedzialność jaką ta praca z sobą niesie - nie pasują Ci, to automatycznie czujesz się źle. Miałem tak samo jak Ty, dopóki nie rozpocząłem pracować tu gdzie pracuje Mam pod sobą 3 ludzi, którzy beze mnie się nie ruszą i ta myśl bardziej niż pieniądze daje mi motywacje i siłę by w tym wszystkim się grzebać. Poza tym staraj się z pracy (jakakolwiek by ta praca nie była) czerpać jak najwięcej. Ja nawet pracując na kasie potrafiłem, w sumie to nadal potrafię, choć już na 1/4 etatu, czerpać jak najwięcej. Skupiłem się na poprawie dykcji i cieszyłem się z swojego progresu Może Ci coś pomogłem, mam taką nadzieję.
 2. "Przeklinam Cię, żebyś nigdy już żadnej kobiety nie skrzywdził!" - brzmi jak brzmi, ale w akompaniamencie ruchów niczym jakaś wiedźma....
 3. tam jest akat melina tego typu widzowie i fanowie ben ben benc ŁO BABEN!
 4. Bracia, myślę się gdzieś wybrać Gdzie warto się wybrać w łódzkim i wielkopolskim? Kategoria i forma atrakcji dowolna.
 5. Hej, zaś dodaj avatar jak mówi kolega!
 6. Alpha widow? Nie polecam. Raz byłem w związku z osobą która była półsierotą, każdej dysfunkcji w przyszłości tolerować nie zamierzam. Za bardzo to rzutuje na związki, oczywiście negatywnie. Super koledzy, jak chcesz mieć jeszcze wiele takich fajoooooooowych przygód w życiu to trzymaj się z nimi! Będzie super. https://www.youtube.com/watch?v=6XFnTVx02NM Szukanie lepszej gałęzi odc. 9384 Klasyk - "Nie wiem co czuję" Ona już zrozumiała swój błąd. Wreszcie otworzyła oczy, jest jej w otoczeniu taki wspaniały mężczyzna jak TY! TY który zaopiekujesz się nią i będziecie razem żyli długo i szczęśliwie. Bajka. Wydaje mi się że od początku nie widziała Ciebie jako obiekt pożądania, a zatem opcji na stały związek. Chyba zostałeś zaszufladkowany jako beta od samego początku, ale co ja tam wiem. Nie dla psa, dla egoistycznego Pana to Alpha widow v2. Odpowiedz sobie na pytanie jak musiała Cię szanować, żeby wspominać o byłym i to jeszcze w takim kontekście. Ale mi to przypomina mój ostatni związek, wypisz wymaluj. Moja pańcia nie potrafiła zrozumieć jak można nie mieć w pazurach telefonu 24/7/365. Jak to można nie mieć humoru na pisanie o pogodzie o każdej porze dnia i nocy. Nie docierało że miałem słaby dzień i potrzebuje psychicznie odpocząć od zewnętrznego szumu, pozbierać myśli. Tak samo ignoracja moich problemów, ważne jej humory i "to jak ją okropnie traktuje" To musi być troll. Nie jestem w stanie uwierzyć w to że przed chwilą prawie zakończyliście związek, atmosfera raczej nie sprzyjała inicjacji pierwszego razu, a ty wychodzisz z tekstem "zostań na noc, mam prezerwatywy" ..... I to jeszcze do dziewczyny która totalnie nie czuła do Ciebie pociągu. Dobry Boże, jak żenująco musiało to wyglądać XD Szok i niedowierzanie. Zostawiam to już innym użytkownikom, 3maj się.
 7. Racja źle napisałem, chodziło mi o to że spotkałem się z tym w internecie, oczywiście w internecie się "vansellingu" nie praktykuje
 8. Cześć, zwracam się do Was z pytaniem czy może któryś z tu obecnych ma może jakąś wiedzę na temat "vansellingu" ? Spotkałem się z tym pojęciem w internecie, niestety z autorem wpisu nie ma kontaktu, więc nie ma kto wytłumaczyć na czym to polega "na chłopski rozum" Ktoś coś?
 9. O to, to. Znam faceta, a raczej Pana, który swego czasu zarabiał grube siano, wyszedł z biedy itd. z tym że swojego życia szczerze nienawidził. Rodzina, masa pracy, pokazywanie się nie w dresach, a pod muszką bo inny poziom. Uciekał w alkohol. Stracił rodzinę, nadal pracuje i dobrze zarabia, troszkę mniej ale na swoich zasadach. Dziś spotkasz go w pizzerii, na ławce z rówieśnikami w aprobacie browarka. Szczęśliwy, wolny, szkoda tylko że jako alkoholik. Przerósł go obowiązek stworzony przez społeczeństwo, chciał się wpasować ale chyba natura wzięła górę.
 10. Manipulacje jak ośmiolatek Wiem. bo sam tak robiłem kilkanaście wiosen wstecz, z tym że w kierunku mamy. Duże dzieci.
 11. De besta tu tego nie powiem że nie jak to się mówi przeważnie
 12. Jesteś pewny siebie? Pamiętam, jak kupowałem coś w budzie z fastfoodem. Sprzedawał je koleś który wyglądał jak Dwayne Johnson Kozacka postura, tatuaże, fryzura jak marzenie, mimo smrodu tłuszczu wyczuwalne fajne perfumy. Myślę sobie alfik jak nic. Zaraz usłyszę niski, konkretny głos. Totalne przeciwieństwo. Piskliwy głosik, w zachowaniu dawał po sobie znać że nie jest pewny siebie. Zapierdzielał jak mały Persching, co chwile klnąc na coś "kurcze, kurcze" jak panienka W rozmowie zupełnie niekonkretny, no ciapa jakich mało. Nie zdziwiłbym się gdyby on też miał problem jak i Ty, mimo dobrego wyglądu, zadbania.
 13. On nie rututus, że pija olkohol i spada z fotela.
 14. Ja gdy nie ma przegródki zawsze się wole zapytać czy to już wszystko. Bo jeszcze bombelek coś poszedł dobrać, bo klient porozkładał zakupy nie "razem" tylko z przerwami po 20cm, bo niektórzy kładą jak leci, tak że ciężko się połapać gdzie jest zaczynają się zakupy kolejnej osoby. Wiadomo że jak położysz swoje zakupy daleko od pozostałych to jest to oczywiste, ale często to "domyśli się" przekracza granice. PS @Kim Un Jest? nigdy nie kładź butelek w poprzek kasy, bo jadą gdy ta się rusza. Wkurwia niemiłosiernie. Ludzie mają po 50 lat i nie potrafią sobie z tym poradzić. Powstrzymują te butelki przed "jechaniem" aż śmiać się chce. Wystarczy położyć wzdłuż. Z tą wiedzą połóż się spać i przekaż dalej. Ave. Ale wylew frustracji dziś
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.