Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Masza

Samice
 • Ilość treści

  277
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

222 Świetna

O Masza

 • Ranga
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnio na profilu byli

417 wyświetleń profilu
 1. Wierzę, że się domyślisz i mnie nie zawiedziesz. Jak na księcia na białym koniu przystało
 2. Biorę! @SławomirP a niech stracę, też biorę Ja mam duże serduszko.
 3. @Ksanti akurat w polowaniu na dziewice to raczej szczupłość i młody wygląd się przyda
 4. @Ksanti to wolę takich masywniejszych, ale szczupłych też nie skreślam
 5. Zależy co rozumiesz przez masywniejszych, jak rozbudowane mięśnie to nie, bo są wg. mnie za twarde do przytulania, a ja lubię dużo się przytulać To co, wolisz brunetki lub rude?^^
 6. Większość z kandydatów totalnie nie wpisuje się w mój gust, a najprzystojniejsi są w mojej opinii Słowianie. Wygląda na to, że w dobrym miejscu na świecie się urodziłam
 7. @SzatanKrieger ktoś bliski przed kim się bardzo otworzyłam i ta osoba też mi bardzo dużo o osobie opowiedziała, bratnia dusza i ktoś kto ma duży wpływ na to kim i jaka jestem
 8. Umówiłam się na kawę z kimś ważnym, kogo nie widziałam wiele, wiele, wiele lat
 9. A co myślisz o takich zagrywkach? Według mnie można wstawić 1-2 zdjecia, opowiedzieć jak było fajnie ale np. duża ilość zdjęć i opowieści jakiej to dziewczyny koleś nie poznał raczej by sprawiły, że bym odpuściła niż się mocniej zainteresowała.
 10. Jaki macie stosunek do robienia na złość byłym, wzbudzanie w nich "zazdrości" (wstawianie ogromnej ilości zdjęć na portalach społecznościowych, chwalenie sie obecnym związkiem, podkreślanie dobrych zmian po związku, obrabianie pupy, odbijanie znajomych)? Pochwalacie czy nie? Zdarza Wam się? Do pytania zainspirowały mnie porady w temacie Sylwestra i własne obserwacje. Osobiście nigdy tego nie robiłam, nie wstawiałam żadnych zdjęć, ani sama z siebie nie pisałam nigdy do byłego, nie szukałam z nim kontaktu. Nie wiem co on wstawia, bo nie wchodzę na jego profile społecznościowe. Mam sporadyczny kontakt z jego znajomymi, ale za jego "pozwoleniem".
 11. Masza

  Do czego to zmierza?

  @miloszy rozumiem, że byłeś obok mnie i widziałeś jak sikałam z podniecenia, jeżeli nie to wypraszam sobie takie koloryzowanie i obgadywanie mnie. Aaaa i skoro już mi tak wypominacie instynkty (nad którymi lepiej, bądź gorzej panuję, zauważam i analizuję) to jak opisujecie swoje przygody łóżkowe to rozumiem, że tam nie ma miejsca na instynkty, wszystko jest przemyślane? Bo inaczej można by nazwać Was hipokrytami... Dobrej nocy!
 12. @Rnext średnio praktyczne by to było i dość kosztowne. Jakby ten koleś je wychowywał to spoko, niech ma nawet 100. Gdyby kobieta miała 7 i zostawiała facetów z dzieckiem to bym była za sterylizacją.
 13. Masza

  Seks z facetem bi.

  Nie chodzi o łatkę, tylko o to, że rodzisz się z pewną orientacją Jeśli ktoś by deklarował się jako biseksualny i sypiałby z chłopcami i kobietami to bym nie weszła w to i tyle. Jeśli ktoś by mi powiedział, że faceci go ruszają, ale z pewnych względów stawia na kobiety to dla mnie jest ok.
 14. Ludzie to wgl. są do bani, powinno się zdawać jakoś na pozwolenie zostania rodzicem.
 15. I kto je wychowuje ona, czy oni? Co nie zmienia faktu, że ją też bym pozbawiła możliwości posiadania dzieci
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.