Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Prezes

Użytkownik
 • Content Count

  124
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

72 Świetna

About Prezes

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

288 profile views
 1. Całkiem możliwe że już jesteś celem bezwarunkowej miłości - o ile Twoja matka faktycznie Cię kocha. Innej opcji na uzyskanie bezwarunkowej i bezinteresownej miłości ze strony kobiety nie otrzymasz ani Ty, ani ja.
 2. Kolego, do każdego tematu należy podejść obiektywnie. Należy popatrzeć na zagadnienie z dwóch stron, a nie tylko z perspektywy uciemiężonego alkoholika który jest białym rycerzem życiowym i przegrywem. Sporo pracuję z osobami uzależnionymi i to także jest typowy schemat jak się zachowują. Nie jest mi ich żal. To jest kobieta - emocjonalna istota. Mam nadzieję, że każdy z braci tutaj wie czym kobieta się kieruje. U autorki posta - syndrom sztokholmski wypisz wymaluj. Dziewczyno, jeżeli do Twojego alkoholika nie dociera to postaw sprawę jasno i postaraj się twardo zrealizować posunięcie w przypadku braku zmian.
 3. Kolego, do każdego tematu należy podejść obiektywnie. Należy popatrzeć na zagadnienie z dwóch stron, a nie tylko z perspektywy uciemiężonego alkoholika który jest białym rycerzem życiowym i przegrywem. Sporo pracuję z osobami uzależnionymi i to także jest typowy schemat jak się zachowują. Nie jest mi ich żal.
 4. @Kleofas Mam wrażenie, że oskarżasz autorkę tematu jakoby to ona była przyczyną alkoholizmu jej lubego. Nie znasz gościa a racjonalizujesz, że baba wszystkiemu winna... Jeżeli jest tak jak opisujesz: Tzn. że to on sobie nie radzi ze sobą samym i nie trzyma ramy. A Ty go tłumaczysz tak jak kobiety tłumaczą swoje występki i infantylne zachowania. [To on jest winny bo nie poświęcił mi czasu wtedy i wtedy; on jest winny że nie podobam się facetom, bo gdybym z nim nie była to dbałabym o siebie; to on jest winny bo w ogóle mi się nie podoba a ma czelność do mnie mówić itp. itd.] W tej sytuacji... to ona jest winna bo nie zapewnia mu rozrywki, bo go nie wspiera... I ona jest winna bo gość jest pizdeczką i boi się mówić co myśli... Jesteś mężczyzną świadomym i racjonalnym, a liczysz na to, że kobieta będzie wspierała mężczyznę? Bez jaj...
 5. Dobrze się zaczyna Witaj Oliwia
 6. Bierz stąd wiedzę garściami młodzieży.
 7. LEGO! Żołnierzyki i pojazdy bojowe. Za kilka lat jakieś ASG, a jak podrośnie to do woja ;D
 8. Nie chciałem o nich pisać. O wariatkach nie mówi się źle haha. Oj było tych och ach AŚ. Pojebane kobitki krótko ujmując. Bo nie trafiła na faceta dominującego a na pipkę. Wiele Ani próbowało dominować i grać - później tańczyły jak zagrałem.
 9. Prezes

  Chandra?

  Nie trzeba być chadem by mieć powodzenie u kobiet. Spojrzenie, pewność siebie, odpowiedni wizerunek i... humor.
 10. Ania - każda niewinna, naiwna. Bez wyjątków ;D Magda podobnie, aczkolwiek bardziej asertywna. Kasia - niezależna, zadziorna, uparta, mega seks. Dorota - iskry w łóżku, dba o mir domowy. Ewa - mir domowy na pierwszym miejscu, na drugim łóżko Marta - uparta, asertywna, niezależna. Karolina - łóżko, łóżko, łóżko, może być winda, łódka, pole golfowe, wszystko inne leży. Patrycja - nijaka Kinga - daje serce na dłoni i krocze na sofie, posłuszna. Te imiona powtarzają się w kółko, szczególnie Ania, Magda, Ewa, Marta.
 11. Prezes

  Chandra?

  Nigdy! Nigdy przy kobiecie! Zapamiętajcie bracia. Nawet jeżeli wydaje się Wam, że ona jest taka wyrozumiała. Sprawdzone kilkanaście razy przy różnych kobietach. One to mają zakodowane w podświadomości. Żadnego płaczu i okazywania słabości przy kobiecie. Ujowo to brzmi bo wielu z nas oczekiwałoby nieraz zrozumienia u kobiety.
 12. Jeżeli Twoja facjata jest zachęcająca to wystarczy w opisie jedno zabawne zdanie. Nic więcej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.