Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Prezes

Użytkownik
 • Content Count

  117
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

65 Świetna

About Prezes

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

244 profile views
 1. Bierz stąd wiedzę garściami młodzieży.
 2. LEGO! Żołnierzyki i pojazdy bojowe. Za kilka lat jakieś ASG, a jak podrośnie to do woja ;D
 3. Nie chciałem o nich pisać. O wariatkach nie mówi się źle haha. Oj było tych och ach AŚ. Pojebane kobitki krótko ujmując. Bo nie trafiła na faceta dominującego a na pipkę. Wiele Ani próbowało dominować i grać - później tańczyły jak zagrałem.
 4. Prezes

  Chandra?

  Nie trzeba być chadem by mieć powodzenie u kobiet. Spojrzenie, pewność siebie, odpowiedni wizerunek i... humor.
 5. Ania - każda niewinna, naiwna. Bez wyjątków ;D Magda podobnie, aczkolwiek bardziej asertywna. Kasia - niezależna, zadziorna, uparta, mega seks. Dorota - iskry w łóżku, dba o mir domowy. Ewa - mir domowy na pierwszym miejscu, na drugim łóżko Marta - uparta, asertywna, niezależna. Karolina - łóżko, łóżko, łóżko, może być winda, łódka, pole golfowe, wszystko inne leży. Patrycja - nijaka Kinga - daje serce na dłoni i krocze na sofie, posłuszna. Te imiona powtarzają się w kółko, szczególnie Ania, Magda, Ewa, Marta.
 6. Prezes

  Chandra?

  Nigdy! Nigdy przy kobiecie! Zapamiętajcie bracia. Nawet jeżeli wydaje się Wam, że ona jest taka wyrozumiała. Sprawdzone kilkanaście razy przy różnych kobietach. One to mają zakodowane w podświadomości. Żadnego płaczu i okazywania słabości przy kobiecie. Ujowo to brzmi bo wielu z nas oczekiwałoby nieraz zrozumienia u kobiety.
 7. Jeżeli Twoja facjata jest zachęcająca to wystarczy w opisie jedno zabawne zdanie. Nic więcej.
 8. Prezes

  Chandra?

  Kobiety cholernie uzależniają. Dla mnie są niczym kokaina. Nie mogę się pozbyć ich towarzystwa. Im bardziej idę w stronę swoich interesów i hobby tym więcej się ich wokół mnie kręci... A ja taki mało asertywny
 9. Prezes

  Chandra?

  Mam tak samo. Też miewam takie humorki. Zwykle pojawiają się u mnie raz na 2/3 tygodnie i trwają jeden wieczór, maks jeden dzień. Jak sobie przypominam to też miewałem podobne odczucia będąc w LTR, ale wtedy to była tęsknota do czegoś innego, nowego. Człowiek jak jest w jakimś stanie dłuższy czas - zaczyna mu brakować czegoś czego nie ma... I tak w kółko. Po mojemu to są ciągle powtarzane bzdury... Tak o, z autopsji piszę. Idź na siłownię, pobiegaj, wpierdol sparing partnerowi na treningu, napij się, rozluźnij. Ciągle to słyszymy, a wydaje mi się, że to tylko mydlenie tego co jest istotne. To są wypełniacze czasu, a sens na dłużej daje to: To tylko opinia z mojej autopsji.
 10. Dlatego cała moja morda jest w bliznach... Ps... jestem z nich dumny ! Hah
 11. Pierdol ją, nie chce kontaktu to nie. Problem sam chce odejść a Ty chcesz naprawiać... Bolcuje dziewczynę ktoś inny. Oczywista oczywistość.
 12. Kiedyś jednej odpisałem że zamiast 100 zł, które chciała opuścić w ramach pięknego uśmiechu, zjadę z ceną o 200 zł w ramach sprawienia mi przyjemności oralnej. Spodziewałem się odpowiedzi w stylu... spieprzaj dziadu... Jakież było moje zdziwienie, gdy mnie wyśmiała i napisała, że musiałbym za to zapłacić 500.
 13. Ew. myślałem o tym: "Ok, dziękuję za przypomnienie o nadchodzącym dniu matki . Specjalnie z tej okazji cenę podnoszę o 100 zł - myślę że moja matka będzie zadowolona z Pani dobrej intencji"
 14. @Rodanek Madka w swoich ogłoszeniach ma działkę po rodzicach za prawie 200 patoli. Myślę że jej te 5 dych zrobi wielką różnicę haha
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.