Jump to content

puntur

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

19 Dobra

About puntur

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wbrew pozorom mężczyzna też musi nauczyć się czerpać prawdziwą przyjemność z seksu (nie chodzi mi tylko o sam orgazm przy wytrysku). Obca osoba, nieznane miejsce, stres przed nową czynnością i nic dziwnego, że nie mogłeś się zrelaksować. Dopiero za którymś tam razem będzie komfortowo. Na rowerze umiałeś jeździć od razu przy pierwszej przejażdżce czy się przewracałeś lub stosowałeś dodatkowe kółka? To z seksem jest podobnie.
 2. Sanki dobra opcja. Przede wszystkim w obecnych warunkach ogarnij jakiś lokal. Najlepiej wynajęte mieszkanie na schadzki. Koszty są ale warto.
 3. Według mnie kanał jest wręcz idealny jak na youtube i jego cenzurę. Joker wie też, że ponad połowa odbiorców słucha audycji kierując samochód i zawsze opisuje pokazywane obrazy. Może być dla niektórych zbyt monotonnie, ale mi odpowiada, prędkość x1.5 i mogę słuchać godzinami, przy okazji szlifując angielski.
 4. 2500 zł to wystarczy na wynajem mieszkania, środki czystości i jedzenie w moim mieście (małe wojewódzkie), +500 to już utrzymasz samochód. A co ponadto to ubrania, hobby, limitu nie ma.
 5. Nawet jeśli tak nie jest, to należy założyć, że tak jest. Brak odpowiedzi na wiadomości i nieodbieranie telefonu = w tym czasie jest z kimś innym.
 6. To nic. Jak olejesz tę pierwszą to może zadziałać pozytywnie, tzn. zobaczy że coś "straciła" i może się zaktywizować w działaniach, czasem to działa i są figle. Czasem. Także działaj z kolejną, ale jeśli nie odwzajemnia pocałunków, przytulanek i macanek to też nara. Nie daj się wykorzystywać np. jako kierowca, zabawiacz, darmowe jedzenie.
 7. Jeśli siedzisz w budżetówce, to nie odchodź z własnej woli, tym bardziej w tych czasach. Inflacja goni jak szalona, a np. w latach 90. budżetówka potrafiła dostać 50% podwyżki miesięcznie byle nadążyć za wzrostem cen i by nie protestowali. Biznes kręć na boku, najpierw miej bazę sprawdzonych klientów, potem ewentualnie legalizuj działalność.
 8. Kolegować to się możesz z kolegą. FwB albo nara i do widzenia Pannie. Jeśli będzie oporna i będzie Cię odpychać daj sobie spokój.
 9. Niekoniecznie, wystarczą dochody chyba ponad 800 zł np. z umowy dzierżawy pola uprawnego i już nie masz prawa do ubezpieczenia na bezrobociu. Sporo kilka osób w rodzinnej wsi tak się załatwiło.
 10. puntur

  filozofia MGTOW

  Tego powinni uczyć w szkole jeszcze przed osiemnastką. Niestety mamy hodowlę betabankomatów zamiast szkoły MGTOW.
 11. Czasami ciężki do zniesienia ton głosu i czytanie Biblii. Reszta bardzo ok, ale trzeba wziąć poprawkę na amerykańskie a polskie realia.
 12. Niektóre konfiguracje występują tylko w markach typu BMW, Audi, Mercedes itp. Mam znajomego niepełnosprawnego i od dawna tylko BMW, zapytałem dlaczego, a on że tylko ta marka miała kiedyś fotele całkowicie elektronicznie sterowane z pamięcią kluczyka, a jak nie masz nogi to jest to najważniejsza opcja. Tak samo jak zadaję parametry w wyszukiwarce np. konkretny rodzaj napędu, pojemność silnika i kilka bajerów to wyskakują same niemce.
 13. Przeszłoby, ale musisz to policzyć, tzn. ile zarobił przez całe życie, ile z tego wydał na rzeczy rejestrowane i odjąć "minimum egzystencji" przez te lata. Reszta to teoretyczne oszczędności. Najprostszy sposób to po prostu zarabiaj legalną kasę i jej nie wydawaj. Kupuj za tę gotówkę którą masz jedzenie, chemię, meble, elektronikę czy co tam chcesz, ale bez rejestracji (np. przez karty partnerskie). Na pewno za pieniądze zarobione na czarno nie możesz kupić: samochodu, nieruchomości, jachtu - bo one są rejestrowane w wydziale komunikacji, księgach wieczystych, ubezpieczeniu żeglugi śródl
 14. O zawodach chyba nikt tu nie mówi, to rzeczywiście kwestia hodowli zawodników od dzieciństwa. @Old Soul Super komentarz, tak warto działać. Przede wszystkim dany rodzaj tańca musi kogoś kręcić.
 15. Wiem, to forum Pana Marka. :) Ja tylko okresliłem siebie, najbliżej mi chyba do MGTOW, ale zaczynałem od RedPill (PUA nigdy). Blisko przez rok byłem nieznośny dla otoczenia, to mnie trochę odizolowało i uświadomiłem sobie, że mój gniew szkodzi tylko i wyłącznie mi. Potem wszelkie zgryźliwości zachowywałem dla siebie, ewentualnie na wykrzyczenie ich w lesie na odludziu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.