Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

QueenCreole

Samice
 • Content Count

  132
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

66 Świetna

About QueenCreole

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość
  Memphis, Tennessee

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No to ten. Ciśnijcie sobie tutaj po mnie dalej, nie krępujcie się. Ja jednak idę spać. Bądźcie grzeczni i nie rozrabiajcie. 👋 Na dobranoc powiem wam tylko jedno, zwłaszcza @Bruxa - to co robicie, jest strasznie słabe, niemiłe i krzywdzące. Ja wstawiłam swoje zwyczajne zdjęcia, ale nie zrobiłam nikomu tym sposobem żadnej krzywdy. Chciałam podyskutować o włosach i pokazać wam swoje, nie miałam żadnych ukrytych, niecnych planów w swoim działaniu. Nikogo nie zraniłam, nikogo nie obraziłam, natomiast wy wpadliście tutaj i zaczęliście mnie gnoić równo, jak najgorszą szmatę, która w dodatku zdradza swojego faceta, wrzucając na forum jakieś swoje zdjęcia. A jeden świętszy kurwa od drugiego. Jeśli ktoś mnie znieważa, obojętnie czy za pomocą forum, komunikatorów, czy na żywo, prosto w twarz, to boli, i ma swoje skutki. Ot, naturalna kolej rzeczy. Miłej nocy.
 2. O to, że jedna z samic miała swoją wolną wolę i pokazała kawałek ryja na forum. Chyba o to, taa. Znaczy, nie jedna, ale jej jednej się oberwało za wszystkie trzy (albo więcej). I przy okazji o to, że jestem niby jakąś Sarą, a ja nawet nie wiem kim jest ta Królowa Forum aka Sara. To zdrada, chłopie!
 3. Nie obchodzą mnie prowokacje tej żałosnej samicy, która obraża mnie za nic, bo uj..bała sobie w swoim czerepku, że jestem jakąś kurwa Sarą. @SzatanKrieger przynajmniej ktoś zakończy ten cyrk. 🍌🍌🍌
 4. You don't say? Serio, nie wyłapałeś ironii?
 5. Wyjdź już może. Wyjdź i idź odnaleźć swoje biedne kubki smakowe, które gdzieś się pogubiły. Wolę tą: "A co myślę? Myślę, że Sara, Sara, Sara, Sara, Sara..." Wszędzie widzisz Sary, kobieto, opanuj estrogeny! Albo weź się umów z tą swoją Sarą na randkę.
 6. Dziękuję, że jesteś jednym z niewielu mądrych osób w tej "dyskusji".
 7. Uwielbiam Cię, Szatanie Kriegerze. 😂 Ja nie mam "cioci", od 6 lat. 😂 To mnie napadnięto, tak btw. Ja się tylko bronię.
 8. To widać masz ch...owe obeznanie w użytkownikach forum, pani wcale-nie-pierdolnięta-ze-swoimi-urojeniami. A może masz obsesję na punkcie tej Sary? Hm? Zakochałaś się w niej?
 9. Chociaż taki pożytek z Twojego szpiegowania, że w końcu prawda ujrzała światło dzienne. XD Za raz się okaże, że na forum wstawiłam porno, ze sobą w roli głównej. Oho, zaczyna się obrażanie i poniżanie innych użytkowników. Robi się ciekawie.
 10. Myślałam, że od tego służy rezerwat, żeby baby się tu wypowiadały, na różne tematy. Ale co ja tam wiem.
 11. CZEKAŁAM AŻ W KOŃCU KTOŚ NAPISZE, ŻE JUŻ WIE JAK WYGLĄDA SARA. XDDD kimkolwiek ona, kurła, jest. Za raz krakena wszyscy wysracie.
 12. No tak. Niczego tak nie pragnę jak atencji od randomowych samców z forum. Masz rację. Ty mądry, uroczy geniuszu, absolwencie Wyższej Szkoły Illuminati. ❤️ Ej mam pomysł. Może skończymy ten cały cyrk i wszyscy pójdziemy grzecznie spać?
 13. Ale to jest samcze forum, ja zdradzam swojego faceta, wstawiając tutaj zdjęcia połowy twarzy, czaisz? Forum zobaczyło twarz, mimo, że inna samica ma na profilowym swoje kopytka w pończochach, a jeszcze inna swoją całą twarz. I obie mają facetów, jak ja.
 14. Nie, kochany, jedna albinoska, druga aguti. Pudło.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.