Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

deleteduser44

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2564
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  35

Everything posted by deleteduser44

 1. Dziękuje bardzo i wzajemnie Możesz mnie teraz dopisać do panteonu użytkowników którzy odeszli przekraczając cienką czerwoną linie, której wielu nie ma jaj by przekroczyć . Pozdrawiam wszystkich, dzięki. Cześć! .
 2. Napisałem na ten temat co miałem do napisania, kilka postów wcześniej. Proszę Cię, takie są fakty. sam potem o tym piszesz, równi i równiejsi? oczywiście że tak, takie życie To był przykład, o który prosił jeden z moderatorów. Dziękuje za wyrozumiałość . Kilka warnów było na moją własną prośbę, jako L4 Ale nie wnikajmy w szczegóły. W tym momencie jeśli chcesz, możesz usunąć moje konto wraz z zawartością, o ile to nie koliduje z regulaminem . Dziękuje za wspólny udział na forum i spędzony czas, myślę że przekazałem trochę cennej wiedzy i komuś Ona pomoże, z wzajemnością oczywiście. Pozdrawiam Braci, z którymi tutaj korespondowałem i których poznałem na żywo.
 3. Prawda, innymi słowy, metaforycznie dam przykład; ktoś mówi że nie można jeździć po alkoholu, i będzie każdego pijanego kierowcę karał, po czym sam wsiada pijany do auta . Literówka była zamierzona, zawsze celowo nazwa państwa naszych sąsiadów małą literką?? Proszę Cię; Cytat; '' Niemcy tak nami gardzą, że nawet Stankiewicz, znany dziennikarz, był traktowany jak gówno kiedy sprzedali mu nowego mercedesa za dwie paczki z krzywymi kołami. Dobrze że się nie zabił'' . Czy naprawdę musimy sprowadzać dyskusje do takiego poziomu? Stary, nie chcę być nie miły, pomijając już nazwiska, bo nie o to chodzi, ale chodzi o pewne zasady i sprawiedliwość, na którą zwracam uwagę, a Ty nadal idziesz w zaparte, choć raz za razem udowadniam Ci że się mylisz . Nigdzie nie pisałem że mi się ta praca nie podoba, a donoszenie na innych jest wbrew moim zasadom . Dalej idziesz w zaparte, choć próbuje z każdej możliwej strony pokazać o co mi chodzi, mam prawo do wyrażania swojego zdania, a jeśli coś komuś nie pasi, zawsze możemy się pożegnać . Tyle w tym wątku, jak chcesz pogadać, zapraszam na priv Trzymaj się .
 4. Skoro sam autor nawołuje do przestrzegania przecinków, kropek a sam się do tego nie stosuje to faktycznie można uznać to za żart . Chciałeś przykład, to Ci go dobitnie przestawiłem, nie chodzi o warny, ale cały obraz sytuacji, temat zamknięty z mojej strony . Co złego co nie ja .
 5. Skoro trzymamy się przecinków, małych i wielkich liter, w tym temacie mamy ewidentny błąd, za co pewnie nowy użytkownik dostałby banana, tu tego W tym przypadku konsekwencji nie było, jak to się mówi .
 6. Żeby mi zależało na pozyskaniu odpowiednich modów do pacyfikowania agresji i bzdurnych postów, które uwłaczają jakości tego forum, to bym tym bardziej znalazł na to czas, bo tu chodzi o poziom merytoryczny forum i o jego jakość, tak czy nie? .
 7. Jeśli by tak było, to Marek dałby temat że szuka nowych modów, a skoro nie ma takiego ogłoszenia, to znaczy że się wyrabiają, a pretensje o niezauważeniu pewnych rzeczy mogą mieć w tej sytuacji tylko do siebie, tak czy nie? .
 8. Pomyśl zanim coś napiszesz, bo oczy bolą, skoro ktoś zauważa że brakuje przecinka, w jednym z setek tematów, to tym bardziej powinien zauważyć agresje słowną wobec innych użytkowników, tym bardziej jeśli taka agresja się powtarza z kolejnym gówno-tematem, proste jak dymanie, gwarantuje Ci, że jeśli agresja słowna dotyczyła by ''odpowiednich'' userów, reakcja i ban były by natychmiastowe, bez względu ilu jest modów i ilu użytkowników . A jeśli są problemy kadrowe, zawsze można zatrudnić kolejnych do pilnowania porządku, nie wiem dlaczego jeszcze nie zgłosiłeś swojej kandydatury, skoro od dawna zauważasz ten problem? .
 9. Problem polega na tym, że nie wszyscy traktowani są sprawiedliwie, jeden użytkownik nie postawi przecinka i dostaje ostrzeżenie, w tym samym czasie inny użytkownik w rezerwacie śmieje się męskiej społeczności w twarz, obrażając i szastając hasłami uwłaczającymi mężczynie i ma się dobrze, żadnych konsekwencji w tej sprawie, zwracałem już na to uwagę.
 10. Wszyscy jednym chujem robieni, tzw opozycja i tzw prawdziwi narodowcy dbający o ojczyznę, łącznie z władzą, Korwiny, Brauny, Bosaki i inni... Polska jest tak podległym państwem, że całą scena polityczna to teatr a rolę są już dawno rozdysponowane, chodzi o to żeby skłócić i podzielić cały naród, aby można na nich łatwo żerować . Polska to kraj walki o wpływy między służbami innych krajów, prawdziwi Polacy zapierdalają na nich i się między sobą kłócą.
 11. Moim zdaniem z przykrością stwierdzam że forum merytorycznie spada w dół, a to dlatego że przybyło tutaj sporo użytkowników z pokolenia zniewieściałej gimbazy, którzy za nic nie mogą zrozumieć że istnieje inny świat niż biało-rycerski, sporo wartościowych userów odeszło z takiego czy innego powodu, dalej mamy w rezerwacie niektóre Panie z syndromem nie-doruchania, które swoimi postami wydają świadectwo o sobie, chwała Bogu że mamy jeszcze kilka fajnych samic, one są jak butla tlenowa dla chorego organizmu zwanego ''Rezerwat'' . Potem mamy chorych psychicznie stalkerów ze stajni czeskiego hegemona, którzy swój brak fizycznej i mentalnej atrakcyjności rekompensują sobie przybywaniem z misją na forum . Natomiast jeśli chodzi o idee forum, jest solą w oku poprawnie politycznym kretynom, niestety albo stety, będzie coraz bardziej popularne, co automatycznie przełoży się na ataki ze strony środowisk LGBT, LPG, feminizmu, wszelkiej maści lewaków i im podobnych . A im bardziej będzie na świeczniku, tym potężniejsze organizacje z lewej strony się tym zainteresują, a jak wiemy organizacje te są bardzo dobrze zaopatrywane finansowo i mają sporę wpływy, szczególnie w internecie, który w obecnych czasach gra pierwsze skrzypce . Nie mniej jednak, życzę powodzenia forum i jego założycielowi .
 12. Wszystkie próby naprawiania, albo pokazywania kolegom że coś w ich związkach jest nie tak, zawsze kończyły się zerwaniem znajomości z ich strony z moją skromną osobą . Nikt Cie o pomoc nie prosił, to nie pomagasz, czasami trzeba pierdolnąć w drzewo, aż Ci buty spadną, wtedy jakiś promil się budzi i zauważa że coś jest nie tak, reszta trzeźwieje, zakłada narty i zapierdala dalej.
 13. No tak, babcie z całej Europy w tym z Polski szanowały papieża Jana Pawła II, i na pewno były nim seksualnie zainteresowane, w wieku 75-80 lat .
 14. To już od niego zależy czy za free, czy się dokłada do żarła, chyba że On zaprasza . On też . A to nie oznacza braku szacunku, tylko brak zainteresowania.
 15. Przypomniała mi się zabawna sytuacja znajomego, związana z kołem, za każdym razem gdzie nie miał miejsca do parkowania w dużym mieście, stawał gdzieś w niedozwolonym miejscu wyciągał i sam sobie zakładał żółtą blokadę na koło, a skąd On miał to blokadę, grom wie .
 16. Z tym brakiem szacunkiem bym nie przesadzał, jakby go nie miała to by się z nim nie spotkała . Ewentualnie może chce się bardziej jemu podobać, szpilki dodają seksapilu, wszystko zależy od tego kto w jakim kierunku patrzy na dany temat, więc reasumując tak jak zaznaczyłeś, wszystko jest w głowię.
 17. Traktuj kurwę jak księżniczkę, księżniczkę jak kurwę . Te z wyższych sfer są paradoksalnie łatwiejsze niż te z niższych . A po drugie; co z tego że drogie wycieczki? odpowiednio działasz na niunie i sama Ci funduję, kwestia wywołania odpowiednich emocji u niej. Punkt zaczepny już miałeś. Dlaczego do kurwy nędzy stawiasz się w roli bankomatu? Nie dość że bankomatu, to jeszcze nie wierzysz w siebie, bo pieniędzmi zamiast sobą, chcesz zdobyć jej zainteresowanie. Sam sobie rzucasz kłody pod nogi. Szkoda że nie w 2022 roku. Było korzystać z gorącej chwili. Ile razy mam pisać, jeździłem starą Hondą Civic warto 2500 zł, pobierałem staż 500 zł a spotykałem się ze świetnymi dziewczynami, były emocje, seks i wiele ciekawych wspomnień. Za bardzo siebie kategoryzujesz, to wszystko podszyte nutką niskiej samooceny i mamy efekt. Im więcej kalkulujesz tym większy chuj z tego wychodzi, dlatego jest zasada, jak widzisz że laska daje oznaki zainteresowania, to uderzasz od razu, im więcej myślisz tym gorzej dla Ciebie. Kobiety nas dużo o sobie uczą, boisz się podejść? to już widzisz i czujesz dlaczego boisz się podejść, skąd ten lęk u Ciebie, namierzasz problem i go rozwiązujesz. Przeważnie to fakt że stawiasz laskę wyżej niż siebie, to źródło wszelkich problemów w interakcji. Na przyszłość żyj chwilą i nie myśl tyle.
 18. Bo chcę mieć drugą i może trzecią dziewczynę, kurła mać! może jego przodkowie popierdalali na wielbłądach w okolicach Mekki, stąd takie a nie inne tendencje . Kobiety też mają wielu facetów, jeden od podwożenia, drugi od seksu, trzeci od wysrania się w rękaw, czwarty od drobnych prac remontowych . Ok, żarty na bok; odpowiedz która Cię satysfakcjonuje to; jest podłym skurwysynem nie szanującym kobiet, przebiera jak w ulęgałkach, raz jedna, raz druga...dlatego tak na niego lecisz Taka natura, ruchać, a kondony to najlepszy sojusznik na świecie . Stawiam że noszenie ich przy sobie jest równie ważne, co noszenie kutasa ze sobą. Zamiast jęczeć, to zrób wszystko aby zdeklasować konkurencje, mam Ci mówić jak to robić? Masz okazję mieć atrakcyjnego dla innych kobiet faceta, walcz, staraj się i nie odmawiaj. .
 19. Pewna forma zemsty i frustracji, za brak seksu w życiu. wyładowana w internecie na nie związanych z ich obecną sytuacją samicami .
 20. Różne są opinie na ten temat, generalnie chodzi o strach, który jednostka odczuwa na poziomie pierwotnym. Kiedyś czytałem artykuł w którym pewien chłopak opowiadał jak reagowali na niego ludzie, kiedy wyobrażał sobie że trzyma na łańcuchu tygrysa, oczywiście żadnego dzikiego kota nie było, tylko wyobraźnia, która nie rozróżnia jawy do świata wyimaginowanego, dobrym przykładem jest tu cytryna, wyobraź sobie że masz w ustach cytrynę i ja gryziesz, widzisz że ślina Ci leci, ale w rzeczywistości tej cytryny nie ma.
 21. Zgadza się, natomiast jeśli chodzi o bójkę, to masa i siła nie gra aż takiej roli jak spryt, szybkość czy odwaga. Są goście mający 170cm wzrostu i ważący 70 kilo, ale gwarantuje Ci że nikt ich nie zaczepia, a czesto tchórzliwy dryblas albo grubas jest obiektem kpin . Wychodząc na ulicę, od razu widzisz komu możesz się postawić, a komu nie, czujesz to aurę która emanuję z danej jednostki i od razu wiesz że temu raczej w drogę nie wejdziesz. To jest odpowiednia energia, coś niematerialnego; pewność siebie, swoich umiejętności. Bójka to ostatni sposób rozwiazywania sporów, bo rodzi dużo nieprzyjemnych konsekwencji prawnych i zdrowtnych. Ososbiście unikam bójek, bo mam świadomość że w obronie własnego życia mogę zabić.
 22. Do wszystkiego trzeba dorosnąć. Czasem czegoś chcesz, ale nie dostajesz, bo jak byś dostał w tym momecie w którym nie jesteś na to gotowy, to jak rzucanie pereł przed wieprze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.