Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

QueenCreole

Samice
 • Ilość treści

  132
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

66 Świetna

O QueenCreole

 • Ranga
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość:
  Memphis, Tennessee

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. QueenCreole

  Włosy

  No to ten. Ciśnijcie sobie tutaj po mnie dalej, nie krępujcie się. Ja jednak idę spać. Bądźcie grzeczni i nie rozrabiajcie. 👋 Na dobranoc powiem wam tylko jedno, zwłaszcza @Bruxa - to co robicie, jest strasznie słabe, niemiłe i krzywdzące. Ja wstawiłam swoje zwyczajne zdjęcia, ale nie zrobiłam nikomu tym sposobem żadnej krzywdy. Chciałam podyskutować o włosach i pokazać wam swoje, nie miałam żadnych ukrytych, niecnych planów w swoim działaniu. Nikogo nie zraniłam, nikogo nie obraziłam, natomiast wy wpadliście tutaj i zaczęliście mnie gnoić równo, jak najgorszą szmatę, która w dodatku zdradza swojego faceta, wrzucając na forum jakieś swoje zdjęcia. A jeden świętszy kurwa od drugiego. Jeśli ktoś mnie znieważa, obojętnie czy za pomocą forum, komunikatorów, czy na żywo, prosto w twarz, to boli, i ma swoje skutki. Ot, naturalna kolej rzeczy. Miłej nocy.
 2. QueenCreole

  Włosy

  O to, że jedna z samic miała swoją wolną wolę i pokazała kawałek ryja na forum. Chyba o to, taa. Znaczy, nie jedna, ale jej jednej się oberwało za wszystkie trzy (albo więcej). I przy okazji o to, że jestem niby jakąś Sarą, a ja nawet nie wiem kim jest ta Królowa Forum aka Sara. To zdrada, chłopie!
 3. QueenCreole

  Włosy

  Nie obchodzą mnie prowokacje tej żałosnej samicy, która obraża mnie za nic, bo uj..bała sobie w swoim czerepku, że jestem jakąś kurwa Sarą. @SzatanKrieger przynajmniej ktoś zakończy ten cyrk. 🍌🍌🍌
 4. QueenCreole

  Włosy

  Pytanie retoryczne?
 5. QueenCreole

  Włosy

  You don't say? Serio, nie wyłapałeś ironii?
 6. QueenCreole

  Włosy

  Wyjdź już może. Wyjdź i idź odnaleźć swoje biedne kubki smakowe, które gdzieś się pogubiły. Wolę tą: "A co myślę? Myślę, że Sara, Sara, Sara, Sara, Sara..." Wszędzie widzisz Sary, kobieto, opanuj estrogeny! Albo weź się umów z tą swoją Sarą na randkę.
 7. QueenCreole

  Włosy

  Dziękuję, że jesteś jednym z niewielu mądrych osób w tej "dyskusji".
 8. QueenCreole

  Włosy

  Uwielbiam Cię, Szatanie Kriegerze. 😂 Ja nie mam "cioci", od 6 lat. 😂 To mnie napadnięto, tak btw. Ja się tylko bronię.
 9. QueenCreole

  Włosy

  To widać masz ch...owe obeznanie w użytkownikach forum, pani wcale-nie-pierdolnięta-ze-swoimi-urojeniami. A może masz obsesję na punkcie tej Sary? Hm? Zakochałaś się w niej?
 10. QueenCreole

  Włosy

  Chociaż taki pożytek z Twojego szpiegowania, że w końcu prawda ujrzała światło dzienne. XD Za raz się okaże, że na forum wstawiłam porno, ze sobą w roli głównej. Oho, zaczyna się obrażanie i poniżanie innych użytkowników. Robi się ciekawie.
 11. QueenCreole

  Włosy

  Myślałam, że od tego służy rezerwat, żeby baby się tu wypowiadały, na różne tematy. Ale co ja tam wiem.
 12. QueenCreole

  Włosy

  CZEKAŁAM AŻ W KOŃCU KTOŚ NAPISZE, ŻE JUŻ WIE JAK WYGLĄDA SARA. XDDD kimkolwiek ona, kurła, jest. Za raz krakena wszyscy wysracie.
 13. QueenCreole

  Włosy

  No tak. Niczego tak nie pragnę jak atencji od randomowych samców z forum. Masz rację. Ty mądry, uroczy geniuszu, absolwencie Wyższej Szkoły Illuminati. ❤️ Ej mam pomysł. Może skończymy ten cały cyrk i wszyscy pójdziemy grzecznie spać?
 14. QueenCreole

  Włosy

  Ale to jest samcze forum, ja zdradzam swojego faceta, wstawiając tutaj zdjęcia połowy twarzy, czaisz? Forum zobaczyło twarz, mimo, że inna samica ma na profilowym swoje kopytka w pończochach, a jeszcze inna swoją całą twarz. I obie mają facetów, jak ja.
 15. QueenCreole

  Włosy

  Nie, kochany, jedna albinoska, druga aguti. Pudło.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.