Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

deleteduser44

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2564
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  35

deleteduser44 last won the day on November 7 2019

deleteduser44 had the most liked content!

Community Reputation

4780 Świetna

6 Followers

About deleteduser44

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  W krainie śniegu.

Recent Profile Visitors

9335 profile views
 1. Dziękuje bardzo i wzajemnie Możesz mnie teraz dopisać do panteonu użytkowników którzy odeszli przekraczając cienką czerwoną linie, której wielu nie ma jaj by przekroczyć . Pozdrawiam wszystkich, dzięki. Cześć! .
 2. Napisałem na ten temat co miałem do napisania, kilka postów wcześniej. Proszę Cię, takie są fakty. sam potem o tym piszesz, równi i równiejsi? oczywiście że tak, takie życie To był przykład, o który prosił jeden z moderatorów. Dziękuje za wyrozumiałość . Kilka warnów było na moją własną prośbę, jako L4 Ale nie wnikajmy w szczegóły. W tym momencie jeśli chcesz, możesz usunąć moje konto wraz z zawartością, o ile to nie koliduje z regulaminem . Dziękuje za wspólny udział na forum i spędzony czas, myślę że przekazałem trochę cennej wiedzy i komuś Ona pomoże, z wzajemnością oczywiście. Pozdrawiam Braci, z którymi tutaj korespondowałem i których poznałem na żywo.
 3. Prawda, innymi słowy, metaforycznie dam przykład; ktoś mówi że nie można jeździć po alkoholu, i będzie każdego pijanego kierowcę karał, po czym sam wsiada pijany do auta . Literówka była zamierzona, zawsze celowo nazwa państwa naszych sąsiadów małą literką?? Proszę Cię; Cytat; '' Niemcy tak nami gardzą, że nawet Stankiewicz, znany dziennikarz, był traktowany jak gówno kiedy sprzedali mu nowego mercedesa za dwie paczki z krzywymi kołami. Dobrze że się nie zabił'' . Czy naprawdę musimy sprowadzać dyskusje do takiego poziomu? Stary, nie chcę być nie miły, pomijając już nazwiska, bo nie o to chodzi, ale chodzi o pewne zasady i sprawiedliwość, na którą zwracam uwagę, a Ty nadal idziesz w zaparte, choć raz za razem udowadniam Ci że się mylisz . Nigdzie nie pisałem że mi się ta praca nie podoba, a donoszenie na innych jest wbrew moim zasadom . Dalej idziesz w zaparte, choć próbuje z każdej możliwej strony pokazać o co mi chodzi, mam prawo do wyrażania swojego zdania, a jeśli coś komuś nie pasi, zawsze możemy się pożegnać . Tyle w tym wątku, jak chcesz pogadać, zapraszam na priv Trzymaj się .
 4. Skoro sam autor nawołuje do przestrzegania przecinków, kropek a sam się do tego nie stosuje to faktycznie można uznać to za żart . Chciałeś przykład, to Ci go dobitnie przestawiłem, nie chodzi o warny, ale cały obraz sytuacji, temat zamknięty z mojej strony . Co złego co nie ja .
 5. Skoro trzymamy się przecinków, małych i wielkich liter, w tym temacie mamy ewidentny błąd, za co pewnie nowy użytkownik dostałby banana, tu tego W tym przypadku konsekwencji nie było, jak to się mówi .
 6. Żeby mi zależało na pozyskaniu odpowiednich modów do pacyfikowania agresji i bzdurnych postów, które uwłaczają jakości tego forum, to bym tym bardziej znalazł na to czas, bo tu chodzi o poziom merytoryczny forum i o jego jakość, tak czy nie? .
 7. Jeśli by tak było, to Marek dałby temat że szuka nowych modów, a skoro nie ma takiego ogłoszenia, to znaczy że się wyrabiają, a pretensje o niezauważeniu pewnych rzeczy mogą mieć w tej sytuacji tylko do siebie, tak czy nie? .
 8. Pomyśl zanim coś napiszesz, bo oczy bolą, skoro ktoś zauważa że brakuje przecinka, w jednym z setek tematów, to tym bardziej powinien zauważyć agresje słowną wobec innych użytkowników, tym bardziej jeśli taka agresja się powtarza z kolejnym gówno-tematem, proste jak dymanie, gwarantuje Ci, że jeśli agresja słowna dotyczyła by ''odpowiednich'' userów, reakcja i ban były by natychmiastowe, bez względu ilu jest modów i ilu użytkowników . A jeśli są problemy kadrowe, zawsze można zatrudnić kolejnych do pilnowania porządku, nie wiem dlaczego jeszcze nie zgłosiłeś swojej kandydatury, skoro od dawna zauważasz ten problem? .
 9. Problem polega na tym, że nie wszyscy traktowani są sprawiedliwie, jeden użytkownik nie postawi przecinka i dostaje ostrzeżenie, w tym samym czasie inny użytkownik w rezerwacie śmieje się męskiej społeczności w twarz, obrażając i szastając hasłami uwłaczającymi mężczynie i ma się dobrze, żadnych konsekwencji w tej sprawie, zwracałem już na to uwagę.
 10. Wszyscy jednym chujem robieni, tzw opozycja i tzw prawdziwi narodowcy dbający o ojczyznę, łącznie z władzą, Korwiny, Brauny, Bosaki i inni... Polska jest tak podległym państwem, że całą scena polityczna to teatr a rolę są już dawno rozdysponowane, chodzi o to żeby skłócić i podzielić cały naród, aby można na nich łatwo żerować . Polska to kraj walki o wpływy między służbami innych krajów, prawdziwi Polacy zapierdalają na nich i się między sobą kłócą.
 11. Moim zdaniem z przykrością stwierdzam że forum merytorycznie spada w dół, a to dlatego że przybyło tutaj sporo użytkowników z pokolenia zniewieściałej gimbazy, którzy za nic nie mogą zrozumieć że istnieje inny świat niż biało-rycerski, sporo wartościowych userów odeszło z takiego czy innego powodu, dalej mamy w rezerwacie niektóre Panie z syndromem nie-doruchania, które swoimi postami wydają świadectwo o sobie, chwała Bogu że mamy jeszcze kilka fajnych samic, one są jak butla tlenowa dla chorego organizmu zwanego ''Rezerwat'' . Potem mamy chorych psychicznie stalkerów ze stajni czeskiego hegemona, którzy swój brak fizycznej i mentalnej atrakcyjności rekompensują sobie przybywaniem z misją na forum . Natomiast jeśli chodzi o idee forum, jest solą w oku poprawnie politycznym kretynom, niestety albo stety, będzie coraz bardziej popularne, co automatycznie przełoży się na ataki ze strony środowisk LGBT, LPG, feminizmu, wszelkiej maści lewaków i im podobnych . A im bardziej będzie na świeczniku, tym potężniejsze organizacje z lewej strony się tym zainteresują, a jak wiemy organizacje te są bardzo dobrze zaopatrywane finansowo i mają sporę wpływy, szczególnie w internecie, który w obecnych czasach gra pierwsze skrzypce . Nie mniej jednak, życzę powodzenia forum i jego założycielowi .
 12. Wszystkie próby naprawiania, albo pokazywania kolegom że coś w ich związkach jest nie tak, zawsze kończyły się zerwaniem znajomości z ich strony z moją skromną osobą . Nikt Cie o pomoc nie prosił, to nie pomagasz, czasami trzeba pierdolnąć w drzewo, aż Ci buty spadną, wtedy jakiś promil się budzi i zauważa że coś jest nie tak, reszta trzeźwieje, zakłada narty i zapierdala dalej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.