Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

TheShy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  378
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

353 Świetna

About TheShy

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

609 profile views
 1. Tak, do tego weźmie najlepszą przyjaciółkę i co wieczór będzie płacz tęsknoty zajadać kilogramowymi lodami o smaku czekoladowym . Chłopie, decyzja o odejściu nie jest podejmowana z dnia na dzień. Kobieta (żeby nie było, nie każda, ale to już moja wiara w to ) już dawno wie, że odchodzi, wybiera tylko odpowiedni moment. Nie tęskni, nie żałuje, nie pamięta,
 2. Ooo... Też lubiłem piwkować. Tylko to były 2-3 dziennie. Czyli piłem dla smaku, nie dla upojenia. Skończyłem z tym z prostej przyczyny - spojrzałem w lustro. To był wielki krok do walki z nadwagą. Teraz piję tylko w weekendy, ale piwo jak najrzadziej. Bo rozumiem, że problem tyczy się piwa, a od mocnych alkoholi stronisz?
 3. TheShy

  Ból pytonga

  Często uprawiasz seks? Może kwestia wprawy? W sensie im częściej, tym bardziej się członek przyzwyczai.
 4. Niestety, zgadzam się. Istnieje równolegle forum na p...(nie wiem, czy można linkować, więc nie linkuję), które lata temu było prawdziwą kopalnią wiedzy o podrywaniu ORAZ wzorcach męskości. Z czasem zrobiła się piaskownica z w/w przez Ciebie tematami... no cóż. Każde pokolenie ma własny czas :).
 5. Ja proponuję niech każda Pani wrzuci swoje zdjęcie, wtedy ocenimy czy rezerwat jest potrzebny, czy jednak nie .
 6. Z tym się zgodzę. Resztę olałem, paplanina jakieś nowobogackiej 40-stki.
 7. @Obliteraror Wybacz. Nie jestem osobą, która jest w stanie Ci pomóc. Tak jak mówiłem, młody szczyl ze mnie. Współczuję i to szczerze. Ja sobie tego nie wyobrażam. Jednak nijak się ma to do Twojego problemu...
 8. Przykro mi. Na małżeństwach się nie znam. Tym bardziej nie wiem, jak wyglądają wasze relacje. Próbowałeś wprowadzić coś nowego do łóżka? Obejrzyj Grey'a. I bez zbędnych komentarzy jeśli chodzi o pieniądze. Czysto seksualne sprawy. Wiesz, jak to działa? Nie jestem w stanie Ci tutaj doradzać, jestem młodszy i na takich jak ja się nie zwraca uwagi, ale jestem strasznie zboczony. Jak moją była przykułem kiedyś do łóżka to nie mogłem jej majtek ściągnąć, tak się kleiły. Może w tym jest klucz do sukcesu? Urozmaicenia?
 9. Eh. No dobra. Nie mam dziś nastroju na myślenie bo jadę na dobrą imprezę. Widocznie jestem zbyt pewny siebie jeśli chodzi o sprawy łóżkowe. Mimo wszystko, będę zawsze twierdził, że jak kobieta odmawia seksu, to znaczy, że z Tobą jest coś nie tak. Przestańcie kurwa szukać winy w kobietach, może czas popracować nad sobą. Pozdro Bracia!
 10. Chłopaki a to nie jest tak, że po prostu trzeba kobietę podniecać? Może za krótko żyje na tym świecie, ledwo 29 lat, ale nie miałem JESZCZE sytuacji, żeby mi któraś z kobiet odmawiała seksu. Byłem w kilku związkach, fakt faktem do 2 lat maksimum, ale jak Pani nie miała ochoty to zaspokajała mnie w inny sposób. Nie generalizujmy, że wszystko się sprowadza do korzyści kobiet i seks jest dopóki nie osiągną tego, co chcą... Przeczyta to jeden młodziak z drugim i łyknie wszystko jak pelikan.
 11. TheShy

  Zaliczenie fanki

  No autorze - uważaj, żywy przykład! http://www.eskarock.pl/eska_rock_news/nergal_opowiedzial_o_stalkowaniu_przez_lata_kobieta_uporczywie_mnie_nekala_i_mi_ublizala/158502
 12. Zawsze można się wprowadzić do kobiety . Nawet nie na stałe, po prostu zostawić sobie parę rzeczy, gdyby się tam zostawało na określoną ilość czasu.
 13. Czyli jedynym sposobem, żeby sobie "bezpiecznie" żyć czy to z samotną matką, czy z inną kobietą, jest wspólny wynajem mieszkania? Wtedy bez żadnych obaw kiedy coś się psuje, mówi się "miło było, żegnam" i wyprowadza?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.