Jump to content

Dani

Użytkownik
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

2 Neutralna

About Dani

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Forum to miejsce publicznie i nie można go prowadzić po swojemu. Trzeba przestrzegać pewnych zasad i przepisów prawa. A wyrażanie opinii to główna jego funkcjonalnosc.
 2. Wydaje mi się, że dobra papuga by to podpięła pod utwór, wszak jest to treść oryginalna. Ale nie wiem, nie będę się kłócić, uważam jednak, że jeśli ktoś coś chce to niech to ma, po co robić sobie problem, watpie aby wpisy randomowych sebixow miały jakąś większa wartosc.
 3. Kolego nie nazwałem nikogo idiotą tylko pomysł uznałem za idiotyczny bo takim jest.
 4. Ale zaraz skoro koleś chce usunąć konto i zawartość której jest autorem to ma do tego pełne prawo, co to za jakieś odmowy, on nawet nie musi o to prosić, żąda i tyle, macie skasować. Przecież jak doniesie to będzie koniec forum więc przestańcie robić sobie problemy, przecież nie warto i należy uszanować wolę uzytkownika.
 5. Przecież to ograniczenie nie zmienia absolutnie nic dla tych, przeciw którym miało to stanowić obronę. To jedynie co robi to ogranicza swobodę normalnych użytkowników bo co za kłopot zapodać robota który wstawi te 250 komentarzy w 5 minut. Chcecie ograniczyć to istnieja inne lepsze sposoby. Większego idiotyzmu to dawno już nie czytałem, raz że byłoby to nielegalne, dwa że byłyby to ogromne koszty na które raczej nie stać Marka ani nikogo z tego forum. Poza tym forum jest po to żeby na nim pisać również anonimowo, nie każdy chce i nie ma prawa go do tego zmuszać, podawać swoje wrażli
 6. Myślałem że to już standard na każdym forum ale jak widać są jeszcze prehistoryczne silniki. Funkcja to powoduje, że jak forumowicz napisze post pod postem do one się złączą w jeden. I jest to wygodne i dla moderatorów i dla użytkowników. Na tym forum tej funkcji nie ma a w dodatku nie można skasować dodanego posta co oznacza, że dodając post pod postem nic nie można z tym zrobić. A dodać post pod postem jest tu bardzo łatwo i nie trzeba tego nawet robić świadomie bo cytowanie się kaszani jak robimy edytuj i trzeba wtedy dodać post pod postem ina
 7. Seks jest przereklamowany i to bardzo. Na pewnym etapie już wręcz niepotrzebny i chce się ciągle nowe ale to chyba nigdy nie przechodzi. Zależy też z kim i jak bo jedna leży jak kłoda a inna Cię bije po pysku, drapie, rozkazuje. Zależy też co lubisz.
 8. Czy mogę żonę wymeldować skoro się wyprowadziła? Czy może wykorzystać ten fakt że jest u mnie zameldowana i podać w sądzie ten adres? Jak myslicie.
 9. Rozumiem. Ale w takim razie co z środkami pieniężnymi na moich kontach? Czy one też podlegają podziałowi a jeśli tak to co powinienem z nimi zrobić? I co jeśli ona stwierdzi, że te rzeczy które wyniosła nabyła po ustaniu wspólnoty majątkowej, przypomnę że od stycznia mamy rozdzielnosc. Mam jeszcze do Was pytanie odnośnie tego wniosku o zabezpieczenie kontaktów. Piszę go własnie. Czy mogę wnioskować o zmianę miejsca zamieszkania córki? Do chwili kiedy matka ją porwała, bo inaczej tego nie mogę nazwać, nie miałem nawet wiedzy że zamierza się wyprowadzić po prostu pewnego
 10. Czyli mogłem od razy wszystkie zamki wymienić. Właśnie z tym podziałem będzie duży klopot bo to antyki, kupowane na targach staroci, kilka z nich było jej kilka było moich przed małżeństwem ale na to kwitów nie mamy. Zresztą na te kupione na targach też bo tam nikt nie daje kwitów. Chyba że je sfabrykuję, to w sumie nie będzie trudne. Jest np. mebel o wartości 20k który zabrała twierdząc że to jej albo kolekcję znaczków, ona je zbierała ale skoro mówicie że byly wspolne.
 11. Rozumiem. Czyli już nic zrobić nie mogę żeby odzyskać te rzeczy. Swietnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.