Jump to content

Prezes

Użytkownik
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

87 Świetna

About Prezes

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

654 profile views
 1. Dobrze znam się na instalacjach hydraulicznych i elektrycznych. Odezwij się do mnie na email, mogę pomóc jak będziesz potrzebował ogarnąć jakiś temat w kwestii budowlanki. Nie wiem dlaczego, ale nie mogę napisać do Ciebie PV.
 2. @fikakowo Skomentuję tylko w trzech słowach: Tyś jest desperat.
 3. Prezes

  Gdzie ją zabrać?

  Bierz pannę do domu. Jak będzie za głośno wyła to ją zaknebluj i młóć ile się da. Przyzwyczajaj rodziców, nie będziesz przeto marzł w aucie. Jak miałem z 18 lat a rodzice panny nie znali to ją młóciłem w samochodzie do rana i po skończonej robocie odwoziłem grzecznie do jej domu - coby dziewczę na śniadanie wróciło
 4. Mam warsztat samochodowy i prowadzę auto handel. Z mojego doświadczenia powiem Ci jedno: sprzedaj dziada jak najprędzej. Nic więcej nie dokładaj do niego. Za wyjątkiem nisko kosztowych napraw które wykonasz sam. Np. zawieszenie, hamulce itp. Żadnych sentymentów!
 5. Jack Donovan - Droga mężczyzn
 6. Podoba mi się to co napisałeś. Są to dobre tipy, które przez lata zaobserwowałem. Zachęcam abyś stworzył nowy temat i zamieścił tam tego typu informacje + jakieś inne niuanse z perspektywy barmana (obserwatora). Mam nadzieję, że przyjmiesz to jak zachętę do stworzenia nowego topicu
 7. Chadem 10/10 nie jestem, ale mam bardzo duże powodzenie u kobiet i mogę napisać jedno... W punkt. Idealnie opisane: Człowiek się lepiej czuł przed redpillem - taki błogi i nieświadomy... A teraz nic mnie już nie zdziwi w zachowaniu samiczek. Przykre, ale cóż... życie.
 8. Jesteś mężczyzną czy delikutaśnym chłopcem? Od x lat rozbijam obozy w zimowych warunkach. Tarp, łóżko z gałązek sosnowych, folii NRC i maty, do tego ognisko syberyjskie i ekran cieplny. Chcesz uprawiać śmiechujki to do działu śmieszkowanie, a nie zaśmiecasz wątek. Tutaj tylko konkrety.
 9. Panowie @Yolo, @WolfSkin Mowa o częstszych wypadach. Jeżeli znajdzie się więcej osób zainteresowanych to podrzucę tutaj kilkanaście terminów i dołączycie do eskapady.
 10. Jaki tam namiot?! Pod tarpa haha. Noo chyba że ktoś delikatny to pomyślimy ew. o namiocie. Cukier zbieraj dupę w troki i dawaj z pomorza.
 11. Pamiętam. Stąd też napisałem konkretnie: "Na co dzień pracuję na własny rachunek i bardzo często robię sobie wolne w dni "robocze", weekendy poświęcam na wojsko i szkolenia." "Szukam towarzyszy podróży, chętnych do poświęcania 2, 3, 4 czy 5 dni w tyg. ew. weekendowo na górskie epizody." W listopadzie na pewno będę miał dwa weekendy wolne od szkoleń, więc te terminy również uwzględnię. Po prostu piszcie kto jest chętny. Co do poziomu zaawansowania fizycznego i przygotowania sprzętowego - nie ma problemu aby dostosować się do najsłabszego ogniwa. Nie każdy
 12. Nie jest to temat stricte o ekwipunku a zebraniu ekipy na wspólne epizody. Jeżeli będzie ktoś więcej zainteresowany takim tematem, utworzę nowy topic z dokładnym podziałem na linie. Minimalistycznie jak to określiłeś do survivalu oraz komfortowo. Wiadomo, że sprzęt dobieramy w zależności od określonego zadania. Istnieje ogromna różnica w jakim celu udajesz się w teren. Ja prawie zawsze przygotowuję się na większość ewentualności i wolę nosić więcej kg na plecach i biodrach.
 13. Czołem Bracia! Piszę ten topic z myślą o wspólnym hobby poniektórych z nas. Konkretnie - wędrówki i biwakowanie w górach. Uwielbiam góry, bytowanie w lesie, sprawdzanie swoich możliwości zarówno fizycznych jak i psychicznych w terenie - stąd pomysł na zebranie nie dużej ekipy wypadowej. Na co dzień pracuję na własny rachunek i bardzo często robię sobie wolne w dni "robocze", weekendy poświęcam na wojsko i szkolenia. Stąd też pomysł na wspólne wypady wraz z braćmi w urokliwe nasze góry. Szukam towarzyszy podróży, chętnych do poświęcania 2, 3, 4 czy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.