Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

TheShy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  349
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

312 Świetna

About TheShy

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

427 profile views
 1. Przepraszam, nie rozumiem. Panna Cię zaprasza do siebie na seks i to jest ta negatywna wersja kobiety? Wiesz co... jakby Ci nie popuściła, to byś myślał: "co za s...a, nie dała". Chłopie ogarnij się, bo marnie skończysz, jeśli chodzi o obcowanie z płcią. Nawet tą przeciwną :D.
 2. Dobra daj mi do niej numer, bo ja i whisky lubię i chętnie zwiedzę obce lokum :).
 3. Błąd nr 1. Główny błąd właściwie, reszty nie trzeba dodawać, ale... Była to konsekwencja błędu nr 1. Jak się chciałeś napić, to trzeba było iść samemu albo z kumplem. Skoro na wyjebce, to po co chcesz się do niej odzywać? Jeśli masz ochotę na spotkanie, to się umów. Dziwne, że obecnie faceci mają jakieś dywagacje myślowe w postaci: przetrzymam, nie napiszę pierwszy, poczekam na pełnię, eh. Ważne, żeby nie męczyć panny wiadomościami, krótki telefon i tyle. Patrz błąd nr 1. To oczywiście moje osobiste zdanie :).
 4. Popieram w 100%. Nikt mi nie wmówi, że dobrze spędzony czas z odpowiednią kobietą nie poprawia nastroju.
 5. Aleeeee byś zabedboił w jej oczach 😎. Bombelek murowany 😂😂.
 6. No ale w jaki sposób niby? Zrobią billboardy z Twoim zdjęciem i podpiszą: "UWAGA on szuka tylko FwB!"? :) P.S. No, mogą, to nie wysyłaj nikomu zdjęcia pindola 😎.
 7. Czyli ewidentnie chodzi o znalezienie ojca dla dziecka. No masz czarno na białym.
 8. Mi też się czasami zdarzyło odwołać spotkanie, bo po prostu miałem chociażby urwanie głowy w pracy. Nie należy wrzucać wszystkich do jednego wora. Myślę, że tu istotny wpływ na tę sytuację mają okoliczności poznania, to, jak kolega działa na pannę, bo może faktycznie (czekam na falę hejtów) kobiecie zależy, ale z jakiegoś powodu musi przekładać...
 9. To dobra opcja. Jak z jedną nie wyjdzie, nie spodoba się, czy po prostu sama zrezygnuje, masz kolejną opcję ;).
 10. Odpowiadając na pytanie: męskość. Ja akurat nie wierzę w te bajki o pieniądzach i władzy, co tam jeszcze było? SMV. Błagam... Trzymaj kurwa ramę. Miej zasady. Powiedz NIE. Ostatnio koleżanka do mnie powiedziała: "TheShy, ja to Cię szanuję naprawdę za to, że masz swoje zasady. Możesz być zakochany, możesz być zauroczony, ale jak coś Ci nie pasuje, to mówisz wprost. To właśnie jest dobre. Takich facetów jest mało." Może to ślepe, może to bajki... Na razie się sprawdza. Mam kolegów, którzy nie wyglądają jak milion dolarów, nie zarabiają średniej krajowej, a rozmawiając o nich ich kobiety mają maślane oczy... Ja w to wierzę, doświadczyłem. Może i żyję w błędzie, ale to się sprawdza.
 11. Tak. Sam nie lubię włosów między zębami, poza tym... Penis wydaje się większy 😎.
 12. Bo kurwa zawsze zajęte będą zainteresowane. Wyobraź sobie kilka dni/miesięcy/lat whatever, z "samcem" dzisiejszych czasów, czyli typowym polskim stereotypem partnera. Monotonia, nuda, rutyna... Brak emocji, brak nowych wrażeń, brak rozrywki. Aż tu nagle zjawia się jeden, drugi, trzeci, który po kilku wiadomościach uruchamia wyobraźnię. Kumasz? Oczywiście są wyjątki, nawet częste. Ino tak bardzo brak facetom jaj, że owe można na palcach jednej ręki policzyć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.