Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

TheShy

Użytkownik
 • Ilość treści

  84
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

12 Dobra

O TheShy

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

118 wyświetleń profilu
 1. Otóż to . Mówi się tyle na portalach o uwodzeniu, tutaj, że facetowi o SMV 3-4 wystarczy trochę jaj i pewności siebie i rżnie 8-9 panie. No ja aż takim hipokrytą nie jestem. Wg mnie i ludzi (czasem obcych) z mojego otoczenia moje panny miały najmniej 7, jednak na co dzień nie widzę swojej atrakcyjności. Tak, tak. Użalam się, niska samoocena, itp. Mimo wszystko będę bronił swojego zdania, że czasami cyfry nie grają roli i jedno spojrzenie może zmienić wszystko ach, tak mało romantyków w XXI wieku . Ja sobie nie radzę, przyznam się bez bicia . Ostatni mój temat na ten temat krążył wokół poprawy pewności siebie, samooceny, afirmacji. Może zadziała, próbuję . Samotność nie jest zła wg mnie wtedy, jak wychodząc ze znajomymi bawisz się świetnie obracając kobiety wokół, ba! zapraszając je do stolika, wtedy Ci wszyscy faceci przychodzący ze swoimi połówkami chcą być Tobą. Hejty za 3...2...1...
 2. Dlaczego, proszę wytłumacz? Nie to, że mnie fascynują 3-ki, 4-ki, ale po 1) 4-ka dla jednego faceta może się okazać 7-ką dla drugiego, po 2) czy nie lepiej tak spuścić z kręgów i dać sobie i babce przyjemność niż płacić bądź pluć na dłoń?
 3. TheShy

  Porada

  Ja np. po pierwszym moim związku, który trwał dwa lata ponad, po tygodniu od zerwania dowiedziałem się od znajomej, że moja była zostaje na noc u swojego uwaga: kolegi z roku. Tak, kolegi, bo z gościem nie raz wódę łoiłem, razem w klubach się bawiliśmy itp. Okazało się, że on był w niej zabujany po uszy, a póki ze mną była on nawet orbiterem nie był... a tu taki psikus. Jak sobie to przepracowałem? Ano proste, dałem gościowi w ryj, po czym waliłem wódę oporowo. Przeszło, nie polecam, ale na mnie podziałało.
 4. To może przekształć jakoś... żeby sens zrozumieć... Renata już się nudzi 😄 😄 😄
 5. Zdradź sekret jaka to wiadomość, spokojnie, żadna Cię tu nie rozpozna
 6. TheShy

  Banda internetowych stulei

  No, ale w czym problem?
 7. Jakby nas nie było na tym forum, to ten czas nie byłby zmarnowany?
 8. TheShy

  Banda internetowych stulei

  To dej nam no linka do właściwego nagrania .
 9. TheShy

  Porada

  Bo takie są kobiety! Nie jeden dałby sobie rękę uciąć . Także ciesz się, że masz obie.
 10. I jak wrażenia? Od siebie dodam pozycję: Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi. Jest tu opisane nie tylko wyżej wymienione, ale też jak żyć na co dzień aby być szczęśliwym, itp.
 11. TheShy

  90% polskich związków- forum miało rację

  No niestety, mężczyźnie często nie chce się odzywać, pozwala na obrażanie przy znajomych, rodzinie, bo się boi stracić "ciepełko" .
 12. TheShy

  Porada

  Święte słowa, nawet mój tato do dziś dzień tak mówi! Urwać kontakt, poblokować, pokasować wszelkie zdjęcia, bo mogą Ci przeszkadzać w chwilach słabości, a takich będzie w chvj . Nie ma co moim zdaniem analizować nazbyt dokładnie, ale wyciągnąć wnioski i dobrą lekcję na przyszłość .
 13. Oj, zbyt dosłownie to wziąłeś @Imbryk . Chodziło mi ogólnie o spędzony czas, jakieś tam wydane emocje, pieniążki, i tym podobne .
 14. TheShy

  Nie podszedłem.

  Szczerze mówiąc, nie pamiętam jakie miałem wyobrażenia wtedy. Byłem lekko zakręcony z powodu, że ktoś ładny może się mną zainteresować. Co fakt to fakt. Potrafię mieć wyobrażenia, chociażby po jednym spotkaniu i chyba jestem z tego sortu facetów, co to już planują, z której strony będę z nią spał, ale zauważyłem, że z wiekiem i wzrostem spotkań te wyobrażenia maleją ;). Dystans do własnych przemyśleń... Jakbym umiał kontrolować swoje myśli to bym wygrał życie, coś czuję, ale to nie temat na ten wątek .
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.